Висша лига - сезон (2019-20)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32568
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот 1914.1902 » 05 авг 2020 09:11

tapka4a написа:Добре че не се класираха Брентфорд, че с тая продукция щяха повторят точковия актив на Дарби Каунти във ВЛ от сезон 2007/2008г., че даже и да подобрят антирекорда. :lol:


Абсолютни глупости! Въобще колко мача си гледал на Брентфорд, колко неща си прочел за тяхната игра през този сезон и видял ли си техните трансфери, които са много качествени за Чемпиъншип?

Fbf
Мнения: 1606
Регистриран на: 20 дек 2018 20:31

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот Fbf » 05 авг 2020 09:13

Според теб догодина имат ли реален шанс за ВЛ?
ВИЕ СТЕ ЛИТЕКС
Изображение

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32568
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот 1914.1902 » 05 авг 2020 09:26

Fbf написа:Според теб догодина имат ли реален шанс за ВЛ?


Надявам се да влезнат, но това е много трудно. В тази лига с 46 мача и с толкова междинни мачове е доста тежко. Ще видим първо и какви ще ги свършат на трансферния прозорец.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32568
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот 1914.1902 » 05 авг 2020 23:57

Изображение

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот ivan56 » 06 авг 2020 00:35

Повече ме радва, испанчето, напомня много на младите години на Роналдо. Дано излезе заек от този храст.
Маугли ми идва яко хайпнат+ защитник от изпаднал отбор+ една торба пари, но честно казано не вярвам да е по зле от Отаменди, Стоунс или Менди.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...


tapka4a
Мнения: 313
Регистриран на: 23 май 2020 18:25

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот tapka4a » 06 авг 2020 00:56

Относно финансовия фейърплей, не мога да разбера едно нещо... Значи ако от УЕФА тръгнат стриктно да спазват правилата, то абсолютно всички топ клубове в Европа трябва да изгорят с по 2 трансферни бана най-малко ! Винаги има за какво да се хване човек при положение че всички правят разни шашми и въртят схеми за да заобикалят законите и правилата, вкл. и вътрешните законодателства на своите страни. Ние обаче какво виждаме в последните години - някакви половинчати решения и полу-наказания за някои клубове и то за кратки периоди, голяма част от които отпадат при последващо обжалване на решенията. :roll: Значи в случая за да няма мрънкащи от никой клуб са възможни два варианта и линия на поведение - Или наистина си стриктен до педантичност и наказаваш всички с цялата строгост или не наказваш никого и приемаш че клубовете имат перфектни юристи и адвокати, които витиевато могат да заобикалят правилата привидно не нарушавайки нищо и да се движат по ръба на закона. От УЕФА обаче и те не знаят какво да правят в стремежа си да угодят на всички и да няма недоволни, защото и са зависими баш от тия топ клубове в Европа, които им носят съответните приходи. Ако вкупом те решат да бойкотират направо централата може да се самозакрие. :roll:

Real
Мнения: 2953
Регистриран на: 15 юли 2008 08:37
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот Real » 06 авг 2020 12:28

tapka4a написа: От УЕФА обаче и те не знаят какво да правят в стремежа си да угодят на всички и да няма недоволни, защото и са зависими баш от тия топ клубове в Европа, които им носят съответните приходи. Ако вкупом те решат да бойкотират направо централата може да се самозакрие. :roll:

Много добре знаят какво правят даже. Имат си схема, точат си разумни суми от богатите, ако някой не плаща - бан! После отменяме бана, ама само ако вкарат едни 10-тина милиона. Като глоба, съвсем легално... И Плея е точен, нищо, че не е Феър.

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот JackPackage » 07 авг 2020 16:48

Red_Neck написа:
ivan56 написа:Абе къде е Джаки и другите чукчи да разтягат локуми :mrgreen:

Както обикновено след резил - потапят се дълбоко в Берингово море, ..... но в пълна готовност да "изплуват" при определени обстоятелства ;) :mrgreen:

Готвя се за мегакомедията ЦСКА 1948 - ЦСКА-София (София) :lol:

Не съм го гледал финала, но нека се порадват малко и феновете на Арсенал, иначе Антъни Тейлър е плешив миндил от класа, но как да е :roll:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2019-20)

Мнениеот JackPackage » 07 авг 2020 16:50

ivan56 написа:Повече ме радва, испанчето, напомня много на младите години на Роналдо. Дано излезе заек от този храст.
Маугли ми идва яко хайпнат+ защитник от изпаднал отбор+ една торба пари, но честно казано не вярвам да е по зле от Отаменди, Стоунс или Менди.

Ще стане като Сане, ще играе добре и Плешо ще го закотви пейка и ще му еве на прогреса за сметка на Рахуйчо :lol: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта