Кой ще води отбора на ЦСКА, след като не пускат Йешич?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3608
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Къв е този Андоне бе, по-добре Чичо Митко

Мнениеот danko_sot » 16 яну 2010 22:23

lisynger написа:Не ми се вярва да е Андоне когато се подпише договор ще сме сигурни


Навсякъде пише че е той. Той също е потвърдил пред румънските медии. Явно ще е той. А един дявол го знае що за треньор е. Ще играемм на сляпа баба явно
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
POPCORN
Мнения: 10887
Регистриран на: 25 авг 2008 19:15
Skype: vasil.enevski
Местоположение: София
Контакти:

Re: Къв е този Андоне бе, по-добре Чичо Митко

Мнениеот POPCORN » 16 яну 2010 22:25

danko_sot написа:
lisynger написа:Не ми се вярва да е Андоне когато се подпише договор ще сме сигурни


Навсякъде пише че е той. Той също е потвърдил пред румънските медии. Явно ще е той. А един дявол го знае що за треньор е. Ще играемм на сляпа баба явно

вместо да играете на сляпа баба вземете се разровете в нета да видите какъв тренер е!Пак почнахте, човека още не е дошъл вие почнахте да говорите глупости за него!
Печелил е титлата на Румъния с Динамо и Клуж и на няколко пъти купата. Успява да вкара Динамо в групите на УЕФА след разгром над Евертън с 5:1 ,С Клуж пък освен дубъл влиза в групите на ШЛ ,където побеждава Рома на Олимпико.
Люляк, май, финал за купа,
дузпи, шут, греда и супа,
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони
Левски, Славия, протокол
Везалов, фамозен гол,
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации
Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон !

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3608
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Къв е този Андоне бе, по-добре Чичо Митко

Мнениеот danko_sot » 16 яну 2010 22:30

POPCORN написа:
danko_sot написа:
lisynger написа:Не ми се вярва да е Андоне когато се подпише договор ще сме сигурни


Навсякъде пише че е той. Той също е потвърдил пред румънските медии. Явно ще е той. А един дявол го знае що за треньор е. Ще играемм на сляпа баба явно

вместо да играете на сляпа баба вземете се разровете в нета да видите какъв тренер е!Пак почнахте, човека още не е дошъл вие почнахте да говорите хглупости за него!
Печелил е титлата на Румъния с Динамо и Клуж и на няколко пъти купата. Успява да вкара Динамо в групите на УЕФА след разгром над Евертън с 5:1 ,С Клуж пък освен дубъл влиза в групите на ШЛ ,където побеждава Рома на Олимпико.


Не май този Тромбета бие Рома на Олимпико. Иначе по принцип си прав. Но пък недей да отиваш в другата крайност и да го възхваляваш, щото не се знае въобще къв е
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23771
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Кой ще води отбора на ЦСКА, след като не пускат Йешич?

Мнениеот delqnski47 » 16 яну 2010 22:44

Като не знаете кой е Андоне,най добре не коментирайте :!:
Последните му два отбора били еди какви си,бил ''циганин'',бил ''анонимен''...
Абе ей...вие що като сте големи ''българи'' я ми кажете Миодраг Йешич беше ли ви известен през 2003 примерно?Мене знаеш ли колко ме топли,колко е известен Андоне?Вие кво искате бе-да ни вземе някоя бивша германска звезда,дето била рекордьор в Бундеслигата и да ни закопае на 10 място тва ли искате,а???Или аре да вземем Анчелоти кво ше кажете?Той не е ''анонимен'' нали?
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
анто маина
Мнения: 1669
Регистриран на: 07 ное 2009 14:36

Re: Кой ще води отбора на ЦСКА, след като не пускат Йешич?

Мнениеот анто маина » 16 яну 2010 22:54

Не Анчелоти, ЦСКА вече имаше за треньор италианец-не става.И аз това им казвам, нека се види как работи и тогава ако трябва да се оплюва.

Потребителски аватар
Red_champions
Мнения: 1773
Регистриран на: 17 май 2009 09:21

Re: Кой ще води отбора на ЦСКА, след като не пускат Йешич?

Мнениеот Red_champions » 16 яну 2010 23:01

Делянски,кво ти стана и на тебе ве пич,карай по-спокойно!Всички сме нервни,но нека не започваме като тревопасните,които все се карат за нещо помежду си.
Така.Значи аз съм за блгарски треньор поради единствената причина,че нашите треньори са 100 пъти по-добри от АНОНИМНИЦИТЕ,които лилипутитит Ад ще домъкнат.Това е.За Йешич да не говорим!Той не беше известен,а сега е,но с това,че сътвори най-голямата простотия и показа колко е некадърен след като изпусна титлата след 7 т. преднина.За Ливърпул не ми говорете...не той вкара гола,а Вальо Илиев.Нищо против нямам някой си румънец или немец или който и да е,но мястото не им е в ЦСКА.И продължавам да съм на мнението,че в момента треньор на ЦСКА трябва да бъде Чичо Митко или Стойчо,щом като Любо Пенев бе така мръсно изигран от тези клоуни.Всички знаем,че Стойчо Младенов има договор някъде там у Арабите,и т.н.Въпросът е,че не ми е нужно "да се разровя в нета",защото не искам!За какво ми е да си губя времето да търся информация за някой си , който не мога да му запомня името.Епик фейл на титан.
Blue is the colour , football is the game , we are all together and winning is our aim ! So cheer us on through the sun and rain , cos Chelsea , Chelsea is our name !

Потребителски аватар
cska_90
Мнения: 6837
Регистриран на: 05 юни 2008 19:38
Контакти:

Re: Кой ще води отбора на ЦСКА, след като не пускат Йешич?

Мнениеот cska_90 » 16 яну 2010 23:06

delqnski47 написа:Като не знаете кой е Андоне,най добре не коментирайте :!:
Последните му два отбора били еди какви си,бил ''циганин'',бил ''анонимен''...
Абе ей...вие що като сте големи ''българи'' я ми кажете Миодраг Йешич беше ли ви известен през 2003 примерно?Мене знаеш ли колко ме топли,колко е известен Андоне?Вие кво искате бе-да ни вземе някоя бивша германска звезда,дето била рекордьор в Бундеслигата и да ни закопае на 10 място тва ли искате,а???Или аре да вземем Анчелоти кво ше кажете?Той не е ''анонимен'' нали?



Просто не му беше сега времето.Той докато научи имената на играчите -ще свърши сезона!!А атзи година е много важна-най-вече ,че за последно имаме шанс да сме поставени във всички кръгове на ШЛ!!!!А за да стане това трябва да сме шампиони!!Може и да е добър тренер-ама мисля,че няма да има време да се вработи!!Това е проблема за мене!!ЗА това-според мене трябваше да е българин!!!
Изображение

Потребителски аватар
Red_champions
Мнения: 1773
Регистриран на: 17 май 2009 09:21

Re: Кой ще води отбора на ЦСКА, след като не пускат Йешич?

Мнениеот Red_champions » 16 яну 2010 23:08

Затова трябваше да не се сменя треньора!!!Гарантирам ви ,че с Любо бяхме шампиони.
Blue is the colour , football is the game , we are all together and winning is our aim ! So cheer us on through the sun and rain , cos Chelsea , Chelsea is our name !

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3608
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Кой ще води отбора на ЦСКА, след като не пускат Йешич?

Мнениеот danko_sot » 16 яну 2010 23:14

delqnski47 написа:Като не знаете кой е Андоне,най добре не коментирайте :!:
Последните му два отбора били еди какви си,бил ''циганин'',бил ''анонимен''...
Абе ей...вие що като сте големи ''българи'' я ми кажете Миодраг Йешич беше ли ви известен през 2003 примерно?Мене знаеш ли колко ме топли,колко е известен Андоне?Вие кво искате бе-да ни вземе някоя бивша германска звезда,дето била рекордьор в Бундеслигата и да ни закопае на 10 място тва ли искате,а???Или аре да вземем Анчелоти кво ше кажете?Той не е ''анонимен'' нали?


Ти пак го раздаваш защитник на онеправданите. Миналата година сляпо защитаваше Любо Пенев, но той поне е клубна легенда, нищо че показа че не е забравил да духа супата. Сега пък защитаващш някъв сърбин, който ще ни натресат. Това е ЦСКА бе, къв е този румънски чичко дето е обиколил половината отбори в Румъния, малко по Азия и сега изведнъж ЦСКА. А стига ве. Ти да не мислиш, че Титаните го знаят той къв е. Всичко е на сляпо. Предложили са им го Бекали. Казали там, че има две титли и едно участие в ШЛ и ето големият треньор. И Радко и Йешич са некадърници, но поне бяха с други отбори в България и горе-долу постигнаха някъв успех преди да идат в грандовете. Та понаучиха и език, видяха за кво става въпрос. А тоя ще ни го изсипят като чувал с картофи. Аз ви казвам тоя първите 1-2 месеца ще седи като извънземно тука. Чичо Митко можеше да изкара тоя сезон и с малко късмет(който знаем че му принадлежи :) ) да ни направи шампиони. пък после вече Титаните щяха лятото да имат много повече време преди подготовката да намерят качествен треньор. Голяма работа като е вкарал Клуж в ШЛ- те са влезнали там по коефицент дори, а не след квалификационни мачове
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
анто маина
Мнения: 1669
Регистриран на: 07 ное 2009 14:36

Re: Кой ще води отбора на ЦСКА, след като не пускат Йешич?

Мнениеот анто маина » 16 яну 2010 23:17

Red_champions написа:Затова трябваше да не се сменя треньора!!!Гарантирам ви ,че с Любо бяхме шампиони.

Да но Любо е сменен,затова оставете новия треньор,който и да е той,да работи.А за научаване на имената има време, все пак в нашето първенство паузата е доста дълга.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта