Веселин Цинзов-БЪЛГАРСКИЯ СРАМ!!!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
marmi52
Мнения: 4349
Регистриран на: 24 май 2009 07:35
Контакти:

Re: Веселин Цинзов-БЪЛГАРСКИЯ СРАМ!!!

Мнениеот marmi52 » 01 мар 2010 08:08

:mrgreen:

Е вие голямо оплюване го оплювахте Стефан Георгиев до преди няколко дни ...
Сега пък на другия полюс ....
Истината е, че сме далеч дори от средното ниво, но това не е само в зимните спортове, а и в останалите, както и в цялата държава като цяло !
[center]Изображение[/center]

[center]"Настане вечер - месец изгрее,
звезди обсипят сводът небесен;
гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен !"
[/center]

kesig
Мнения: 7
Регистриран на: 19 окт 2008 19:50
Контакти:

Re: Веселин Цинзов-БЪЛГАРСКИЯ СРАМ!!!

Мнениеот kesig » 01 мар 2010 08:41

Абсолютен срам за България.Възмутен съм от изказването на госпожата,която ръководи олимпийския спорт в България - много добро представяне на България.Кое му е доброто - последните места или незавършилите.Нека да даде отчет за парите, които са изхарчени за това представяне - не говоря само за участието.А иначе евала и давам за спортния и път и славата, която донесе на България.Но ще и заявя - Госпожо Костадинова, не ставате за ръководител на такъв форум.По добре да върнем Батето. Вие нищо не сте променили.Макар и малко, отпуснатите средства не се управляват правилно.Редно е май и тук да се намесва държавата в лицето на новата власт, за да изкара отново някой октопод, но този път спортен.

radosta_na_naroda
Мнения: 53
Регистриран на: 27 ное 2008 19:03
Контакти:

Re: Веселин Цинзов-БЪЛГАРСКИЯ СРАМ!!!

Мнениеот radosta_na_naroda » 01 мар 2010 08:48

По принцип в повечето страни хората са позитивно настроени и от всяка ситуация се опитват да извлекат май-доброто ! Уважават своите спортисти и изобщо всички тези , които представят родината си в различни сфери ! Но в България (вероятно в наследство от османското владичество и комунизма) не е така . У нас сякаш обществото черпи енергия от всякакви негативни емоции и самовнушения ! Само , че няма случай нихилизма да е довел до нещо положително-дори напротив води до създаване на допълнителни комплекси . Разберете , крайно време е да свалим черните очила и да се опитаме да гледаме с усмивка на нещата ! Човек , който се смее е по-щастлив от този, който не се смее !

Венелин
Мнения: 304
Регистриран на: 06 яну 2009 14:06
Контакти:

Re: Веселин Цинзов-БЪЛГАРСКИЯ СРАМ!!!

Мнениеот Венелин » 01 мар 2010 10:00

Уважават ги, защото заслужават уважение! Много ат нашите не заслужават, честна казано.
Пък и държавата ни е в криза и има хиляди проблеми, хората имат проблеми и парите не стигат за нищо, та възниква въпроса защо трябва да се харчат за някакви туристи, които да ни излагат при това пред целия свят :?: :!:
:idea: Трябва да има абсолютно строги правила за финансиране на участието на български спортисти на Олимпийски игри :idea: - само състезатели постигнали призови класирания на световни и европейски първенства (или в крайното класиране на вериги от състезания от ранга "Световна купа") през последните 4 години :!: Също може да има изключение за състезатели под 20 години.
Всички останали, които са покрили нормативите, да участват за собствена сметка, ако искат и могат да си го позволят :!: :!:

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Веселин Цинзов-БЪЛГАРСКИЯ СРАМ!!!

Мнениеот child in time » 01 мар 2010 10:30

За съжаление Българите туристи и тази олимпиада бяха повече от желаещите да се състезават! Преди ги оправдавах с липсата на пари МТБ и прочие! Но след тоя Цинзов знам че отново сме попаднали на мързеливи кръшкачи! СРАМ СРАМ СРАМ!!!
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

olypmic_2010_bul
Мнения: 3
Регистриран на: 28 фев 2010 22:06
Контакти:

Re: Веселин Цинзов-БЪЛГАРСКИЯ СРАМ!!!

Мнениеот olypmic_2010_bul » 01 мар 2010 17:38

Това ми беше идеята на поста-приемаме,че сме бедни и нямаме условия,но поне да бяхме видяли капчица борбеност в тоя Цинзов! За какво е там питам аз като не стартира?????? Как е вазможна такава подигравка с българския народ? Направо незнам какво повече да кажа!

Потребителски аватар
trakia
Мнения: 801
Регистриран на: 24 окт 2008 11:54
Местоположение: Gdynia ,Poland

Re: Веселин Цинзов-БЪЛГАРСКИЯ СРАМ!!!

Мнениеот trakia » 01 мар 2010 21:34

olypmic_2010_bul написа:Това ми беше идеята на поста-приемаме,че сме бедни и нямаме условия,но поне да бяхме видяли капчица борбеност в тоя Цинзов! За какво е там питам аз като не стартира?????? Как е вазможна такава подигравка с българския народ? Направо незнам какво повече да кажа!

Да тва е срамно ,оная словенка с 5-6 счупени ребра момичето стартира и бронз взе ,а нашия мисир не му се искало ....
Народен съд за тоя педал мръсен!!!
Това е нашият клуб, нашият град, нашата вяра. Или го приемете, или се махнете!
Изображение

Потребителски аватар
komi
Мнения: 148
Регистриран на: 23 окт 2008 22:04
Контакти:

Re: Веселин Цинзов-БЪЛГАРСКИЯ СРАМ!!!

Мнениеот komi » 02 мар 2010 10:27

Айде аз да обобщя малко - Цинзов стартира в първата дисциплина и завърши 50-ти. После пропусна спринта заради "натрупана умора" (това излзе по медиите като информация). Почина си добре, страртира на 15+15 км, където се отказа. Защо си почиваше по време на спринта един Бог знае. За финал не се пусна и в 50-те километра. Така. Какво излезе? Едно завършено състезание, защото бил изморен или защото няма сили да завърши дадена дисциплина. И какво прави подобен човек там? Същото беше положението и при жените ски-бегачки. За Асен Пандов, който отиде за една серия на 1000 м в шортрека не ми се коментира.

Lily
Мнения: 5
Регистриран на: 24 фев 2010 19:40
Контакти:

Re: Веселин Цинзов-БЪЛГАРСКИЯ СРАМ!!!

Мнениеот Lily » 02 мар 2010 16:30

Трябва да ви призная, че всички коментари бяха „класни и професионални” или по-точно от „хора занимаващи се със СПОРТ” . Хахахаха. Сигурна съм, че никой от вас не се занимава с някакъв вид спорт, без значение дали е професионално или аматьорски, вие сте едни клесове които са свикнали само да гледат като зомбита в една точка и без много излишни движения да коментират и да дават акъл какво трябвали да се направи. Но нито един от вас не е направил нещо полезно за БЪЛГАРИЯ и изобщо едва ли някога ще го направите, дори и да му се отдаде възможноста, мили „РОДОЛЮБЦИ”. Нямам представа, като сте такива експерти в спорта, какво сте очаквали от нашите момчета и момичета на тази Олимпиада, предполага се че може и да сте следили през годината тяхите изяви и да знаете какви възможности имаме в спорта. Незнам също защо сте се научили, че трябва всичките не състезатели задължително да са най-добрите от всички. За мен беше истинска изненада, че сме покрили 2 квоти при спускатето с шейни, а на всичкото отгоре това е единственият спорт от наща делегация за когото условията за тренировки у нас са нулеви, защото изобщо нямат поста. Радвам се че дори и 19 спортиста „екскурзянти” успяха да си ПРЕБОРЯТ за квоти през сезона и имахме българско участие в най-престижния спортен турнир. На фона на държавата в която живеем, незаинтересованоста на правителствата в последните години към спорта и децата и неправялното разпределение на парите в министерствто на спорта, трябва всички да стискаме палци и на следващата Олимпиада да имаме поне един представител преосто за да знаят хората по света че ни има и нас на тази планета. Евала на всички наши олимпийци. За съжаление и във футбола полужението е същото та дори сме по-зле, защото едно 16 годишно дете незнае как така сме били четвърти в света като няма футбол в България, а клубните ни отбори ги допускат по международни турнири за да си правят точки от нас. И ако има някакви „екскурзянти” в BG спорта по-големи от футболистите няма, №1 по парични приходи. Нека като са винаги последни, а и дори не се класираме за Световни и Еврипейски турнири даите да им спрем и на тях финансирането или изобщо се чудя защо трябва в България да се развива какъвто и де е спорт. Дали, се чудя, г-н Томислав Русев може да ми обясни какво не му е наред че оплюва постояно BG спорта.

olypmic_2010_bul
Мнения: 3
Регистриран на: 28 фев 2010 22:06
Контакти:

Re: Веселин Цинзов-БЪЛГАРСКИЯ СРАМ!!!

Мнениеот olypmic_2010_bul » 02 мар 2010 23:32

[quote="Lily"]Трябва да ви призная, че всички коментари бяха „класни и професионални” или по-точно от „хора занимаващи се със СПОРТ” . Хахахаха. Сигурна съм, че никой от вас не се занимава с някакъв вид спорт, без значение дали е професионално или аматьорски, вие сте едни клесове които са свикнали само да гледат като зомбита в една точка и без много излишни движения да коментират и да дават акъл какво трябвали да се направи. Но нито един от вас не е направил нещо полезно за БЪЛГАРИЯ и изобщо едва ли някога ще го направите, дори и да му се отдаде възможноста, мили „РОДОЛЮБЦИ”. Нямам представа, като сте такива експерти в спорта, какво сте очаквали от нашите момчета и момичета на тази Олимпиада, предполага се че може и да сте следили през годината тяхите изяви и да знаете какви възможности имаме в спорта. Незнам също защо сте се научили, че трябва всичките не състезатели задължително да са най-добрите от всички.............

...................................................................................................................
Уважаема Lily,
Аз съм национален състезател и СТАРТИРАМ винаги за БЪЛГАРИЯ!Не винаги постиженията са ми били добри,но сам постигнал и много по простата причина,че стартирам!Хахахаха! Та на мен главата ми не го побира-кой е тоя ''велик български спортист'',дето ще се скатае на Олимпиада? А на вапроса ''...като сте такива експерти в спорта, какво сте очаквали от нашите момчета и момичета на тази Олимпиада,...'',отговарям:ОЧАКВАХМЕ ДА СТАРТИРАТ-ЗА ТОВА СА ОТИШЛИ!!! Дано сам бил ясен!


Върни се в “Ванкувър 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта