Наш олимпиец се отказа, след като се поразходи по пистите!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

drakona25
Мнения: 68
Регистриран на: 09 авг 2008 19:59
Контакти:

Re: Наш олимпиец се отказа, след като се поразходи по пистите!

Мнениеот drakona25 » 19 фев 2010 01:09

ros написа:Ако си запознат с дисциплината спринт в ски бягането, където се изисква специална подготовка тип 100м гладко бягане и знаеш че няма да се получи така както искаш, по добре е да запазиш сили за там където се чувстваш по-уверен.

Ти като толкова ги защитаваш що не вземе да им платиш участието на тея нещастници и да приключим, а не само да бучиш и да се правиш на много умен и разбиращ, ако малко разбираше щеше отдавна да си наясно, че повечето ни олимпийци не стават за нищо и не заслужаат и 1 лев помощ. И накрая що не вземе да се скриеш някаде!!!!

Потребителски аватар
bobonikolov
Мнения: 3574
Регистриран на: 14 фев 2010 16:45
Skype: bobonikolov

Re: Наш олимпиец се отказа, след като се поразходи по пистите!

Мнениеот bobonikolov » 19 фев 2010 12:35

Чета мнения в много форуми и все немога да разбера едно.Защо винаги сме недоволни?Защо винаги подлагаме всичко на критика?Защо винаги се съмняваме в нещата,които се случват?Все гледаме някой да упрекнем,да го смажем с критиката си,да го сравним със земята.И най-лошото е,че всичко започва то журналистите.Ей го на онзи ден слушам Томислав Русев да спори,защо аджеба да изпращаме олимпийци като все завършват последни.Трябва да се знае,че тези хора получават много по-малко пари,отколкото баскетболисти,футболисти и прочее спортисти.От сигурен източник знам,че един биатлонист взима 500лв. заплата.И противно на някои мнения тук тези хора са почти през цялото време на годината по лагери и състезания,където в прочем са си ги завоювали тези квоти а това става с труд.С много труд.Едвали повечето от коментиращите тук знаят,че на тази олимпиада България за първи път от 17 години има пълна квота при мъжете в биатлона.Въобще да ви попитам как ще се почувствате вие всички ако шефа ви възложи някаква задача и вие се стараете да я изпълните,а на края той без да зачита усилията,които сте положили ви се подиграе,заради лошо изпълнение?Няма да ви е хубаво нали?Представете си сега как се чувстват тези хора там след като знаят какво се говори за тях тук в България-колко са некадърни и т.н.Вместо да ги насърчаваме и да ги накараме да си повярват ние правим точно обратното и очакваме чудеса.Вмсето да се радвате,че имаме участници там,които да гледаме ние ги плюем.Ами по тази логика какво да кажат французите?Техният олимпийски шампион по биатлон вчера завърши 45-ти.Те трябва буквално до разкъсат.Някои хора тук твърдят,че те щели по-добре да се справят от нашите състезатели.Сигурно още при стъпването ви на пистата ще се съборите като чували с картофи,ама само знаете да плюете.Аз за разлика от много хора пък не се чувствам никак засрамен.Гордея се че имаме представители на олимпиада и знам,че рано или късно тези момчета и момичета,които се състезават там ще изживеят своя звезден миг.Вярвам,чв България пак ще има олимпийски шампиони.

veles
Мнения: 110
Регистриран на: 05 мар 2009 09:14
Skype: velio ilchev
Контакти:

Re: Наш олимпиец се отказа, след като се поразходи по пистите!

Мнениеот veles » 19 фев 2010 15:52

И АЗ МИСЛЯ, ЧЕ НЯМА НУЖДА ОТ ТУРИСТИ!!1АКО ИСКАТ ДА ХОДЯТ НА ЕКСКУРЗИЯ ИМА ТУРИСТИЧЕСКИ АГЕНЦИИ...И ТЕ ТРЯБВА ДА СЕ ХРАНЯТ ОТ НЕЩО!!!
ТРЯБВАШЕ ДА ОТИДАТ САМО ЖЕНИ РАДАНОВА И САНИ ЖЕКОВА!!!
ЗА ЖАЛОСТ САНИ СЕ КОНТУЗИ ЛОШО!
КОЛКОТО ДО ЖЕНИ, АЗ ВЯРВАМ В НЕЯ И МИСЛЯ, ЧЕ ТЯ ЩЕ СТИГНЕ ФИНАЛ НА 1000 М!!!
ДАНО МЛАДОТО МОМЧЕ В СНОУБОРДА ДА ИМА ШАНС!!!

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: Наш олимпиец се отказа, след като се поразходи по пистите!

Мнениеот deepblue1963 » 19 фев 2010 16:01

bobonikolov написа:Чета мнения в много форуми и все немога да разбера едно.Защо винаги сме недоволни?Защо винаги подлагаме всичко на критика?Защо винаги се съмняваме в нещата,които се случват?Все гледаме някой да упрекнем,да го смажем с критиката си,да го сравним със земята.И най-лошото е,че всичко започва то журналистите.Ей го на онзи ден слушам Томислав Русев да спори,защо аджеба да изпращаме олимпийци като все завършват последни.Трябва да се знае,че тези хора получават много по-малко пари,отколкото баскетболисти,футболисти и прочее спортисти.От сигурен източник знам,че един биатлонист взима 500лв. заплата.И противно на някои мнения тук тези хора са почти през цялото време на годината по лагери и състезания,където в прочем са си ги завоювали тези квоти а това става с труд.С много труд.Едвали повечето от коментиращите тук знаят,че на тази олимпиада България за първи път от 17 години има пълна квота при мъжете в биатлона.Въобще да ви попитам как ще се почувствате вие всички ако шефа ви възложи някаква задача и вие се стараете да я изпълните,а на края той без да зачита усилията,които сте положили ви се подиграе,заради лошо изпълнение?Няма да ви е хубаво нали?Представете си сега как се чувстват тези хора там след като знаят какво се говори за тях тук в България-колко са некадърни и т.н.Вместо да ги насърчаваме и да ги накараме да си повярват ние правим точно обратното и очакваме чудеса.Вмсето да се радвате,че имаме участници там,които да гледаме ние ги плюем.Ами по тази логика какво да кажат французите?Техният олимпийски шампион по биатлон вчера завърши 45-ти.Те трябва буквално до разкъсат.Някои хора тук твърдят,че те щели по-добре да се справят от нашите състезатели.Сигурно още при стъпването ви на пистата ще се съборите като чували с картофи,ама само знаете да плюете.Аз за разлика от много хора пък не се чувствам никак засрамен.Гордея се че имаме представители на олимпиада и знам,че рано или късно тези момчета и момичета,които се състезават там ще изживеят своя звезден миг.Вярвам,чв България пак ще има олимпийски шампиони.

"Въобще да ви попитам как ще се почувствате вие всички ако шефа ви възложи някаква задача и вие се стараете да я изпълните,а на края той без да зачита усилията,които сте положили ви се подиграе,заради лошо изпълнение?"
Ако аз си изпълнявах "задачите" така,както нашите олимпийци,шефа нямаше да ми се подиграва.Щеше да ме е уволнил досега.
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

W84me_1
Мнения: 10
Регистриран на: 16 фев 2010 15:37
Skype: trayan16
Контакти:

Re: Наш олимпиец се отказа, след като се поразходи по пистите!

Мнениеот W84me_1 » 20 фев 2010 12:14

athom написа:По горе цитираните етиопец, бразилка, чилийци се издържат САМИ!!!

А тия дето трупат умора от 1 състезание трупат и тлъстини на наш, общ гръб.

Те и мангалите са така,ама продължаваме да ги "интегрираме",нали?

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Наш олимпиец се отказа, след като се поразходи по пистите!

Мнениеот acmilan » 21 фев 2010 23:11

verginasun написа:типично по абсурдистански... през зимната олимпиада сравнявате българия с държави като чили. перу , аржентина португалия... а през лятната с норвегия , финландия и швеция... макар да съм почти сигурен ,че шведите са много по напред и в летния вариант на игрите!

Пиши България с главна буква.Нямаме особена нужда хора с чуждо самосъзнание да ни дават оценки за манталитета.Мерси все пак за мнението ти,макар че то може да послужи само за подпалки на печка или тор за растения.
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.


Върни се в “Ванкувър 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта