Шампионска лига - сезон 2018/2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43885
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот rhaegar » 03 юни 2019 20:34

plmar написа:
rhaegar написа:Ако има разлика в класите между Звезда и Марсилия, то по-скоро франсетата е трябвало да играят за дузпи. :lol:


С Папен, Десаи и Уодъл срещу млади, надъхани но.....но неопитни сърбо/хървато/македончета! Айде нема нужда!


Десаи изобщо не е в тая Марсилия.

Ако не беше ембаргото, което УЕФА наложи и на футболния отбор на Югославия и ги изхвърли от Евро 1992, то щеше да завърши само по един начин-с триумф на комшиите. Основата на този отбор е от играчи на същата Звезда. За справка можеш да видиш какво причиниха на всички в квалификациите, включително и на тия, дето станаха шампиони вместо тях.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот plmar » 03 юни 2019 20:42

rhaegar написа:
plmar написа:
rhaegar написа:Ако има разлика в класите между Звезда и Марсилия, то по-скоро франсетата е трябвало да играят за дузпи. :lol:


С Папен, Десаи и Уодъл срещу млади, надъхани но.....но неопитни сърбо/хървато/македончета! Айде нема нужда!


Десаи изобщо не е в тая Марсилия.

Ако не беше ембаргото, което УЕФА наложи и на футболния отбор на Югославия и ги изхвърли от Евро 1992, то щеше да завърши само по един начин-с триумф на комшиите. Основата на този отбор е от играчи на същата Звезда. За справка можеш да видиш какво причиниха на всички в квалификациите, включително и на тия, дето станаха шампиони вместо тях.


Никой не оспорва качествата на оня тим, но и всички знаем как играе Люпко във финал! Помня полуфинала в Мюнхен! Красота, като нашия на "Анфийлд!

А дебата не е ли за бос финал?
Изображение

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот Red_Neck » 03 юни 2019 20:49

С две думи,.... играли сме слабо, ама сме взели ушатата :)
.... ааа, да,.... и съдията ни ударил яко рамо ;)
Приемаме ;)

Наздраве! ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43885
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот rhaegar » 03 юни 2019 20:59

plmar написа:Никой не оспорва качествата на оня тим, но и всички знаем как играе Люпко във финал! Помня полуфинала в Мюнхен! Красота, като нашия на "Анфийлд!

А дебата не е ли за бос финал?


Боси финали колкото искаш, същият беше посочен като такъв, защото уж Звезда са едва ли не тотален аутсайдер, а не защото треньорът им е дефанзивен и в червата. Мен това ме провокира.

Иначе, трудно ще видим финали като вашия с Алавес например. Твърде голямо е напрежението и повечето треньори залагат повече на сигурното.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение


Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23682
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот paceto » 03 юни 2019 22:56

Властелините на Шампионската лига.

Изображение

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6134
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот KOPScousers » 04 юни 2019 01:47

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=JzYi1v1-bpg[/youtube]

Подходящ пост за край на сезона и заключването на темата.

[offtopic]Попе, ти вярно говориш от 1 месец как с 4 загуби не се печели ШЛ... Ние след 5 кръга имахме клетите 6 точици в групата. :shock: После кво няма да боготворим Алисън... :oops:[/offtopic]
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот kingofpop » 04 юни 2019 01:56

KOPScousers написа:[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=JzYi1v1-bpg[/youtube]

Подходящ пост за край на сезона и заключването на темата.

[offtopic]Попе, ти вярно говориш от 1 месец как с 4 загуби не се печели ШЛ... Ние след 5 кръга имахме клетите 6 точици в групата. :shock: После кво няма да боготворим Алисън... :oops:[/offtopic]


[offtopic]не съм казвал нищо срещу вас конкретно, а че форматът на самия турнир не е от най-добрите. Казах го дори и след нашата купа 2015 да не кажете, че го казвам щото не сме на финала :mrgreen: :mrgreen: като се замислиш ние имаме 1 загуба за целия турнир, а вие 4 и вие сте с купата :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: бяхте най-хитри, но и много късмет имахте.... като почнем още от пропуска на Милик в 92 минута в групите от 1 метър :shock: :shock:[/offtopic]
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6134
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот KOPScousers » 04 юни 2019 02:00

kingofpop написа:[offtopic]не съм казвал нищо срещу вас конкретно, а че форматът на самия турнир не е от най-добрите. Казах го дори и след нашата купа 2015 да не кажете, че го казвам щото не сме на финала :mrgreen: :mrgreen: като се замислиш ние имаме 1 загуба за целия турнир, а вие 4 и вие сте с купата :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: бяхте най-хитри, но и много късмет имахте.... като почнем още от пропуска на Милик в 92 минута в групите от 1 метър :shock: :shock:[/offtopic]

[offtopic]Като цяло беше много странна групова фаза. Като почнем от нашата и стигнем до вашата, финалистите буквално не разбраха как излязоха от групите. Особено Тотнъм, дето буквално им пуснахте аванта, заради старите ви сметки за уреждане с Интер. :lol: После за елиминациите пък да не говорим... Невероятен сезон, който най-после ми донесе малко радост. :mrgreen:[/offtopic]
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18054
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот kingofpop » 04 юни 2019 02:03

KOPScousers написа:
kingofpop написа:[offtopic]не съм казвал нищо срещу вас конкретно, а че форматът на самия турнир не е от най-добрите. Казах го дори и след нашата купа 2015 да не кажете, че го казвам щото не сме на финала :mrgreen: :mrgreen: като се замислиш ние имаме 1 загуба за целия турнир, а вие 4 и вие сте с купата :mrgreen: :mrgreen: бяхте най-хитри, но и много късмет имахте.... като почнем още от пропуска на Милик в 92 минута в групите от 1 метър :shock: :shock:[/offtopic]

[offtopic]Като цяло беше много странна групова фаза. Като почнем от нашата и стигнем до вашата, финалистите буквално не разбраха как излязоха от групите. Особено Тотнъм, дето буквално им пуснахте аванта, заради старите ви сметки за уреждане с Интер. :lol: После за елиминациите пък да не говорим... Невероятен сезон, който най-после ми донесе малко радост. :mrgreen:[/offtopic]


[offtopic]да да....а Интер просто трябаше да бият ПСВ у дома и Тотнъм отпадаха...но Интер направиха 1-1 и Тотнъм продължиха....жалко, че няма да разберем кой и как щеше да отстрани Сити и Аякс ако дебилите Интер си бяха били :mrgreen: :mrgreen:[/offtopic]
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта