До екскурзиантите на олимпиадата!!!!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: До екскурзиантите на олимпиадата!!!!

Мнениеот Cesc Fabregas » 14 фев 2010 21:54

Дайте да ги обиждаме тогава, така ще станат супер силни! :roll: :roll: :roll:
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
SAMP
Мнения: 1293
Регистриран на: 08 сеп 2008 18:21
Контакти:

Re: До екскурзиантите на олимпиадата!!!!

Мнениеот SAMP » 14 фев 2010 22:10

drakona25 написа:Значи за пореден път се убеждавам, че от участнички като Нина Кленовска(Кадева) няма никакъв смисъл ( искам да си изкажа мнението и не ангажирам никой с него), някой ще кажат тя си е извоювала квота и ще са прави, но за какво е харчила пари федерацията се питам аз , след като една биатлонистка на 29 години ( пред която няма никакво бъдеще) просто отива да разгледа Ванкувър. Всички говорят че в българския спорт не се отделят достатъчно средства, но не е ли по добре да се вложат в един състезател с качества вместо за 10 от които един може и да става. Както разбрахте сигурно в Ски скоковете състезателите на САЩ се самофинансират тъй като тяхния олимпийски комитет смята че в този спорт нямат шансове и е по добре средствата да се разпределят за спортовете в които ще имат успехи. Следващия екскурзиант които ще се появи се казва Стефан Георгиев, това момче може да става за всичко друго но не и за ски спорт. Просто това са два от многото примери в нашата държава в която БОК не служи за нищо и по никакъв начин не помага на спорта, важно е само едно да се усвояват парите от МОК. Много по удачно е макар и малкото пари които има в спорта да се насочват към развития на масовия спорт, пък ако ще това да коства на България да с 1 участник на Олимпиада, а ако такива екскурзианти като по голямата част от състезателите искат да ходят на олимпиада да се самофинансират пък тогава да завършват все последни.




абсолютно съгласен!!!!Ако аз се пусна на слалома(вместо Георгиев)ще е мн по-добре.И той ще е последен,и аз ще съм последен.Даже аз ще съм атракцията на деня,защото ще изостана на 10-20 секунди от първия и ще ме запомнят мн повече от "куфарчетата" от БГ делегацията.И стига са ревали за пари тия бездарници.Целогодишно се подготвят по лагери и по чужбина и все са недоволни :evil:
В Бразилия Роналдо и Риналдиньо са ритали боси по улиците до 15-16 годишни.А наще все подготовката им куцала :evil: .Просто за нищо не стават и тва е!!!Имаш ли талант,99% ще успееш ;)
"681-а - от тук започва България, 1878-а - от тук започва свободата, 1914 - от тук започва животът ни!"

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: До екскурзиантите на олимпиадата!!!!

Мнениеот Cesc Fabregas » 14 фев 2010 22:28

Ако завършиш със под 2 минути изоставане в спукането, аз направо ще си отрежа главата! Тва да го кажеш е несериозно! Аз съм тренирал ски, знам че усещането е че караш със 80-90 килотра в час...но си толкова далче от тях, че няма накъде!
Не знам дали сте чели едно интервю на Дани Албрехт, онова момче, което падна много тежко на "Щрайф" и беше в кома сума ти време. Той твърди, че когато е мислел, че не може да е в по-добра форма след травмата, и на финала е разбирал всъщност колко ужасно далеч е от истината...
не говорете глупости друг път!
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

rkk
Мнения: 160
Регистриран на: 24 мар 2008 17:49
Контакти:

Re: До екскурзиантите на олимпиадата!!!!

Мнениеот rkk » 14 фев 2010 22:29

Мда, разбира ние, ако идем, ще сме най-добрите :lol:

Впрочем се оказах прав за Краси Анев - 25ти в спринта :idea:

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: До екскурзиантите на олимпиадата!!!!

Мнениеот deepblue1963 » 14 фев 2010 22:57

MoNteSo написа:А кажете ми един спорт освен шаха и волейбола в който не сме екскурзианти :roll: :P

Канадска борба! :lol:
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

AnalBreaker
Мнения: 29102
Регистриран на: 08 дек 2009 17:48
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: До екскурзиантите на олимпиадата!!!!

Мнениеот AnalBreaker » 14 фев 2010 23:08

deepblue1963 написа:
MoNteSo написа:А кажете ми един спорт освен шаха и волейбола в който не сме екскурзианти :roll: :P

Канадска борба! :lol:

Класическа и свободна борба.
Един ИСТИНСКИ българин !

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9FWuhfA9Hls[/youtube][/offtopic]

VETOB
Мнения: 52
Регистриран на: 20 яну 2010 09:59
Контакти:

Re: До екскурзиантите на олимпиадата!!!!

Мнениеот VETOB » 14 фев 2010 23:11

То и депутатите харчат не мили народни пари, но за тях никой нищо не казва. Според мен ако нямаме народно събрание ще сме си 1000 пъти по - добре

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: До екскурзиантите на олимпиадата!!!!

Мнениеот deepblue1963 » 14 фев 2010 23:14

Cesc Fabregas написа:Голяма глупост е да кажете, че са ексурзианти! тея хора не са отишли ей така там за свой кеф, или даром, а са го заслужили със класиранията си през сезона! Щом са там, само по себе си е успех! я си представете, че националния отбор се класира на световното! Ще са оди на радостта, няма да спим 1 седмица сигурно!
Реално погледнато, само Сани Жекова има шансове за медал, каквото и да си говорим! Пожелавам и успех, и стискам палци, защото защитава цветовете на България, и е там, за да представя НАС!
УСПЕХ НА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ НА ОЛИМИПИАДАТА!!! :!: :!: :!:

Да ти подскажа как ни представиха някои спортисти в Пекин(те също покриха нормативи):
2 колоездачи-не завършват
Д.Йорданова(1500м)-допинг
Ил.Ефремов(овч.скок)-нула
К.Нешев(копие)-36-и
Сп.Бухалов(овч.скок)-25-и
Т.Наимова(100м)-45-а
Г.Иванов(гюлле)-нула
Р.Карапетрова(копие)-52-а
Г.Палазов(100м б-й)-60-и
Това,ако не са туристи-не знам.Бих казал,че определено си направиха кефа.Защото ми се струва,че не са се уморили много на състезанията.Има още доста,но списъка ще стане много дълъг.
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

rkk
Мнения: 160
Регистриран на: 24 мар 2008 17:49
Контакти:

Re: До екскурзиантите на олимпиадата!!!!

Мнениеот rkk » 14 фев 2010 23:33

VETOB написа:То и депутатите харчат не мили народни пари, но за тях никой нищо не казва. Според мен ако нямаме народно събрание ще сме си 1000 пъти по - добре


Каква форма на диктатура желаете, драги? :mrgreen:

stg333
Мнения: 2531
Регистриран на: 02 мар 2009 21:53
Контакти:

Re: До екскурзиантите на олимпиадата!!!!

Мнениеот stg333 » 15 фев 2010 01:06

значи, може да се прецени в кои спортове да се акцентира, лично за мене критерия е зрителки интерес, например и традиции в съответния спорт както и бази, няма как да се развива всичко . Лесно е да се види как постъпват държавите които са долу горе толкова големи колкото нас, не казвам толкова богати щото тогава става сложно :)


Върни се в “Ванкувър 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост