Тема: 85 години Локомотив Пловдив

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
v.s.
Мнения: 634
Регистриран на: 12 яну 2010 14:54
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Президентът на Ботев отдаде чест на Локо за 85 годишнината

Мнениеот v.s. » 13 окт 2011 17:17

Пловдив1926,ми то и един от отборите отразени в родословното ви дърво-ЖСК Пловдив също няма изигран мач няколко години след основаването му през 1935 и то в мирна обстановка в България и при много по-развито ниво на футбола ни,ама това не променя датата на създаването му.
100 години под светлините на най-ярките прожектори.

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Президентът на Ботев отдаде чест на Локо за 85 годишнината

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 13 окт 2011 20:26

Muscarin написа:Мен изобщо не ме интересува коя година сте създадени. Решили сте, че е тази ок! Но непрекъснато да ни повтаряте, че 1912 година е фалшива? Е сори, не мога да се съглася. А пък това кой бил най-старият клуб, също много много не ме интересува. Ако утре е Славия ,ок! Ако вдругиден е Черно море, пак съм ок, ако догодина сте вие, няма проблем.Както виждате аз не оспорвам годишнината ви, щом така сте решили и за мен е нормално Бакалов да покаже уважение.Само, че вие твърдите за моя отбор нещо, за което нямате никакви доказателства! Това което имаме ние са документи, може да не са 1500 страници, но все пак са документи!


Ами значи,няма проблем.Само,ако може,покажете документите,които имате,щом твърдиш,че имате такива.Ще е интересно за всички да ги видят черно на бяло,както направиха Славия Сф /с документ с печат,снимка на мястото където е възникнал белия клуб и хората,стоящи в основата на създаването,председател и т.н./,освен това ще се легитимирате и никой няма да може да ви каже "копче",както се казва.Примерно на 12 март 1912 година еди-кой си създаде еди кво си,първо,трето,пето и т.н...Нас също не ни интересува кой е най-стария клуб - дали вие,дали Доростол /1902 г/,дали Славия или Левски Сф/при тях има документ за 1911 г/,може пък да са и Варна.Щом сте решили ,че е 1912 година - ОК.

ПС v.s.,интересували те,дали има документ за създаването на ЖСК през 1935 г. и какво мислиш за 1936 г ?
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
Muscarin
Мнения: 2003
Регистриран на: 07 апр 2008 14:20

Re: Президентът на Ботев отдаде чест на Локо за 85 годишнината

Мнениеот Muscarin » 13 окт 2011 23:35

Пловдив1926 написа:Не те интерисува ама си изписал сто поста за фалшивата ни годишнина, фалшивите ни празници и как гурутата насаждаме на хората измислици :geek: Освек комплексар си и двуличник както се вижда. Ние нашите твърдения ги доказахме с безброй доказателства - безпристрастни източници на информация. Ние няма какво на никой да доказваме - ако някой има нещо да ни хване в лъжа да заповяда да излезе с лицето, с името си и да ни разобличи.

Аз ще ти кажа пък, че нямате нищо. Бъди така добър да ми предоставиш въпросните документи за 1(словом: един) мач изиран от вашия отбор и отразен в медиите примерно в първата година от създаването ви - уж 1912. Имате едни честитки, които сте си ги писали сами двайсе години по-късно и едни изпросени пожелания - пак няколко десетилетия след 1912.

Друго, което може да помислиш е за така наречената ви златна книга :) Къде се намира в момента и защо не е публично показана и какво криете :)


1.Ела ми кажи в очите тия приказки от второто ти изречение, ама едва ли ще посмееш!
2.Ако беше ходил на училище редовно, щеше да си запознат малко от малко с някои исторически събития от този период, ама да кажем простено ти е

Потребителски аватар
Muscarin
Мнения: 2003
Регистриран на: 07 апр 2008 14:20

Re: Президентът на Ботев отдаде чест на Локо за 85 годишнината

Мнениеот Muscarin » 13 окт 2011 23:42

Модератор ЛокоПД написа:Ами значи,няма проблем.Само,ако може,покажете документите,които имате,щом твърдиш,че имате такива.Ще е интересно за всички да ги видят черно на бяло,както направиха Славия Сф /с документ с печат,снимка на мястото където е възникнал белия клуб и хората,стоящи в основата на създаването,председател и т.н./,освен това ще се легитимирате и никой няма да може да ви каже "копче",както се казва.Примерно на 12 март 1912 година еди-кой си създаде еди кво си,първо,трето,пето и т.н...Нас също не ни интересува кой е най-стария клуб - дали вие,дали Доростол /1902 г/,дали Славия или Левски Сф/при тях има документ за 1911 г/,може пък да са и Варна.Щом сте решили ,че е 1912 година - ОК.

ПС v.s.,интересували те,дали има документ за създаването на ЖСК през 1935 г. и какво мислиш за 1936 г ?


Няма какво да доказвам и пред кого.Сам се сещаш, че шопските отбори имат по-голяма полза (ако въобще има полза някаква) да се тупат в гърдите кой е по-стар! Толкова години никой не е оспорил годината на създаването ни, само вие с големите усти се опитвате някаква измислена пропаганда да вменявате! Това е истината!Документите си ги има, всеки който има желание може да се информира!

Не ме интересува дали има документ за създаването на ЖСК през 1935-та, както и не мисля нищо за 1936! Само ,че за ваше огромно съжаление познавам няколко "стари" локомотивци, които имат друго мнение по въпроса! За мен би било обидно някой възрастен човек да ми каже : "Това не е моят Локомотив". Обаче съм го чувал! А догодина ще видим официалната позиция на ръководителите ви!

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Президентът на Ботев отдаде чест на Локо за 85 годишнината

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 14 окт 2011 00:04

Muscarin написа:
Няма какво да доказвам и пред кого.Сам се сещаш, че шопските отбори имат по-голяма полза (ако въобще има полза някаква) да се тупат в гърдите кой е по-стар! Толкова години никой не е оспорил годината на създаването ни, само вие с големите усти се опитвате някаква измислена пропаганда да вменявате! Това е истината!Документите си ги има, всеки който има желание може да се информира!

Не ме интересува дали има документ за създаването на ЖСК през 1935-та, както и не мисля нищо за 1936! Само ,че за ваше огромно съжаление познавам няколко "стари" локомотивци, които имат друго мнение по въпроса! За мен би било обидно някой възрастен човек да ми каже : "Това не е моят Локомотив". Обаче съм го чувал! А догодина ще видим официалната позиция на ръководителите ви!


Да не намесваме "шопските отбори" - те нямат място в нашия спор.
След толкова години,казваш,никой не е оспорил годината на създаването ви,само ние,с "големите усти"... :lol: Добре бе,майна,докажете го и ни затворете "големите усти".Казваш,има си ги документите и всеки,който има желание,може да се информира ?! ОК,аз и още няколко мои приятели имаме желание да дойдем и да видим - към кого трябва да се обърнем,да направим една среща и да ги видим тези неща ? Ще си дойдем както си трябва - с оператор,с журналисти,ще поканим хора от Славия,Черно море /имаме контакти с техните фенклубове/ и ако всичко е така,както го казваш и както го твърдите...ще си затворим "големите усти" и ще сме първите,които ще ви честитят 100-годишнината,даже преди нашето ръководство.
Не знам колко и какви "стари локомотивци" познаваш,ама съм сигурен,че аз познавам повече такива от теб ;) Навсякъде има такива "фенове",които казват "Това не е моят отбор"...има ги даже и във вашия форум и бяха доста активни,особено след няколкото неочаквани "хикса"/поразрови се малко във вашите теми от миналия месец :idea: Не ги знам млади ли са,стари ли са :roll:
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Президентът на Ботев отдаде чест на Локо за 85 годишнината

Мнениеот Пловдив1926 » 14 окт 2011 09:18

Muscarin написа:
Пловдив1926 написа:Не те интерисува ама си изписал сто поста за фалшивата ни годишнина, фалшивите ни празници и как гурутата насаждаме на хората измислици :geek: Освек комплексар си и двуличник както се вижда. Ние нашите твърдения ги доказахме с безброй доказателства - безпристрастни източници на информация. Ние няма какво на никой да доказваме - ако някой има нещо да ни хване в лъжа да заповяда да излезе с лицето, с името си и да ни разобличи.

Аз ще ти кажа пък, че нямате нищо. Бъди така добър да ми предоставиш въпросните документи за 1(словом: един) мач изиран от вашия отбор и отразен в медиите примерно в първата година от създаването ви - уж 1912. Имате едни честитки, които сте си ги писали сами двайсе години по-късно и едни изпросени пожелания - пак няколко десетилетия след 1912.

Друго, което може да помислиш е за така наречената ви златна книга :) Къде се намира в момента и защо не е публично показана и какво криете :)


1.Ела ми кажи в очите тия приказки от второто ти изречение, ама едва ли ще посмееш!
2.Ако беше ходил на училище редовно, щеше да си запознат малко от малко с някои исторически събития от този период, ама да кажем простено ти е


1. Човек, който го е страх да си каже името да говори за смелост е малко смешно :idea: Помисли над това.

2. Ходих бе мамка му, 12 класа университети изпити чудеса, понапълних CV-то малко. Споменаха някъде и за войната 1912. Само, че този факт не е точно във ваш плюс. Значи има война, мъжете са на фронта, пък вие видиш ли клуб правите :)

Още нещо, тук се загатна няколко пъти, но ще те питам директно - къде са документите, които до съвсем скоро някои ваши клубни ръководители притежаваха(може и все още да притежават). Къде е т.нар. златна книга, защо се крие и какво прикрива?

Вие братче оспорвахте нашите думи, след това вашия собствен историк Антон Петров взе, че ни намери учредителния протокол, че чак и ни състари с един ден, защото поради неточности смятахме, че сме създадени на 26, а не на 25ти, Марин Бакалов ни честити 85 годишнината, Румен Минков няма никакво желание да успорва твърденията ни, камо ли в телевизионен диспут.

Обаче котката по гръб не пада майна, пак някви лагерни истории - кое не било на някой локомотива :) Пусни си записа от черно-бялата коледа да видиш всички легенди, ветерани, хора по на 80 и нагоре години със сълзи на очите как се радват, че най-накрая правдата е възтържествувала и тогава ми говори "шменти капели".

Всички хора, които положихме някакъв труд за да излезе тази истина са позитивни - да си гледаме нащо и да не се месим на другите, само това искам да ти кажа. Много от измислиците, които лансирате щяха просто да си останат ей така ако не беше гнусната ви организирана офанзива да изкарате труда на Владо и Дарби като прост опит да се направим 10 години по-стари. Което никога не е било мотив за нас между другото. Та сега си берете плодовете на собствения "труд".
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Президентът на Ботев отдаде чест на Локо за 85 годишнината

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 15 окт 2011 01:00

[quote="Пловдив1926"]

Още нещо, тук се загатна няколко пъти, но ще те питам директно - къде са документите, които до съвсем скоро някои ваши клубни ръководители притежаваха(може и все още да притежават). Къде е т.нар. златна книга, защо се крие и какво прикрива?

Документи наистина има,както казва Muscarin,само че се получава разлика с датата и годината/12.03.1912 г/.Не е нещо особено - 6-7 години... :roll:

ПС.Моля,ако греша,някой,който е "в час",да ме опровергае.
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
черно-бял
Мнения: 91
Регистриран на: 05 фев 2011 15:10
Контакти:

Re: Филм на БНТ за историята на Локомотив Пловдив

Мнениеот черно-бял » 15 окт 2011 10:07

Страхотен филм, вълуващ и зареждащ.
Благодарение на него синът ми доби по-реална представа за развитието на нашият клуб.

Jobs
Мнения: 46
Регистриран на: 08 окт 2011 15:10

Re: Президентът на Ботев отдаде чест на Локо за 85 годишнината

Мнениеот Jobs » 15 окт 2011 11:09

Юбилеят постигна своите цели!Пошлостта и омразата на едни "индивиди" тук,само го потвърждават.

Потребителски аватар
drughi
Мнения: 3412
Регистриран на: 13 яну 2009 15:03
Контакти:

Re: Локомотив 1926(Пловдив) - Цървена Звезда - прогнози и мнения

Мнениеот drughi » 22 окт 2011 22:31

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TgRlVjET3hQ[/youtube]
Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта