Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: Зелена наглост

Мнениеот kamilata3 » 13 апр 2018 11:51

xxx написа:А какво правеха в сектор В?
И ако има наказание за радостта след гола за Мисиджан пред агитката на ЦСКА, защо няма аналогично за играчи на ЦСКА празнуващи пред агитката на Лудогорец след 2-я гол?


Какъв Мисиджан,то беше половината отбор,аз питам нормално ли е това и не е ли предпоставка за ексцесии,то е ясно ,че вие от омраза няма да си кажете реалното мнение.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Ники.Габрово
Мнения: 273
Регистриран на: 11 сеп 2014 08:45

Re: За Микре,шкембе чорбата и още нещо.....

Мнениеот Ники.Габрово » 17 апр 2018 16:01

Този докога ще се излага ? Какви успехи има той като футболен бос в Европа ? Все другите му виновни ! И е крайно време да проумее , че Литекс не е ЦСКА !
ХЕГЕМОНИЯТА НА ЛУДОГОРЕЦ - ЗЛАТНО ВРЕМЕ ЗА БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛ !!!

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: За Микре,шкембе чорбата и още нещо.....

Мнениеот trokadero_ » 17 апр 2018 16:02

Много точно изказване на Ганчев. Каза ви истината право в очите .

saract
Мнения: 3270
Регистриран на: 21 авг 2013 16:37
Местоположение: Източна Антарктида
Контакти:

Re: За Микре,шкембе чорбата и още нещо.....

Мнениеот saract » 17 апр 2018 16:03

Ники.Габрово написа:Този докога ще се излага ? Какви успехи има той като футболен бос в Европа ? Все другите му виновни ! И е крайно време да проумее , че Литекс не е ЦСКА !

Мене по дразни отношението му към шкембе чорбата.Аналогията с бай Ганьо се вижда от самолет....

Потребителски аватар
JohnnieWalker
Мнения: 3373
Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
Контакти:

Re: За Микре,шкембе чорбата и още нещо.....

Мнениеот JohnnieWalker » 17 апр 2018 16:31

Тоя човек се гаври с името на ЦСКА повече, отколкото Лупи при втория си престой, докато ЦСКА беше ЦСКА ....

Потребителски аватар
loko29
Мнения: 1603
Регистриран на: 10 ное 2009 15:16
Контакти:

Re: За Микре,шкембе чорбата и още нещо.....

Мнениеот loko29 » 17 апр 2018 16:38

А около 1000 човека му ръкопляскат.Каква низост.
Най-великия локомотивец-Начко Михайлов

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: За Микре,шкембе чорбата и още нещо.....

Мнениеот Skywalker » 17 апр 2018 17:33

На Ганчев не можете да му стъпите, нито на интелекта, нито на положението. Много по-информиран е от някакви анонимни форумни специалисти и знае много добре, какво говори. Колкото и да църкате, човека си го каза в прав текст и никой не може да му каже нищо в алтернатива.

Потребителски аватар
openminded
Мнения: 644
Регистриран на: 04 май 2015 22:09
Контакти:

Re: Първа Професионална Футболна Лига - сезон 2017/2018

Мнениеот openminded » 17 апр 2018 19:28

Особено на интеуекта.Педя човек се пънал, пънал накрая снесъл нещо, ама кво точно и той не знае.Хем го подпира отвътре, хем не ще да го съдят за клевета.Не щял да е в изпълкома, ма като ти дойде до главата кво ше правиш? Такива филми като возене в багажници, рязане на уши, натиск върху съдии нито е чувал нито нищо.За подизпълнители да не говорим, всеки друг не и той :roll:

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Да бъде ли изхвърлен отборът на Левски от ППЛ ?

Мнениеот boabbb » 19 апр 2018 10:45

Пускам тази тема, не защото искам да троля или нещо подобно, но си мисля, че вчерашния инцидент мина границата и е редно да има някакво по-адекватно наказание за подобни малоумщини :!: Още повече, че това е поредна простотия на сините привърженици - то не беше "Честит рожден ден" ( за това имат 2 дена да не пропуснат :lol: ), "О-о-о, черна маймуно" , събличания, побоища, чупене на седалки по цяла България, директни "покани" за саморазправа ( които после се оказаха прибързани :mrgreen: ) и т.н. Няколко отбора вече бяха изхвърлени от най-високото ниво на българския футбол заради липса на пари - не е ли време да изхвърлиме един заради липса на акъл :?:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

zaleza1234
Мнения: 196
Регистриран на: 01 сеп 2014 14:00
Контакти:

Re: Да бъде ли изхвърлен отборът на Левски от ППЛ ?

Мнениеот zaleza1234 » 19 апр 2018 10:52

Аз лично не желая да бъдат изхвърляни, да си понесат наказанието което е по правилник, но чак да махат целия отбор заради постъпката на един кретен е крайно. Аз не съм като тях, аз искам техния отбор под каквато и да е форма да си седи в Лигата без тях ще е крайно скучно, няма да има на кой да се смеем.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта