Златна топка - номинации за 2010 г.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Кой според вас заслужава "Златната топка" за 2010 ?

Снайдер
27
25%
Шави
30
28%
Иниеста
12
11%
Меси
24
22%
Форлан
16
15%
 
Общо гласове: 109

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Златна топка - номинации за 2010 г.

Мнениеот megan fox » 07 дек 2010 21:38

Linky написа:"
А на меганфокс ще кажа да се сдържа и да има уважение и да спре да брещолеви глупости от сорта на това, че Снайдер не бил мъж и всичко било заради Моуриньо... Снайдер е много добър играч и е един от малкото, които може да спори по качества на Шави и Иниеста в центъра на терена (който твърди обратното наистина не разбира от футбол).. .


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ТИ СЕРИЗНО ЛИ??!!! Снайдер бил на нивото на Шави?! Ти НИЩО НЕ РАЗБИРАШ ОТ ФУТБОЛ! Сравни им успехите, сравни им нивото на игра за последните 5 години!!! По каквото и да ги сравниш Шави е с много пред смешният холандец!

Един милион пъти обясних защо Снайдер няма да вземе наградата! Вземете поне за миг да помислите над думите ми! Ама хубавичко да помислите!!!
И да Снайдер не е мъж! Айде нали много разбираш... отговори ми най-после на въпроса: КЪДЕ ПРЕЗ ТОЗИ СЕЗОН Е СНАЙДЕР??! - или отговори, или замълчи завинаги!!! Нали холандеца е много велик, тогава защо е тотална мишка и абсолютно незабележим на терена??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

И то се вижда кой не разбира от футбол! Преди световното спорех г/д със същите хора кой ще бъде световен шампион! Е аз се оказах прав! Сега спорех кой ще вземе Златната топка... и пак аз се оказах прав! Е ясно се вижда кой разбира и кой не разбира! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Златна топка - номинации за 2010 г.

Мнениеот megan fox » 07 дек 2010 21:43

1913 написа:Много спамиш, колега, не е нужно да четем едно и също написано от теб на всяка страница и да губим интерес към темата. Какво ще стане, ако всеки от нас реши да пише по 20 пъти едно и също, няма да е много приятно...


Ми ще го повтарям, докато го проумеете!

То ясно се видя кой е прав и кой крив! И понеже хем ви се обяснява защо стана така, хем питате "ама защо така"... Ми четете и най-важното мислете какво ви се казва и ще ви стане ясно защо, а на мен няма да ми се налага да повтарям като развален грамофон едно и също!!!

На една маймуна да го бях повторил толкова много пъти това... вече щеше да го е проумяла!!!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
Linky
Мнения: 866
Регистриран на: 06 юни 2009 12:55
Skype: thebrewmas7a
Контакти:

Re: Златна топка - номинации за 2010 г.

Мнениеот Linky » 08 дек 2010 01:59

megan fox написа:
Linky написа:"
А на меганфокс ще кажа да се сдържа и да има уважение и да спре да брещолеви глупости от сорта на това, че Снайдер не бил мъж и всичко било заради Моуриньо... Снайдер е много добър играч и е един от малкото, които може да спори по качества на Шави и Иниеста в центъра на терена (който твърди обратното наистина не разбира от футбол).. .


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ТИ СЕРИЗНО ЛИ??!!! Снайдер бил на нивото на Шави?! Ти НИЩО НЕ РАЗБИРАШ ОТ ФУТБОЛ! Сравни им успехите, сравни им нивото на игра за последните 5 години!!! По каквото и да ги сравниш Шави е с много пред смешният холандец!

Един милион пъти обясних защо Снайдер няма да вземе наградата! Вземете поне за миг да помислите над думите ми! Ама хубавичко да помислите!!!
И да Снайдер не е мъж! Айде нали много разбираш... отговори ми най-после на въпроса: КЪДЕ ПРЕЗ ТОЗИ СЕЗОН Е СНАЙДЕР??! - или отговори, или замълчи завинаги!!! Нали холандеца е много велик, тогава защо е тотална мишка и абсолютно незабележим на терена??!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

И то се вижда кой не разбира от футбол! Преди световното спорех г/д със същите хора кой ще бъде световен шампион! Е аз се оказах прав! Сега спорех кой ще вземе Златната топка... и пак аз се оказах прав! Е ясно се вижда кой разбира и кой не разбира! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Явно ти си разваления грамофон........Снайдер не може да побеждава сам , както Меси и както Шави и както всеки друг.. но може да е в подножието на успеха на отбора си с голям принус....написах ти..
1. Снайдер не е толкова зле, колкото го описваш - има няколко гола от началото на шампионата.
2. 9 Месеца мажене , титли , финали , не могат да се заличат от едва 3 месеца ( от които повече от 1 контузен)
3. Както казах , Снайдер беше контузен + че откриха и че е болен и това му попречи да си задържи формата от световното и преди това.
4. Пак ще го напиша защото явно не разбираш - Интер не функционира в момента като отбор , не Снайдер като играч , не той е виновен , че в момента Интер са слаби (1. Играчите са им стари и след успехите от началото на годината са изморени 2. Треньорът беше сменен ( ако се смени гуардииола и в барса ще има спад,тогава и аз ли да пиша как шави и меси са мишки?) и то от некадърник , ако не беше рафата, не е нужно да е моурньо , но ако не беше рафата интер можеха и да имат 4/4 титли)
5. Шави и успехите му ? Шави е имал щастието да играе в най-силното поколение на барса и най-силното поколение на испания , a сега е на 30 години , една малка справка - Снайдер е на 26. За играч, който толкова често си сменя отборите Снайдер има доста успехи и се е доказал наясякъде където е бил , докато всеки 1 от барселона, в което и да е друго първенсво да отиде , то поне на 50% ще му паднат качествата - факт. Последните 5 години ? Снайдер беше феноменален в аякс..награда за най-добър млад играч на холандското първенство ( по това време шави е на зрялата възраст от 24 , докато снайдер е на 20), след това трансфер в Реал Мадрид където спечели титлата .. но както с повечето играчи в Реал..прокобата се случи , както и да е в Интер се видя на какво е способен отново.

Така и последно - Спри да се повтаряш и спри да питаш въпроси на които вече са ти дали 10 пъти отговор , но ти явно си затваряш очите.>
Аргументирай се защо мислиш, че снайдер е " мишка " ( аз не разбирам що за човек трябва да си да наричаш играч, който е спечелил 3 купи бил е на финал на световно и е бил в основата на всичко това мишка....и мен иниеста и меси не ми харесват , но не мога да кажа нищо подобно все пак имам малко уважение и нямам очила на главата)

Колкото до световното и златната топка , какво да кажа :
Нито Иниеста (ако я вземе) я заслужава , нито Испания заслужаваха да станат шампиони ( шампиона с "най-красивия" футбол и най-малко голове).
Нищо не си предсказал и сбъдналите ти прогнози не са плод на твойте футболни качества , а са плод на твойте футболни пристрастия - чиста доза шанс.
Но това е една съвсем друга дискусия , по-добре пак прочети какво съм ти написал и не се хващай за 2 реда от написаното ми и не повтарай едно и също вече 20 страници.
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Златна топка - номинации за 2010 г.

Мнениеот megan fox » 08 дек 2010 03:18

1. Аха... няколко гола. И в колко мача са отбелязани те?! След като е толкова добър защо не може като Меси да вкара 25 гола в 20 мача??!!!
2. Научи се да броиш!!! Къде ги видя тези 9 месеца?! Айде да броим: Януари - 1, Февруари - 2, Март - 3, Април - 4, Май - 5, Юни - 6! 6 месеца! А останалите 6?! ОК Юли и Август се почиваше.., ами Септември, Октомври, Ноември и вече сме Декемвври! Сравни как играеше Снайдер през първите 6 месеца с това, което играе сега! Няма ли чувствителна разлика?! Само свръх пристрастен човек няма да отчете тази разлика!!! (В същото време при играчите на Барса няма никаква разлика: Меси бележеше на конвейр през първите 6 месеца от година - прави го и сега! Шави и Иниеста бяха перфектни и даваха перфектни пасове - правят го и сега! Ето това е разликата м/у истински класните играчи и играчите като холандеца! Истински класните играчи играят на ниво, не в рамките на 6 месеца, а в рамките на цяла година, при това в серия от няколко години, а не да бъдат звездички еднодневки, които правят 1 силен сезон и после да са кръгли нули, като холандеца!!!! От 2008-а година насам слабите мачове на Шави се броят на пръстите на едната ръка... - това обаче не може да се каже за холандеца!!!) И бтв в "мажене" влиза ли и голове от явни засади и незачитане на редовни голове на съперниците??!
3. А Меси, Шави и Иниеста не изпускаха мачове заради контузии, така ли?! Но това не им пречи пак да са най-добрите за Барса, а Меси да вкарва като луд!!! - Усещаш ли огромната разлика! ;)
4. Ако се смени треньора отбора играел слабо... ти това казваш, така ли?! Я си спомни дебютният сезон на Пеп в Барса - ТРЕБЪЛ С НОВ ТРЕНЬОР!!! Нещо тезата ти яко издиша, усещаш ли? ;) Как така Барса може с нов треньор да направи Требъл, а Интер с нов треньор и същите играчи не може?! Умората не е оправдание!!! Колкото почиваха играчите на Интер, толкова почиваха и играчите на Барса!!! Да не говорим, че част от играчите на Барса играха финал на световното, а от играчите на Интер само 1 игра на финала (т.е. останалите получиха по-дълга почивка, защото отпаднаха по-рано на световното! Споко, вече ми стана ясно, че не си добре с математиката.)
5. Нали знаеш кои играчи сменят нон стоп отборите?! Тези дето не са нищо особенно!!! Най-великите играчи... клубовете им не искат да ги продават и не ги продават! Затова тези играчи остават верни на един отбор, макс 2 (ако все пак в краят на кариерата си отидат да поритат още малко за кеф за някой друг отбор, защото не искат да се отказват от футбола все още, а вече не са на нужното ниво за родният си клуб)! Да давам ли примери? Ети ти няколко: Малдини, Тоти, Дел Пиеро, Гигс, Скоулс, Шави, Пуйол, Раул, Джерард, Тери, Лампард... стигат ли ти или да изброявам още?! А Снайдер обикаля като миндовата кучка отборите докато накрая случи на качествен треньор та успя да спечели някакви успехи! Титлата, която спечели с Реал не стана БЛАГОДАРЕНИЕ на Снайдер, а ВЪПРЕКИ него! А това, което си написал за Шави е нелепо! В който отбор да иде той ще бъде перфектен, защото просто е перфектен! Проумей го!

Защо мисля, че Снайдер е мишка?! Виж точките от 1 до 5 и хубаво помисли над тях и ще разбереш защо! + най-добрите играчи могат без проблеми да носят един отбор на гърба си (Ривалдо - Барса, Раул - Реал, Дел Пиеро - Юве, Тоти - Рома, CR - МЮ, Руни - МЮ, CR - Реал... да давам ли още примери или тези ти стигат?)! През този сезон Снайдер защо не носи Интер на гърба си?! Просто защото не може! Няма го Моу и се сгромоляса мита Снайдер! Истината лъсна на яве! ФАКТ! Ето затова смятам Снайдер за мишка!

А ако смяташ, че играчи, които са световни шампиони при това с основни заслуги за титлата не заслужават Златната топка, то НИКОЙ НЕ Я ЗАСЛУЖАВА!

А колкото до това, което си написал, че съм познал кой ще е Световен шампион и кой няма да е носител на Златната топка + кои ще са в тройката, че било шанс... Само ще ти се изсмея! :lol: :lol: :lol: За теб може и да е късмет..., да, ти без късмет не би ги познал, но не и аз! Повече от месец обяснявах защо Испания ще стане световен шампион и стана точно това. Повече от месец обяснявах защо Снайдер и Форлан НЯМА да вземат Златната топка и стана точно това! И ако се замислиш поне малко ще видиш, че причините са точно тези, които съм посочил!!! ;)

Айде със здраве! Ти си имаш твоите предположения, а аз имам истината! Видя се кой е прав и футболните специалисти (нали не си забравил, че тази година Златната топка не се дава само от журналистите на "Франс футбол", а след допитване до СЕЛЕКЦИОНЕРИТЕ НА НАЦИОНАЛНИТЕ ОТБОРИ И КАПИТАНИТЕ НА НАЦИОНАЛНИТЕ ОТБОРИ!!!) на какво мнение са! Или ти си мислиш, че разбираш повече от футбол от всички тези хора, които с това си вадят хляба, и които на "шано" се оказа, че мислят точно като мен?! :lol: :lol: :lol:
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19100
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Златна топка - номинации за 2010 г.

Мнениеот TodorT » 08 дек 2010 10:06

[offtopic]Безмилсените спорове ще се водят с часове... едно и също ще се пише постоянно.... Всеки ще дърпа конците към любимия си отбор... лошото е, че някои са леко заблудени и не признават друго мнение :oops: И сега пак ще бъда упрекнат за написаното и аз ще съм заблуденият :lol: но мисля да спра да пиша по тази тема, която между другото май се изчерпа :roll:[/offtopic]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Златна топка - номинации за 2010 г.

Мнениеот megan fox » 08 дек 2010 11:49

Да, спора наистина е безсмилен! Някои хора се опитаха да се изкарат, че тяхното мнение е... ПО-КОМПЕТЕНТНО ОТ МНЕНИЕТО НА ДЕЛ БОСКЕ, КАПЕЛО, ХИТЦФЕЛД И КОМПАНИЯ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Чак се чудя защо Боби Михайлов се бави все още и защо не е уволнил Лотър Матеус и не е назначил Linky за национален селекционер на България?! Все пак Linky е по-компетентен от Дел Боске, Капело, Хитцфелд и компания, очевидно разбира повече от футбол от тях, та да го назначават начело на националите, той черпейки от свръх компетентното си мнение без проблеми ще ни класира на световното, че даже опирайки се на безкрайните си въздесъщи разбирания на футболна тематика би трябвало спокойно да може да изведе милата ни родина до световната титла!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


П.П. Говоря за световното, защото квалификациите за европейското вече са загубени и дори Жозе Моуриньо съветван от Linky няма да успеят да ни класират за него.
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
Linky
Мнения: 866
Регистриран на: 06 юни 2009 12:55
Skype: thebrewmas7a
Контакти:

Re: Златна топка - номинации за 2010 г.

Мнениеот Linky » 08 дек 2010 13:03

megan fox написа:1. Аха... няколко гола. И в колко мача са отбелязани те?! След като е толкова добър защо не може като Меси да вкара 25 гола в 20 мача??!!!
2. Научи се да броиш!!! Къде ги видя тези 9 месеца?! Айде да броим: Януари - 1, Февруари - 2, Март - 3, Април - 4, Май - 5, Юни - 6! 6 месеца! А останалите 6?! ОК Юли и Август се почиваше.., ами Септември, Октомври, Ноември и вече сме Декемвври! Сравни как играеше Снайдер през първите 6 месеца с това, което играе сега! Няма ли чувствителна разлика?! Само свръх пристрастен човек няма да отчете тази разлика!!! (В същото време при играчите на Барса няма никаква разлика: Меси бележеше на конвейр през първите 6 месеца от година - прави го и сега! Шави и Иниеста бяха перфектни и даваха перфектни пасове - правят го и сега! Ето това е разликата м/у истински класните играчи и играчите като холандеца! Истински класните играчи играят на ниво, не в рамките на 6 месеца, а в рамките на цяла година, при това в серия от няколко години, а не да бъдат звездички еднодневки, които правят 1 силен сезон и после да са кръгли нули, като холандеца!!!! От 2008-а година насам слабите мачове на Шави се броят на пръстите на едната ръка... - това обаче не може да се каже за холандеца!!!) И бтв в "мажене" влиза ли и голове от явни засади и незачитане на редовни голове на съперниците??!
3. А Меси, Шави и Иниеста не изпускаха мачове заради контузии, така ли?! Но това не им пречи пак да са най-добрите за Барса, а Меси да вкарва като луд!!! - Усещаш ли огромната разлика!
4. Ако се смени треньора отбора играел слабо... ти това казваш, така ли?! Я си спомни дебютният сезон на Пеп в Барса - ТРЕБЪЛ С НОВ ТРЕНЬОР!!! Нещо тезата ти яко издиша, усещаш ли? Как така Барса може с нов треньор да направи Требъл, а Интер с нов треньор и същите играчи не може?! Умората не е оправдание!!! Колкото почиваха играчите на Интер, толкова почиваха и играчите на Барса!!! Да не говорим, че част от играчите на Барса играха финал на световното, а от играчите на Интер само 1 игра на финала (т.е. останалите получиха по-дълга почивка, защото отпаднаха по-рано на световното! Споко, вече ми стана ясно, че не си добре с математиката.)
5. Нали знаеш кои играчи сменят нон стоп отборите?! Тези дето не са нищо особенно!!! Най-великите играчи... клубовете им не искат да ги продават и не ги продават! Затова тези играчи остават верни на един отбор, макс 2 (ако все пак в краят на кариерата си отидат да поритат още малко за кеф за някой друг отбор, защото не искат да се отказват от футбола все още, а вече не са на нужното ниво за родният си клуб)! Да давам ли примери? Ети ти няколко: Малдини, Тоти, Дел Пиеро, Гигс, Скоулс, Шави, Пуйол, Раул, Джерард, Тери, Лампард... стигат ли ти или да изброявам още?! А Снайдер обикаля като миндовата кучка отборите докато накрая случи на качествен треньор та успя да спечели някакви успехи! Титлата, която спечели с Реал не стана БЛАГОДАРЕНИЕ на Снайдер, а ВЪПРЕКИ него! А това, което си написал за Шави е нелепо! В който отбор да иде той ще бъде перфектен, защото просто е перфектен! Проумей го!

Защо мисля, че Снайдер е мишка?! Виж точките от 1 до 5 и хубаво помисли над тях и ще разбереш защо! + най-добрите играчи могат без проблеми да носят един отбор на гърба си (Ривалдо - Барса, Раул - Реал, Дел Пиеро - Юве, Тоти - Рома, CR - МЮ, Руни - МЮ, CR - Реал... да давам ли още примери или тези ти стигат?)! През този сезон Снайдер защо не носи Интер на гърба си?! Просто защото не може! Няма го Моу и се сгромоляса мита Снайдер! Истината лъсна на яве! ФАКТ! Ето затова смятам Снайдер за мишка!

А ако смяташ, че играчи, които са световни шампиони при това с основни заслуги за титлата не заслужават Златната топка, то НИКОЙ НЕ Я ЗАСЛУЖАВА!

А колкото до това, което си написал, че съм познал кой ще е Световен шампион и кой няма да е носител на Златната топка + кои ще са в тройката, че било шанс... Само ще ти се изсмея! :lol: :lol: :lol: За теб може и да е късмет..., да, ти без късмет не би ги познал, но не и аз! Повече от месец обяснявах защо Испания ще стане световен шампион и стана точно това. Повече от месец обяснявах защо Снайдер и Форлан НЯМА да вземат Златната топка и стана точно това! И ако се замислиш поне малко ще видиш, че причините са точно тези, които съм посочил!!!

Айде със здраве! Ти си имаш твоите предположения, а аз имам истината! Видя се кой е прав и футболните специалисти (нали не си забравил, че тази година Златната топка не се дава само от журналистите на "Франс футбол", а след допитване до СЕЛЕКЦИОНЕРИТЕ НА НАЦИОНАЛНИТЕ ОТБОРИ И КАПИТАНИТЕ НА НАЦИОНАЛНИТЕ ОТБОРИ!!!) на какво мнение са! Или ти си мислиш, че разбираш повече от футбол от всички тези хора, които с това си вадят хляба, и които на "шано" се оказа, че мислят точно като мен?!

1. Снайдер не е меси , не съм го казвал никъде , в момента никой освен сигурно гара дембеле няма голове, колкото меси - смешна съпоставка , съпоставих го с шави и иниеста , които имат почти същия гол/мач от началото на сезона!
2. Да броя? 1 година има 12 месеца от 1-9 (до септември Снайдер е бил на ниво! Броя и почивката защото тогава няма мачове и => формата си му остава тази от предишните месеци. И какво става октомври и ноември , декември няма какво даже да го броиме защото едва в началото на декември се разбра, че той няма да е в 3ката => Решението не е взето на базата на декември месец.)
От тези 2 месеца 1 е бил контузен и 1 играе , след като се възтановява от контузия - е ти нормален ли си бе , как очакваш да е във форма?Нали ти казах , че и не зависи само от него представянето в Интер , защото отбора им е стар и си смениха треньора , същото би станало и в Барса, ако си го сменят , не ставай смешен.
3.Виж и меси имаше 1-2 слаби мача след контузията си , но е вярно, че стъпи по-бързо на крака от Снайдер, но това зависи от вида контузия и до самия човек как се излекува от нея и влезне в игрови ритъм , на Снайдер му трябва малко повече време , но това не зависи от него!
4. Кажи ми сериозно някой очаквал ли е това включително и ти......най-пристрастния фен на барса , който сигурно и да сте 20ти ще очакващ да вземете титлата , че Пеп в дебютня си сезон ще вземе тези успехи? Нека да го кажа по друг начин , ПЕп миналта година взе 6 титли - ок, тази година защо не взе 6 титли? Спад в отбора - същото както и в Интер.
5.Тука се изхвърли като чекия на пясък , може ли да говориш подобни глупости? Историята е имала толкова пример за играчи, които са ходили от отбор в отбор и са били велики....
6. Ти трябва да четеш аз какво съм ти писал... :lol:
7. Меси не е взел световното защо го слагаш? Но айде мани го Меси, всеки който е станал световен шампион залсужава да е носител на златната топка , знаеш ли какво прав си ! 22 златни топки за испания , че постигнаха това , което са взимали другите 18 пъти преди тях..
8. Има ли смисъл вобще да пиша по-тази тема? :lol: Всички знаем, че беше плод на пристрастие :) => Познаване. Инече нямаш проблеми , ако си такъв пророк не те разбирам защо пишеш тук изобщо , ходи си вземи милиончето от еврофутбол следващия път и не се занимавай с който и да било :).
9.Не мисля, че разбирам повече от тях , но и те са хора ите грешат , предполагам са били заблудени от " мита " (както ти наричаш Снайдер) барселона и от ел класикото и вобще от цялата преса , която пише нон-стоп за барселона, предполагам и защото миналата година топ 3 не беше само от играчи на барса ;)


А освен linky , не малко треньори и журналисти са гласували за Снайдер , предполагам и Жозе Моуриньо е гласувал за него (явно не достатъчно на брой , явно тук идва броят на привърженици на барселона)... Значи и жозе за нищо не става........ех прав си : ( : ( :(
САМО ЛЕВСКИ!

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Златна топка - номинации за 2010 г.

Мнениеот megan fox » 08 дек 2010 13:29

Жозе нямаше право на глас! Все пак португалеца НЕ Е национален селекционер. Да гласуват имаха право само националните селекционери на страните под егидата на ФИФА + капитаните на съответните страни. - тези хора определиха тройката. :)

Значи да уточня: аз съм на мнение, че Златната топка трябва да я получи Шави, не Андрес, не Меси! Най-вероятно ще я дадът на Иниеста и аз също няма да съм съгалсен.
1.А да съпоставим Шави и Снайдер... да, холандеца има повече голове, защото играе по-близо да нападателите, а колко голови асистенции има?! Че Шави само за миналият сезон има 20 асистенции САМО КЪМ Меси. ;)
2. А защо си мислиш, че сезона почва Октомври?! Той започва в края на Август месец! За справка: първият мач на Интер в Калчото бе Болоня - Интер 0:0 и се игра на 30.08.2010-а година. А септември месец Снайдер определено нямаше нищо общо с формата си от май-юни. ;)
3. А колкото до това кой за колко време ще си върне формата... разбира се, че зависи от играча! Ако трябва ще тренира извънредно! Ще отива един час преди съотборниците си на тренировка и ще си тръгва един час след тях, за да си възстанови формата!
4. Титлата я очаквах, да! Също така вярвах, че можем да вземем ШЛ (може да разгледаш раздела на Барса), но не вярвах, че ще направим Требъл! Очаквах Пеп да пожертва купата, за да съсредоточи силите на отбора в Примера и ШЛ. :) Тази години Пеп/Барса не взе 6 купи заради един гол от засада... мисля, че се сещаш на кого и в кой мач!
5. Да, прав си, имало е таквиа играчи, но Снайдер не е от тях! Преди сезон 2009/2010 холандеца бе господин никой, сега отново е това! Само по време на този прословут сезон Снайдер бе на изключителна висота! И да уточня едно нещо: Ако през 2010-а година нямаше световно първенство, най-вероятно и аз щях да смятам, че холандеца заслужава Златната топка, но при наличието на Световно... всякакви други успехи падат в канала! За справка 2006-а Канаваро взе Златната топка, вместо Роналдиньо! Според теб бразилеца не заслужаваше ли отличието много повече от италианеца?! ;)
6. Да, чета и виждам, че оспорваш мнението на Дел Боске, Капело, Хитцфелд и компания... в общи линии доста се забавлявам. - мерси, за което. ;)
7. Меси не го слагам аз! Казах ти кой е моят фаворит. Но просто го ползвам за сравнение, защото аржентинеца е много по-добър футболист от холандеца. А някой хора се опитаха да изкарат Снайдер едва ли не най-добрият за всички времена! ;)
8. Еврофутбол не играя от много време, години! Преди години се зарекох, че никога повече няма да залагам на мачове на Барса... почна ли пак да залагам все в един момент ще си наруша клетвата, затова седя на страна от букмейкарите.
9. Да сгрешат един-двама... ама да сгрешат всичките?! Това вече не е грешка. ;) А ако отдадем финалната тройка за Златната топка на това, че повечето треньори са привърженици на Барса... замисли се защо точно на тях?! Защо не на Интер, МЮ, Байерн М (другият финалист в ШЛ) и тн?! Защо точно на Барса??! ;)
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
LoLo
Мнения: 289
Регистриран на: 12 авг 2008 23:11
Контакти:

Награждаване за Златната топка по телевизията

Мнениеот LoLo » 10 яну 2011 11:35

Някой знае ли дали церемонията ще бъде излъчвана по някоя телевизия и ако да от колко часа?
Формата е временна , класата е вечна !!!

Потребителски аватар
Nightfate
Мнения: 2634
Регистриран на: 17 юни 2009 14:36
Местоположение: Ocean City
Контакти:

Re: Награждаване за Златната топка по телевизията

Мнениеот Nightfate » 10 яну 2011 11:49

19;55 пряко по Евроспорт :)
Фен на Ливърпул и Атлетико Мадрид


YNWA


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта