Ла Лига (сезон 2020-21)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rmfan5
Мнения: 2556
Регистриран на: 19 авг 2012 22:19
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2020-21)

Мнениеот rmfan5 » 09 юни 2021 11:10

KOPScousers написа:Не е така, почти съм сигурен, че не е така както си го мислите. Нито Пацето е местен мадридист, нито вие сте местни каталунци, че да има някаква вражда на лична основа между вас и да банва феновете на Барселона поради тази причина. Ако бяхте местни фенове, разбирам, но едва ли някой в този форум е местен привърженик на клуба, който подкрепя. Всеки има правото да подкрепя който чуждестранен отбор си иска, просто като се сетя какви глупости се пишат от фенове на Барса в този форум и ми става ясно защо точно вие хвърчите толкова често с банове. Най-малкото - ако някой се сети какви спорове имах едно време с оня SilentKiller, както и как ме наричаше по форумите, ще разберете за какво иде реч. Част от работата на Пацето принципно се състои в гоненето на такива индивиди от форума, без значение на кой отбор са фенове.


SilentKiller-a е ViscaBarca в момента 90% гаранция, същите дебилщни ръси ама е по-сдържан щото постоянно го пращат в почивка :mrgreen:
[wrapimg=]http://prikachi.com/images/523/7021523v.jpg[/wrapimg]

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2020-21)

Мнениеот Real » 09 юни 2021 12:58

KOPScousers написа:Не е така, почти съм сигурен, че не е така както си го мислите. Нито Пацето е местен мадридист, нито вие сте местни каталунци, че да има някаква вражда на лична основа между вас ...

То "враждата" е в главите точно на не-местните, българи с каталунско самосъзнание... По Рамбла фланелките на Роналдо се продаваха редом с тези на Меси. Във фен-магазина на Кампа спокойно се влиза със значка на Мадрид и никой не почва да бълва зелена пяна, даже и на по бира може да седнеш с местни фенове, да водиш нормален разговор... Хората не са комплексари и хейтъри, като тукашните "фенове"...

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2020-21)

Мнениеот JackPackage » 09 юни 2021 14:12

Real написа:
KOPScousers написа:Не е така, почти съм сигурен, че не е така както си го мислите. Нито Пацето е местен мадридист, нито вие сте местни каталунци, че да има някаква вражда на лична основа между вас ...

То "враждата" е в главите точно на не-местните, българи с каталунско самосъзнание... По Рамбла фланелките на Роналдо се продаваха редом с тези на Меси. Във фен-магазина на Кампа спокойно се влиза със значка на Мадрид и никой не почва да бълва зелена пяна, даже и на по бира може да седнеш с местни фенове, да водиш нормален разговор... Хората не са комплексари и хейтъри, като тукашните "фенове"...

Факт, аз съм ходил във фен шопа на Бернабеу с чанта от нашия (от Калдерон още) и никой нищо не ти казва вътре, най-много някой да те изгледа странно, но дотам :roll:

Сега ако домакинствате на Метрополитано, поне гледайте да правите оборот във феншопа :mrgreen: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14931
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2020-21)

Мнениеот miro_rz » 09 юни 2021 14:47

В Милано как се продават артукули и на Юве. Просто ние имаме шизофренинско фенско поведение!
Изображение

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2020-21)

Мнениеот Groucho » 09 юни 2021 15:22

JackPackage написа:Факт, аз съм ходил във фен шопа на Бернабеу с чанта от нашия (от Калдерон още) и никой нищо не ти казва вътре, най-много някой да те изгледа странно, но дотам :roll:

Па не е като да си влизал у свърталището на някое крими-ултрас формирование :lol: Искат да ти вземат парата, нормално е да не те подгонят с брадва във феншопа :lol: То у Испания не знам доколко има и ултраси - от тия, които бъркат бомби и продават дрога и охрана :roll:
Теоретично има прилични шансове нищо да не ти се случи и у нас, ако влезеш в магазина на ЦСКА-София с някакви малки знаци на Левски :roll: Стига да не е тениска с "Бий Чорбата по главата", де :roll: Или обратното - в магазина на Левски с нещо на ЦСКА-София.
Повечето продавачи по света не са за Карлуково :lol:

Вече това със стадионите е невъзможно в България според мен. Ще падат глави, мазилки и фанелки, ако се разбере, че е дадено съгласие за такова нещо :roll: :lol:
Последна промяна от Groucho на 09 юни 2021 15:32, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2020-21)

Мнениеот JackPackage » 09 юни 2021 15:32

Аз не ти говоря от продавачите бе, говоря ти от другите фенове у магазина :lol: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2020-21)

Мнениеот Groucho » 09 юни 2021 15:33

JackPackage написа:Аз не ти говоря от продавачите бе, говоря ти от другите фенове у магазина :lol: :mrgreen:

Е, па, пак същото... Опасните ултраси не влизат много, много в тия магазини според мен :lol:
Получават си нещата безплатно. Черните качулки, боксовете и другата специализирана екипировка идва по други канали :lol:
Иначе, няма спор, че в част от страните в Западна Европа няма такава омраза между феновете, каквато има в Източна Европа.

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5445
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2020-21)

Мнениеот insaneboy1 » 09 юни 2021 15:55

JackPackage написа:Аз не ти говоря от продавачите бе, говоря ти от другите фенове у магазина :lol: :mrgreen:

Ти очакваш феновете в магазина да те нападнат публично ли? Естествено, че няма да се случи.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2020-21)

Мнениеот Red_Neck » 09 юни 2021 17:13

Пацата как архивира половината теми и тънко пренасочи трафика тук :)
После ходи разправяй, че не са на % :)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 14931
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Ла Лига (сезон 2020-21)

Мнениеот miro_rz » 09 юни 2021 18:39

Супер пари прави от форума, за това брои палмите из Калифорнията! :lol:
Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта