Шампионска лига (сезон 2020/21)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2020/21)

Мнениеот doktora25 » 01 юни 2021 21:52

insaneboy1 написа:Проблемът е, че не вярвам някоя фенка да проявява интерес към теб, докторе. Така, че плюй си на воля, нема да вържат.

Не съм толкова сигурен в това.
Real написа:
Pichichi написа:...От единия да оплюваш Барса а с другия обяснявай колко са велики!
:lol: :lol: :lol:
:mrgreen:

Това второто ще го издаде... Оттам трябва да плюе зловещо Реал, Пуул, може Байерн, Юве (само ако Криско остане, де). И фенките са му вързани (особено нестандартните, дето са били обикновени момчета, преди да обикнат Меси и Каталуня повече от всичко на света...)

Само раздвоение на личността ми липсва... Има една много хубава мисъл, на един германец мисля че беше. "Винаги говорете истината и само истината, но никога цялата истина." Смятам да се придържам към нея.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Georgiev92
Мнения: 38
Регистриран на: 03 апр 2016 14:34
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2020/21)

Мнениеот Georgiev92 » 02 юни 2021 10:29

Тея британци ме изумяват всеки ден с наглостта си. :lol:

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2020/21)

Мнениеот Groucho » 02 юни 2021 11:31

Koe па е чак толкова изумително нагло у това писание е, деба :roll: :lol:
Че трансферите са за 0 ойро или прогнозата, че няма да спечелят ШЛ в следващите 3 години :roll: :lol:

Нищо по-различно от писанията на част от барселонците, че титлата трябва да им се даде преди да е почнало първенството или януари месец най-късно :lol: Или па избирането на съперник за финала преди да е минал реванша в полуфинала.
Или па твърдението на част от барселонците, че ШЛ на Ливърпул е флук и Мърсисайдци ги чакат 38 години миманс и борба за четворката :lol:

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2020/21)

Мнениеот JackPackage » 02 юни 2021 11:41

При положение че до няколко дни Барса и Реал (заедно с Юве) може да изхвърчат от ШЛ за 2г - прогнозата че няма да спечелят ШЛ в близките 3г ми се вижда доста вероятна :roll: :?

Все пак и след 3г ако още играе Меската ще е на незнамсиколко, но няма да е по-добър от последните сезони със сигурност, дори да играе :roll:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2020/21)

Мнениеот Groucho » 02 юни 2021 12:03

JackPackage написа:При положение че до няколко дни Барса и Реал (заедно с Юве) може да изхвърчат от ШЛ за 2г...

Има нищожни шансове това да се случи според мен. Ще има тежки съдебни битки после. А и УЕФА по този начин ще подтикне трите клуба да продължат с усилията за стартиране на алтернативен турнир. В Европейското БФС не би трябвало да задълбочат конфронтацията, ако са върху ума си.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2020/21)

Мнениеот paceto » 02 юни 2021 19:04

И аз мисля, че ще ги върнат после от другата агенция към която трите отбора вече са се обърнали. Фактически лигата не съществува, така че няма как да ги осъдят за три отбора създали нещо. Отделно си мисля, че тези, които са напуснали лигата не са напуснали точно както трябва понеже в указа под, който са се подписали да влезнат там пише, че ако решат да напуснат трябва да платят голяма сума обезщетение.

Иначе недоволството му от туита мисля, че е заради изказването като двата бивши мега клуба. :lol: Смисъл двата клуба никога не могат да бъдат бивши грандове без значение дали взимат титли или не.

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2020/21)

Мнениеот Groucho » 02 юни 2021 20:40

paceto написа:Иначе недоволството му от туита мисля, че е заради изказването като двата бивши мега клуба. :lol: Смисъл двата клуба никога не могат да бъдат бивши грандове без значение дали взимат титли или не.

A, на тази част от текста не съм обърнал внимание. Значи има повод за справедлив гняв :lol:

Макар че написаното не е далеч от истината :roll: Реал и Барселона бяха в някаква степен над останалите грандове в периода 2008-2018-а година да речем. Влизаха в мачовете срещу всички като фаворити с Роналдо и Меси в златните им години. Така че може би е ок изказването, ако "мега клубове" се ползва, за да постави двата отбора над останалите грандове за определен период от време. При това положение "бивши" също е ок, защото двата клуба от 2-3 години не са с нищо повече от останалите грандове.

А бивш гранд може всеки да стане, не се заблуждавай. Достатъчно е да секнат парите за класни футболери :lol:

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23675
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2020/21)

Мнениеот paceto » 02 юни 2021 22:08

По скоро се определят като един вид осанката им така да се каже. Както например определяш един човек като крал, но не го питаш колко е на ти с материала и какъв умствен багаж има, то той е крал и толкова. :lol:

Може сравнението ми да не е точно на мястото си, но мисля, че схващаш какво точно имам предвид. Същото е и с Манчестър Юн, които не са на сцената от години и не са фактор, но си остават гранд от Англия и Европа и всеки би отишъл там просто, защото е Манчестър Юн. :roll:

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2020/21)

Мнениеот Groucho » 02 юни 2021 22:24

paceto написа:По скоро се определят като един вид осанката им така да се каже. Както например определяш един човек като крал, но не го питаш колко е на ти с материала и какъв умствен багаж има, то той е крал и толкова. :lol:

Може сравнението ми да не е точно на мястото си, но мисля, че схващаш какво точно имам предвид. Същото е и с Манчестър Юн, които не са на сцената от години и не са фактор, но си остават гранд от Англия и Европа и всеки би отишъл там просто, защото е Манчестър Юн. :roll:

Аз схващам добре какво искаш да кажеш, но според мен грешиш. Десет години 4-5 място (да не давам и по-тежък пример) и възможност да дадат само 2 милиона заплата на година, докато 10 други клуба предлагат 8 милиона заплата на година и ще видиш колко футболера ще изберат клуба X, само защото това е клубът X, който е бил нещо голямо в миналото.

daduradam
Мнения: 5941
Регистриран на: 26 юни 2013 18:34
Местоположение: Карамфуля
Контакти:

Re: Шампионска лига (сезон 2020/21)

Мнениеот daduradam » 02 юни 2021 22:35

Аз пък имам въпрос, на какво основание въпросните отбори ще бъдат изхвърлени от турнира :roll: Не се шегувам, просто не го разбирам. Има ли подписан договор между въпросните отбори и УЕФА„ че те никога няма да участват в други турнири освен тези организирани от УЕФА. Както си правят летни лиги, защо пък да не си направят и целогодишна такава :? Ясно е, че е конкуренция на ШЛ, но те така и така не смятаха да стартират преди 2024 или която там година бяха обявили, не знам. Утре Реал и Барса могат да решат, че искат понеделник вечер да разцъкват с Лудогорец на малки вратички, откъде накъде някой си ще им забранява :?:
[wrapimg=]http://stream1.gifsoup.com/view6/4262317/friends-dance-o.gif[/wrapimg]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта