Италианската Серия А (2020-21)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Италианската Серия А (2020-21)

Мнениеот Groucho » 26 май 2021 01:34

През уя ми е на мен къде ще иде Донарума. Само за трансфера на Шева в Челси съжалявам. Донарума взимаше много добри пари през половината от тия години. Иска още повече кинти и по-добри възможности за титли - да пътуват с Райола. Остава Романьоли да се продаде, Златко се пенсионира догодина и са чисти от клиенти на Миньо.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32577
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Италианската Серия А (2020-21)

Мнениеот 1914.1902 » 26 май 2021 09:46

Най-големият спортен всекидневник "Гадзета дело спорт" информира ексклузивно на първата си страница, че шампионите на Италия Интер и Антонио Конте "ще се разведат". Изненадващо или не, финансовите трудности на китайските собственици на "нерадзурите" предвиждат печалба от трансферния пазар от около 100 милиона евро, а според Конте това означава отслабване на състава.

Вестникът пише още, че в клуба ще настъпи намаляване на заплатите с 20%, а треньорът не е доволен, че прогресът от последните две години ще бъде спрян. Според изданието в следващите 48 часа ще бъде обявена раздялата.

Основните разногласия били свързани със спирането на проекта за постоянно развитие, което било обещано на Конте при встъпването му в длъжност, но тотално разклатено от пандемията и финансовата криза.

Масимилиано Алегри изглежда фаворит за заместник на Конте, но той е такъв и за поста на Зинедин Зидан в Реал Мадрид, както и за този на Андреа Пирло в Ювентус.

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15053
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Италианската Серия А (2020-21)

Мнениеот miro_rz » 26 май 2021 11:08

Конте няма ли да иска да го метна в Лондон на мои разноски! :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9228
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Италианската Серия А (2020-21)

Мнениеот bubka » 26 май 2021 11:23

miro_rz написа:Конте няма ли да иска да го метна в Лондон на мои разноски! :mrgreen:


Треньорът на Лил е свободен. Дърпайте го.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12386
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Италианската Серия А (2020-21)

Мнениеот wolf » 26 май 2021 11:36

KOPScousers написа:
Groucho написа:A Щегена кой ще го купи :roll: Единствено Интер има видима нужда да сменя вратар, защото Хандана одъртява. Затова има някаква вероятност Донарума да отиде там според мен, ама Интер не изглежда в състояние да му даде исканата заплата. Интересна ситуация. У Торино па може би го виждат като дългосрочен заместник на Буфон и ще му дадат парата, въпреки че вече плащат много големи заплати на всевъзможни футболери.

В Италия винаги ми е било интересно как грандовете си трампят футболисти без проблем. Примерно Пирло се води легенда както на Милан, така и на Ювентус. Феномена пък е цъкал за миланските грандове, а не съм чул лоша дума за него от нито една от двете фенски маси. Ибрата няма нужда от коментар дори, той си мина и през трите големи отбора в Италия... :lol:

Има още много примери, но сега ме мързи да ги изброявам. Идеята ми е, че в историята има 9 директни трансфера между Ман Юнайтед и Ливърпул, като последният датира от 1964 година. Последният играч, който е играл за двата клуба пък, е Оуен, който преди това премина през два различни клуба и му беше отказано завръщане в Ливърпул. Дори в Испания има доста повече играчи, носили екипите на Барса и Реал, включително директни трансфери помежду им. Ако Донарума отиде в Интер или Ювентус ще е все едно Трент А-А да отиде в Юнайтед или Евертън - напълно изключено и неприемливо. След като прекара толкова години в Милан и едва сега ще има възможност да играе в ШЛ с клуба, за мен е пълна глупост точно сега да напуска, вместо да остане и да помогне на Милан с каквото може. Да не говорим, че ако ще напуска, не е редно да е ТОЧНО по посока Интер или Юве, но тези неща в Италия се случват от край време. :oops:

Пирло всъщност започна кариерата си в Бреша и Интер :lol: Друг който мина през всички големи плюс Фиорентина е Баджо. Зеедорф игра за Интер и Милан, Давидс за Милан и Юве, Канаваро за Наполи, Парма, Интер и Юве. Примери много плюс споделените им стадиони. В Англия това нещо е невъзможно, един Сол Кембъл премина от Тотнъм в Арсенал и го споменават 20 години
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]

Потребителски аватар
durex
Мнения: 11609
Регистриран на: 12 апр 2009 17:58
Контакти:

Re: Италианската Серия А (2020-21)

Мнениеот durex » 26 май 2021 12:07

Давидс игра и един сезон в Интер.

CSKA69
Мнения: 4478
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Италианската Серия А (2020-21)

Мнениеот CSKA69 » 26 май 2021 19:30

Конте напуска Интер :lol:

Antonio Conte and Inter have reached an agreement to part ways immediatly, done. He’s leaving Inter - game over after two seasons, one Scudetto and the Europa League final. Inter will pay around €7m to Antonio Conte to part ways immediatly [salary was €13m until June 2022]. The agreement has been reached today.
Conte will be available with immediate effect. Inter will look for a new manager: Simone Inzaghi and Allegri also in the list.


Следваща дестинация - Спърс :lol:
Изображение

Изображение

daduradam
Мнения: 5941
Регистриран на: 26 юни 2013 18:34
Местоположение: Карамфуля
Контакти:

Re: Италианската Серия А (2020-21)

Мнениеот daduradam » 26 май 2021 19:49

Конте става шампион навсякъде където отиде, без значение от бюджет, собственици, кое е първенството и т.н :roll: Когато Клоп приключи с Ливърпул ми се иска той да ни води :oops:
[wrapimg=]http://stream1.gifsoup.com/view6/4262317/friends-dance-o.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Groucho
Мнения: 17132
Регистриран на: 30 май 2012 22:17
Контакти:

Re: Италианската Серия А (2020-21)

Мнениеот Groucho » 26 май 2021 20:23

Значи искаш Ливърпул да отпада в групите на ШЛ :roll: :mrgreen:

daduradam
Мнения: 5941
Регистриран на: 26 юни 2013 18:34
Местоположение: Карамфуля
Контакти:

Re: Италианската Серия А (2020-21)

Мнениеот daduradam » 26 май 2021 20:59

Groucho написа:Значи искаш Ливърпул да отпада в групите на ШЛ :roll: :mrgreen:

Нямам против, ако вземем домашното тенеке. То ШЛ няма да има скоро, супер-дуперлигата е бъдещето :lol:
[wrapimg=]http://stream1.gifsoup.com/view6/4262317/friends-dance-o.gif[/wrapimg]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта