NBA Regular Season 19-20

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Buck32
Мнения: 1596
Регистриран на: 20 мар 2020 16:33
Контакти:

Re: NBA Regular Season 19-20

Мнениеот Buck32 » 13 окт 2020 17:21

Честно казано не съм се замислил вярна ли е - подкрепя думите ми, защо да не я използвам :) Всъщностмай споменават, че е на базата на Фейсбук последователите, тоест доста може просто да не са се отписали. Макар че сигурно някой са последвали любимците си в новите им отбори. В Спортала нещата доста затънаха - прекалено много простотия - от толкова коментари за шестия мач около 10% си струва да прочетеш.

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19862
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Уориърс, Хийт

Мнениеот Drunken_Master » 13 окт 2020 17:29

Тц... абсурд е това. Макар, че Голдън Стейт си бяха интересен отбор още от към 2012-та някъде. Имах един приятел от Варна, с който цъкахме баскет и той им беше луд фен. Още тогава ми говореше, как Стефан Къри щял да бъде "МВП на сезонът", а Уориърс ще доминират в следващите години. Мислех го за мръднал тогава, но се оказа прав... Не помня коя година при Марк Джаксън Уориърс и Къри направиха много силни плейофи, та от там се започна. Много тройки беше вкарал на Денвър тогава.
Колкото до това за Хийт е напълно нелогично, защото по времето, когато играеха ЛеБрон, Бош и Уейд всичко живо им се смееше за фенската база. И то във време, когато те си бяха абсолютен фактор в лигата, какво остава за след 2014-та.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43865
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA Regular Season 19-20

Мнениеот rhaegar » 13 окт 2020 19:49

The Clippers are averaging 1.04 playoff wins per season. Assuming Lebron never won another playoff game (which is...not likely) it would take the Clippers 106 more years to pass Lebron's current total.


Дори сър Дуайт има повече плейофни победи от жалкия им франчайз. Бедни ми бедни Ленард, за чий хОй се заби там? :lol:
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19862
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

!

Мнениеот Drunken_Master » 13 окт 2020 19:55

rhaegar написа:
The Clippers are averaging 1.04 playoff wins per season. Assuming Lebron never won another playoff game (which is...not likely) it would take the Clippers 106 more years to pass Lebron's current total.


Дори сър Дуайт има повече плейофни победи от жалкия им франчайз. Бедни ми бедни Ленард, за чий хОй се заби там? :lol:


Дайте му един шибан бан на тоя Помияр, бе, майка му стара ?!!!!!!!!!!!!!!!!
Направиха на лайна темата за "История на света". Ония ми пише за Бойко, за мис Русе и тем-подобни глупости. Ай, сиктир вече !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Писна ми на оная работа, казвам ти !!!!!!!!!!!!!!!! Всеки ден едно и също, 30000 пъти вече му казваме !!!!!!!!!!!

https://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=208330
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17561
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: !

Мнениеот pomiqrat » 13 окт 2020 20:11

Drunken_Master написа:
rhaegar написа:
The Clippers are averaging 1.04 playoff wins per season. Assuming Lebron never won another playoff game (which is...not likely) it would take the Clippers 106 more years to pass Lebron's current total.


Дори сър Дуайт има повече плейофни победи от жалкия им франчайз. Бедни ми бедни Ленард, за чий хОй се заби там? :lol:


Дайте му един шибан бан на тоя Помияр, бе, майка му стара ?!!!!!!!!!!!!!!!!
Направиха на лайна темата за "История на света". Ония ми пише за Бойко, за мис Русе и тем-подобни глупости. Ай, сиктир вече !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Писна ми на оная работа, казвам ти !!!!!!!!!!!!!!!! Всеки ден едно и също, 30000 пъти вече му казваме !!!!!!!!!!!

https://forum.gong.bg/viewtopic.php?f=53&t=208330


Спри да пишеш всеки ден едно и също и ще спрем да отгопваряме едно и също. Мис Русе като е била в Англия да не ти е докарала негърче :lol:
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

pill
Мнения: 1833
Регистриран на: 12 яну 2019 12:55
Контакти:

Козела

Мнениеот pill » 13 окт 2020 22:32

Козела с пореден трипъл-дабъл.

Скъсан по история, физическо и музика. :mrgreen:

Една седмица без да сере6 едно и също, разчекнат в пет форума, ще издържиш ли?
“Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion.”

https://youtu.be/6kARhdu_yqk

pill
Мнения: 1833
Регистриран на: 12 яну 2019 12:55
Контакти:

Козела

Мнениеот pill » 13 окт 2020 22:32

Козела с пореден трипъл-дабъл.

Скъсан по история, физическо и музика. :mrgreen:

Една седмица без да сере6 едно и също, разчекнат в пет форума, ще издържиш ли?
“Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion.”

https://youtu.be/6kARhdu_yqk

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19862
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

?

Мнениеот Drunken_Master » 14 окт 2020 07:09

Регър, ще му изтриете ли тая седмица шибания спам?



P.S.
Явно не...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43865
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: NBA Regular Season 19-20

Мнениеот rhaegar » 14 окт 2020 10:49

Колко пъти да повторя, че нямам права в тая секция? Най-много да ви изпобанна всичките, че ми писнахте на уя.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 19862
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

23

Мнениеот Drunken_Master » 14 окт 2020 11:30

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=QceKfNVy1Ts[/youtube]
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта