Шампионска лига (2021/2022)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32595
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Шампионска лига (2021/2022)

Мнениеот 1914.1902 » 31 май 2022 07:26

Bernaleo написа:Като засадата на Винисиус която не гледаха.


:D :D :D

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15068
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Шампионска лига (2021/2022)

Мнениеот miro_rz » 31 май 2022 08:15

Ако хОя му е зад чертата засада ли е?
Той може и с него да я вкара! ;)
Изображение

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23687
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Шампионска лига (2021/2022)

Мнениеот paceto » 31 май 2022 08:22

Udoji90 написа:Че те никога не са гледали лакътя. Рамото да, но лакътя не. Гледат точно онези части от тялото, с които е позволено да играеш с топката, т.е. нищо странно.


Не е точно така.
Имаше отменени голове за Реал поне що се отнася до мачове в Испания, където за 1-2 см ръка зад линията го свиреха засада. Не помня кой мач беше точно това, но има подобни изпълнения.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43890
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига (2021/2022)

Мнениеот rhaegar » 31 май 2022 10:19

Засадата важи за частни от тялото, с които може да се вкара гол и това не е ново правило. Много ми е интересно в кой мач са вдигнали засада, за това че ръката на някой си е по-напред, особено откакто има ВАР.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

На линия
Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16764
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Шампионска лига (2021/2022)

Мнениеот Udoji90 » 31 май 2022 11:07

И аз не съм виждал, но пък Пацето сигурно повече от мен гледа срещи на Реал, така че не бих спорил с него. Виждал съм да се гледа до малко по-ниско от рамото или най-много там, където свършва късият ръкав.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1807
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Шампионска лига (2021/2022)

Мнениеот locke » 31 май 2022 12:00

KOPScousers написа:
Soulen написа:
KOPScousers написа:
locke написа:друго си е да отпаднем от шампиона :Д

Интересно защо феновете на Челси се активизираха и като едни други фенове от Отцепландия, бързате да слагате тигана, а рибата още у морето... Недейте така, че после изглеждате смешни. Нека се изиграе мача пък ако Реал е победител, аз първи ще честитя на феновете им, че са станали шампиони. Ама за момента ми се струва, че ако не по-добри, то поне шансовете ни са най-малкото равни и сме в далеч по-добра позиция за атака на тенекето спрямо 2018-та, пък нека си коронясвате предварително, когото си искате.


Е няма как да сме за прекия конкурент, който калитарската с помощта на съдиите ни отмъкна един трофей. Заради връзката ни с Абрама, кой знае какво са ни подготвили и за ФА финала.

Тук не става въпрос кой за кого е, всеки сам може да си прецени за кого да вика на финала, особено в ролята на неутрален зрител. Идеята ми е, че коментарите ви изглеждат все едно са писани на 05.06 и мачът отдавна е минал, а всъщност сме още 05.05 и има 23 дни до финала.


остави майтапа, но всичко си стана както очаквах
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32595
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Шампионска лига (2021/2022)

Мнениеот 1914.1902 » 31 май 2022 12:31

Пацето май визира един мач на Хетафе срещу Реал Мадрид, който завърши 0-0 през сезон 2020/21.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32595
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Шампионска лига (2021/2022)

Мнениеот 1914.1902 » 31 май 2022 12:42

Изображение

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5465
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Шампионска лига (2021/2022)

Мнениеот insaneboy1 » 31 май 2022 13:47

locke написа:
KOPScousers написа:
Soulen написа:
KOPScousers написа:
locke написа:друго си е да отпаднем от шампиона :Д

Интересно защо феновете на Челси се активизираха и като едни други фенове от Отцепландия, бързате да слагате тигана, а рибата още у морето... Недейте така, че после изглеждате смешни. Нека се изиграе мача пък ако Реал е победител, аз първи ще честитя на феновете им, че са станали шампиони. Ама за момента ми се струва, че ако не по-добри, то поне шансовете ни са най-малкото равни и сме в далеч по-добра позиция за атака на тенекето спрямо 2018-та, пък нека си коронясвате предварително, когото си искате.


Е няма как да сме за прекия конкурент, който калитарската с помощта на съдиите ни отмъкна един трофей. Заради връзката ни с Абрама, кой знае какво са ни подготвили и за ФА финала.

Тук не става въпрос кой за кого е, всеки сам може да си прецени за кого да вика на финала, особено в ролята на неутрален зрител. Идеята ми е, че коментарите ви изглеждат все едно са писани на 05.06 и мачът отдавна е минал, а всъщност сме още 05.05 и има 23 дни до финала.


остави майтапа, но всичко си стана както очаквах

То беше на 100% ясно, че Ливърпул не могат да бият тоя Реал камо ли да финал. Аз им го казах, те не го приеха. Видя се и в предните няколко мача срещу тях, в които се срещаха. Не знам как си бяха повярвали толкова.

Попа и той с неговите теории "Ливърпул ще си отмъщават за 2018"... Какво да си отмъщават, колко Атлетико си отмъстиха за 2014 и 2016 и всеки път когато се срещнаха падаха по още по-кифладжийски начин. И още няколко пъти да играят помежду си Реал пак ще ги бие, даже Ливърпул според мен сега след Мане ще започнат да вървят надолу.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Ponko
Мнения: 4054
Регистриран на: 22 окт 2008 18:30
Контакти:

Re: Шампионска лига (2021/2022)

Мнениеот Ponko » 31 май 2022 22:10

insaneboy1 написа:
locke написа:
KOPScousers написа:
Soulen написа:
KOPScousers написа:
locke написа:друго си е да отпаднем от шампиона :Д

Интересно защо феновете на Челси се активизираха и като едни други фенове от Отцепландия, бързате да слагате тигана, а рибата още у морето... Недейте така, че после изглеждате смешни. Нека се изиграе мача пък ако Реал е победител, аз първи ще честитя на феновете им, че са станали шампиони. Ама за момента ми се струва, че ако не по-добри, то поне шансовете ни са най-малкото равни и сме в далеч по-добра позиция за атака на тенекето спрямо 2018-та, пък нека си коронясвате предварително, когото си искате.


Е няма как да сме за прекия конкурент, който калитарската с помощта на съдиите ни отмъкна един трофей. Заради връзката ни с Абрама, кой знае какво са ни подготвили и за ФА финала.

Тук не става въпрос кой за кого е, всеки сам може да си прецени за кого да вика на финала, особено в ролята на неутрален зрител. Идеята ми е, че коментарите ви изглеждат все едно са писани на 05.06 и мачът отдавна е минал, а всъщност сме още 05.05 и има 23 дни до финала.


остави майтапа, но всичко си стана както очаквах

То беше на 100% ясно, че Ливърпул не могат да бият тоя Реал камо ли да финал. Аз им го казах, те не го приеха. Видя се и в предните няколко мача срещу тях, в които се срещаха. Не знам как си бяха повярвали толкова.

Попа и той с неговите теории "Ливърпул ще си отмъщават за 2018"... Какво да си отмъщават, колко Атлетико си отмъстиха за 2014 и 2016 и всеки път когато се срещнаха падаха по още по-кифладжийски начин. И още няколко пъти да играят помежду си Реал пак ще ги бие, даже Ливърпул според мен сега след Мане ще започнат да вървят надолу.

Едва ли ще сме толкова надолу.. колкото вие в края и след ерата Меси....


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта