Лято 2011-трансфери и спекулации

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Blue_Girl
Мнения: 13001
Регистриран на: 15 апр 2010 21:02
Skype: На, който му трябва да пита!
Местоположение: Ст. Георги Аспарухов, сектор А.
Контакти:

Re: Лято 2011-трансфери и спекулации

Мнениеот Blue_Girl » 08 юни 2011 22:58

OBICHAM_LEVSKI написа:
Blue_Girl написа:
tatusindo написа:Дотук селекцията е добра за бг стандартите ! Старокин и Христов са млади и обещаващи!

За Орлин не бързай още! :mrgreen:

Херо не го бил пускал... Иначе Старокин явно е разбрал кой е отборът. :lol:

Ще го пусне!
Няма къде да ходи!
:mrgreen:
Пак сърцата ни са пълни,
пак стадионът ще е син!
Синьо знаме ще се вее,
само Левски ще се пее!
ееееееее,
сини богове,
цялата земя,
пред вас на колене!

Потребителски аватар
Evailo
Мнения: 125
Регистриран на: 07 юли 2009 20:41
Контакти:

Re: Лято 2011-трансфери и спекулации

Мнениеот Evailo » 09 юни 2011 06:37

blue avalanche написа:
THE G.A.M.E написа:Абе гледал съм го тоя Христов в 3-4 мача ...
Нищо по различно от Младенов !
Пуска топката и тича ... има прилично центриране, но мисля, че май няма отбелязани голове ... :roll:

От него не се иска да вкарва.Да пробива и да асистира!Ако го прави добре,майната му на головете.Те и Жо и Зе нямат кой знае колко голове.
Що се отнася до Горанов-май плачете за Нероден Петко.Откъде го разбрахте какъв талант има,какви заложби и какви перспективи?Така говореха и за Табаков,и за Цачев,и за Зизов и т.н.,и т.н....

АААА,тука вече няма да се разберем изобщо!!! Аз лично съм гледал поне 3 мача на Горанов във юношеските групи.
Искам да ти кажа,че обработването на топката му е много меко и елегантно и е много техничен.Лута се малко като свободен електрон,но това е защото няма тактическа дисциплина,а това се учи.За съжаление Гонзо знае,че това не му е силната страна(да учи на тактическа дисциплина) и си избра по-лесния вариант-да си вземе готов футболист от своя "помощник" от Берое Илиан Илиев.Много ме е яд за Горанов.Помнете ми думата,че под ръководството на Илиев ще се развие доста и другото лято ще правим наколенки да си го откупим отново.КАКТО МЕЖДУВПРОЧЕМ ПРАВЯТ ЧЕСТО РЕАЛ(МАДРИД),само че те имат пари да си го позволят.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9aQgL9djuE4[/youtube]
http://www.evailo.com

Потребителски аватар
vesko1978
Мнения: 58
Регистриран на: 18 юли 2008 23:59
Контакти:

Re: Лято 2011-трансфери и спекулации

Мнениеот vesko1978 » 09 юни 2011 07:13

Evailo написа:
blue avalanche написа:
THE G.A.M.E написа:Абе гледал съм го тоя Христов в 3-4 мача ...
Нищо по различно от Младенов !
Пуска топката и тича ... има прилично центриране, но мисля, че май няма отбелязани голове ... :roll:

От него не се иска да вкарва.Да пробива и да асистира!Ако го прави добре,майната му на головете.Те и Жо и Зе нямат кой знае колко голове.
Що се отнася до Горанов-май плачете за Нероден Петко.Откъде го разбрахте какъв талант има,какви заложби и какви перспективи?Така говореха и за Табаков,и за Цачев,и за Зизов и т.н.,и т.н....

АААА,тука вече няма да се разберем изобщо!!! Аз лично съм гледал поне 3 мача на Горанов във юношеските групи.
Искам да ти кажа,че обработването на топката му е много меко и елегантно и е много техничен.Лута се малко като свободен електрон,но това е защото няма тактическа дисциплина,а това се учи.За съжаление Гонзо знае,че това не му е силната страна(да учи на тактическа дисциплина) и си избра по-лесния вариант-да си вземе готов футболист от своя "помощник" от Берое Илиан Илиев.Много ме е яд за Горанов.Помнете ми думата,че под ръководството на Илиев ще се развие доста и другото лято ще правим наколенки да си го откупим отново.КАКТО МЕЖДУВПРОЧЕМ ПРАВЯТ ЧЕСТО РЕАЛ(МАДРИД),само че те имат пари да си го позволят.

Юношеските групи са едно а мъжкия отбор съвсем друго ,изискванията са по-високи . Тактически юношите трабва да са готови още преди да дойдат в първия отбор ,а не тепърва да ги учат на тактика,къде да застават и да не се движат по терена като свободни електрони .Така е по всички нормални европейски отбори.

Потребителски аватар
magga
Мнения: 1377
Регистриран на: 28 яну 2011 23:15
Контакти:

Re: Лято 2011-трансфери и спекулации

Мнениеот magga » 09 юни 2011 09:40

АААА,тука вече няма да се разберем изобщо!!! Аз лично съм гледал поне 3 мача на Горанов във юношеските групи.
Искам да ти кажа,че обработването на топката му е много меко и елегантно и е много техничен.Лута се малко като свободен електрон,но това е защото няма тактическа дисциплина,а това се учи.За съжаление Гонзо знае,че това не му е силната страна(да учи на тактическа дисциплина) и си избра по-лесния вариант-да си вземе готов футболист от своя "помощник" от Берое Илиан Илиев.Много ме е яд за Горанов.Помнете ми думата,че под ръководството на Илиев ще се развие доста и другото лято ще правим наколенки да си го откупим отново.КАКТО МЕЖДУВПРОЧЕМ ПРАВЯТ ЧЕСТО РЕАЛ(МАДРИД),само че те имат пари да си го позволят.[/quote]
Юношеските групи са едно а мъжкия отбор съвсем друго ,изискванията са по-високи . Тактически юношите трабва да са готови още преди да дойдат в първия отбор ,а не тепърва да ги учат на тактика,къде да застават и да не се движат по терена като свободни електрони .Така е по всички нормални европейски отбори.[/quote]


Ами и Иво Иванов няма никаква тактическа грамотност,ама като гледам го подкрепяш,а е наемник :? Защо да не дадем шанс и на юношите си,а да търпим Ивовци и Младеновци ?

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: Лято 2011-трансфери и спекулации

Мнениеот blue avalanche » 09 юни 2011 09:47

magga написа:АААА,тука вече няма да се разберем изобщо!!! Аз лично съм гледал поне 3 мача на Горанов във юношеските групи.
Искам да ти кажа,че обработването на топката му е много меко и елегантно и е много техничен.Лута се малко като свободен електрон,но това е защото няма тактическа дисциплина,а това се учи.За съжаление Гонзо знае,че това не му е силната страна(да учи на тактическа дисциплина) и си избра по-лесния вариант-да си вземе готов футболист от своя "помощник" от Берое Илиан Илиев.Много ме е яд за Горанов.Помнете ми думата,че под ръководството на Илиев ще се развие доста и другото лято ще правим наколенки да си го откупим отново.КАКТО МЕЖДУВПРОЧЕМ ПРАВЯТ ЧЕСТО РЕАЛ(МАДРИД),само че те имат пари да си го позволят.

Юношеските групи са едно а мъжкия отбор съвсем друго ,изискванията са по-високи . Тактически юношите трабва да са готови още преди да дойдат в първия отбор ,а не тепърва да ги учат на тактика,къде да застават и да не се движат по терена като свободни електрони .Така е по всички нормални европейски отбори.[/quote]


Ами и Иво Иванов няма никаква тактическа грамотност,ама като гледам го подкрепяш,а е наемник :? Защо да не дадем шанс и на юношите си,а да търпим Ивовци и Младеновци ?[/quote]
На "юношата" Огнянов не му ли дадоха шанс?Харесва ли ти?Или на "юношата" Иса?А какво ще кажеш за "юношата" Балтанов?За "юношите" Цачев,Станчев...

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1383
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Лято 2011-трансфери и спекулации

Мнениеот olimpi » 09 юни 2011 11:38

АААА,тука вече няма да се разберем изобщо!!! Аз лично съм гледал поне 3 мача на Горанов във юношеските групи.


За мен е по добре да се вземе сега готов футболист и без това сме зле по крилата, а след време ако се развие може да си го вземем обратно. Христов има вкарани голове за Берое, но задачата му на терена е друга.

На "юношата" Огнянов не му ли дадоха шанс?Харесва ли ти?Или на "юношата" Иса?А какво ще кажеш за "юношата" Балтанов?За "юношите" Цачев,Станчев...


Мацата е ясен от години вечната надежда и освен гола срещу Челси до тук нищо. Пролетта бил играл по-добре. Да станал е по-борбен, но продължава да бави излишно играта и да го е страх да подаде на повече от 3м.

Балтaнов даваше надежди, но си изяде късмета с пиянски изцепки.

Аз по-трагичен бек от Станчев в Левски не съм виждал, а гледам отбора от далечната 1981г.

За Иса не съм съгласен, вкара голове момчето, мъчиха го като крило, а и не бива да се сравнява с Гарата.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Лято 2011-трансфери и спекулации

Мнениеот THE G.A.M.E » 09 юни 2011 11:49

olimpi написа:За мен е по добре да се вземе сега готов футболист и без това сме зле по крилата, а след време ако се развие може да си го вземем обратно. Христов има вкарани голове за Берое, но задачата му на терена е друга.


Всъщност може доста да се поспори, дали тоя Христов е готов - научен футболист ....
Да , има някой и друг гол, но пък един Младенов например има 10-на с 5-6 асистенции ...

Принципно в Берое е едно да играеш силно ... в Левски е напълно различно !
Иво Иванов го разбра вече ...
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
NIKSANA
Мнения: 1511
Регистриран на: 14 юни 2009 11:35
Местоположение: Карлсруе, Германия
Контакти:

Re: Лято 2011-трансфери и спекулации

Мнениеот NIKSANA » 09 юни 2011 11:56

Гарата ми се струва, че няма да го продадем както е тръгнало се закучи пак.. дали обаче ще има мотивацията да играе?
"There is a country called Bulgaria, and in this country there is a team called Levski. You may have not heard of it, but there I was born and there I shall die!"
- Georgi Asparuhov to AC Milan representatives

Потребителски аватар
stoyankd
Мнения: 968
Регистриран на: 31 мар 2009 17:29

Re: Лято 2011-трансфери и спекулации

Мнениеот stoyankd » 09 юни 2011 12:01

olimpi написа:
Аз по-трагичен бек от Станчев в Левски не съм виждал, а гледам отбора от далечната 1981г.


Не съм съгласен с теб. И аз гледам футбол от тия години и мога да ти кажа, че момчето въобще не е по-трагично от Живко Миланов напр., в началото, когато го налагаха. Извинявай, но който и да е, ако играе веднъж на 10мача е напълно нормално да не показва всичко, което може. Няма качествата на Пламен Николов, Пецата Петров или Цанко Цветанов, но има хляб в него.
На всички, които смятат, че Мацата, Балтанов, Хичо и др. от набор 87-88 са бездарници ще кажа,че тоя отбор биеше всичко с 5-6гола. Ния взимаме играчи от другите, дето падаха от нашите, но им дали шанс в провинциалните отбори(напр.Дани Младенов), налагаме ги и след 6м. откриваме, че не стават за Левски. Спомням си един мач с Ботев, който бихме с 8 или 9 на нула, а Чико Дерменджиев разправяше, че за толкова години не е виждал токова качествен отбор в България.

THE G.A.M.E
Мнения: 49959
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Лято 2011-трансфери и спекулации

Мнениеот THE G.A.M.E » 09 юни 2011 12:04

NIKSANA написа:Гарата ми се струва, че няма да го продадем както е тръгнало се закучи пак.. дали обаче ще има мотивацията да играе?


Мда ...
Това е хубав въпрос !

И на мене ми се струва, че и сега няма да бъде продаден ...
То към момента и не е наложително !
Просто явно няма интерес от отбор, който да се вписва в амбициите на Гарра.
Или пък, който да дава исканите от Левски пари.

Зимата бях за това, Гарра да бъде продаден !
Но сега съм на мнение, че е добре трансфера да се отложи за зимата, за да може Дембеле да направи една силна - ударна есен ... най вече със силни мачове в Европа, и тогава вече ще може да се търси приличен отбор и добра трансферна сума.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта