1500 метра Шорттрек

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: 1500 метра Шорттрек

Мнениеот acmilan » 21 фев 2010 17:24

Ticha написа:Браво на Жени! И аз стоях до 6 часа да я гледам. Наистина имаше голям късмет на полуфинала, но късмета отива при силните. Все пак това е единствената ни олимпийка, носителка на 3 олимпийски медала.

Да ти кажа,аз мисля,че Жени нарочно караше по-назад в полуфинала,а не просто изоставаше.Може би се опита да приложи тази тактика и на финала,но там нямаше падане :( Все пак тя е вече на 32 години и не може да се бори с тези създания от Азия,в които няма почти нищо женско...
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Потребителски аватар
Ticha
Мнения: 3308
Регистриран на: 26 сеп 2008 13:26
Местоположение: стадион "Тича", Варна
Контакти:

Re: 1500 метра Шорттрек

Мнениеот Ticha » 21 фев 2010 17:44

acmilan написа:
Ticha написа:Браво на Жени! И аз стоях до 6 часа да я гледам. Наистина имаше голям късмет на полуфинала, но късмета отива при силните. Все пак това е единствената ни олимпийка, носителка на 3 олимпийски медала.

Да ти кажа,аз мисля,че Жени нарочно караше по-назад в полуфинала,а не просто изоставаше.Може би се опита да приложи тази тактика и на финала,но там нямаше падане :( Все пак тя е вече на 32 години и не може да се бори с тези създания от Азия,в които няма почти нищо женско...

По едно време на полуфинала опита да атакува, но се видя че няма сили и възможности да се бори с азиатките. Това падане на 4 състезателки направо си беше уникален късмет, при положение че Жени не можа да мине дори и унгарката. За финала вече беше много сложно. Там при 8 финалистки беше доста рисковано и явно е предпочела да завърши, вместо това да спечели още 1-2 позиции...защото при дисквалификация щеше да загуби престижното си класиране в топ 8.

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: 1500 метра Шорттрек

Мнениеот deepblue1963 » 21 фев 2010 19:55

За да спрем спекулациите с възрастта на Раданова от рода на:"Вече е на еди колко си години,не е първа младост и т.н.,и т.н.",ето НЕЙНОТО изказване след финала:
"„Това беше най-бързото бягане в живота ми изобщо”, призна Евгения Раданова,след финала на 1500 м,в който завърши седма."Значи не възрастта е причината.Толкова си може:
"„Беше ми доста трудно да поддържам това темпо."
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: 1500 метра Шорттрек

Мнениеот _RoKi_ » 22 фев 2010 13:42

deepblue1963 написа:За да спрем спекулациите с възрастта на Раданова от рода на:"Вече е на еди колко си години,не е първа младост и т.н.,и т.н.",ето НЕЙНОТО изказване след финала:
"„Това беше най-бързото бягане в живота ми изобщо”, призна Евгения Раданова,след финала на 1500 м,в който завърши седма."Значи не възрастта е причината.Толкова си може:
"„Беше ми доста трудно да поддържам това темпо."

Еми именно...Според теб защо не може да издържи на темпото,защото годините и са множко.Факт е,че и на 23 да е,тези азиатки са уникални,но ако е поне с 5-6годи. по-млада ще може да кара много по-бързо 8-)

Потребителски аватар
gushtera
Мнения: 280
Регистриран на: 13 юни 2009 22:18
Контакти:

Re: 1500 метра Шорттрек

Мнениеот gushtera » 23 фев 2010 17:18

Проблема е, че тези азиатки са всичко друго ,но не и жени...мутанти, трениращи до смърт.Пък са и милиони...

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: 1500 метра Шорттрек

Мнениеот deepblue1963 » 23 фев 2010 19:28

gushtera написа:Проблема е, че тези азиатки са всичко друго ,но не и жени...мутанти, трениращи до смърт.Пък са и милиони...

Същото се говореше и за Й.Донкова,Г Загорчева,Т.Петрова.Ти виждал ли си техни снимки?
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!


Върни се в “Ванкувър 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта