ППЛ XVI кръг: ЦСКА София - Ботев Пловдив |18.11| 15:00ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ogrizko
Контакти:

Re: ППЛ XVI кръг: ЦСКА София - Ботев Пловдив |18.11| 15:00ч.

Мнениеот ogrizko » 19 ное 2017 10:46

Проблема не е в съдията, а в Бодуров. Като не е искал да свирят дузпа ...да не си е протягал крачето по тоя неповторим и гениален начин и нямаше да има :!: Айде да почнете да си търсите проблемите на правилното място, че ми писна от малоумщини след всеки мач... и без това ваш мач не съм гледал заради това, че не би трябвало да сте в А група ...ама сега и спортните новини трябва да спра, че и там не се спира с мрънкането и ме заболяват ушите! Поне да имаше защо :evil: :evil:
Питат ли ме де зората ме огряла първи път, питат ли ме де земята що най любя на светa
Тамо аз ще отговоря де се бели Дунав лей, де от изток ЧЕРНО МОРЕ се бунтува и светлей
Българийо драга мила земя пълна с добрини, земя що си ме кърмила моя поклон приеми!

Потребителски аватар
trokadero_
Контакти:

Мнениеот trokadero_ » 19 ное 2017 10:49

Вижте какво дузпа наистина нямаше , но това не оправдава всичко на 100 % .
Не може без Каранга отбора да не може да вкарва голове - Бодуров винаги е бил безобразно непредвидим в ситуации и хич не може да ги мисли , Кумемба и той е голяма дупка.
Стамен каза , че иска нови играчи - демек заместници на Каранга.
Грешим и губим точки , а това е недопустимо.
Другият мач с Локомотив отново ще е адски труден.

krumeto
Контакти:

Мнениеот krumeto » 19 ное 2017 11:02

trokadero_ написа:Вижте какво дузпа наистина нямаше , но това не оправдава всичко на 100 % .
Не може без Каранга отбора да не може да вкарва голове - Бодуров винаги е бил безобразно непредвидим в ситуации и хич не може да ги мисли , Кумемба и той е голяма дупка.

За претендентите за ШАМПИОНИ няма трудни мачове.
Играете побеждавате и сте шампиони(ако можете, ама...)

Потребителски аватар
trokadero_
Контакти:

Мнениеот trokadero_ » 19 ное 2017 11:05

krumeto написа:
trokadero_ написа:Вижте какво дузпа наистина нямаше , но това не оправдава всичко на 100 % .

За претендентите за ШАМПИОНИ няма трудни мачове.
Играете побеждавате и сте шампиони(ако можете, ама...)

Който иска да е шампион трябва да побеждава - това е така и няма спор.
Но нали знаете , че още е прекалено рано да се радва Лудогорец , така че спокойно ;)

Потребителски аватар
Teo
Контакти:

Мнениеот Teo » 19 ное 2017 11:14

Деня свърши, свирчо си свирна мача и сега сме на 4 точки от Делиормана!
@ Ок, няма проблем. Нека всеки мач почваме с един гол пасив!
ПП Ебати неравностойната битка... едните с 2 гърди напред... сателити и съдии!
Аlways faithful to CSKA Sofia
MCMXLVIII - ∞

Потребителски аватар
Remi Gaillard
Контакти:

Мнениеот Remi Gaillard » 19 ное 2017 11:35

Голям рев... що не ревахте, като почти за същото изгониха Минев в Пловдив и мача се реши още тогава от съдята... Защо не ревахте, когато на същия мач в Пловдив - разпориха коляното на Виана (и дори фаул не свири), с което останахме с 9 (девет) човека...

Айде стига рев...

Какво се свири когато топката лети към вратата и футболист я отклони с ръка????

Мача минава и заминава, според мен справедлив резултат... но искам друго да кажа - НЕ МУ ОТИВА НА ЦСКА, ТОПКОВА ТЪП И ПРОСТ, НАГЪЛ И СЕЛСКИ ДИРЕКТОР КАТО СТОЙКАС СТОИЛАС... наистина... махнете това мазно селско недоразумение...

Пожелавам ви успех в борбата с Лудогорец, ще се опитаме и тях да "препънем"....
Майката на Иванчо му дава 50 стотинки за закуска и той ги изял...

samobotev
Контакти:

Мнениеот samobotev » 19 ное 2017 11:46

Аре стига сте ревали , той даже и Бодуров не протестираше чак толкова при дузпата което означава , че най вероятно е имало някакъв контакт било той и малък. Факт е обаче , че ви надиграхме и създадохме 3 пъти повече чисти положения за гол от вас.

И между другото в мача ни срещу Лудогорец в Разград при 2-1 за тях в края на мача съдията не им даде 100% дузпа , а две минути след това в продълженията техен защитник изчисти от голлинията удар на Вияна . Така че не сте единственият които съдиите чат пат ощетяват, да не говорим че Бодуров си беше за гонене в този мач и имаше втора вече 100% дузпа за нас която съдията не даде. Погледнете си първо бездарната игра вчера и после ревете от съдията . И най важното научете се да губите като мъже , а не след всяка загубена точка да ревете като група гейчета преди шарен парад.

Потребителски аватар
Балкански Орел
Контакти:

Мнениеот Балкански Орел » 19 ное 2017 11:59

Стойчо Стоилов: Да дават купата на този смешен отбор Лудогорец и да приключваме този цирк българския ...

Не ви ли е срам да имате такъв селяк за управник ? Ебати надоразумението дето е тоя.Никога няма да стигнете нивото на Лудогорец с такива селяндури.
Създадени от комунистическата власт.
Ново първенство, нов формат само заради тях.
Забраниха комунистически символи със закон, но тях ги вее вятър на оранжев кон
.

Чедата на всички власти.

stanislav89
Контакти:

Мнениеот stanislav89 » 19 ное 2017 12:19

Какво ревете!

Нима не видяхте как цял мач и особено второто полувреме се свиреха безумни нарушения, не се даваха такива за Ботев, корнери, тъчове, само и само Ботев да бъде наврян в наказателното си пое и някак си да падне гол, е успя да си постигне целта и то без да споменавам съдииската сеч в Коматево през лятото при 2-6.

В следствие на всичко това вземете да се държите малко като мъже, защото въпреки че имате 10 пъти по-скъпа селекция от нас, нямате отбор и релно можеше и трябваше да вие бием спокойно в София и вместо да си гледате собствените грешки пак мутренски нападате всички около вас.

gihuelo
Контакти:

Мнениеот gihuelo » 19 ное 2017 12:34

TristaNNN написа:
gihuelo написа:
TristaNNN написа:Деева, щеше да е много по-забавно ако майните си бяха вкарали положенията в края на мача, пък кандидат-шампионите да си пишат каквото искат за дузпата. :lol:

Не мога да разбера ,какъв е този нездрав интерес от теб към ЦСКА :) Злоба ли е? Завист ли е? Омраза ли е? Имате супер футболисти ...супер треньор и играете атрактивно! Какво ви интересуват отборчета като ЦСКА и Ботев? :)

Високата ми футболна култура изисква да се интерересувам от ситуацията и при другите отбори. Аз за разлика от теб не питая гореизброените чувства. Освен това коментирам коректно и мъдро, в случая се изказах за престъпното положение в началото на мача, при което Бодуров гътна откъсващия се нападател. Понеже знам, че нито вие, нито Стоилкас ще му обърне внимание, е редно да има кой да ви слага на място чат-пат.

Високата ти футболна култура ,трябва да ти подсказва ,че ти можеш да сложиш на място единствено и само жена си и децата си (да са ти живи и здрави ако имаш) :) Не е лошо да се интересуваш от другите отбори стига да не се заяждаш и провокираш :) Падаш на нивото на лавината и вулкана а те уверявам те нямат нищо общо с футбола.
Alexdb >> 01.05( десет дни преди финала) :
В момента гравират името ни върху купата !
Емил написа:
Оранжеви , как сте? Аз отивам да вдигна купата след малко!

Върни се в “Архив”