ППЛ XVI кръг: ЦСКА София - Ботев Пловдив |18.11| 15:00ч.

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: ППЛ XVI кръг: ЦСКА София - Ботев Пловдив |18.11| 15:00ч.

Мнениеот Sisi 1914 » 18 ное 2017 21:44

Sstefanov написа:
Sisi 1914 написа:Победата над Лудогорец е вече без значение, след тази грешна стъпка!
:cry:

Стига глупости има още сума мачове.... но със сигурност ще ви повлияе психически. И ако Левски не се възползва от този равен, значи сме жив зян.

Не са глупости, защото в такива мачове, които трябва да ги спечелим безпроблемно се излагаме.
:evil:
Левски завинаги в моето сърце![

gihuelo
Мнения: 5621
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: ППЛ XVI кръг: ЦСКА София - Ботев Пловдив |18.11| 15:00ч.

Мнениеот gihuelo » 18 ное 2017 21:48

delqnski47 написа:
slash1912 написа:Изображение
100 % дузпа,още една не дадена и червен картон на Бодуров спестен!Ние сме ощетени повече.

Хахахахха.Да да....тука така изглежда,ама я му виж крачето малко преди тая ситуация в какво направление отива....айде без евтини номера. 8-)

Балерините не могат да си изпъват ,толкова краката си настрани,колкото Виана:)

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ППЛ XVI кръг: ЦСКА София - Ботев Пловдив |18.11| 15:00ч.

Мнениеот slash1912 » 18 ное 2017 21:49

delqnski47 написа:
slash1912 написа:Изображение
100 % дузпа,още една не дадена и червен картон на Бодуров спестен!Ние сме ощетени повече.

Хахахахха.Да да....тука така изглежда,ама я му виж крачето малко преди тая ситуация в какво направление отива....айде без евтини номера. 8-)

Два въпроса имам:
1 Кога Бодуров играе с топката?
2 Има ли контакт между Бодуров и Виана?
За другите неща нищо не каза,значи си съгласен.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

kamilata3
Мнения: 688
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: ППЛ XVI кръг: ЦСКА София - Ботев Пловдив |18.11| 15:00ч.

Мнениеот kamilata3 » 18 ное 2017 21:49

Наистина ли. Повечето сте слепи или просто омразата ви е замъглила главите,в мач в който играта не ти спори ,нищо не ти се получава да свирят такава дузпа срещу теб си е престъпление,обръща ти целия мач,но по важно е да се изсерете на темата,то бива да сте п...ти ама това минава всякакви измерения,не съм вярвал че има толкова мразещи хора.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: ППЛ XVI кръг: ЦСКА София - Ботев Пловдив |18.11| 15:00ч.

Мнениеот Sisi 1914 » 18 ное 2017 21:50

kanar76 написа:
kanar76 написа:
Sisi 1914 написа:
kanar76 написа:Мачът е Х

Ако си убеден да залагаме?
:mrgreen:


Ми залагай, какво ти пречи. Аз съм си заложил мангизите за X. Сложи и ти една стотарка и си вземи печалбата. Мачът е X.


Има участник познал хикса и спечелил някой лев. Друг път слушайте хората, които я усещат тази игра.

Усещаш я тая игра, защото съдията видя чистата симулация за дузпа и за туй.
:oops:
Левски завинаги в моето сърце![

Mitata
Мнения: 6647
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: ППЛ XVI кръг: ЦСКА София - Ботев Пловдив |18.11| 15:00ч.

Мнениеот Mitata » 18 ное 2017 21:56

slash1912 написа:Изображение
100 % дузпа,още една не дадена и червен картон на Бодуров спестен!Ние сме ощетени повече.


Вашият нападател си поведе топката твърде силно, тя отиваше в Малинов. Като разбра, че няма шанс да играе с нея вашият се спъна в крака на Бодуров, който в същото време следеше с поглед топката. Чиста симулация и жълт картон за нападателя.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ XVI кръг: ЦСКА София - Ботев Пловдив |18.11| 15:00ч.

Мнениеот delqnski47 » 18 ное 2017 22:10

slash1912 написа:
delqnski47 написа:
slash1912 написа:Изображение
100 % дузпа,още една не дадена и червен картон на Бодуров спестен!Ние сме ощетени повече.

Хахахахха.Да да....тука така изглежда,ама я му виж крачето малко преди тая ситуация в какво направление отива....айде без евтини номера. 8-)

Два въпроса имам:
1 Кога Бодуров играе с топката?
2 Има ли контакт между Бодуров и Виана?
За другите неща нищо не каза,значи си съгласен.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=lTXiFDGixeg[/youtube]

Отиваш на 1:05.Ето ти една доста по спорна ситуация при която на Гаджев му се показва директен картон за симулация :!: Вашата ситуация е още по ясна и категорична!
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: ППЛ XVI кръг: ЦСКА София - Ботев Пловдив |18.11| 15:00ч.

Мнениеот slash1912 » 18 ное 2017 22:19

delqnski47 написа:
slash1912 написа:
delqnski47 написа:
slash1912 написа:Изображение
100 % дузпа,още една не дадена и червен картон на Бодуров спестен!Ние сме ощетени повече.

Хахахахха.Да да....тука така изглежда,ама я му виж крачето малко преди тая ситуация в какво направление отива....айде без евтини номера. 8-)

Два въпроса имам:
1 Кога Бодуров играе с топката?
2 Има ли контакт между Бодуров и Виана?
За другите неща нищо не каза,значи си съгласен.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=lTXiFDGixeg[/youtube]

Отиваш на 1:05.Ето ти една доста по спорна ситуация при която на Гаджев му се показва директен картон за симулация :!: Вашата ситуация е още по ясна и категорична!

Никъде не отивам,защото това е друг мач,който не ме вълнува.Както беше написал някъде в темата-коментираме този мач.
Факт е ,че има нарушение,факт е,че имаше и не отсъдена игра с ръка,факт е че Бодуров трябваше да бъде изгонен,факт е,че днес не вкарахте гол и играхте слабо.Пък вашите шефове продължават да търсят причините за равенството в съдията.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23665
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ XVI кръг: ЦСКА София - Ботев Пловдив |18.11| 15:00ч.

Мнениеот delqnski47 » 18 ное 2017 22:23

slash1912 написа:лнува.Както беше написал някъде в темата-коментираме този мач.
Факт е ,че има нарушение,факт е,че имаше и не отсъдена игра с ръка,факт е че Бодуров трябваше да бъде изгонен,факт е,че днес не вкарахте гол и играхте слабо.Пък вашите шефове продължават да търсят причините за равенството в съдията.

Всъщност няма абсолютно никакво нарушение,а аз коментирам точно тази ситуация в момента конкретно за този мач и поради тази причина имам право да дам идентична ситуация ''пак с контакт'' (явно за някои всякакъв вид ''контакт'' е нарушение...да,ама не) макар и в друг мач и то доста по умишлена от тая в конкретния мач.А това че някой няма топки да си признае и започва да коментира други ситуации си е за негова сметка.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12137
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ППЛ XVI кръг: ЦСКА София - Ботев Пловдив |18.11| 15:00ч.

Мнениеот TristaNNN » 18 ное 2017 22:24

Деева, щеше да е много по-забавно ако майните си бяха вкарали положенията в края на мача, пък кандидат-шампионите да си пишат каквото искат за дузпата. :lol:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта