Висша лига - сезон (2017-18)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот SilentKiller » 18 май 2018 00:07

Не бе смитьо, просто казвам че поведението ти е девиантно и то доста извън границата. Всеки има право да харесва или да не харесва даден треньор или футболист. Да не харесва стила му на работа, стила му на игра, методологията и т.н.! Но това твоето изобщо излиза извън рамките на футболната страна на въпроса. Както написах вече, все едно сте се познавали лично в миналото и Гуардиола е убил всичките ти роднини и/или изнасилил всичките ти близки по женска линия. Това просто не е нормално, затова написах че имаш нужда от лечение, преди да си извършил самоубийство и да се е случило непоправимото. Всеки има свои антипатични лица във футбола, както написах. През 2012г. когато Моуриньо направи 100 точки в Ла Лига всички го поздравиха, дори най-големите му врагове. Сега когато Гуардиола направи 100 точки в уж "най-силното първенство в света", където е невъзможно да се постигне подобно нещо, когато същия е счупил рекорда и за вкарани голове - 106, ти като тотална отрепка да напишеш, че футбола му бил скучен (при положение че и най-големите му врагове го поздравиха за постиженията и рекордите) означава че не си в ред. Няма как със скучен футбол да счупиш всички рекорди за вкарани голове, това означава че си и отправил най-много удари по посока на противниковата врата, а не просто да разиграваш топката в центъра и да се хвалиш с позешъна колко ти е висок...да не говорим че Гуардиола нито в Байерн, нито в Сити гради футбола си толкова върху владеенето на топката, както беше в Барса. То и в Сити ако се погледнат головете на отбора, се вижда че голяма част от тях са или от далечно разстояние+доста от контра-атаки+от корнери и други статични положение, където високите Джон Стоунс, Туре и други вкарват с глава. Т.е. стилът му е разнообразен и в никакъв случай скучен! Свикни и се примири с факта че Гуардиола е топ треньор и ще печели и в бъдеще трофеи без значение в кой отбор ще отиде! Дано най-после ти олекне на душата и да спреш да кълнеш щото от 10 години те чета по разни форуми и ти правиш едно и също! По-спокойно че ако продължаваш така ще получиш някой инсулт (за високото кръвно знам че го имаш), особен след всеки трофей спечелен от Гуардиола съм сигурен, че се вдига на 220-160 най-малко ! :lol:
Гледай по-спокойно на нещата и не се впрягай толкова - футбола не е всичко, макар и да е най-популярния спорт и лично в твоя живот едва ли нещо ще се промени ако омразния ти Гуардиола спечели още няколко требъла или не спечели нищо - това с нищо няма да измени живота ти на форумна бълха-кибик. :lol: :mrgreen:

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23197
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Thsmith » 18 май 2018 00:55

aa тук си сбъркал ако вярваш, че някой ще го чете това.
Пробвай пак, но събери глупостите в макс два реда. После аз ще ти отговоря с коментар иронизиращ фантомас и готово. Работата за вечерта е свършена.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот SilentKiller » 18 май 2018 01:03

Иронизирай колкото искаш, просто ти казвам че ще се поболееш от тая злоба и жлъч и ще умреш на възраст под средната продължителност на живота в България. Футболът е част от живота (за феновете), но не е всичко, даже не е и 10%, но когато страдаш от обсесивна психоза спрямо даден човек и 99% от времето се чудиш каква клетва да напишеш по негов адрес, това вече е психическо заболяване, което съсипва целия ти живот - ако изобщо имаш жена, деца, работа и други неща, които да ти занимават съзнанието, а не да си някой самотник киснещ 90% от денонощието в нета. :roll:

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23197
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Thsmith » 18 май 2018 01:08

Никой не те е питал за да ми казваш. Аз примерно не се интересувам кога и как ще хвърлиш топа : )
-----------
Хах Лаказет остава извън състава на сините :lol: Жиру естествено е викнат. Поредната илюстрация за страхотния нюх на Венгер в последно време. Браво!

--------
пп чеп за Чеп ако съм забравил да го кажа още : ) за тази вечер де.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Udoji90 » 18 май 2018 01:15

Или за страхотния нюх на Дешан (доказан още от факта, че е предпочел Н'Зонзи пред Рабио и Кондогбия :| ). Жиру и Лаказет за мен са на едно ниво (иначе са съвсем различен тип нападатели) - и двамата трябваше да бъдат извикани. Иначе за "нюха" на Венгер съм съгласен.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 10963
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Furious_Monk » 18 май 2018 01:22

Че какво му е на Нзонзи?

Направи пореден силен сезон, изнася основната тежест в средата на терена за севилци. Постоянен, бърз и силен физически полузащитник.

Рабио не знам как се представя, но на Кондогбия това му е първи силен цял сезон откакто напусна Монако. Според представянето си през него, заслужаваше да бъде викнат поне за резерва, но явно Дешан не му вярва.

Това световно се очертава доста интересно.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16638
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Udoji90 » 18 май 2018 01:34

[offtopic]А, не, Н'Зонзи сам по себе си хич даже не е лош. Просто смятам, че другите двама са по-добри варианти в момента, но както и да е, това е за други теми.[/offtopic]
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13773
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Pichichi » 18 май 2018 10:27

Н'Знонзи или Рабио е без значение, ясно е че който и да е ще е резерва и то последна опция в халфовата линия!
Канте, Матюиди, Погба, Лемар и първа резерва Толисо като към тях ще се пускат и нападатели които да играят по
крилата: Мбапе, Дембеле, Товен а и Фекир който може да играе на 4/5 поста по терена. Като нищо Н'Зонзи
може и да не запише и минута.
Иначе и аз да бях на мястото на Дешан Лаказет не бих го взел, камо ли пък на мястото на Жиру който
е безперспективна опция за таран а и може би най-удобен партньор за Гризман и Мбапе. Дори и Фекир
като нападател е по-добре от Лаказет. Добре че Атлети имаха наказание че се отървахме от тази греда Лаказет.
Даже от резервите избирам Марсиал пред Лаказет!

Потребителски аватар
Alexx
Мнения: 6478
Регистриран на: 19 мар 2011 09:52
Контакти:

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот Alexx » 18 май 2018 10:53

Plovdiv_1926 написа:
rhaegar написа:И кога последно този турнир беше спечелен от отбор без мултимилионни трансфери, та парите да не играят? Май беше от Порто, а от тогава доста време мина.

A кога за последно турнирът беше спечелен от отбор без традиции в него? Май Челси и Порто са единствените примери в последните 20-25 години. Да не говорим Челси колко ресурс хвърлиха за 10 години и малко или много си изградиха традиции като редовен участник на полуфинали, за да се стигне до техния успех. Естествено, че парите са важна част от успехите, но името в този турнир си е важно, а за да имаш име значи си успешен и имаш и средства.


Традиции се градят. Да не би Ливърпул да са имали кой знае какви традиции преди 77?
Така,че парите са най-важното. Традиции бла бла бла.

SilentKiller
Мнения: 2049
Регистриран на: 21 яну 2018 02:09

Re: Висша лига - сезон (2017-18)

Мнениеот SilentKiller » 18 май 2018 16:21

Хайде стига...Лаказет е с класа над Жиру, който ако не знаеш че е французин по националност, ще го помислиш за някое типично английско дръвче тип Анди Керъл/Питър Крауч. За мен е престъпление взимането на Жиру на световното (даже Бензема в най-лошата си форма е по-добър от него), но още по-голямо престъпление е невзимането на Лаказет. Тук мосю Венгер не знам какво общо може да има, той си има достатъчно извършени грехове на душата, че да му приписваме още един - невзимането на Лаказет, което си е решение на Дидие Дешан. :)


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта