КБ Берое - ЦСКА София FT 0:2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23225
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: КБ Берое - ЦСКА София FT 0:2

Мнениеот W84me » 07 апр 2016 22:21

ceBep написа:Ти пък точно не съм очаквал никога да ме разбереш. А и в момента, в който започнем да си плащаме ти ше си първият дето ше намери за какво друго да се захване , ама не ми се спори с тъпаци.

Кога бе? Кога ще стане това, на арменския празник сигурно? Точно от вас да слушаме за рев, дето всеки ден намирате нов виновик за положението си, някак не върви.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12706
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: КБ Берое - ЦСКА София FT 0:2

Мнениеот BRF » 07 апр 2016 22:28

Да си напиша мнението!
Уникален мач,уникален отбор,уникална игра,уникална публика!Благодаря на всички замесени.
п.п. Няколко дни се говореше само за тия билети.Пуснах си всичките връзки за да намеря билети-успях!Накрая влязохме без билети,хахахахахахха,парадокс!
п.п.2 На всички дребни душички от другите отбори мога да им кажа:гледайте клиповете от Сектора,гледайте репортажи от мача,гледайте радостта на нашите футболисти,гледайте пламъка в очите им!Гледайте и се учете,завиждайте,псувайте,мечтайте..........

Потребителски аватар
ceBep
Мнения: 1379
Регистриран на: 22 окт 2014 16:58
Местоположение: София

Re: КБ Берое - ЦСКА София FT 0:2

Мнениеот ceBep » 07 апр 2016 22:37

Заслугата между другото за допълнителните 2000 и нещо билета незнам дали знаете е на Каубоя. Сериозни адмирации за човека, че вкара всички на стадиона.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12706
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: КБ Берое - ЦСКА София FT 0:2

Мнениеот BRF » 07 апр 2016 22:52

W84me написа:Е това вече е върха на комедията, Боби Галчев и футболист в едно изречение. Знам, че сте късопаметни, но все пак....

Опитах се да се сетя кой ли бездушник от набеденото ви отборче играе на позицията на Боби и се сетих за Сърмов :lol:

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23225
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: КБ Берое - ЦСКА София FT 0:2

Мнениеот W84me » 07 апр 2016 22:57

BRF написа:
W84me написа:Е това вече е върха на комедията, Боби Галчев и футболист в едно изречение. Знам, че сте късопаметни, но все пак....

Опитах се да се сетя кой ли бездушник от набеденото ви отборче играе на позицията на Боби и се сетих за Сърмов :lol:

Аз какво говоря ти го повтаряш... Галчев на каква позиция играе изобщо? Той е по-бавен от костенурка, по-дървен от кавал и т.н... Явно не помниш, че Галчев не хващаше ръка, дори в най-трагичните ви моменти в А група.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
Red_Pz
Мнения: 66
Регистриран на: 16 фев 2016 16:09
Контакти:

Re: КБ Берое - ЦСКА София FT 0:2

Мнениеот Red_Pz » 07 апр 2016 23:00

Много добра ефективност на контра атаки имаме!
На делев всеки изстрел му е на 6-7 м. над вратата :)

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12706
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: КБ Берое - ЦСКА София FT 0:2

Мнениеот BRF » 07 апр 2016 23:02

W84me написа:
BRF написа:
W84me написа:Е това вече е върха на комедията, Боби Галчев и футболист в едно изречение. Знам, че сте късопаметни, но все пак....

Опитах се да се сетя кой ли бездушник от набеденото ви отборче играе на позицията на Боби и се сетих за Сърмов :lol:

Аз какво говоря ти го повтаряш... Галчев на каква позиция играе изобщо? Той е по-бавен от костенурка, по-дървен от кавал и т.н... Явно не помниш, че Галчев не хващаше ръка, дори в най-трагичните ви моменти в А група.

:shock: Галчев не беше титуляр в ЦСКА,само в периода в които беше такъв в Ботев Пд!?!
Виж сега,разбирам болката ти да не намираш неговия плам в говеждите очи на вашите примадони,но това си е ваш проблем!Въобще не знам какво правиш в тази тема!Само днес си имате няколко теми за разговор във вашия форум!Защо лошият ЦСКА не е наказан с 37 500лв,на кой друг спонсор да му върнете някой лев за да освободите място на следващия ,и най-важното вашия финансов корифей обяви,че сектор А щял да се изплати за 7-8 години :lol:
Може и да сезирате бхк,да заведат дело в защита на битите снощи ваши братя роми от лошите нацисти от агитката на ЦСКА!

п.п.Сетих се за тая костенурка Галчев,дето направи един шпагат малко след осемдесетата минута на последното Дерби!Сещаш ли се за какво говоря :mrgreen: ?

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23225
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: КБ Берое - ЦСКА София FT 0:2

Мнениеот W84me » 07 апр 2016 23:05

BRF написа: :shock: Галчев не беше титуляр в ЦСКА,само в периода в които беше такъв в Ботев Пд!?!
Виж сега,разбирам болката ти да не намираш неговия плам в говеждите очи на вашите примадони,но това си е ваш проблем!Въобще не знам какво правиш в тази тема!Само днес си имате няколко теми за разговор във вашия форум!Защо лошият ЦСКА не е наказан с 37 500лв,на кой друг спонсор да му върнете някой лев за да освободите място на следващия ,и най-важното вашия финансов корифей обяви,че сектор А щял да се изплати за 7-8 години :lol:
Може и да сезирате бхк,да заведат дело в защита на битите снощи ваши братя роми от лошите нацисти от агитката на ЦСКА!

Абе верно, в София не ви върви с тия неща и ходите да търсите да биете цигани, въпреки че не съм съвсем сигурен в истинността на легендите, които се носят в последните 24 часа, най-много някой клошар да сте гепили :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: КБ Берое - ЦСКА София FT 0:2

Мнениеот Beladona » 07 апр 2016 23:05

W84me написа:
BRF написа:
W84me написа:Е това вече е върха на комедията, Боби Галчев и футболист в едно изречение. Знам, че сте късопаметни, но все пак....

Опитах се да се сетя кой ли бездушник от набеденото ви отборче играе на позицията на Боби и се сетих за Сърмов :lol:

Аз какво говоря ти го повтаряш... Галчев на каква позиция играе изобщо? Той е по-бавен от костенурка, по-дървен от кавал и т.н... Явно не помниш, че Галчев не хващаше ръка, дори в най-трагичните ви моменти в А група.


Галчев е Марадоната от Разлог ! Може да не е Иниеста , но е супер готино момче, цесекарче , и в момента е в супер форма .

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12706
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: КБ Берое - ЦСКА София FT 0:2

Мнениеот BRF » 07 апр 2016 23:08

W84me написа:
BRF написа: :shock: Галчев не беше титуляр в ЦСКА,само в периода в които беше такъв в Ботев Пд!?!
Виж сега,разбирам болката ти да не намираш неговия плам в говеждите очи на вашите примадони,но това си е ваш проблем!Въобще не знам какво правиш в тази тема!Само днес си имате няколко теми за разговор във вашия форум!Защо лошият ЦСКА не е наказан с 37 500лв,на кой друг спонсор да му върнете някой лев за да освободите място на следващия ,и най-важното вашия финансов корифей обяви,че сектор А щял да се изплати за 7-8 години :lol:
Може и да сезирате бхк,да заведат дело в защита на битите снощи ваши братя роми от лошите нацисти от агитката на ЦСКА!

Абе верно, в София не ви върви с тия неща и ходите да търсите да биете цигани, въпреки че не съм съвсем сигурен в истинността на легендите, които се носят в последните 24 часа, най-много някой клошар да сте гепили :mrgreen:

Иначе казано не намираш повод за донос към бхк :lol: !
Ама нали за Галчев беше думата!Видя ли я тая костенурка как я удари с дървената си глава вчера :lol: ,може и за паса да поговорим :? ?Или при вас тия теми са табу,виж за спонсори няма проблем да отворите дума :lol:


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта