NBA Regular Season 19-20

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA Regular Season 19-20

Мнениеот rhaegar » 13 окт 2020 12:04

Има доста фактори за тоя слаб интерес. Мачът се реши доста бързо, а по същото време имаше завързан мач от NFL, на два отбора с огромни фенски бази. Всички знаем кой е спорт номер 1 в САЩ.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19916
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Хийт

Мнениеот Drunken_Master » 13 окт 2020 12:07

rhaegar написа:Има доста фактори за тоя слаб интерес. Мачът се реши доста бързо, а по същото време имаше завързан мач от NFL, на два отбора с огромни фенски бази. Всички знаем кой е спорт номер 1 в САЩ.

Основният фактор е, че Хийт си бяха тотален аутсайдер...
Иначе, в интерес на истината си мислех, че бейзболът е най-популярният спорт в САЩ.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

pill
Мнения: 1833
Регистриран на: 12 яну 2019 12:55
Контакти:

Re: NBA Regular Season 19-20

Мнениеот pill » 13 окт 2020 12:18

Нфл-а ясно, но тук говорим за решителен мач от финалите. Пет милиона е дъното. До колкото знам в НФЛ са още в редовен сезон. НБА умира, защото отрепките водени от Леброн Джеймс я политизират. Козела, колкото иска да плаче, такава е истината.

Леброн Джеймс на 35 - 5 милиона гледания
THE G. O. A. T. на 35 - 37 милиона гледания

Колкото разликата между Цска-Левски и Барса-Реал.
“Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion.”

https://youtu.be/6kARhdu_yqk

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19916
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

!

Мнениеот Drunken_Master » 13 окт 2020 12:32

Изключително тъпо парче си, пич ! Няма лъжа, няма измама... Кух си като матрьошка !
Досега проблема беше, че Веждата трябвало да стане МВП, а не ЛеБрон. Понеже това вече не работи, тъй като и слепите видяха, че ЛеБрон е безкомпромисен МВП, сега пак обърнахме палачинката и започнахме да го виним и за рейтингите по телевизията. Утре, каква ще е причината за вината на Джеймс ? Глобалното затопляне ? Земетресенията ?
Аз между другото особено у нас, не знам нормален човек, който да си плаща за кабеларка, майтап няма... При положение, че имаш интернет и стриймове, за какъв чеп ти е да плащаш на "Близу" по 25 лева на месец. Какво толкова ще гледаш по българските телевизии, те всички са на Дебелият. Нито филми имаме като хората, нито нищо... Новините и те са сейм шит еври дей... След 1989-а нямаме нито един български филм като хората. Може би само "Хайка за вълци" и "Границата"... Не знам, кога си бях пуснал тая върховна тъпотия "Чужденецът", еми то само посредствени актьори, бе, братче... Пълна простотия ! А рейтингът иначе бил мега висок. Направо чупел рекордите...
И понеже видях, че пак пишеш глупости в Спортал-а, да взема да ти обясня, че никога не съм бил фен на Реал Мадрид. Не знам как стигна до този извод, но от край време съм фен на Ювентус единствено. Откакто ЦСКА го затриха, ей такива тъпаци като теб, друг футболен отбор освен Юве не признавам.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

pill
Мнения: 1833
Регистриран на: 12 яну 2019 12:55
Контакти:

Re: NBA Regular Season 19-20

Мнениеот pill » 13 окт 2020 12:41

В спортала не съм писал, освен, че Леброн е с по-високо IQ от Тесла, което е ФАКТ!

Викаш, миналата година по-малко стриймваха за да достигнат 18 милиона, а тази хем без фенове по залите - всичко живо стриймва. Хубава логика. Догодина Къри и Дюрант ще оправят рейтингите.
“Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion.”

https://youtu.be/6kARhdu_yqk

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43889
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA Regular Season 19-20

Мнениеот rhaegar » 13 окт 2020 13:43

НФЛ в редовен сезон е в пъти по-популярна от НБА в плейофи. Отделно че именно от нея тръгна политизирането и протестите на черните.

Както казах, ако мачът беше интересен, масата фенове на Лейкърс само щяха да вдигнат гледаемостта. Когато е решен рано обаче, повечето хора са включили за награждаването.

П. П.: 11.4м души са гледали футболния мач. Ето ги липсващите до 18м. За първи път финалите съвпадат със сезона в NFL и резултатът е категоричен.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Buck32
Мнения: 1604
Регистриран на: 20 мар 2020 16:33
Контакти:

Re: NBA Regular Season 19-20

Мнениеот Buck32 » 13 окт 2020 14:39

Според мен, все пак ако насреща беше Янис или дори повехнала издънка на някога велик отбор (примерно Селтикс), можеше резултатът да е по-балансиран

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19916
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Селтикс

Мнениеот Drunken_Master » 13 окт 2020 16:09

Buck32 написа:Според мен, все пак ако насреща беше Янис или дори повехнала издънка на някога велик отбор (примерно Селтикс), можеше резултатът да е по-балансиран

Ми да, де... Нали и аз това казвам. Просто Хийт бяха тотален аутсайдер в този двубой, какво има да му гледат хората. Изобщо не мисля, че проблемът е, че са незаинтересовани от ЛеБрон Джеймс. В топ 7 на най-гласувалите хора за All Stars 5 от тях са за ЛеБрон Джеймс. Тази година рекорден брой дадоха гласът си за него, близо 6,3 милиона. Миналата година бяха 4,6 милиона.
Колкото до "някога великият отбор на Селтикс" и за това си прав. Щеше да има по-висока гледаемост, понеже Селтикс имат най-много фенове по света, налЕ ;)
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Buck32
Мнения: 1604
Регистриран на: 20 мар 2020 16:33
Контакти:

Re:Селтикс

Мнениеот Buck32 » 13 окт 2020 16:56

Явно едно 700 000 са гласували погрешка и това при положение, че приемем, че Маями нямат никакви фенове :lol: или след ОСГ са се разочаровали от него. И за Селтикс не мисля, че си прав, не може отбор, в който не е Леброн да има най-много фенове. Ето данни от април: https://us.bolavip.com/nba/The-25-NBA-t ... -0002.html
вярно - не са по целия свят, но се съмнявам феновете на Тейтъм и Хейуърд Лидера по света да компенсират разликата :lol:

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19916
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

ВъТъФъ !?!?!?!?!?

Мнениеот Drunken_Master » 13 окт 2020 17:15

Ти сериозно ли вярваш на тази класация ? Уориърс, дето доминират от 2015-та и бяха ебахти изненадата в онзи сезон, да са на пета позиция ? Хийт на трета ? Маями, дето всичко живо им се смееше, че феновете им бяха пишлемета на по 15 години и редуваха пълна зала с празна зала на всяка среща ? Я стига...

П.С.
Между другото, какво се случи с ония НюЙоркър-а от Спортал-а ? :lol: :lol:
Кефеше ме, как им сипваше на всички... :lol: :lol:
Веднъж спореха с фена на Торонто и ония го реди-реди и накрая завърши с "...и от тук насетне, ще се обръщаш към мен със "сър" ! Капиш ?" АХАХАХАХХАХАХАХАХХАХХА ШАХ И МАТ ! ХААХХАХАХХАХАХА
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта