Диего Фабрини-фен тема!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Диего Фабрини-фен тема!

Мнениеот honda » 23 авг 2019 00:07

Ozzimozzi написа:
honda написа:
Red_Neck написа:Минахме тънко :)
Дойде като свободен агент, сам е поискал разтрогване.... Най-много едни пари на ръка при подписването лятоска. ;)

Миналия петък след отпадането от Зоря ми казаха, че е имало много напоителен монолог на ГГ пред 15248622-та директори, скаути, треньори и т. н. и се очакват промени.
Имало е поставена цел минимум 8 мача в ЕКТ и пропуснатите ползи от около милион евро ще се орязват от заплати.
Започна се с играчи, но очаквам нЕкои хора рязко да освободят канцелариите,.... да видим. ;)


Тънко, тънко ,колко да е тънко - 250 хил евро , много тънко.
Ако някой е заложил 8 мача в ЕКТ значи няма грам акъл, там почти всичко зависи от жребия може още 2-я кръг да се паднеш примерно с Айнтрахт и сбогом Гергино.

Мисля че Фабрини не вземаше по 50 000 евро на месец, като Обертан в Левски, та за 3 месеца да сме олекнали толкова много, но може пък твоята информация да е от първа ръка. ;)

Ние му предлагахме 17 хил и 150 000 евро на ръка , вие му предложихте повече- няма лошо "пазарна икономика" ( от това което знам 22000 на месец и 150 000 на ръка),щом може да си го позволите ;) . Преди по-малко от 2 месеца писах точно за този футболист,че си е сменял отборите около 20 пъти.

Ozzimozzi
Мнения: 7135
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Диего Фабрини-фен тема!

Мнениеот Ozzimozzi » 23 авг 2019 00:13

honda написа:
Ozzimozzi написа:
honda написа:
Red_Neck написа:Минахме тънко :)
Дойде като свободен агент, сам е поискал разтрогване.... Най-много едни пари на ръка при подписването лятоска. ;)

Миналия петък след отпадането от Зоря ми казаха, че е имало много напоителен монолог на ГГ пред 15248622-та директори, скаути, треньори и т. н. и се очакват промени.
Имало е поставена цел минимум 8 мача в ЕКТ и пропуснатите ползи от около милион евро ще се орязват от заплати.
Започна се с играчи, но очаквам нЕкои хора рязко да освободят канцелариите,.... да видим. ;)


Тънко, тънко ,колко да е тънко - 250 хил евро , много тънко.
Ако някой е заложил 8 мача в ЕКТ значи няма грам акъл, там почти всичко зависи от жребия може още 2-я кръг да се паднеш примерно с Айнтрахт и сбогом Гергино.

Мисля че Фабрини не вземаше по 50 000 евро на месец, като Обертан в Левски, та за 3 месеца да сме олекнали толкова много, но може пък твоята информация да е от първа ръка. ;)

Ние му предлагахме 17 хил и 150 000 евро на ръка , вие му предложихте повече- няма лошо "пазарна икономика" ( от това което знам 22000 на месец и 150 000 на ръка),щом може да си го позволите ;) . Преди по-малко от 2 месеца писах точно за този футболист,че си е сменял отборите около 20 пъти.

Аз зная, че вие изобщо не сте преговаряли с него (самият футболист го каза), а при нас вземаше 14 000 евро. За пари на ръка не зная, може да е взел, а може и не. Множко ми се вижда споменатата от теб сума. Естествено привличането му се оказа грешка!
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23766
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Диего Фабрини-фен тема!

Мнениеот delqnski47 » 23 авг 2019 01:36

honda написа:
Red_Neck написа:Минахме тънко :)
Дойде като свободен агент, сам е поискал разтрогване.... Най-много едни пари на ръка при подписването лятоска. ;)

Миналия петък след отпадането от Зоря ми казаха, че е имало много напоителен монолог на ГГ пред 15248622-та директори, скаути, треньори и т. н. и се очакват промени.
Имало е поставена цел минимум 8 мача в ЕКТ и пропуснатите ползи от около милион евро ще се орязват от заплати.
Започна се с играчи, но очаквам нЕкои хора рязко да освободят канцелариите,.... да видим. ;)


Тънко, тънко ,колко да е тънко - 250 хил евро , много тънко.
Ако някой е заложил 8 мача в ЕКТ значи няма грам акъл, там почти всичко зависи от жребия може още 2-я кръг да се паднеш примерно с Айнтрахт и сбогом Гергино.

Пич,според тебе Ганчев ще разтрогне ли с футболист просто ей така за да загуби пари!? Ганчев.....!?
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Mitata
Мнения: 6650
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Диего Фабрини-фен тема!

Мнениеот Mitata » 23 авг 2019 06:59

В румънски сайт пише, че в Динамо Фабрини ще получава малко над 10 000 евро, по-малко, колкото в ЦСКА. Прекалено странно ми се струва, че е "щастлив" с по-ниска заплата. Както някои тук предположиха най-вероятно става въпрос за сделка с ръководството на ЦСКА и след отпадането ни от ЛЕ се е стигнало до нейното финализиране.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Диего Фабрини-фен тема!

Мнениеот trokadero_ » 23 авг 2019 07:54

Явно не му харесва тук живота и заради това се махна.
Да е жив и здрав и успехи !

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Диего Фабрини-фен тема!

Мнениеот шивача » 23 авг 2019 08:30

honda написа:
шивача написа:аз лично много съжалявам, но това е положението.

С теб имахме спор относно характера и навиците на въпросния футболист. Просто този футболист не се застоява дълго на едно място и при всяка смяна взема едни пари на ръка.

Така беше, вярно е. Но щом разтрогва по негово желание, предполагам, че ще прави ресто на парите?
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

honda
Мнения: 4391
Регистриран на: 23 ное 2008 12:48
Контакти:

Re: Диего Фабрини-фен тема!

Мнениеот honda » 25 авг 2019 00:03

delqnski47 написа:
honda написа:
Red_Neck написа:Минахме тънко :)
Дойде като свободен агент, сам е поискал разтрогване.... Най-много едни пари на ръка при подписването лятоска. ;)

Миналия петък след отпадането от Зоря ми казаха, че е имало много напоителен монолог на ГГ пред 15248622-та директори, скаути, треньори и т. н. и се очакват промени.
Имало е поставена цел минимум 8 мача в ЕКТ и пропуснатите ползи от около милион евро ще се орязват от заплати.
Започна се с играчи, но очаквам нЕкои хора рязко да освободят канцелариите,.... да видим. ;)


Тънко, тънко ,колко да е тънко - 250 хил евро , много тънко.
Ако някой е заложил 8 мача в ЕКТ значи няма грам акъл, там почти всичко зависи от жребия може още 2-я кръг да се паднеш примерно с Айнтрахт и сбогом Гергино.

Пич,според тебе Ганчев ще разтрогне ли с футболист просто ей така за да загуби пари!? Ганчев.....!?

Ако не разтрогне ще загуби доста повече. Багажниковите методи не са панацея -не работят срещу поданици на някои държави. Можеш да попиташ споменавания от теб господин какво се случи с един футболист ,който играеше в Литекс- мисля че се казваше Йонсен в подобна ситуация.

Kiselichko
Мнения: 70
Регистриран на: 25 юни 2019 12:25
Контакти:

Re: Диего Фабрини-фен тема!

Мнениеот Kiselichko » 04 сеп 2019 11:07

тоя май се оказа менте с 20 различни отбора за пари. иначе дон, сър, хер все тая...
сменете темата за испанеца ако не го изгоните и него.
Бръм, бръм, бръмбаааар ... :?

На линия
Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16747
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Диего Фабрини-фен тема!

Мнениеот Udoji90 » 04 сеп 2019 23:40

Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта