Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот Teo » 07 ное 2017 20:24

ELFen написа:Мотивация?!?! Видехме ги на Мала Мараканя милиардите, зарежи - не е от това...
Пич си ти - наздраве ;)


ELFen, след като ви унизихме у къщичката за орлета е меко казано смешно да говориш за нас! :lol:
@ Ние сме най-добрия отбор в България и тая година чупиме статуквото както е било и преди 1948г. 8-)

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот Балкански Орел » 07 ное 2017 20:31

ELFen написа:
Sisi 1914 написа:
Serafim написа:Пак счупихте сектора. Много е долно това, но от наркомани и видни столични простаци (както пеят Ъпсурт). Огледални мекерета на онези от Сектор Б. Не случайно и Г е срещу Б... Едните се бият по между си, другите пък трошат сектори. И едни и другите нямат работа на стадиона, ама те тва е бг заплаянкото. Бомби, разруха, закани и тн.

Не говори, че всички запалянковци са участвали в това, защото аз бях там, но не ми е минавало през ума да чупя, което не е мое!
:evil:

Ами що не опита да спреш тея дето блъскаха пантата цял мач и аз вместо да си гледам футбол, си мислех:" Ся тез диваци ако минат през вратата кво меле ша настава..."?! После да се чудят що хората не ходят по стадионите, ...сами да си търсят риска да не оцелеят - уж заради някакъв спорт

По темата с плексигласа - не е измислено в Разград...

Изображение
http://www.skyscrapercity.com/showthrea ... 79&page=14

...и това и не е от комплекси кой кого щял да надвика - някви фантазии, че сте си се "у дома"...https://www.youtube.com/watch?v=2FEGyiW_Uy0&t=460s


ХАХАХАХАХАХАХАХАХАХААХАХ

Заради това ли намаляха хората по стадионите или не ходели ? Аре бе, сериозно ли ? Що ли аз не съм чул един човек да каже, че не ходи на мачове в България заради хулиганите ? Да ти кажа, аз си мисля, че не ходят заради изкуствени проекти, като вашия, щото просто не им пука колко пъти Разград ще станат шампиони.
Хората се обезвериха, взеха им най-милото.И сега вече и клубовете.Жълтите играят на некво тренировъчно игрище, а Колежа е в храсталаци.Осакатиха Лаута.Стадиона на Левски е някакво недоразумение, което даже не се знае дали е рентабилно да се строи или е по-добре да се събори.Армията е пълна гробница.Спартак ВН къде е ? Дростол, Шумен, Видин, Добрич, обаче Разград великите галеници на евреина, който забогатя за сметка на българите са в А група си и разцъкват, заедно с Витоша, Септември (100% комунистически клуб), Верея и тем подобни изродски проекти.

Ето за това, хората намалят по стадионите.
[center]Levski & Lazio[/center]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 07 ное 2017 20:41

Teo написа:
ELFen написа:Мотивация?!?! Видехме ги на Мала Мараканя милиардите, зарежи - не е от това...
Пич си ти - наздраве ;)


ELFen, след като ви унизихме у къщичката за орлета е меко казано смешно да говориш за нас! :lol:
@ Ние сме най-добрия отбор в България и тая година чупиме статуквото както е било и преди 1948г. 8-)


Не бързай да ги отписваш. Тепърва ще отпадат от ЛЕ (рано или късно това ще се случи все пак), ще им се разредят мачовете, ще намалее бройката мачове, в които се налага да се хвърлят здраво. И тогава нищо чудно пак да започнат да печелят 80-90% от срещите си, а при това положение става трудно да бъдат удържани.

Заслужихте си победата, това е вярно. С оглед на програмата им не изключвам и за Купата да ги чукнете по нослетата. Или човките, ако предпочиташ. Със сигурност предпочитат да продължат в ЛЕ пред това да се борят за Купата (ако им се наложи да избират). Но един-2 мача не са нищо.

Единствената причина тази загуба да им идва като удар е защото е от вас, инак нито сте първите, нито последните, които гонейки ги за титлата ги бият... и остават зад тях (а вие още сте зад тях). Малко пресилено е да се говори за унижение, след като претендираш, че ЦСКА-София е именно отбора, който досега никога не ги е бил. И още повече е пресилено хем да наричаш ЦСКА-София най-силния тим, хем да смяташ, че загубата от тоя тим е унизителна.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот Teo » 07 ное 2017 21:05

Betchualeng Arnaikem написа:
Teo написа:
ELFen написа:Мотивация?!?! Видехме ги на Мала Мараканя милиардите, зарежи - не е от това...
Пич си ти - наздраве ;)


ELFen, след като ви унизихме у къщичката за орлета е меко казано смешно да говориш за нас! :lol:
@ Ние сме най-добрия отбор в България и тая година чупиме статуквото както е било и преди 1948г. 8-)


Не бързай да ги отписваш. Тепърва ще отпадат от ЛЕ (рано или късно това ще се случи все пак), ще им се разредят мачовете, ще намалее бройката мачове, в които се налага да се хвърлят здраво. И тогава нищо чудно пак да започнат да печелят 80-90% от срещите си, а при това положение става трудно да бъдат удържани.

Заслужихте си победата, това е вярно. С оглед на програмата им не изключвам и за Купата да ги чукнете по нослетата. Или човките, ако предпочиташ. Със сигурност предпочитат да продължат в ЛЕ пред това да се борят за Купата (ако им се наложи да избират). Но един-2 мача не са нищо.

Единствената причина тази загуба да им идва като удар е защото е от вас, инак нито сте първите, нито последните, които гонейки ги за титлата ги бият... и остават зад тях (а вие още сте зад тях). Малко пресилено е да се говори за унижение, след като претендираш, че ЦСКА-София е именно отбора, който досега никога не ги е бил. И още повече е пресилено хем да наричаш ЦСКА-София най-силния тим, хем да смяташ, че загубата от тоя тим е унизителна.


Вашата работа е пролетта е да ги праснете 2 пъти в плейофите, защото те точки няма къде да загубят и титлата ще се реши в дербитата ЦСКА/Левски/Лудогорец!
@ Нищо повече не искаме! Ние ще върнем услугата другата година! :lol:

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 07 ное 2017 21:25

Teo написа:
Betchualeng Arnaikem написа:
Teo написа:
ELFen написа:Мотивация?!?! Видехме ги на Мала Мараканя милиардите, зарежи - не е от това...
Пич си ти - наздраве ;)


ELFen, след като ви унизихме у къщичката за орлета е меко казано смешно да говориш за нас! :lol:
@ Ние сме най-добрия отбор в България и тая година чупиме статуквото както е било и преди 1948г. 8-)


Не бързай да ги отписваш. Тепърва ще отпадат от ЛЕ (рано или късно това ще се случи все пак), ще им се разредят мачовете, ще намалее бройката мачове, в които се налага да се хвърлят здраво. И тогава нищо чудно пак да започнат да печелят 80-90% от срещите си, а при това положение става трудно да бъдат удържани.

Заслужихте си победата, това е вярно. С оглед на програмата им не изключвам и за Купата да ги чукнете по нослетата. Или човките, ако предпочиташ. Със сигурност предпочитат да продължат в ЛЕ пред това да се борят за Купата (ако им се наложи да избират). Но един-2 мача не са нищо.

Единствената причина тази загуба да им идва като удар е защото е от вас, инак нито сте първите, нито последните, които гонейки ги за титлата ги бият... и остават зад тях (а вие още сте зад тях). Малко пресилено е да се говори за унижение, след като претендираш, че ЦСКА-София е именно отбора, който досега никога не ги е бил. И още повече е пресилено хем да наричаш ЦСКА-София най-силния тим, хем да смяташ, че загубата от тоя тим е унизителна.


Вашата работа е пролетта е да ги праснете 2 пъти в плейофите, защото те точки няма къде да загубят и титлата ще се реши в дербитата ЦСКА/Левски/Лудогорец!
@ Нищо повече не искаме! Ние ще върнем услугата другата година! :lol:

Титлата няма да се реши в мачовете между тези 3 отбора само. Точно там е проблема, влезнат ли в ритъм почват да взимат почти всички срещу отборите извън тази тройка. А ние и вие допускаме повечко издънки.

Инак и аз искам да ги издъним в плейофите 2 пъти. Ама дали ще я бъде тая предстои да разберем.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот demon777 » 07 ное 2017 21:37

Балкански Орел написа:
Заради това ли намаляха хората по стадионите или не ходели ? Аре бе, сериозно ли ? Що ли аз не съм чул един човек да каже, че не ходи на мачове в България заради хулиганите ?



Ама ти верно .... сериозен ли си?
Да ти разкажа нещо....
Преди известно време имахме семейна сбирка и племеника /на 19 г е/ гордо заявява че си е купил билет за бенефиса на Стоичков този в София.
И майка му като пощуря ама каааак ама защооо
По стадионите само се бият няма да ходиш
Мъж и я увещава тва е бенефис не е някой мач с ултраси хората отиват да се забавляват
Оная не та не....
Та айде да не се изказваш неподготвен малко а?

А как родителите на някой невръстен Левскар да пуснат синъ си в синята публика като там свои бият свои?
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот sin4ec » 07 ное 2017 22:01

Много хора не ходят заради изцепките по трибуните, факт. Но повечето не ходят, защото няма какво да гледат на терена. Само си спомнете последното "дерби", ами беше аху-иху по трибуните, а на зеленото килимче-махленски футбол. Кюскане и инквизиции на топката. Това е положението!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Мнения: 7941
Регистриран на: 30 мар 2013 05:04
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 07 ное 2017 22:10

sin4ec написа:Много хора не ходят заради изцепките по трибуните, факт. Но повечето не ходят, защото няма какво да гледат на терена. Само си спомнете последното "дерби", ами беше аху-иху по трибуните, а на зеленото килимче-махленски футбол. Кюскане и инквизиции на топката. Това е положението!

Има и още куп причини:
На много хора не им се разкарва до стадиона, после път и обратно след като така или иначе мача ще го дават по телевизията. Доста от тия хора няма да идат на повечето мачове ако ще и двата участника в даден мач да играят като победителя в ШЛ.

Друг често подценяван фактор е и съчетанието работно време/час на мача. Брат ми примерно би ходил на всеки мач на ЦСКА-София (по рано на ЦСКА), но успява да се измъкне в един от пет случая. А работното време знаете, често е "от тъмно до тъмно" в тая държава, за много хора.

За други, с нормално работно време пък нерядко пречка е самия час на мача. Защото често именно хората, работещи до сравнително ранен час (5, 5 и половина следобед) просто няма кой да допусне дори 1 път да се измъкват от работа по-рано и са дотам. Пример са няколко мои познати, работещи в банки около нас, пълен абсурд.
[center]Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein
[/center]

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23757
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот delqnski47 » 07 ное 2017 22:15

sin4ec написа:Много хора не ходят заради изцепките по трибуните, факт. Но повечето не ходят, защото няма какво да гледат на терена. Само си спомнете последното "дерби", ами беше аху-иху по трибуните, а на зеленото килимче-махленски футбол. Кюскане и инквизиции на топката. Това е положението!

Изобщо не мисля,че е бил мехленски футбола,а просто обстоятелствата са такива.Никой не може да отрече,че това е мач номер 1 в България и съответно напрежението е огромно сред играчите.Нормално да не се отварят двата отбора и е абсолютно нормално да няма повече от 3-4 положения!Просто и двете агитки са претенциозни и избухливи.Футболистите знаят какво ще се случи,ако се издънят!
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Първа лига XV кръг: Лудогорец - ЦСКА-София

Мнениеот Sisi 1914 » 07 ное 2017 22:24

Betchualeng Arnaikem написа:
sin4ec написа:Много хора не ходят заради изцепките по трибуните, факт. Но повечето не ходят, защото няма какво да гледат на терена. Само си спомнете последното "дерби", ами беше аху-иху по трибуните, а на зеленото килимче-махленски футбол. Кюскане и инквизиции на топката. Това е положението!

Има и още куп причини:
На много хора не им се разкарва до стадиона, после път и обратно след като така или иначе мача ще го дават по телевизията. Доста от тия хора няма да идат на повечето мачове ако ще и двата участника в даден мач да играят като победителя в ШЛ.

Друг често подценяван фактор е и съчетанието работно време/час на мача. Брат ми примерно би ходил на всеки мач на ЦСКА-София (по рано на ЦСКА), но успява да се измъкне в един от пет случая. А работното време знаете, често е "от тъмно до тъмно" в тая държава, за много хора.

За други, с нормално работно време пък нерядко пречка е самия час на мача. Защото често именно хората, работещи до сравнително ранен час (5, 5 и половина следобед) просто няма кой да допусне дори 1 път да се измъкват от работа по-рано и са дотам. Пример са няколко мои познати, работещи в банки около нас, пълен абсурд.

Напълно си прав, че работното време пречи на много хора, за да отидат на стадиона.
Моят шеф никога няма да ме пусне на мача, защото ще каже, че има поръчки за чужбина и аз съответно ше трябва да шия матраци, а не да пея песни, на трибуната.
Честно казано някой път и студа ме е спирал ако не е важен много двубоя.
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта