Наш олимпиец се отказа, след като се поразходи по пистите!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
gugushito
Мнения: 1917
Регистриран на: 08 апр 2009 21:39
Контакти:

Наш олимпиец се отказа, след като се поразходи по пистите!

Мнениеот gugushito » 18 фев 2010 17:33

днес чух ,че някакъв от легендарните ни олимпийци се поразходил по пистите и решил да не участва.... ако не е вярно ,се извинявам, но ако съм чул правилно, питам : ще върне ли паричките ,отделени за неговото пътуване до другия край на света и ако не , може ли на следващата олимпиада да ме запишат мен ..... например в кърлинга ???? ще събера още 5-6 аверчета да сглобим отбор...... :oops: :oops: :oops: :evil: :evil: :evil:

Gil-galad
Мнения: 13141
Регистриран на: 08 юли 2008 20:42
Контакти:

Re: олимпийци.....

Мнениеот Gil-galad » 18 фев 2010 17:38

На мен винаги ми е било да пробвам кърлинг, въпреки чи си нямам и понятие от правилата....Мене вече почва да ме хваща срам....ние даже не сме на олимпийския принцип "Важно е участието"....наще даже не искат да участват......
Once in a generation a player comes along to whom nothing seems impossible! Luckily that player wears the number eight shirt at Anfield.

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: олимпийци.....

Мнениеот ros » 18 фев 2010 17:45

gugushito написа:днес чух ,че някакъв от легендарните ни олимпийци се поразходил по пистите и решил да не участва.... ако не е вярно ,се извинявам, но ако съм чул правилно, питам : ще върне ли паричките ,отделени за неговото пътуване до другия край на света и ако не , може ли на следващата олимпиада да ме запишат мен ..... например в кърлинга ???? ще събера още 5-6 аверчета да сглобим отбор...... :oops: :oops: :oops: :evil: :evil: :evil:

Първо - слушаш грешни източници
Второ - за кърлинга трябва да се класираш /доброволно няма да стане/
Трето - докато не разберете че колкото и да търсите сметка от момчета и момичета, които са сбъднали мечтата си с това което обичат да правят /защото те пари от това едва ли изкарват/, просто плюете върху имиджа на спорта ни като цяла.

Знам, че не сме цъфнали и вързали, но все от някъде трябва да се почне. А НИЕ ЕДВА СЕГА ЗАПОЧВАМЕ.

Та търси си сметка от когото искаш, слушай всякаква информация която те кара да се чувстваш полезен с хулите си. Твое право е. За мен е важно дори да е последен, там да има българин. И АКО СЕ ЧУВСТВА НЕУВЕРЕН - ПРОСТО ДА ОСТАНЕ ЖИВ И ЗДРАВ.
Ще ти дам пример от живота - харесваш си примерно някое момиче, което е адски готино, но има за гадже Майк Тайсън. Ти решаваш до къде ще ти стигнат силите. Надявам се ме разбираш. И дано да се пребориш най-вече със страховете
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
gugushito
Мнения: 1917
Регистриран на: 08 апр 2009 21:39
Контакти:

Re: олимпийци.....

Мнениеот gugushito » 18 фев 2010 17:48

препрочетох темата си и не видях някъде хули !!!!! просто попитах АКО е вярно ще върне ли парите.... айде не се пали толкова ,а първо прочети написаното ,олимпиецо !!!!

Потребителски аватар
Messinho
Мнения: 2030
Регистриран на: 01 дек 2009 08:50
Контакти:

Re: олимпийци.....

Мнениеот Messinho » 18 фев 2010 17:54

gugushito написа:днес чух ,че някакъв от легендарните ни олимпийци се поразходил по пистите и решил да не участва.... ако не е вярно ,се извинявам, но ако съм чул правилно, питам : ще върне ли паричките ,отделени за неговото пътуване до другия край на света и ако не , може ли на следващата олимпиада да ме запишат мен ..... например в кърлинга ???? ще събера още 5-6 аверчета да сглобим отбор...... :oops: :oops: :oops: :evil: :evil: :evil:


развесе ли ме брат
08.01.1994 г. Барселона Реал Мадрид 5:0
02.05.2009 г. Реал Мадрид - Барселона 2:6
29.11.2010 г. Барселона - Реал Мадрид 5:0
10.12.2011 г. Реал Мадрид - Барселона 1:3

ЦСКА ДО ГРОБ!!!
Изображение

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: олимпийци.....

Мнениеот ros » 18 фев 2010 17:58

gugushito написа:препрочетох темата си и не видях някъде хули !!!!! просто попитах АКО е вярно ще върне ли парите.... айде не се пали толкова ,а първо прочети написаното ,олимпиецо !!!!

След като подхващаш толкова заядливо темата, значи точно това целиш :( Според теб бразилката, която онази вечер не завърши, етиопеца, който втора поредна Олимпиада е последен или чилийските веселяци дали ще бъдат подложени на такава унизителна сеч от собствената си държава или народа и. Извинявай ако съм те засегнал, но вече наистина ме дразни това сметкаджийство и тези злъчни подмятания към спортистите. Ти АКО се издъниш на работното си място - връщаш ли си заплатата? На тях няма какво да им удържат, защото принципно нищо не им дават.
Извинявам се наис8тина ако съм бил краен, но така мисля и не смятам че е редно да се плюем едни - други
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
Бижутера
Мнения: 28384
Регистриран на: 16 окт 2008 20:58
Skype: sinishampioni
Местоположение: София
Контакти:

Re: олимпийци.....

Мнениеот Бижутера » 18 фев 2010 18:10

имам чувството, че ако хванат половината от нас и ни разпределят по спортове ще запишем по-добри класирания от тия нашите параолимпийци, отишли във Ванкувър :twisted:
Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
1899 Hoffenheim.
Wir kämpfen, siegen, geben niemals auf,
super Hoffe TSG!

Hoffe, Hoffe! Wir sind Hoffe!
In den Farben Blau und Weiß
1899 Superhoffenheim
Nur damit es jeder weiß!

rzEtw
Мнения: 596
Регистриран на: 11 авг 2008 15:53
Контакти:

Re: олимпийци.....

Мнениеот rzEtw » 18 фев 2010 18:13

ros написа:
gugushito написа:препрочетох темата си и не видях някъде хули !!!!! просто попитах АКО е вярно ще върне ли парите.... айде не се пали толкова ,а първо прочети написаното ,олимпиецо !!!!

След като подхващаш толкова заядливо темата, значи точно това целиш :( Според теб бразилката, която онази вечер не завърши, етиопеца, който втора поредна Олимпиада е последен или чилийските веселяци дали ще бъдат подложени на такава унизителна сеч от собствената си държава или народа и. Извинявай ако съм те засегнал, но вече наистина ме дразни това сметкаджийство и тези злъчни подмятания към спортистите. Ти АКО се издъниш на работното си място - връщаш ли си заплатата? На тях няма какво да им удържат, защото принципно нищо не им дават.
Извинявам се наис8тина ако съм бил краен, но така мисля и не смятам че е редно да се плюем едни - други
Ти пък по-малоумно сравнение може ли да направиш ? Все едно Етиопия,Чили,Бразилия и т.н са тръгнали за медали ?!?!?! Нали нашите тръгват с надеждата на по-добро "представяне".Еми то представянето идва с участието,не може да искаш да си в топ 30 на Олимпиадата и да кажеш след първия старт,че си уморен(завършил след 50 място) и няма да стартираш на следващия.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: олимпийци.....

Мнениеот Кашчей » 18 фев 2010 18:18

Тези, които участваха, макар и с доста странни резултати и класирания....просто си изпълниха олимпийския принцип.Ако е вярно, че някой е спечелил квота, отишъл е на Олимпиадата, но е решил да не се състезава-това е доста нагло.

Рос, не съм чул Чили, Етиопия или Бразилия да са били кандидати за домакини на зимна Олимпиада.Ние обаче бяхме няколко пъти, а сме кръгли нули в зимните спортове, с някакви спорадични изключения, които само потвърждават правилото.Трудно някой ще ме убеди, че в България няма достатъчно сняг през зимата, за да можем да имаме сравнително добри спортисти и в зимните спортове.Не е необходимо да сме като Русия и САЩ, но и чак такъв калпанзалък не е нормално.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: олимпийци.....

Мнениеот Кашчей » 18 фев 2010 18:19

Бижутера написа:имам чувството, че ако хванат половината от нас и ни разпределят по спортове ще запишем по-добри класирания от тия нашите параолимпийци, отишли във Ванкувър :twisted:


Не се подигравай с параолимпийците, защото те винаги са ни представяли достойно!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?


Върни се в “Ванкувър 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта