Убийства и размирици в Катуница!Протест в 20:00ч

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
фифи перото
Мнения: 4116
Регистриран на: 27 яну 2009 21:04

Re: Убийства и размирици в Катуница!Протест в 20:00ч

Мнениеот фифи перото » 24 сеп 2011 22:47

lisynger написа:
фифи перото написа:Привечер бях наблизо,но напрежение нямаше.Имаше много патрулки...
Направи ми впечатление,че мангалите ДЕМОНСТРАТИВНО се държаха предизвикателно по улицата и в един голям магазин.

Да не би да е тоя хипермаркет на спирката за рейсовете


Не.На границата със Западен парк-Т... Седнахме да пием по кафе близо до Лебеда и се изсипаха 2 коли с мазни мангали,за които ми казаха ,че са дилъри за люлин и парка .10 мангала се държаха много арогантно със собственика и сервитьорката , ние бяхме 2-ма с 2 жени...
Make love ,not war!`

Тошо, кажи си!

[offtopic]На много хора тук... не им трябва мозък за да живеят.... правят го несъзнателно...[/offtopic]

Потребителски аватар
soad
Мнения: 1917
Регистриран на: 06 яну 2010 22:59
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Убийства и размирици в Катуница!Протест в 20:00ч

Мнениеот soad » 24 сеп 2011 22:47

ros написа:
soad написа:Бабата плаче, момчето абитуриент е щяло да бъде..... Не ги ли е срам бе, не ги ли е срам тея телевизионери (умишлено не ползвам думата журналисти).... Не мога да повярвам, това не е лапсус. Всички тея ТВ-та са пионки. Боже, чудя се какво по - напред да пиша... Бликат ми хиляди мисли в главата... МАМИЦАТА ИМ МРЪСНА! :evil: :evil: :evil:


Имаш ли инфо какво става в "Карото" и има ли някакво напрежение там?

Карото си е циганско. Далеч съм от там, нямам инфо, но и да става нещо едва ли е свързано с нахлуване на протестиращи. Най-много циганите да викат по улиците. Мисля, че точно за там един масов протест или акция няма да е излишна. Всеки го е страх да мине от там, чувам съм много неща - българин минава с колелото си оттам, след това е без него и без дрехи..признавам си - и аз не съм ходил там.


NiKsAnA_ss написа:
soad написа:Бабата плаче, момчето абитуриент е щяло да бъде..... Не ги ли е срам бе, не ги ли е срам тея телевизионери (умишлено не ползвам думата журналисти).... Не мога да повярвам, това не е лапсус. Всички тея ТВ-та са пионки. Боже, чудя се какво по - напред да пиша... Бликат ми хиляди мисли в главата... МАМИЦАТА ИМ МРЪСНА! :evil: :evil: :evil:

Същата работа съгражданино.. Не съм в града, как е положението в Силистра? Има ли напрежение?

Чух се с няколко момчета. Доста са афектирани, както и предполагам голяма част от силистренци. Тук проблема с циганите си е доста голям.

Ще ви информирам ако се случва нещо.

Потребителски аватар
Pupper_
Мнения: 1923
Регистриран на: 29 апр 2010 16:25
Контакти:

Re: Какво мислите за обединенията на фенове от различни клубове?

Мнениеот Pupper_ » 24 сеп 2011 22:47

dzhambov написа:Не е обединение на фенове а на БЪЛГАРИ

Точно така! Спортните страсти остават настрана. Поругаването на българи в собствената ни държава е недоспостимо!

tprodanov
Мнения: 6018
Регистриран на: 02 авг 2008 16:40
Местоположение: София
Контакти:

Re: Убийства и размирици в Катуница!Протест в 20:00ч

Мнениеот tprodanov » 24 сеп 2011 22:47

Шврнц Тпрунков написа:Някой ден хората ще кажат "Катуница бе началото!".

Толерастките опити на платени курви от медиите може и да изглеждат "нормални" в главите на някои толерасти, но след Катуница нищо няма да е същото, колкото и да се иска на политическата класа.

Бултраси и Наполетани заедно, Сектор Б и Сектор Г в едни коли, баба, дядо и внуче в един протест. За всичко останало има Мастеркард.

Днес България показа на оаканата от анален секс псевдополитическа класа, че Граждани има, и всички опити на платените курви да изкарат тази вечер като мародерстващ вандализъм се топят пред това, което българите разбираме, макар и трудно...

Пряката демокрация ВИНАГИ сварва аналполтиците без вазелин.



От твоята клавиатура в божиите уши!

Потребителски аватар
bucky_barabata
Мнения: 185
Регистриран на: 24 мар 2008 17:10
Контакти:

Re: Убийства и размирици в Катуница!Протест в 20:00ч

Мнениеот bucky_barabata » 24 сеп 2011 22:48

Респект за всички пичове, които са в Катуница.

Потребителски аватар
marmi52
Мнения: 4349
Регистриран на: 24 май 2009 07:35
Контакти:

Re: Убийства и размирици в Катуница!Протест в 20:00ч

Мнениеот marmi52 » 24 сеп 2011 22:48

Шврнц Тпрунков написа:Изображение

Етническият мир е опазен.


8-)

Докога ??? Вие не разбирате ли, че това е само началото ??? Началото на края на една измислица наречена "етнически мир" и "етническа толерантност".
Такова животно нема ! Повярвай ! Живял съм 10 години в Лондон и там също има расова непоносимост.
Единствено високият жизнен стандарт държи западните общества в състояние на тлееща етническа и расова война ...
Отнеми им стандарта и войната ще се разгори !
[center]Изображение[/center]

[center]"Настане вечер - месец изгрее,
звезди обсипят сводът небесен;
гора зашуми, вятър повее,
Балканът пее хайдушка песен !"
[/center]

boyy4o
Мнения: 5
Регистриран на: 24 сеп 2011 22:09
Контакти:

Re: Какво мислите за обединенията на фенове от различни клубове?

Мнениеот boyy4o » 24 сеп 2011 22:49

НО УТРЕ КАКВО ПРАВИМ!? НЕ МОЖАХ ДА ОТПЪТУВАМ ЗА ПЛОВДИВ И СЪЖАЛЯВАМ МНОГО! НАДЯВАМ СЕ ДА НЕ ИМ ПОЗВОЛИМ ДА ИМ СЕ РАЗМИНЕ САМО С ТОВА!

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Убийства и размирици в Катуница!Протест в 20:00ч

Мнениеот BadBoy » 24 сеп 2011 22:49

Кофтито след всичко това ще е, че цървул Киро ще осъди държавата ни за бездействие в Хага и накрая ще получи едно солидни суми обезщетение, което отново ние ще плащаме, защото снощният инцидент е ясен, но онези европейци ще разгледат тазвечерните неща като вандализъм :|
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
tonito
Мнения: 504
Регистриран на: 25 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Убийства и размирици в Катуница!Протест в 20:00ч

Мнениеот tonito » 24 сеп 2011 22:49

Гледах новините по нова и бтв. Та тея даваха само палатите на мошеника и нищо друго. Защо не кажат от къде е взел пари за да ги построи? Защо чак днес съобщават за инцидента, а не вчера та дори и в късните емисии. Слугинажа в медиите ни май никога не е преставал. А защо полицията стои отстрани и наблюдава, ами отговора е прост техни колеги също са пострадали от фамилията на престъпниците. Жалко само за двете момчета които нищо няма да ги върне. Дано всичко приключи с истинска СПРАВЕДЛИВОСТ.

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: Убийства и размирици в Катуница!Протест в 20:00ч

Мнениеот Живко6461 » 24 сеп 2011 22:49

DANS написа:ВСИЧКО КОЕТО СТАВА Е СРАМНО И ПОЗОРНО, БЪЛГАРИЯ НЯМА ИНТЕРЕС ОТ ТЕЗИ РАЗМИРИЦИ,

НЯМА ДА СЕ УЧУДЯ АКО ТОВА Е РЕЖИСИРАНО ОТ РАЗНИ "патриоти" И ДПС!!!!

ТОВА САМО ЩЕ ПРАТИ ЦИГАНИТЕ В ЕЛЕКТОРАТА НА ДПС И ЩЕ ГИ НАПРАВИ ОЩЕ ПО СИЛНИ!

ПРОБЛЕМИТЕ С ЦИГАНИТЕ ЩЕ СЕ РЕШАТ С ОБРАЗОВАНИЕ И ПРОСВЕТА А НЕ С ПАЛЕЖИ!

Утре царо Киро като го питат НАП да даде документ за това-онова, мангала ще каже: ами имах документи ама изгоряха в пожара!

Искаме влизане в шенген, а Европа трепери защото циганите ще избягат от България, е сега ще имат още един аргумент да не ни приемат! ТОВА ЛИ ИСКАМЕ! И КОЙ ИМА ИНТРЕС ОТ ТОВА?!

Би било смешно, но на фона на трагедията звучи нагло, отвратително... Полицията може да предложи на убиеца да се предаде. Като награда за доблестното поведение ще бъде записан в елитна гимназия или университет. А натрупаните отсъствия ще му бъдат извинени.
Ти вярваш ли, че НАП ще поискат от Цар Киро някакви документи? Не са го правили близо 25 години. Те не го правят срещу почти никой представител на етническата общност с вродена склонност към присвояване на недостатъчно добре охранявана чужда собственост.
Ти и твои съмишленици, водещите новинарските емисиии по националните телевизии, полицейско началници и други борци за узаконяване терора над българското мнозинство от циганското мнозинство можете да си изберете любима марка уиски. След възстановяване на реда Цар Киро ще ви свари по 1 галон. Не забравяй да поискаш имперски. Почти цяло шише повече.
P.S. За да бъдеш още по-страшен можеш да премахнеш средните 2 букви от ника си. Създателите на Цар Киро...


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта