Хокейният финал: Канада - САЩ

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Хокейният финал: Канада - САЩ

Мнениеот acmilan » 01 мар 2010 00:56

Браво на Канада!Радвам се,че бях на страната на победителите :mrgreen: Най-много се кефя,че руснаците по-рано и сега американците докоснаха меча :lol: :lol: :lol:
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43773
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Хокейният финал: Канада - САЩ

Мнениеот rhaegar » 01 мар 2010 01:01

O да Канада..........и точно моят любимец вкара победния гол
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Владо_ЦСКА
Мнения: 711
Регистриран на: 03 окт 2009 16:01
Местоположение: Видин
Контакти:

Re: Хокейният финал: Канада - САЩ

Мнениеот Владо_ЦСКА » 01 мар 2010 01:06

Наистина беше,великолепен мач :!:
Какъв гол само вкара,това момче.
Радвам се за Канада,че спечелиха. При тях хокея е религия. Никой не го заслужава,повече от тях.
Warped написа:
Владо_ЦСКА написа:Коя е столицата на Лихтенщайн?

Питай майкати тя нали вършее насам натам/.........

glezanka
Мнения: 11
Регистриран на: 30 мар 2009 09:36
Контакти:

Re: Хокейният финал: Канада - САЩ

Мнениеот glezanka » 01 мар 2010 01:34

Определено,почитателите на хокея не лед, можем да сме само и единствено доволни от настоящия Олимпийски хокеен турнир! Отдавна не е имало турнир с толкова изравнени сили. С толкова на брой интересни мачове. Очаквано - най-искащите титлата се срещнаха на финала.Само за месец-два бяха проучили на 101% схемите и тактиката на Биков. И оставиха зад себе си всички останали с тях. А на финала ни показаха висш пилтаж по най-добрите класически схеми,най-доброто от новаторските тактики и нереална класа в "надлъгването".
Искааам пак ;)

Потребителски аватар
Nassy
Мнения: 124
Регистриран на: 17 фев 2010 13:25
Местоположение: Ce vidiamo a Madrid!
Контакти:

Re: Хокейният финал: Канада - САЩ

Мнениеот Nassy » 01 мар 2010 01:57

Жал ми е за САЩ, момчетата играха прекрасно целия турнир, и един велик Райън Милър на вратата, феноменални Зак Паризи и Брайън Рафалски.
Явно днес бе деня на Сидни Кросби, а и Канада се пробудиха във втората фаза на турнира.
Изображение

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Хокейният финал: Канада - САЩ

Мнениеот kartago » 01 мар 2010 04:07

acmilan написа:Браво на Канада!Радвам се,че бях на страната на победителите :mrgreen: Най-много се кефя,че руснаците по-рано и сега американците докоснаха меча :lol: :lol: :lol:

Знаеш ли, ти наистина ще се окажеш едно злобно, комплексирано момченце, за съжаление! Винаги трябва да се уважава противника! И добре, че самите спортисти отлично го знаят това, за разлика от такива "фенове" като тебе! Ти повече се радваш на чуждия неуспех, отколкото на "своите" победи! Така ще имаш много неприятности за в бъдеще но това не е мой проблем!.......Браво на канадците, абсолютно заслужено триумфираха! Финала беше истински финал, драма, браво на всички момчета!

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Хокейният финал: Канада - САЩ

Мнениеот POPCORN » 01 мар 2010 09:39

kartago написа:
acmilan написа:Браво на Канада!Радвам се,че бях на страната на победителите :mrgreen: Най-много се кефя,че руснаците по-рано и сега американците докоснаха меча :lol: :lol: :lol:

Знаеш ли, ти наистина ще се окажеш едно злобно, комплексирано момченце, за съжаление! Винаги трябва да се уважава противника! И добре, че самите спортисти отлично го знаят това, за разлика от такива "фенове" като тебе! Ти повече се радваш на чуждия неуспех, отколкото на "своите" победи! Така ще имаш много неприятности за в бъдеще но това не е мой проблем!.......Браво на канадците, абсолютно заслужено триумфираха! Финала беше истински финал, драма, браво на всички момчета!

остави не се занимавай с него.виж че е на 15 бате:)нека си говори квото иска.аз отдавна спрях да му обръщам внимание :)
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

THE G.A.M.E
Мнения: 49931
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Хокейният финал: Канада - САЩ

Мнениеот THE G.A.M.E » 01 мар 2010 10:41

Честито на канадците !
Не само за хокея......а и за титлата - 'Най силна "зимна" спортна нация' ! .... ;)
Канада стана абсолютен шампион по медали в тази домашна олимпиада.
Абсолютно заслужено....едвали някой се е съмнявал !
Що се отнася до хокейният финал.....аз лично очаквах, че ще го спечелят "Янките" ......но явно канадците, са решили да приберат И черешката на торатата..... :lol:
Не съм изненадан.....все пак, те са я измислили тая игра ( ако не греша ) !
Така, че се случи най нормалното нещо на света.... :lol:

П.П.
Кога ли англичаните ще станат ПАК, световни шампиони в спорта който са измислили ? ... :mrgreen:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Хокейният финал: Канада - САЩ

Мнениеот защо » 02 мар 2010 00:05

Да знаете дали отнякъде може да се свали мача?
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Хокейният финал: Канада - САЩ

Мнениеот _RoKi_ » 05 мар 2010 01:05

Гледах го финала,но бях за САЩ...Браво и на двата тима...Радвам се,че успях да гледам хокей,че от много време не бях правил това 8-)

Кога ли англичаните ще станат ПАК, световни шампиони в спорта който са измислили ? ... :mrgreen:
Ако говориш за футбола,той е измислен от шотландците...По-скоро питай кога пак англичанин ще спечели Уимбълдън :lol:


Върни се в “Ванкувър 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта