Шампионска лига - сезон 2018/2019

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
locke
Мнения: 1807
Регистриран на: 13 юли 2014 12:00
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот locke » 04 май 2019 19:40

Sisi 1914 написа:
locke написа:
Sisi 1914 написа:Финала е Барса и Аякс. :lol:

Щото е много трудно след първите мачове да се каже :lol:


Да не отписваме Тотнъм!


Аз никога не съм ги броил, че да ги отписвам :lol:
ViscaBarca написа:Байерн ще ни пусне аванта...не е в техен интерес да имат враг в наше лице!

kingofpop написа:По-вероятно да изчукам Мис Свят отколкото Челси да елиминират Байерн

smoothc написа:Наполи.
Да си спретнат с Ман Сити един "Небесносин плешив" финал?

:lol: :mrgreen:

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот Bernaleo » 04 май 2019 20:32

Абе и срещу Рома си мислехме че ще продължим,но видяхте какво стана ... :lol: Не бих отписал 'Пул особено на Анфийлд.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот Sisi 1914 » 04 май 2019 20:35

locke написа:
Sisi 1914 написа:
locke написа:
Sisi 1914 написа:Финала е Барса и Аякс. :lol:

Щото е много трудно след първите мачове да се каже :lol:


Да не отписваме Тотнъм!


Аз никога не съм ги броил, че да ги отписвам :lol:


И аз мисля, че нямат шанс, но нека да не ги подценяваме!
Левски завинаги в моето сърце![

plmar
Мнения: 3990
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот plmar » 04 май 2019 20:41

Шансовете ни са, меко казано, скромни! Надеждите са две: "Анфийлд" и дузината загуби с от 2:0 на Меси като гост в последните години! Минимални е по -точната дума.
Изображение

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот SilentKiller » 04 май 2019 21:00

Въпреки голямата победа с 3-0 не ми хареса факта, че бяхме притискани в големи периоди от мача, нещо което откакто гледам Барса от началото на 90те не бях виждал друг отбор да си го позволява. Какви са тия оръфляци, че ще им позволяваме това бе !!! :evil:
Имахме и известна доза късмет, както и те накрая когато онова пишлеме Дембеле изпусна 2 чисти гола.
Преди няколко години като гост имахме в един мач по-малко владеене на топката, но на Кампа аз не помня да е имало такъв случай 48% срещу 52% за госта. Някои ще кажат, че Валверде тактически е надиграл Клопо, но и така да е, тактиката да приемем играта в своето поле беше доста рискована. Вярно че положенията им бяха едва през второто полувреме 45-60та минута, но ако беше станало тогава 1-1 мача нямаше да завърши толкова добре за нас, и да бяхме били тогава те щяха да имат гол на чужд терен. Всъщност това и класира Рома миналата година. Между 4-1 и 3-0 вкъщи има голяма разлика, макар на пръв поглед да не изглежда така, но правилото за гол на чужд терен тежи много в случая. Там обезателно трябва да търсим ранен гол за да ги откажем. Тактиката опълченците на Шипка може и да не проработи втори път подред и тогава те да имат късмета да вкарат от всяко голово положение, което създадат. Вторият мач трябва да играем като Барса, а не като Леванте. При Гуардиола той никога нямаше да допусне който и да гост така да ни притиска на Кампа и то в продължение на 3/4 от мача. :roll:

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5465
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот insaneboy1 » 04 май 2019 21:03

SilentKiller написа:Въпреки голямата победа с 3-0 не ми хареса факта, че бяхме притискани в големи периоди от мача, нещо което откакто гледам Барса от началото на 90те не бях виждал друг отбор да си го позволява. Какви са тия оръфляци, че ще им позволяваме това бе !!! :evil:
Имахме и известна доза късмет, както и те накрая когато онова пишлеме Дембеле изпусна 2 чисти гола.
Преди няколко години като гост имахме в един мач по-малко владеене на топката, но на Кампа аз не помня да е имало такъв случай 48% срещу 52% за госта. Някои ще кажат, че Валверде тактически е надиграл Клопо, но и така да е, тактиката да приемем играта в своето поле беше доста рискована. Вярно че положенията им бяха едва през второто полувреме 45-60та минута, но ако беше станало тогава 1-1 мача нямаше да завърши толкова добре за нас, и да бяхме били тогава те щяха да имат гол на чужд терен. Всъщност това и класира Рома миналата година. Между 4-1 и 3-0 вкъщи има голяма разлика, макар на пръв поглед да не изглежда така, но правилото за гол на чужд терен тежи много в случая. Там обезателно трябва да търсим ранен гол за да ги откажем. Тактиката опълченците на Шипка може и да не проработи втори път подред и тогава те да имат късмета да вкарат от всяко голово положение, което създадат. Вторият мач трябва да играем като Барса, а не като Леванте. При Гуардиола той никога нямаше да допусне който и да гост така да ни притиска на Кампа и то в продължение на 3/4 от мача. :roll:

Ще се сетиш. Валверде ако окъка втори път гостуване преди което е имал такава солидна преднина трябва да бъде изритан незабавно. То и при 4-1 ни трябваше 1 гол на чужд терен за да не треперим (нямаше да вкарат 4, а и да вкарат щяха да идат в продължение), въпросът е, че ние така и не го потърсихме. Ако пак тръгнем да играем за 0-0 и не поглеждаме напред можем да загубим всякаква преднина.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот SilentKiller » 04 май 2019 21:22

По-спокойно бих приел дори Реал да ни притисне на Кампа, те поне имат класа в състава за да го направят, ама не и тия смешници дето са събрани от кол и въже, абсолютни средняци дървета+един Салах и донякъде Мане. Просто е неприемливо за мен такива убитаци да ни натискат 3/4 от мача. :evil:
На реванша както казах сме длъжни да ги откажем още в началото, а не да се прибираме в глуха отбрана и да получим някой бърз гол. Ние трябва да сме активните, въпреки солидната преднина от първия мач. :roll:

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6496
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот Alexx » 05 май 2019 09:12

SilentKiller написа:Въпреки голямата победа с 3-0 не ми хареса факта, че бяхме притискани в големи периоди от мача, нещо което откакто гледам Барса от началото на 90те не бях виждал друг отбор да си го позволява. Какви са тия оръфляци, че ще им позволяваме това бе !!! :evil:


Ти добре ли си? :roll:

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот Sardukar » 05 май 2019 11:32

Alexx написа:
SilentKiller написа:Въпреки голямата победа с 3-0 не ми хареса факта, че бяхме притискани в големи периоди от мача, нещо което откакто гледам Барса от началото на 90те не бях виждал друг отбор да си го позволява. Какви са тия оръфляци, че ще им позволяваме това бе !!! :evil:


Ти добре ли си? :roll:

А ти добре ли си да го питаш?
Барса играе почти всички важни мачове през този сезон доста прибрано и чака своите шансове. Реалността е такава, че ако Барса беше избрала подхода на Пул за мача...много вероятно е сега да бяха загубили с РАЗЛИКА!
Бтв, Видал е толкова добър футболист! Поне в моите очи беше решаващия полеви футболист за успеха на Барса :arrow:
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Bernaleo
Мнения: 4569
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Шампионска лига - сезон 2018/2019

Мнениеот Bernaleo » 05 май 2019 12:51

Ако има човек който може да направи разликата на Анфийлд от страна на Ливърпул то това е Мане.Без Фирмино не виждам как ще ни бият,особено ако Клоп пусне в центъра на халфовата линия Английските рендета ... :lol:


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 54 госта