Чао Професоре, чао шампионе!!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
b0b000
Мнения: 108
Регистриран на: 05 ное 2009 13:09
Контакти:

Re: Чао Професоре, чао шампионе!!!

Мнениеот b0b000 » 01 фев 2010 11:35

Благодарим ти за всичко, Лусио ! Успехи и късмет занапред !
САМО ЛЕВСКИ !
"Когато излизам на терена, обичам да поглеждам към пълните трибуни. Като ти ревне тази публика, как да не се хвърлиш!" Георги Аспарухов

Потребителски аватар
Djack_84
Мнения: 509
Регистриран на: 08 яну 2009 16:06
Контакти:

Re: Чао Професоре, чао шампионе!!!

Мнениеот Djack_84 » 01 фев 2010 11:55

Едно голямо МЕРСИ,Лусио!!!

Потребителски аватар
kokic1986
Мнения: 3591
Регистриран на: 11 дек 2009 16:22
Местоположение: София/Смолян
Контакти:

Re: Чао Професоре, чао шампионе!!!

Мнениеот kokic1986 » 01 фев 2010 11:56

Един БРАЗИЛЕЦ с едно огромно синьо сърце , БЛАГОДАРСКО ЛУСИО - ЗАВИНАГИ ЕДИН ОТ НАС !!!
Мисля , че Гонзо и Батков трябва да му предложат пост в ръководство на отбора , Лусио го заслужава , а съм сигурен , че ще се справи !

batmana
Мнения: 46
Регистриран на: 18 сеп 2008 10:31
Контакти:

Re: Чао Професоре, чао шампионе!!!

Мнениеот batmana » 01 фев 2010 12:02

Едно огромно БЛАГОДАРЯ на Лусио. Той никога не се оплака от контузии или слаба форма, винаги играеше на върха на възможностите си и никога не се скри на терена. На такива играчи винаги се прощават грешки или слаби мачове. И аз се надявам да се върне някога, като скаут или на някаква друга позиция, всички го обичаме! Само Левски!

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Чао Професоре, чао шампионе!!!

Мнениеот zlatan » 01 фев 2010 12:10

единствените радостни от тази раздяла са само двама батаков и скрънзо баждеков,все пак още една заплатка отлита от бюджета.
LEVSKI_FOREVER

difeza
Мнения: 626
Регистриран на: 14 дек 2009 12:55
Контакти:

Re: Чао Професоре, чао шампионе!!!

Мнениеот difeza » 01 фев 2010 12:13

Това е един от малкото чужди футболисти които играха с успех в наш клуб и без конфликти и издънки.Да е жив и здрав и неговия син да стане добър футболист.

nikoko
Мнения: 287
Регистриран на: 19 авг 2008 15:38
Контакти:

Re: Чао Професоре, чао шампионе!!!

Мнениеот nikoko » 01 фев 2010 12:22

ГОЛЯМ!!! Лусио беше голям човек. Чудесен футболист и голям човек!
Доколкото разбирам ще се връща в Бразилия. Няма да е лошо да стане скаут на Левски там и да праща записи с играта на младоци, които Левски може да вземе не много скъпо. Но едва ли мустака ще иска да му плаща заплата за скаут, защото той не може да види по-далеч от носа си и да прецени ползата, която може да има, така че мисията е обречена.
Благодаря ти Лусио за това, че толкова години беше един от най-стабилните и постоянни играчи на Левски!

пелинат
Мнения: 438
Регистриран на: 23 ное 2008 19:12

Re: Чао Професоре, чао шампионе!!!

Мнениеот пелинат » 01 фев 2010 12:26

Съжалявам че трябва да кажа някои неприятни неща,но мисля,че са истина.Начина по който Левски освободи Вагнер е некоректен.Можеше да се изчакат 3 месеца и след свършването на сезона да бъде освободен.На един от последните мачове на Герена да се прости с публиката и да си търси нов отбор.Сега Лусио беше натирен буквално за 2-3дни.И колкото и да се опитват от ръководството на Левски да замазват положението с пресконференции и сълзи,трябва да кажем че постъпиха некоректно с един от най-добрите чужденци играли в България.

Потребителски аватар
kristian1202
Мнения: 3
Регистриран на: 09 май 2009 12:06
Skype: kristian1202
Местоположение: svoge
Контакти:

Re: Чао Професоре, чао шампионе!!!

Мнениеот kristian1202 » 01 фев 2010 12:36

Хубаво испращане много заслужено но несамо Лусио заслжаваше такова !!!??? Поклон за играта му и за поредния добър коментар от екипа на гонг !
levski

Потребителски аватар
aloha^guy
Мнения: 1228
Регистриран на: 15 окт 2008 15:22
Контакти:

Re: Чао Професоре, чао шампионе!!!

Мнениеот aloha^guy » 01 фев 2010 12:39

пелинат написа:Съжалявам че трябва да кажа някои неприятни неща,но мисля,че са истина.Начина по който Левски освободи Вагнер е некоректен.Можеше да се изчакат 3 месеца и след свършването на сезона да бъде освободен.На един от последните мачове на Герена да се прости с публиката и да си търси нов отбор.Сега Лусио беше натирен буквално за 2-3дни.И колкото и да се опитват от ръководството на Левски да замазват положението с пресконференции и сълзи,трябва да кажем че постъпиха некоректно с един от най-добрите чужденци играли в България.

Много точен коментар!! Наистина един от най-добрите защитници играли някога в България ! По качества на мен ми прилича на Тиаго Силва ,но докато той избяга , Лусио ви остана верен!! Точно заради това трябваше да се изчакат 3те месеца и края на май да се раздели със публика и ръководство както подобава ! Вземете пример от Рууд Ван Нистелрой - как се сбогува с публиката,излезе на терена ,всички му ръкопляскаха -европейски начин ...А тука вчера Гонзо каза не ми трябва Лусио,днес вече го няма...
И само не разбрах (гледах интервюто му в спортал) как може за 7 години да не научи поне малкоооо български,да каже там 3-4 смислени /безсмислени изречения,но да са на български..Ами колко чужденци играха тука как го научиха...А да не говоря за Бардон ,който просто е уникален в това отношение ,даже пише и във фейсбук на български.... :mrgreen:
Ana Ivanovic - момичето от сънищата ми... MANCHESTER UNITED Отборът на мечтите...ЦСКА - отборът на сърцето
САМО ЦСКА !
Ии емотиконите са моя ЗАПАЗЕНА МАРКА forum_Emoticons®
Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта