До екскурзиантите на олимпиадата!!!!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Adramelech
Мнения: 1145
Регистриран на: 14 дек 2009 21:59
Контакти:

Re: До екскурзиантите на олимпиадата!!!!

Мнениеот Adramelech » 15 фев 2010 17:30

И кое му е по-напред на футбола? Като сме тръгнали да сравняваме футбола с олимпийските игри. И при двете трябва да минеш през ситото (така да се каже), за да те допуснат я до Европейско, я до Световно, я до Олимпиадата! Хайде сега виж колко пъти сме класирали на Европейско (Световно) и колко пъти на Олимпиада. Като го направиш това сравни колко медала сме спечелили от едното и колко от другото. Явно за България с пълна сила важи - много вожд, малко индианец , като стане дума да се оплюва някой или нещо. А и преди да съм забравил ... България е на това място в класирането на ФИФА (и УЕФА) не заради националния (е и той има малка вина), а заради клубните отбори, би трябвало да го знаеш това!
Сега за Олимпиадата - България от доста време насам не е изпращала толкова участници в биатлона, България от доста време не е имала 2 (ДВАМА) участници в преследването, България има точно НУЛА улея, на които може да тренират хората, които се състезават на т.нар шейнички (както тук някои хора го изписват). При условията дето им се предоставят на олимпииците (в случая повече от мизерни), самото участие на Олимпиадата си е успех, който не е съгласен да ходи да се пробва за следващата и да каже дали съм бил прав. Ако не съм ще му се извиня публично!
[center][rimg]http://store.img-share.eu/Grunge-Bulgarian-Flag-by-TheDrake92_jpgbIM0ClR.jpg[/rimg][/center]

rkk
Мнения: 160
Регистриран на: 24 мар 2008 17:49
Контакти:

Re: До екскурзиантите на олимпиадата!!!!

Мнениеот rkk » 15 фев 2010 17:49

makmidov написа:
Абе пич дразниш ме ... футбола е много по напред от шейните и ските ни... ок! погледни класацията на ФИФА за национални отбори... И тогава приказвай, а и футбола е много по популярен спорт и да имаме успехи... ясно е че световни шампиони няма да станем...



Първото, което е - тия класации са толкова смешни, че е направо срамно. Ние сме царе на контролите и това ни поддържа в ранклистата. Мен повече ме е срам от паднем от Сърбия с 1:6 или от Кипър 1:4, отколкото от 37мото място в шейните, а теб?


Adramelech написа:България е на това място в класирането на ФИФА (и УЕФА) не заради националния (е и той има малка вина), а заради клубните отбори, би трябвало да го знаеш това!



За другото съм съгласен, но този, с когото спорим, говори за класациите на националните отбори, за които клубните нямат нищо общо. Пак повтарям единственото, което ни държи в тая класация са контролите.

Потребителски аватар
makmidov
Мнения: 52
Регистриран на: 28 авг 2008 16:08
Контакти:

Re: До екскурзиантите на олимпиадата!!!!

Мнениеот makmidov » 15 фев 2010 22:14

Така ОК кефете се на големите успехи...
Нямали условия спортистите ни ... а хората които работят за 200 лева на месец какво да кажат какви условия имат те... а?
Дайте да направим един улей за не знам колко си милиона защото някой искал да тренира шейнички /не знам как се казва/, да му създадем условия...
Ама писти за каране поне имаме и още нещо как така нямаме условия, май забравихте всички че кандидатствахме за зимна олимпиада... Да не сме Дубай с пясъците че да няма нищо?
Аз предлагам от спортния тотализатор да им дадат 5 милиона на зимните спортове и да видим какво ще стане ... отговора е нищо... нищичко....
Пример щангите докато ги мачкахме навсякъде ОК и после едни допинги едни дивотии сега федерацията с държавните пари си плати глобата милата и на практика ликвидираха този успешен спорт... В леката атлетика Валя Стамболова изгърмя като новогодишна фойерверка и айде свърши кариерата на една определено талантлива спортистка... Какво да очаквам от зимни спортове, Албена и Максим след голямата му глупост на Максим го оплюха като последен нещастник, а забравиха 2-те им световни титли...
Нищо не чакам от тая Олимпиада затова и не я гледам а пък футбола и 10:1 да ни бият пак ще ги гледам това е...
Кубертеновия принцип е хубаво нещо ама май напоследък само на него останахме и да празнуваме годишнини от не знам си кой медал е такава глупост само в БГ има... n години от спечелването на .... Смях и трагедия като не ставаме по-добре да не ходим на олимпиада.
Честити 60+ места на жените в спринта.

rkk
Мнения: 160
Регистриран на: 24 мар 2008 17:49
Контакти:

Re: До екскурзиантите на олимпиадата!!!!

Мнениеот rkk » 15 фев 2010 22:28

makmidov написа:Какво да очаквам от зимни спортове, Албена и Максим след голямата му глупост на Максим го оплюха като последен нещастник, а забравиха 2-те им световни титли...


А на един шофьор-убиец пияница как да му кажа?

Не ме разбирай грешно, аз много обичам фигурното пързаляне, радвах се на успехите им естествено, но той е един руски мухльо от пиянски тип, който е най-разпространеният при братушките.

Ако беше убил някой твой близък, така ли щеше да разсъждаваш?

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: До екскурзиантите на олимпиадата!!!!

Мнениеот deepblue1963 » 16 фев 2010 00:01

Божидар написа:Леле, вие двамата сте големи разбирачи! Как не сте начело на ски федерацията?!? Между впрочем единствената федерация, заедно с автомобилната, които развиват успешна дейност в България последните години и докарват световни купи и големи съзтезания в България! Явно обаче вие хал-хабер си нямате от ски спорта! Стефан Георгиев, каквото и да кажете, обективно е един от най-добрите български скиори изобщо! Този "турист" миналата зима на Световното първенство завърши 16-ти в слалома. Това също е едно от най-високите постижения за българските ски на Световно първенство! Изобщо! За сведение - да влезеш в 30-цата, на което и да е голямо съзтезание в ските, означава да си в елита. Да влезеш в разпределението на точки! Все едно във Формула 1 да си в 8-та, примерно. Стефан Георгиев е 22-ри на слалом и 32-ри на г. слалом в Нагано, 16-ти в комбинация и 34 в г. слалом от Солт Лейк Сити, 25-ти в слалома от Торино! От 80 - 100 души, които стартират на старт на Олимпиада! Все престижни класирания за всеки един скиор! Стефан Георгиев има 95 победи във ФИС съзтезания, 10-кратен републикански шампион на България, като от 1999 г. до сега той е неизменен шампион на страната! Без прекъсване! 2 пъти Балкнаски шампион! До тази година беше капитан на националния отбор! Така че Стефан Георгиев е заслужил своето място на който и да е голям форум. И за десерт - да ви осведомя, че заради подмладяване на отбора от тази година Стефан Георгиев не е включен и финансиран от националния отбор. Тоест, той се подготвя и финансира сам, за да участва на последната си олимпиада! Ще кара на нея за да завърши достойно кариерата си и за да защити името на България в ски спорта, защото няма кой друг! И го прави сам, без помощ! Не се обижда като някои "българки" като Каратанчева, въпреки че изхвърляйки го от отбора в олимпийската година федерацията се подиграва със всичко, което е направил Стефан Георгиев за тоя спорт в България! А то не е малко! Стефан Георгиев, сам се е финансирал, сам си е спечелил квотата и ще кара довечера под българското знаме, защото е мъж! Стефан Георгиев е доказал, че става за ски спорт, след като е там, след като е направил това, което е направил. А хора като вас, никога няма да достигнат това ниво, за да се пуснат на слалома вместо него! Ако въобще някой от вас е стъпвал на ски. Хора като вас стават за форумни герои!
Колкото до изказването, че нашите спортисти не стават и че ако имаш талант 99 % ще успееш - това още веднъж доказва колко си некомпетентен и умопомрачен! Приятелю, във спортове, в които екипировката и условията са ти повече от половината предпостаки за успех и най-големия талант да си не можеш да караш ски без качествена екипировка, примерно, както Роналдиньо е ритал бос по улиците. Има голяма разлика между футбола и който и да е зимен спорт. Един съвсем малък пример - на старт от Световната Купа Бенямин Райх носи със себе си 30 чифта ски, от които може да избира, не знам колко и какви вакси и т.н. Стефан Георгиев има 3 чифта ски - за целия сезон! Еднакви ли са условията, че да бъдат еднакви критериите?!? Убеден съм, че нашите спортисти са кадърни и талантливи и ако бяха ранопоставени на големите щяха да са сред тях!

Някои ми разправяше за Ст.Георгиев,за "достоен завършек" на кариера...Това,че Георгиев е най-добрия от българските скиори,не значи,че е добър.
Още малко "туристи":
"Двете български представителки в надпреварата останаха далеч назад в класирането. Антония Григорова завърши 60-та с изоставане от 3:29.3 минути от лидерката. Другата българка Теодора Малчева остана 66-та от общо 78 състезателки."
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

Потребителски аватар
makmidov
Мнения: 52
Регистриран на: 28 авг 2008 16:08
Контакти:

Re: До екскурзиантите на олимпиадата!!!!

Мнениеот makmidov » 16 фев 2010 00:17

Да... пиян е бил... и е убил човек... Вярно, и плати няколкостотин хиляди кръвнина... какво да направи? Живота му се съсипа, но починалия няма да се върне, нали ?
Аз знам за случай с подобен сценарий, но защо ли там живота на момичето го оцениха на 20 000 лева, а?
Правосъдието в БГ е смрад, която вони чак в Словения...
Аз предлагам Максим Стависки да поискаме да ни го пратят от Русия и с картечницата да го застреляме на площада публично може тебе да те викнем да дръпнеш спусъка, а? :evil: :twisted:
Да спят спокойно всички...
Повече няма да пиша, Георгиев не завършил - браво на момчето... Добре се е представил...
Факт е че сме зле и това е ... при нас има зимни курорти, но бъдеще за зимни спортове НЕ ... като не могат да си стоят тука ... Жекова носи флага и Раданова и още най-много петима и това е... Няма нужда от навалица там ...
Айде Сани освен че е красива и да вземе и медал и ще се зарадвам, да не вземе пак ще е добре ама все да сме на последните места мерси...
Предлагам да имаме мъжка щафета... ще са последни, ще са участвали и може 2 часа след победителя да финишират...
Като нямат условия да играят шах... книгите са по 10 лева, комплект фигурки е от 5 до 20 ако не са претенциозни ако искат аз ще им подаря няколко... затова мой човек футбола е по-популярен 4 камъка и топка и айде става мача... Пък тука ски, щеки, вакса, пушки че и улеи и сняг /май нямало нещо/ абе ... не ме занимавай с глупости. :) :)
Не искаме медали ама поне да сме в първите 20 от време на време толкова ли не могат нашите ;)
Утре Милан - Ман Ю...това е спорта

drakona25
Мнения: 68
Регистриран на: 09 авг 2008 19:59
Контакти:

Re: До екскурзиантите на олимпиадата!!!!

Мнениеот drakona25 » 16 фев 2010 01:34

Браво на вечния талант Стефан Георгиев представи се достойно като не завърши, защото ако беше завършил щеше да е последен. А на тея дето ми казват че Георгиев е скиор мога само да кажа " Момчета ще Ви уредя час при доктора да се прегледате"

Потребителски аватар
medenka
Мнения: 492
Регистриран на: 29 авг 2009 19:40
Контакти:

Re: До екскурзиантите на олимпиадата!!!!

Мнениеот medenka » 16 фев 2010 17:01

Царе сме да завиждаме. Всеки е по-добър и по-хубав от останалите. Народопсихология, за жалост.

Канада до вчера нямаше медал от Олимпиада на родна земя - това е трета, която организират... ами изобщо да не си бяха правили труда тогава да ги организират.

Няма гаранция, че Сани Жекова ще вземе медал, но австраийската агитка на гаджето й ще я подкрепя. А ние ще плюем по нея, ако не се класирала в 10-ката.

Състезател от Бермуда: На кой му пука, че съм на 88 място, нали се забавлявах


Тъкър Мърфи от Бермуда завърши на незавидното 88 място в дисциплината ски-бягане свободен стил на 15 километра за мъже на Олимпиадата във Ванкувър.

С позицията си на финала Мърфи остави само 8 състезатели зад себе си. Въпреки неблагоприятното си класиране представителят на Бермуда изрази задоволството от участието си на олимпийските игри в Канада.

"Оставих няколко човека зад мен, а други ме изпревариха. Но на кого му пука, нали се позабавлявах", заяви Тъкър Мърфи. "Най-голямата ми тръпка беше по време на церемонията по откриването. Тогава нашият отбор се появи по къси гащи (бермуди). Това е стара наша традиция. Треньорите ни обаче бяха шокирани", каза още Мърфи.

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: До екскурзиантите на олимпиадата!!!!

Мнениеот deepblue1963 » 16 фев 2010 20:51

medenka написа:Царе сме да завиждаме. Всеки е по-добър и по-хубав от останалите. Народопсихология, за жалост.

Канада до вчера нямаше медал от Олимпиада на родна земя - това е трета, която организират... ами изобщо да не си бяха правили труда тогава да ги организират.

Няма гаранция, че Сани Жекова ще вземе медал, но австраийската агитка на гаджето й ще я подкрепя. А ние ще плюем по нея, ако не се класирала в 10-ката.

Състезател от Бермуда: На кой му пука, че съм на 88 място, нали се забавлявах


Тъкър Мърфи от Бермуда завърши на незавидното 88 място в дисциплината ски-бягане свободен стил на 15 километра за мъже на Олимпиадата във Ванкувър.

С позицията си на финала Мърфи остави само 8 състезатели зад себе си. Въпреки неблагоприятното си класиране представителят на Бермуда изрази задоволството от участието си на олимпийските игри в Канада.

"Оставих няколко човека зад мен, а други ме изпревариха. Но на кого му пука, нали се позабавлявах", заяви Тъкър Мърфи. "Най-голямата ми тръпка беше по време на церемонията по откриването. Тогава нашият отбор се появи по къси гащи (бермуди). Това е стара наша традиция. Треньорите ни обаче бяха шокирани", каза още Мърфи.

1.И на мен нямаше да ми пука,ако бяхме Бермудите.
2.И на мен не ми пука,на кое място се е класирал "бермудника".Тук говорим за нашия си "пир по време на чума",т.е пращане на "туристи" на Олимпиада,когато сме "цъфнали" отвсякъде.
"Нито един българин няма да участва в спринта от олимпиадата. Това стана ясно след представянето им в стартовете на 15 км (свободен стил мъже) и 10 км (свободен стил жени).Причината за отказа на нашите от спринта в сряда е натрупаната умора. Очаква се тримата да стартират в преследването"
Ще падна от смях!Лелеееее...Уморили се завалийките. :oops: :oops: :oops: На някой пука ли му?
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: До екскурзиантите на олимпиадата!!!!

Мнениеот защо » 17 фев 2010 02:35

deepblue1963 написа:Още малко "туристи":
"Двете български представителки в надпреварата останаха далеч назад в класирането. Антония Григорова завърши 60-та с изоставане от 3:29.3 минути от лидерката. Другата българка Теодора Малчева остана 66-та от общо 78 състезателки."


Тия двете блестящото представяне на 10 километра им е коствало толкова усилия, че няма да участват на 1,5 километра, поради "непреодолима умора"! Същото се отнася и за представителя ни при мъжете Веселин Цинзов, който вчера завърши 50-ти на 15 километра при мъжете от 95 класирани - имаше и още, ама не успяха да стигнат до финала, абе има и по-смешни от нас. :lol:
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.


Върни се в “Ванкувър 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта