Съдийството - пролет 2019 постоянна тема

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 49974
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Съдийството - пролет 2019 постоянна тема

Мнениеот THE G.A.M.E » 27 фев 2019 21:50

Неприятното в случая с червеният картон на Джеси е, че дори и страничният не е сигнализирал.
Не знам точно каква е функцията на 4-тият, но дори и да си е превишил правата, в случая възтържествува правдата.
Картонът въобще не е спорен.
Удар, блъскане или дърпане, когато топката вече не е обект на борба, си е Ч.К. по всички правила на УЕФА, ФИФА, МУФА и КУФА.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
Cheradonna
Мнения: 1488
Регистриран на: 25 апр 2016 22:32

Re: Съдийството - пролет 2019 постоянна тема

Мнениеот Cheradonna » 27 фев 2019 22:48

THE G.A.M.E написа:Неприятното в случая с червеният картон на Джеси е, че дори и страничният не е сигнализирал.
Не знам точно каква е функцията на 4-тият, но дори и да си е превишил правата, в случая възтържествува правдата.
Картонът въобще не е спорен.
Удар, блъскане или дърпане, когато топката вече не е обект на борба, си е Ч.К. по всички правила на УЕФА, ФИФА, МУФА и КУФА.

Мда , а паулиньо играе честно в следващата атака....
Удар,блъскане или дърпане има от негова страна?И с какво се наказва това според правилата на УЕФА,ФИФА,МУФА И КУФА?
https://prnt.sc/13erlpl

Що е то ЕДИНДЕСЕТ? Някакъв странен език предполагам,но български със сигурност не е!!! :lol: :lol: :lol:

peliforewer
Мнения: 9621
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Съдийството - пролет 2019 постоянна тема

Мнениеот peliforewer » 27 фев 2019 22:57

THE G.A.M.E написа:Неприятното в случая с червеният картон на Джеси е, че дори и страничният не е сигнализирал.
Не знам точно каква е функцията на 4-тият, но дори и да си е превишил правата, в случая възтържествува правдата.
Картонът въобще не е спорен.
Удар, блъскане или дърпане, когато топката вече не е обект на борба, си е Ч.К. по всички правила на УЕФА, ФИФА, МУФА и КУФА.

А не беше ли по-добрия вариант да се вдигне по един жълт картон на Горанов и Джеси и мача да се решава на терена вместо оня малоумник дето се надяваше Слави да му плати сватбата да развали всичко.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

paci_paci
Мнения: 132
Регистриран на: 05 ное 2009 22:18
Контакти:

Re: Съдийството - пролет 2019 постоянна тема

Мнениеот paci_paci » 27 фев 2019 23:29

Ми то според "синия правилник" си държиш играча за топките и това не е нарушение, държиш за фанелката и това не е
нарушение(преди Джеси да избута синия имаше несвирено нарушение което предизвика реакцията) .Защо това упорито се премълчава?
Да не говорим за опита да му свали гащите при финтовете в наказателното.За удара на Паулоньо всичко е по правилник,
щом няма избити зъби.
Да ви имам синята логика.

THE G.A.M.E
Мнения: 49974
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Съдийството - пролет 2019 постоянна тема

Мнениеот THE G.A.M.E » 28 фев 2019 10:48

Cheradonna написа:Мда , а паулиньо играе честно в следващата атака....
Удар,блъскане или дърпане има от негова страна?И с какво се наказва това според правилата на УЕФА,ФИФА,МУФА И КУФА?
Абсолютно чиста игра, при борба за топката.
Без грам умисъл... Такива ситуации са десетки по време на мач.

Другото беше удар/изблъскване ( грубо ) без топка, ей това е разликата.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

THE G.A.M.E
Мнения: 49974
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Съдийството - пролет 2019 постоянна тема

Мнениеот THE G.A.M.E » 28 фев 2019 10:50

paci_paci написа:Ми то според "синия правилник" си държиш играча за топките и това не е нарушение, държиш за фанелката и това не е
нарушение(преди Джеси да избута синия имаше несвирено нарушение което предизвика реакцията) .Защо това упорито се премълчава?
Да не говорим за опита да му свали гащите при финтовете в наказателното.За удара на Паулоньо всичко е по правилник,
щом няма избити зъби.
Да ви имам синята логика.
Футболът е проста игра, за умни момчета.
Очевидно Джеси не е от тези ... :lol:

Ванката си го изкара извън нерви и т'ва е. Има го в играта.
Според мен вина за загубата на тима в червено има единствено и само Джеси.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

peliforewer
Мнения: 9621
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Съдийството - пролет 2019 постоянна тема

Мнениеот peliforewer » 28 фев 2019 20:36

THE G.A.M.E написа:
Cheradonna написа:Мда , а паулиньо играе честно в следващата атака....
Удар,блъскане или дърпане има от негова страна?И с какво се наказва това според правилата на УЕФА,ФИФА,МУФА И КУФА?
Абсолютно чиста игра, при борба за топката.
Без грам умисъл... Такива ситуации са десетки по време на мач.

Другото беше удар/изблъскване ( грубо ) без топка, ей това е разликата.

"Получих доклада на съдийския наблюдател, обсъдихме със Съдийската комисия и наблюдателя, преди отбелязването на гола имаме и може да се отсъди нарушение от главния съдия в полза на ЦСКА, но съдията не забелязва това и допуска грешка. С това свое отсъждане той не влияе пряко върху крайния резултат на мача, Паулиньо не вкарва гол, а прави пас към вратата на ЦСКА, тук не можем да говорим за пряко влияние върху крайния резултат, това е индиректно повлияване на крайния резултат. ", коментира Сталев.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

THE G.A.M.E
Мнения: 49974
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Съдийството - пролет 2019 постоянна тема

Мнениеот THE G.A.M.E » 01 мар 2019 10:59

Щом бивш рефер коментира, че това на Паулиньо има нарушение, нещо, което ако е така, то в един мач игровото време от 60 мин. средно, ще се намали на 30-на мин. К'во да говорим ?
Това дава отговор... Какъв недъгав индивид е шеф на съдиите.

Това може да е нарушение само у нас, където за ч.к. или дузпа, веднага се чака компенсация, "щот' рефера е длъжен да свири 50:50".
Не, трябва да се отсъжда по правилата, пък ако ще срещу единият тим да има 3 дузпи и 3 червени картона.
Време е "червените" да престанете да търсите причините за загубата там, къде не са.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10908
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Съдийството - пролет 2019 постоянна тема

Мнениеот ivan56 » 01 мар 2019 11:11

Ае, тоя същият тъпак, каза за ЧК на печката, нещо от този род:
Да това е ЧК, по всички правилници, обаче мача бил дерби можело и да не се даде.
Вие представяте ли си какви нещастници са шефове на комисии и тн.
Значи не гледаме правилата, а някакви други неща.
Че съдията не показа еднакъв аршин е ясно, имаше поне още 3-4 такива положения(удари, блъскания без топка) и за двата отбора.
И е нормално едните да се чувстват ощетени.
Значи като почнеш да свириш така, свириш до края, обаче не, те са корумпирани педали.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

peliforewer
Мнения: 9621
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Съдийството - пролет 2019 постоянна тема

Мнениеот peliforewer » 01 мар 2019 20:54

THE G.A.M.E написа:Щом бивш рефер коментира, че това на Паулиньо има нарушение, нещо, което ако е така, то в един мач игровото време от 60 мин. средно, ще се намали на 30-на мин. К'во да говорим ?
Това дава отговор... Какъв недъгав индивид е шеф на съдиите.

Това може да е нарушение само у нас, където за ч.к. или дузпа, веднага се чака компенсация, "щот' рефера е длъжен да свири 50:50".
Не, трябва да се отсъжда по правилата, пък ако ще срещу единият тим да има 3 дузпи и 3 червени картона.
Време е "червените" да престанете да търсите причините за загубата там, къде не са.

За абсолютно същото посягане преди време Каранга получи втори жълт срещу Лудогорец и ако си направя труда да намеря темата за този мач съм сигурен че всички сини фенове са подкрепили съдията,може би и вие.Явно си интелигентен човек ,ще те помоля да проследиш коментарите в синия форум по време на мач на Левски,има уникални изказвания за съдийски отсъждания,има тук коментиращи които пишат не това което става на терена,а това което на тях им се иска.За моя радост в нашия форум нещата са много по нормални.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта