2019 NBA Playoffs

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: 2019 NBA Playoffs

Мнениеот obi4am_pirin » 14 юни 2019 17:25

Веднага след мача си помислих... Възможно ли е този отбор да стане шампион следващата година? Маста ти си по-напред с материала. Ще остане ли този отбор в същия състав или ще се разпръснат. Не знам КЛ какво е положението. Сиакъм, Ибака... Не знам какво взимат като пари и как са обвързани, но според мен оредизвикват интерес. Да не забравяме Грийн и Ван Ф.
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20062
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

!

Мнениеот Drunken_Master » 14 юни 2019 17:31

Пиринският ме кара, да се чувствам като баскетболен гуру... :lol: Иначе Ленърд ще остане, според мен. Няма логика, да си ходи от Канада.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43963
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: !

Мнениеот rhaegar » 14 юни 2019 17:42

Drunken_Master написа:Пиринският ме кара, да се чувствам като баскетболен гуру... :lol: Иначе Ленърд ще остане, според мен. Няма логика, да си ходи от Канада.


Няма баскетболна логика. Вече ако му се живее другаде, иска да започне нещо ново, кой го знае. Но според мен също ще остане.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: 2019 NBA Playoffs

Мнениеот plmar » 14 юни 2019 17:51

rhaegar написа:
Drunken_Master написа:Пиринският ме кара, да се чувствам като баскетболен гуру... :lol: Иначе Ленърд ще остане, според мен. Няма логика, да си ходи от Канада.


Няма баскетболна логика. Вече ако му се живее другаде, иска да започне нещо ново, кой го знае. Но според мен също ще остане.


От шампион кой бега ве, и кесии се развързат от босовете. Ние сме 25хил. градче а вчера се гласува, без нито един против, 100 000 отборна премия! Мое се сетим там ква е цифрата.
Изображение

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: 2019 NBA Playoffs

Мнениеот obi4am_pirin » 14 юни 2019 19:42

Парата и егото са силен мотиватор. Маста останал съм с впечатление, че ровиш за инфо и от тази гледна точка. Кайри защо си тръгна? Беше шампион, имаше уважение, обич от феновете и... Чао. Според мен показаха най-добра игра на края. С Милуоки бяха олетели...
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20062
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Кайри Лидера

Мнениеот Drunken_Master » 14 юни 2019 20:08

obi4am_pirin написа:Парата и егото са силен мотиватор. Маста останал съм с впечатление, че ровиш за инфо и от тази гледна точка. Кайри защо си тръгна? Беше шампион, имаше уважение, обич от феновете и... Чао. Според мен показаха най-добра игра на края. С Милуоки бяха олетели...

Ървинг напусна Кавс, защото, не искаше вече, да бъде "втора цигулка" на ЛеБрон Джеймс. Дойде при нас, представи се добре, но не оправда огромните очаквания към него. Сега, както е тръгнало, пак ще се върне при Джеймс...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

pill
Мнения: 1841
Регистриран на: 12 яну 2019 12:55
Контакти:

Re: 2019 NBA Playoffs

Мнениеот pill » 14 юни 2019 20:13

Затва ли си купи имот в Бруклин? Приеми, че Кайри няма да спасява легъсито на кралицата отново. Не е толкова тъп да се върне от това, от което избяга.
“Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion.”

https://youtu.be/6kARhdu_yqk

pill
Мнения: 1841
Регистриран на: 12 яну 2019 12:55
Контакти:

Re: 2020

Мнениеот pill » 14 юни 2019 20:16

Drunken_Master написа:Пишете, пишете, че утре ще направя новата тема за предстоящият сезон... Чака ни страхотна година и лятото ще видим, дали ще станем свидетели на нов суперотбор...


И 10 суперотбора да му направят на тоя, ще си остане същия лузър.
“Never say never, because limits, like fears, are often just an illusion.”

https://youtu.be/6kARhdu_yqk

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20062
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

ЛеБрон

Мнениеот Drunken_Master » 14 юни 2019 20:39

pill написа:Затва ли си купи имот в Бруклин? Приеми, че Кайри няма да спасява легъсито на кралицата отново. Не е толкова тъп да се върне от това, от което избяга.

Ще видим... Не ме дразни, да не ти направя едно задушаващо тръшване. :lol:
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43963
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: 2019 NBA Playoffs

Мнениеот rhaegar » 14 юни 2019 23:49

Lakers get: AD

Pelicans get: Lavine, #7, Lakers 2020 unprotected 1st,Kuzma and Hart

Bulls get: Lonzo, Solomon Hill and our #4 pick

This does NOT mean the trade is done, it’s simply the most recent offer being closely discussed.


Лека полека и нещата си отиват към бой. :mrgreen:

Идващо от човек с контакти във фронт офиса на Лейкърс, който "снася" проверена информация. Ако наистина сделката е нещо такова, Пелинка трябва да го изберат за кмет на ЛА.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта