Стефан Георгиев

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
SAMP
Мнения: 1293
Регистриран на: 08 сеп 2008 18:21
Контакти:

Re: Стефан Георгиев

Мнениеот SAMP » 21 фев 2010 22:17

Angoff написа:Абе вие какви хора сте бе ?
На каква база искаме скиорите ни или като цяло олимпийските ни представители да се борят за медали след,като спорта в БГ е тотално занемарен няма една свестна база , специалист че дори и елемнтарна екипировка за даден спорт та врънкате против спортистите...кой да изпратим на олимпиадата в Ванкувър Алберто Томба ли ?
Момчетата и момичетата в повечето случай са отделили от личните си средства за да се подготвят и да представят България на Олимпийски игри те седнали да ги плюят.Продалжавайте така да разсъждавате и няма да се оправим никога!

Аз пък съм зад всичките ни спортисти в тея тежки времена и отказвам да ги плюя и отричам , нека почне да се инвестира и да се работи с подрастващи и юноши да се правят бази и успехите ще дойдат ... защото Денкова,Нейкова,Йовчев и Раданова са само изключения на фона на потресаващите ни "бази", а след тях потоп !


А Хърватска понеже е от най-богатите държави в света и затова има топ скиори,нали?
"681-а - от тук започва България, 1878-а - от тук започва свободата, 1914 - от тук започва животът ни!"

BaHk0-be
Мнения: 37
Регистриран на: 30 яну 2010 03:48
Контакти:

Re: Стефан Георгиев

Мнениеот BaHk0-be » 21 фев 2010 22:29

Е пак като не го е изяла някоя мечка надолу по пистата хахахах

emico
Мнения: 110
Регистриран на: 18 окт 2009 21:30
Контакти:

Re: Стефан Георгиев

Мнениеот emico » 21 фев 2010 22:40

Какви бази бе хора?
Малко ли хубави писти имаме?
Хърватска повече писти ли имат?
Подготовката му куца, защото го мързи. Вземете който искате скиор от топ 30 и само като ги сложите един до друг истината лъсва.
Нашият просто не тренира, няма физика, няма крака, за психика, спортна злоба и смелост да не говорим,
Петър Стойчев на какви бази тренира, че е постоянно носител на световната купа. Дафовска на какви бази тренираше.
Жени Раданова къде тренира?

Потребителски аватар
Angoff
Мнения: 2097
Регистриран на: 24 мар 2008 17:50
Контакти:

Re: Стефан Георгиев

Мнениеот Angoff » 21 фев 2010 22:46

SAMP написа:
Angoff написа:Абе вие какви хора сте бе ?
На каква база искаме скиорите ни или като цяло олимпийските ни представители да се борят за медали след,като спорта в БГ е тотално занемарен няма една свестна база , специалист че дори и елемнтарна екипировка за даден спорт та врънкате против спортистите...кой да изпратим на олимпиадата в Ванкувър Алберто Томба ли ?
Момчетата и момичетата в повечето случай са отделили от личните си средства за да се подготвят и да представят България на Олимпийски игри те седнали да ги плюят.Продалжавайте така да разсъждавате и няма да се оправим никога!

Аз пък съм зад всичките ни спортисти в тея тежки времена и отказвам да ги плюя и отричам , нека почне да се инвестира и да се работи с подрастващи и юноши да се правят бази и успехите ще дойдат ... защото Денкова,Нейкова,Йовчев и Раданова са само изключения на фона на потресаващите ни "бази", а след тях потоп !


А Хърватска понеже е от най-богатите държави в света и затова има топ скиори,нали?

Вземи се поинтересувай малко и тогава ми говори за Хърватска...която е на светлинни години от нас защото на Хърватска и футбола им е футбол и баскетбола им е баскетбол имат си и Влашич дори в силовия спорт имат един фантастичен Мирко Крокоп ... а да споменавам ли Хърватския тенис ?!?
Марио Анчич,Иво Карлович,Иван Любичич и новата им звезда Марин Чилич ами това , че спечелиха Купа Дейвис през 2006 същите тези Хърватска ?!?!
Бил ли си поне в един от курортите им било то на адриатическо море или в планинските им курорти ?
Яница и Ивица Костелич да ти говорят нещо ;) Хърватска сигурно е единствената страна която няма планина над 2000 м въпреки това има традиции в белите спортове ... туко що Ивица Костелич поведе и детронира миналия олимпийски шампион с близо 1 секунда по-бърз ... забравих да добавя и плюсове в хърватския спорт , като спомена световната титла по Ватерпол(водна топка) и олимпийската титла на Хърватска при Хандбала :roll: ... кога ще ги стигнем а ?

Разберете момчета,че в момента в спорта сме ако не на последно място то поне на едно от последните в Балканите някаде на един хал с Албания и Македония другите са години пред нас !
Люляк, май, финал за купа
дузпи, шут, греда и супа
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони

Левски-Славия, протокол
Везалов, фамозен гол
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации

Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон!!!

BaHk0-be
Мнения: 37
Регистриран на: 30 яну 2010 03:48
Контакти:

Re: Стефан Георгиев

Мнениеот BaHk0-be » 21 фев 2010 22:48

Другото което е, като изключим сега световното 2010, Хърватска не са пропускали голям форум от създаването на държавата им хаха

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: Стефан Георгиев

Мнениеот garfild8 » 21 фев 2010 22:52

Е,щом е завършил все пак,е достойно за уважение. ;)
Само Черно море.

Потребителски аватар
SAMP
Мнения: 1293
Регистриран на: 08 сеп 2008 18:21
Контакти:

Re: Стефан Георгиев

Мнениеот SAMP » 21 фев 2010 22:55

Angoff написа:
SAMP написа:
Angoff написа:Абе вие какви хора сте бе ?
На каква база искаме скиорите ни или като цяло олимпийските ни представители да се борят за медали след,като спорта в БГ е тотално занемарен няма една свестна база , специалист че дори и елемнтарна екипировка за даден спорт та врънкате против спортистите...кой да изпратим на олимпиадата в Ванкувър Алберто Томба ли ?
Момчетата и момичетата в повечето случай са отделили от личните си средства за да се подготвят и да представят България на Олимпийски игри те седнали да ги плюят.Продалжавайте така да разсъждавате и няма да се оправим никога!

Аз пък съм зад всичките ни спортисти в тея тежки времена и отказвам да ги плюя и отричам , нека почне да се инвестира и да се работи с подрастващи и юноши да се правят бази и успехите ще дойдат ... защото Денкова,Нейкова,Йовчев и Раданова са само изключения на фона на потресаващите ни "бази", а след тях потоп !


А Хърватска понеже е от най-богатите държави в света и затова има топ скиори,нали?

Вземи се поинтересувай малко и тогава ми говори за Хърватска...която е на светлинни години от нас защото на Хърватска и футбола им е футбол и баскетбола им е баскетбол имат си и Влашич дори в силовия спорт имат един фантастичен Мирко Крокоп ... а да споменавам ли Хърватския тенис ?!?
Марио Анчич,Иво Карлович,Иван Любичич и новата им звезда Марин Чилич ами това , че спечелиха Купа Дейвис през 2006 същите тези Хърватска ?!?!
Бил ли си поне в един от курортите им било то на адриатическо море или в планинските им курорти ?
Яница и Ивица Костелич да ти говорят нещо ;) Хърватска сигурно е единствената страна която няма планина над 2000 м въпреки това има традиции в белите спортове ... туко що Ивица Костелич поведе и детронира миналия олимпийски шампион с близо 1 секунда по-бърз ... забравих да добавя и плюсове в хърватския спорт , като спомена световната титла по Ватерпол(водна топка) и олимпийската титла на Хърватска при Хандбала :roll: ... кога ще ги стигнем а ?

Разберете момчета,че в момента в спорта сме ако не на последно място то поне на едно от последните в Балканите някаде на един хал с Албания и Македония другите са години пред нас !



Абе ти май не ме разбираш :? Аз тва ти казвам,че имат Яница и Ивица,а ние,като Планини сме много по-добре и имаме Стефчо и Тоя бегача дето пропуска старт за да се пази за следващия и като стартира на следващия се отказва :lol: :mrgreen: Без коментар!!!
"681-а - от тук започва България, 1878-а - от тук започва свободата, 1914 - от тук започва животът ни!"

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: Стефан Георгиев

Мнениеот Cesc Fabregas » 21 фев 2010 22:56

emico написа:Какви бази бе хора?
Малко ли хубави писти имаме?
Хърватска повече писти ли имат?
Подготовката му куца, защото го мързи. Вземете който искате скиор от топ 30 и само като ги сложите един до друг истината лъсва.
Нашият просто не тренира, няма физика, няма крака, за психика, спортна злоба и смелост да не говорим,
Петър Стойчев на какви бази тренира, че е постоянно носител на световната купа. Дафовска на какви бази тренираше.
Жени Раданова къде тренира?

Страшни писти имаме, няма що направо :roll: Абе защо говорите глупости, като не разбирате? Според вас случайно ли е, че се подготвят всички в чужбина, а не в България? Къде по-точно могат да се подготвят в България така, че да са равностойни на останалите силни състезатели?
Аман от разбирачи... :roll:
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

nes_marinov
Мнения: 29
Регистриран на: 17 авг 2008 22:38
Контакти:

Re: Стефан Георгиев

Мнениеот nes_marinov » 21 фев 2010 23:01

Като не може да кара да си стои в България-1800 евро му струва само билета до Канада-една безплатна екскурзия за него платена от БЪЛГАРСКИЯТ НАРОД!!!!!! Да кара на Витоша за здраве и това е!!!

Потребителски аватар
SAMP
Мнения: 1293
Регистриран на: 08 сеп 2008 18:21
Контакти:

Re: Стефан Георгиев

Мнениеот SAMP » 21 фев 2010 23:05

Мен ме дразни,че е адски неконкурентен,а тва за парите,мисля че се преекспонира.Всеки ден ни крадат политиците с стотици милиони,а ние сме се огледали в билета на един спортист ;)
За милионите си траем и цъкаме с зъби,а за 1800 евро сме готови да разкъсаме човека.
"681-а - от тук започва България, 1878-а - от тук започва свободата, 1914 - от тук започва животът ни!"


Върни се в “Ванкувър 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта