Лига Европа - сезон (2017-18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
miro_rz
Контакти:

Re: Лига Европа - сезон (2017-18)

Мнениеот miro_rz » 16 май 2018 22:52

Бях за ОЛ , заслужено АМ взеха мача . Голям респект за тях направиха шпалир и подкрепиха футболистите на Марсилия !
Честито на феновете на Атлетико !
Изображение

Потребителски аватар
boys85
Контакти:

Мнениеот boys85 » 16 май 2018 22:52

Марсилия били изпратени във втора дивизия през 1993 г. заради финансови неуредици и задължения, този пиян ли е? :lol:

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Контакти:

Мнениеот ImmortaL_1000 » 16 май 2018 23:12

Заслужена победа на АМ . Победиха със класата си и изиграха мача си както те искаха във първото полувреме играха затворено и със контри а втората част се откриха на атака . А ОМ играха плахо и страхливо , губеха топката АМ ги надиграваха и единствения начин да вземат топката е чрез нарушение.Е също така нямаха и късмет два пропуска ,ако ги бяха вкарали не се знаеше как ще се развие мача. Но все пак исках да спечели АМ. Честито им победата..

Потребителски аватар
Furious_Monk
Контакти:

Мнениеот Furious_Monk » 16 май 2018 23:14

Заслужена победа за Атлетико.

Французите не знаеха какво точно се опитват да направят. Вероятно излизането на Пайет изигра ключова роля, но не е естествено да търсиш своята фантазия и импровизация в играта в лицето предимно на един човек.

Потребителски аватар
Red_Neck
Контакти:

Мнениеот Red_Neck » 17 май 2018 07:18

Огромна разлика в турнирната класа на двата отбора.
ОМ уж започнаха добре, но .... до първата грешка.
АМ в този си вид нямат работа в ЛЕ. Честито.
Тълковен речник на българския език, стр. 308:
Навадуцване (същ)- осъществяване на полов акт между млад тийнеджър и опитна маман.

Потребителски аватар
JackPackage
Контакти:

Мнениеот JackPackage » 17 май 2018 09:25

Pragmatichen написа:Французите загубиха финала на ЕВРО 2016 от Португалия на своя земя, сега финалът за ЛЕ е пак във Франция, а единият финалист е френски.
Да загубят 2 поредни финала на своя земя и да допуснат една грешка два пъти, не ми се вярва.
И понеже във финала на ШЛ, според мен Реал отново ще бие, просто не ми се вярва финалът за Суперкупата на Европа да е между Реал и Атлетико.
Което е още един аргумент в полза на Марсилия.
Атлетико по принцип на финали в ЕКТ винаги се дънят, така, че и сега няма да е по-различно.
В другия финал, Ливърпул, колкото и да ги надъхва Клоп, нямат аргументи срещу Реал, разликата в класите на играчите е огромна. Реал елиминира ПСЖ, Ювентус и Байерн, отбори, срещу които Ливърпул не би имал никакъв шанс. От своя страна Ливърпул са на финал след елиминирането на далеееч по-скромните Порто, Ман С. и Рома.
Вярно, че на финал се случва всичко, но все пак...

Изображение

Добра логика :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Изображение
Последна промяна от JackPackage на 17 май 2018 09:33, променено общо 1 път.
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

Потребителски аватар
JackPackage
Контакти:

Мнениеот JackPackage » 17 май 2018 09:27

boys85 написа:Марсилия били изпратени във втора дивизия през 1993 г. заради финансови неуредици и задължения, този пиян ли е? :lol:

То този беше такъв пъпеш - толкова глупости наговори, както и ония корифеи в студиото Мишо Александров и Вили Дузпата :lol: :mrgreen: :mrgreen:

Soulen написа:Ем малко си е като чийт Атлетико да участва в такива турнири. Все едно да пуснеш прота в каменица фен купа :)

Еми някои прота от Дриша Лига може и да не я вземат Каменицата :lol: :mrgreen:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Контакти:

Мнениеот bilyaletdinov » 17 май 2018 11:20

Очаквано. Това е турнирът на АМ, за онзи другия трябва класа. Честита купа и успех срещу Реал/Ливърпул :)

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
doktora25
Контакти:

Мнениеот doktora25 » 17 май 2018 11:29

Че е заслужена победата на Атлетико трудно някой може да го оспори, честито на феновете им. На мен специално отборът ми е симпатичен, макар и да ми се искаше испанската доминация в ЕКТ да приключи. Каузата все пак не е съвсем изгубена. Има обаче 2 важни въпроса - единият е част от другия, които ме тормозеха по време на целия финал и ще ме измъчват още седмици и месеци напред.

Първият, по-общият - какво ще бъде близкото бъдеще на отбора, най-вече от гледна точка че както испанският, така и европейският футбол имат нужда от разчупване на двуполюсния модел, а Атлетико доказаха че могат да бъдат равностойни конкуренти и е силно препоръчително да продължат да бъдат такива (разбира се относно европейския Байерн и Ювентус винаги са в сметките и моделът не е двуполюсен, но разбирате на къде бия). В този ред на мисли Диего Симеоне е задължително да остане на треньорския пост (поне докато не го поискат моите хора :lol: )

И второ, по-конкретното, но което и повече ме дразни. Гризман. Тоз човек акъл има ли ако наистина смята да поема в една определена посока за където го спрягат? Да върви в най-мразения съдийски отбор на света и да се изплюе в лицата на стотиците хиляди и милиони фенове на Атлетико, които са го боготворяли? И защо - да отиде в отбор, който неминуемо ще започне да затъва след напускането на Иниеста. Отбор с неясно бъдеще, поради политически причини. А ако случайно спечели нещо ще остане в сянката на прехвален, самозабравил се и застаряващ гном чипсоядец. За повече трофеи ли - та Атлетико за последните 8 години имат 3 европейски трофея и още 2 финала, докато другите са само с 2 и то подарени. И между другото ако остане при столичани шансът те да спечелят ШЛ и той да е с основен принос за титлата е много по-голям от другата алтернатива, въпреки съдийската мафия. По-добре е да си пръв в града, отколкото втори, трети или четвърти в гетото, та на всичкото отгоре той най-много да работи, а други да се възползват от труда му. Не го разбирам, но дано не стане, защото никой не заслужава тази предполагаема негова постъпка. Дано това са все пак гадни лъжи и спекулации. Друга работа ще е ако дойде в Байерн - да играе и взаимно да се допълват с двама негови съотборници от националния - Коман и Толисо. Докато при другите с кой - с един Умтити, който освен да плашат децата с него и да абортират невнимателните студентки при вида му за друго не става.
Само Левски шампион!
Не на зимното часово време през лятото!

fullmoon
Контакти:

Мнениеот fullmoon » 17 май 2018 13:33

JackPackage написа:
boys85 написа:Марсилия били изпратени във втора дивизия през 1993 г. заради финансови неуредици и задължения, този пиян ли е? :lol:

То този беше такъв пъпеш - толкова глупости наговори, както и ония корифеи в студиото Мишо Александров и Вили Дузпата :lol: :mrgreen: :mrgreen:

....

Има Google, има и Бернар Тапи.
"This british homosexual broke the game" - един Великан.
Толкова много сме дали на света, че не сме оставили нищо за себе си.

Върни се в “Архив”