ЦСКА - Черноморец Бургас - 1:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Deluxx
Мнения: 3039
Регистриран на: 19 авг 2009 16:39
Контакти:

ЦСКА - Черноморец Бургас - 1:0 FT

Мнениеот Deluxx » 08 авг 2011 11:09

[center]Изображение - Изображение[/center]

[center]Дата: 13 Август, 2011
Стадион: Българска Армия[/center]

[center]Изображение[/center]
Последна промяна от Deluxx на 08 авг 2011 11:11, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Deluxx
Мнения: 3039
Регистриран на: 19 авг 2009 16:39
Контакти:

Re: ЦСКА - Черноморец Бургас

Мнениеот Deluxx » 08 авг 2011 11:09

Очакваме победа независимо с колко гола !

IOTUR4O
Мнения: 257
Регистриран на: 07 окт 2010 14:45

Re: ЦСКА - Черноморец Бургас

Мнениеот IOTUR4O » 08 авг 2011 11:26

Ще ги бием ама няма да е лесно - нещо от сорта 1:0 или 2:1. Просто нашите ще мислят вече за мача със Стяуа, а и Херо е хитра лисица и ще ги подреди отзад, а ние срещу сгъстена защита трудно играем...

Потребителски аватар
gogo_cska
Мнения: 564
Регистриран на: 24 мар 2008 22:26
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: ЦСКА - Черноморец Бургас

Мнениеот gogo_cska » 08 авг 2011 11:30

Трябва да спечелим този мач със значително по-добра игра от миналите две победи срещу Литекс и Локомотив София.Според мен,Черноморец с Херо са по-силни от преди и определено не мисля,че ще се повтори онова 0-4 в Бургас.Ще ни бъде доста трудно,но все пак,въпреки проблемите от вчерашния мач,сме по-класния отбор.И момчетата трябва да мислят само за мача с Черноморец,а не за мача със Стяуа,трябва да са пределно концентрирани и мобилизирани.Мисля,че ще победим с 2-0 или 2-1.
Поклон пред най-великия български отбор за всички времена!!!


MONK1TO
Мнения: 638
Регистриран на: 02 юли 2011 22:04
Контакти:

Re: ЦСКА - Черноморец Бургас

Мнениеот MONK1TO » 08 авг 2011 11:56

Българска Армия ни зове всички там рано е за прогнози по-късно ще дам моята ;)
A.C.A.B.: All Cops Are Bastards
Изображение

==============

Любовта към Дунав Русе
никога не ще умре,
заедно дори във ада
ние ще ви следваме!

Потребителски аватар
baerba1995
Мнения: 487
Регистриран на: 16 окт 2010 00:17
Skype: man.und.forever
Контакти:

Re: ЦСКА - Черноморец Бургас

Мнениеот baerba1995 » 08 авг 2011 12:11

3-0 Делев ,Зику,Нелсън....Напред АРМЕЙЦИ!!!!

Потребителски аватар
Roger_Federer
Мнения: 1469
Регистриран на: 31 яну 2010 14:05
Контакти:

Re: ЦСКА - Черноморец Бургас

Мнениеот Roger_Federer » 08 авг 2011 12:11

Трябва знчително да променим лицето си още за мача с Черноморец,който за мен е по важен от този с румънците.Срещу Стяуа всичко е 50 на 50,но те са фаворити,а и не съм запознат със състоянието им.Надявам се играта от вчера да не е била това,което можем,а да сме се крили.Но в ЛЕ нищо не се знае,ако влезем в групите ще е чудесно,но трябва да бием наред у нас и без проблеми,с по спокойна игра и да не се получават нервни мачове.Това,което го направихме вчера при 1:0 не трябва да става така.Трябва да водиш с 3 гола разлика,за да си спокоен и да не бързаш.Радуканов трябва да им промени малко мисленето за мачовете у нас,защото в никакъв случай не трябва да подценяват противника,без значение кой е той.Черноморец също почнаха с победа,но е явно,че те също не са обиграни и според мен определено ги превъзхождаме.Херо е опитен треньор,който ни е удрял немалко пъти и срещу него винаги стават трудни двубои,дано този път да видим отклонение от традицията и да бием с лекота.Успешен старт на сезона е от изключително значение,по този начин и сблъсъка със Стяуа ще е по лесен,защото ще влезем с необходимото самочувствие,а и до тази среща има много време,сега на дневен ред е първенството.Бием с 2:0.

Потребителски аватар
Артилериста
Мнения: 1092
Регистриран на: 02 ное 2010 13:54
Контакти:

Re: ЦСКА - Черноморец Бургас

Мнениеот Артилериста » 08 авг 2011 12:24

Аз очаквам труден мач срещу Черноморец и Херо,които поределено ще се защитават,но все пак мисля,че ще победим с 2-1 или 1-0 ;)
"ЦСКА-всичко започва и свършва така.Тези 4 букви са моят живот"

Потребителски аватар
BaLoN
Мнения: 738
Регистриран на: 06 ное 2009 18:05
Контакти:

Re: ЦСКА - Черноморец Бургас

Мнениеот BaLoN » 08 авг 2011 12:37

Победата е задължителна за нас ! Моята прогноза е 3:0 за ЦСКА срещу говедото Херо ! :lol: Това е първият ни домакински мач от началото на първенството, така че нека напълним Армията до краен предел и подкрепим момчетата преди мача им със Стяла в Румъния ! Мисля, че сме длъжни да го направим и да нахъсаме отбора до краен предел. Също за да сме шампиони нямаме право на грешка и трябва да мачкаме противниците си, трите точки са повече от задължителни ! НАПРЕД АРМЕЙЦИИИ !!! ВСИЧКИ НА СТАДИОНА В СЪБОТА !!!
catch me ... if you can !


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта