Най-лъжливата 2009

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
bixxol
Мнения: 455
Регистриран на: 16 юни 2009 17:50
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Най-лъжливата 2009

Мнениеот bixxol » 23 дек 2009 00:28

"Искам да стане ясно, че искаме да купим Ботев, няма значение в коя група. Сърцето ми остана тук. За момента сме само ние и ако някой друг иска да купи отбора, нека излезе и да каже", заяви Реки. "За съжаление другата страна бави сделката. Доста настоятелно искахме документи, според които да станат ясни задълженията на клуба, тъй като знаем, че финансовото състояние на дружеството е много лошо. Чак вчера получихме такъв документ. На Димитър Христолов бе предоставен проект на договора за прехвърлянето на акциите, оферта, която чакаме да бъде подписана от тяхна страна", добави още италианецът, гласен за новия шеф в отбора.

"За сега сме се договорили по всички параметри, но само на думи. Отношенията ни с Христолов са добри. Искаме всичко да стане бързо, но и качествено. З[b]наем, че това не е най-изгодната сделка заради проблемите, които има отбора, но ще го направим заради многобройните фенове на Ботев", каза още Реки.[/b]
Plovdiv24.bg.

Е как само заради фенове купувате, отбор това да не е някой отбор който е разпродал всичките входни карти преди сезона.Тия хора се подиграват само със всички вярващи за доброто на БОТЕВ.

п.с. Нито една Реална дума и нито една истина тоя сезон.....изводите са ясни.! Иска ни се но да се пооспокоим Криза е.
Кой Български отбор,е победил сам себе си... в официален футболен двубой?

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Най-лъжливата 2009

Мнениеот slavia_forever » 23 дек 2009 01:31

Пратих ти лична, за си махнеш или смениш аватара, съобразно правилата! За да не трия темата (както направих с първото ти мнение), я заключвам и я пращам в архива, тъй като не си на линия за да приемеш съобщението ми за аватара. Подай ми сигнал на лична, че си сменил същия, за да върна темата. Ако видя, че личното ми съобщение е прието и аватарът още си стои, ще последват санкции.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта