Диего Фабрини-фен тема!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Диего Фабрини-фен тема!

Мнениеот sin4ec » 22 юли 2019 20:18

Ozzimozzi написа:Явно има нещо сбъркано при нас с подготовката, защото не е само Фабрини в това състояние, а от три мача няма как да правиш генерални заключения за даден играч. Ей го един Мариани беше дупка миналото първенство, а сега ви е водещ играч. Има много фактори (не само спортно технически), които оказват влияние върху представянето на даден футболист. Нашата селекция за сега изглежда много спорна, но дали действително е така ще разберем в края на шампионата. Нормално е феновете да се надяват и желаят най-доброто за отбра си.

Аз затова съм и написал, че може да се променят нещата. Казвам просто какво виждам към днешна дата. Селекцията според мен не е лоша като за бг, но да сбереш играчи е едно, а да сглобиш отбор от тях е съвсем друго.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Вълчан
Мнения: 4271
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Диего Фабрини-фен тема!

Мнениеот Вълчан » 21 авг 2019 17:34

Наи накрая се усетиха че това си е менте със епизодични проблясъци.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10150
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Диего Фабрини-фен тема!

Мнениеот шивача » 21 авг 2019 20:27

Голяма глупост ще е, ако се разделим с Фабрини...
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Gotzev.88
Мнения: 648
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: Диего Фабрини-фен тема!

Мнениеот Gotzev.88 » 21 авг 2019 20:52

Вълчан написа:Наи накрая се усетиха че това си е менте със епизодични проблясъци.


"Фабрини е казал, че не се чувства щастлив в България. Футболът бил прекалено груб да него и не е очаквал толкова силова игра, пише "Труд".

Може да е партенка, но е и нещо, което напълно мога да повярвам. При нас всички са ментета, всички са ни криви, иначе ние сме си перфектни- отборът ни, футболът ни, държавата ни- супер сме си, ама чужденците са лекета. Добре, че сме прозорливи, та точно за един месец ги "разкриваме".

Mitata
Мнения: 6648
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Диего Фабрини-фен тема!

Мнениеот Mitata » 21 авг 2019 20:58

Преди време гледах клипче с Фабрини, направи ми впечатление, че италианецът навсякъде е практикувал добре познатия ни стил. Изглежда се чувства комфортно с топка в краката, проблемът е, че ефективността от действията му не е особено голяма. Ако се освобождаваше от топката по-бързо и ако беше малко по-здрав физически, навярно щеше да играе в голям европейски отбор.
Иначе е приятно да се гледа футболист, който не се страхува да дриблира на скорост, очи в очи да надиграва съперник. Вярно, че го прави по сходни начини - с рязък демараж вляво или вдясно, но на фона на нашите праволинейни и ненаучени футболисти и това не е никак малко.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Диего Фабрини-фен тема!

Мнениеот trokadero_ » 22 авг 2019 08:01

А може да е поредната жълта партенка.

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: Диего Фабрини-фен тема!

Мнениеот Kiril2681 » 22 авг 2019 11:35

Чао на този! Не иска да играе тук - ами биеш му камшика и кой откъде е! Няма да ми липсва особено!
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23750
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Диего Фабрини-фен тема!

Мнениеот delqnski47 » 22 авг 2019 13:28

Стана ясно защо Фабрини разтрогна с ЦСКА


Бившият футболист на ЦСКА Диего Фабрини сподели пред румънските медии, че е избрал да се завърне в Динамо Букурещ, заради своя комфорт и този на своето семейство. Полузащитникът коментира, че не бил напълно щастлив при „червените”, въпреки че не е имал проблеми със съотборниците и адаптацията в София.

Италианският плеймейкър разтрогна договора си с ЦСКА снощи, за да се присъедини като свободен агент към Динамо Букурещ.

„Беше приятно изживяване, с добър отбор. Разбирах се добре със съотборниците си, нямах проблеми. Причината да се върна в Румъния беше по-лична, така да се каже. Като човек мисля за комфорта си - моя и на моето семейство. Нямах проблеми с адаптацията в ЦСКА, просто не бях щастлив на 100%”, сподели Фабрини.

„Динамо Букурещ беше отборът, който най-много ми допадна във времето. Това е един от големите клубове в Румъния. Напуснах ЦСКА и исках да се присъединя към друг голям отбор. Това беше най-доброто за мен и за семейството ми”, допълни още бившият играч на „червените”.

„Разбира се, Динамо е в трудна ситуация, но мисля, че е време да спечелим няколко мача и след това ще сме щастливи”, каза още Фабрини.

„Благодаря на феновете, които ми изпратиха толкова много съобщения. Просто съм щастлив, че отново съм тук и ще се опитам да дам всичко от себе си, за да спечелим колкото може повече мачове с Динамо”, завърши халфът пред Telekom Sport.

Диего Фабрини изигра 11 мача с екипа на ЦСКА.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23750
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Диего Фабрини-фен тема!

Мнениеот delqnski47 » 22 авг 2019 13:28

Епа туй то.Не бил щастлив човеко,няма лошо.Ще постои малко тая тема,и у кошарата. :arrow:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9202
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Диего Фабрини-фен тема!

Мнениеот bubka » 22 авг 2019 13:44

Не можа да се застои още малко де*еба да изшие 2-3 гола на сините приятелки и да получи заслуженото звание "Дон Диего Фабрини - пастира от Тоскана". Нищо - Тони Уот ще го направи, за да бъде ъпгрейднат до заслуженото Сър Тони Уот.
Последна промяна от bubka на 22 авг 2019 14:11, променено общо 1 път.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта