ВУВУЗЕЛИ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

nikogapak
Мнения: 165
Регистриран на: 02 май 2009 00:45
Контакти:

Re: ВУВУЗЕЛИ

Мнениеот nikogapak » 12 юни 2010 02:09

Corwin написа:Аз съм ЗА вувузелите с 2 ръце и 4 крака!
Няма значение какъв е музикалният инструмент и дали дразни или не - те така правят и разбират атмосферата!

Незнам колко крака имаш, ама това е все едно в Шотландия на всеки мача да се надуват към 20 000 гайди, пък на който му е кеф да слуша!!! Не става така, като играе техния отбор- иди дойди, ама на всеки мач....айде нЕма нужда!!!

nikogapak
Мнения: 165
Регистриран на: 02 май 2009 00:45
Контакти:

Re: ВУВУЗЕЛИ

Мнениеот nikogapak » 12 юни 2010 02:14

merdanski написа:Говорите измислени неща.Миналата година,при положение,че ЮАР играха за 3-то място на Купата на Конфедерациите,никой нищо не каза за тези вувузели...
Просто няма да ги забранят и това е-освен маркетинговата им стойност като фен-артикул,вие как си представяте да ти дойдат гости и да ти казват какво да правиш?!Същото е да ти наредят да ходиш на мач на любимият отбор,но единствено и само да люпиш семки.А ако толкова ви пречат тези тромпети,натиснете MUTЕ-то-няма да загубите от нескопосаните коментари на БНТ! :twisted: :twisted: :twisted:

Колега, в категорията "Фен артикули", вувузела НЕ ВЛИЗА, ако по ровиш по сайтовете ще разбереш кои са!!!! Те са част от СИВАТА ИКОНОМИКА, но това не е важното в случая..... Незнам кой говори глупости, но ние КОМЕНТИРАМЕ, това са ФОРУМИ, с такава цел са!!! Мерси за препоръката за "мутето", не бях се сетил... ;)

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: ВУВУЗЕЛИ

Мнениеот Corwin » 12 юни 2010 02:17

nikogapak написа:
Corwin написа:Аз съм ЗА вувузелите с 2 ръце и 4 крака!
Няма значение какъв е музикалният инструмент и дали дразни или не - те така правят и разбират атмосферата!

Незнам колко крака имаш, ама това е все едно в Шотландия на всеки мача да се надуват към 20 000 гайди, пък на който му е кеф да слуша!!! Не става така, като играе техния отбор- иди дойди, ама на всеки мач....айде нЕма нужда!!!

В крайна сметка защо не?

Потребителски аватар
Nevertheless
Мнения: 286
Регистриран на: 08 юли 2008 22:49
Контакти:

Re: ВУВУЗЕЛИ

Мнениеот Nevertheless » 12 юни 2010 02:20

На мердански ще кажа, че всеки трябва да се съобразява с гостите си. Ако организаторите смятат да си връщат капиталовложенията с продажба на вувузели, това говори зле за тях.
Добре че не им е национален инструмент тенекията за сирене... да речем..- да думкат по нея - трябваше сигурно и в такъв случай да уважим традицията .. НЕ МЕРСИ !!
Бях много малък, но помня атмосферта от светвното в Испания '82 . Имаше свирене с тромпети и думкане на тъпани - чудесен акомпанимент за всеки мач .. Според мен вувузелите / поне това, което съм чувал от тях/ са просто отровен шум ..

lifesaver
Мнения: 37
Регистриран на: 04 юни 2008 13:08
Контакти:

Re: ВУВУЗЕЛИ

Мнениеот lifesaver » 12 юни 2010 02:21

Corwin написа:
nikogapak написа:
Corwin написа:Аз съм ЗА вувузелите с 2 ръце и 4 крака!
Няма значение какъв е музикалният инструмент и дали дразни или не - те така правят и разбират атмосферата!

Незнам колко крака имаш, ама това е все едно в Шотландия на всеки мача да се надуват към 20 000 гайди, пък на който му е кеф да слуша!!! Не става така, като играе техния отбор- иди дойди, ама на всеки мач....айде нЕма нужда!!!

В крайна сметка защо не?

Защо ли?
Защото се губи магията!
Иначе влез в една кошара с гладни ярета и сложи телевизора по средата!!!

nikogapak
Мнения: 165
Регистриран на: 02 май 2009 00:45
Контакти:

Re: ВУВУЗЕЛИ

Мнениеот nikogapak » 12 юни 2010 02:24

Corwin написа:
nikogapak написа:
Corwin написа:Аз съм ЗА вувузелите с 2 ръце и 4 крака!
Няма значение какъв е музикалният инструмент и дали дразни или не - те така правят и разбират атмосферата!

Незнам колко крака имаш, ама това е все едно в Шотландия на всеки мача да се надуват към 20 000 гайди, пък на който му е кеф да слуша!!! Не става така, като играе техния отбор- иди дойди, ама на всеки мач....айде нЕма нужда!!!

В крайна сметка защо не?

Ами ти го каза, "те така правят и разбират атмосферата" Всеки я разбира по- различен начин.....пример: Днес французите отиват да подкрепят отбора си, дали са 5-10 или 15 000 няма значение, но те не могат да го подкрепят, защото видиш ли еди колко си хиляди души надуват тромпети и ги заглушават, е........

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: ВУВУЗЕЛИ

Мнениеот Corwin » 12 юни 2010 02:24

Добре, на вас не ви ли хрумва, че на хората може и да им харесва. Говоря за немци и гърци, примерно.

lifesaver
Мнения: 37
Регистриран на: 04 юни 2008 13:08
Контакти:

Re: ВУВУЗЕЛИ

Мнениеот lifesaver » 12 юни 2010 02:28

Ами например (дай Боже) имаме Европейско в България и играят Франция и Германия и ние да надуем 100 каба гайди.А , нека им е весело на немци и гърци!

Потребителски аватар
Levski4Ever
Мнения: 1074
Регистриран на: 06 юни 2008 18:08
Контакти:

Re: ВУВУЗЕЛИ

Мнениеот Levski4Ever » 12 юни 2010 02:39

Ма вие сериозно ли? Немци и точно гърците предпочитат да слушат звука на този инструмент вместо да си пеят песните? Да си шумят само на мачовете на ЮАР, защото днес коментатора все едно коментираше от луната. Друг въпрос е, че на втория мач коментатора млъкна просто...
Изображение

Потребителски аватар
merdanski
Мнения: 620
Регистриран на: 11 юни 2010 19:38
Skype: merdanski
Местоположение: Сливен
Контакти:

Re: ВУВУЗЕЛИ

Мнениеот merdanski » 12 юни 2010 02:41

lifesaver написа:Ами например (дай Боже) имаме Европейско в България и играят Франция и Германия и ние да надуем 100 каба гайди.А , нека им е весело на немци и гърци!

:) :) :)
Я надуй,Мандела вувузелата,
след теб да викна,запея...
Ама надали ще се чуя в този пчелен кошер :lol: :lol: :lol:
Изображение Съмтаймс уин,съмтаймс люн!


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта