НБА 2015-16

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20191
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: НБА 2015-16

Мнениеот Drunken_Master » 13 май 2016 20:08

nghcvth написа:Дали великата защита на Спърс, която нарочно играеше слабо срещу Уориърс през редовния сезон, за да ги заблуди, ще спре тройкохвъргачите Къри и Клей? А, чакай, те дори не стигнаха до тая серия...

АХАХХАХА...жалък си !
Видяхме ги твоите хора,колко се измъчиха срещу Портланд...3 от 4-те ви победи срещу тях си бяха на кантар...
А факта,че поставяш на съмнение треньорските умения на Попович показва само колко си смешен...
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20191
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: НБА 2015-16

Мнениеот Drunken_Master » 13 май 2016 22:01

Струва ми се,че след днешната загуба Спърс ще претърпят истинска метаморфоза,подобна на тази на Лейкърс през 2004-та след злополучният финал срещу Пистънс...
Истината е,че загубата бе доста изненадваща,с оглед на шампионските амбиции на Попович,но поне в тази серия лъснаха много проблеми на Сан Антонио.Като една от основните е състаряването на отбора,начело с Дънкан (39 г.),Джинобили (38 г.),Милър (39 г.),Бонър (36 г.),Борис Диао (34 г.),Кевин Мартин (33 г.) и Тони Паркър (34 г.).Определено е нужно подмладяване,като се има на предвид,че "светата тройца" направиха общо-взето слабичък сезон.Незнам как ще прозвучи,но в баскетбола трябва да се действа,както Дани Ейндж в Селтикс.А именно да изгони Пиърс и Гарнет от Бостън,за да освободи място за заплати на по-млади играчи.Легенди или не,баскетбола си е бизнес...
Особено в тази серия тримата не направиха нищо по-запомнящо се,а Дънкан беше сцепен от борби под коша от Адамс,Уейтърз и Кантер.На Спърс им трябва и един пойнт гард,както и атлетичен център,а сергията е пълна тази година.Тони Паркър игра изключително слабо,барабар с резервите.Никаква подкрепа от Диао,Уест и Милс...Абсолютно всички предпоставки за загуба от Тъндър.
И макар Кауай Ленърд да направи запомняща се серия,май набързо отписаха Дюрант,който беше направо неудържим в тези мачове и за мен си остава най-добрият реализатор в момента.
Днес четох,че Уориърз трябвало да играят с ниска 5-ца,за да лимитират превъзходството на Тъндър в подкошието...има логика.
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

nghcvth
Мнения: 3569
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: НБА 2015-16

Мнениеот nghcvth » 13 май 2016 22:06

Смешен си ти с тълкуването на факти, както ти е изгодно. Оклахома опровегаха абсурдната ти теория как Спърс нарочно играят слаба защита за да заблудят Голдън.
Уориърс били измъчено, ала- бала и всякакви тъпотии. Спечелиха ли с 4:!? Спечелиха. А и "случайно" не споменаваш, че Къри не игра 3 мача от серията.
Уестбрук нощеска прави 12 асистенции, той го изкарва егоист...
Фактът, че подценяваш уменията на Уориърс и Ръсел показват само колко си смешен...
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20191
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: НБА 2015-16

Мнениеот Drunken_Master » 13 май 2016 22:27

nghcvth написа:Смешен си ти с тълкуването на факти, както ти е изгодно. Оклахома опровегаха абсурдната ти теория как Спърс нарочно играят слаба защита за да заблудят Голдън.
Уориърс били измъчено, ала- бала и всякакви тъпотии. Спечелиха ли с 4:!? Спечелиха. А и "случайно" не споменаваш, че Къри не игра 3 мача от серията.
Уестбрук нощеска прави 12 асистенции, той го изкарва егоист...
Фактът, че подценяваш уменията на Уориърс и Ръсел показват само колко си смешен...

Ти гледал ли си мачове от сериите бе "разбирач" ?
Уориърз били играли без Къри...? И какво от това ? Голдън Стейт в момента разчитат на най-добрата пейка,начело с Игуадала,дето миналата година ви изнесе плейофите и имат страхотна стартова петица,начело с Томпсън и Грийн (който си е ключовата фигура)...Къри като игра в 4-тия мач се стигна до оувъртайм ? Вие май без него нямаше и да ги биете...
Портланд имат общо-взето двама по-сериозни играчи в лицето на Лилард (Къри добре го помни,защото Лилард му мяташе тройки през ръцете) и МъкКолъм.
Що се отнася до Уестбрук,дето толкова го възхваляваш,трябва да питаме Кевин Дюрант относно неговият егоизъм.Не за друго,ами защото след всяка пресконференция трябва да се поти,относно въпросите за Уестбрук и това,че всеки втори специалист го плюе.Това е може би,защото е изключителен ол-стар...
Специално в тази серия Дюрант и Ибака се скъсаха да му крещят точно поради пословичният му егоизъм,макар да направи силен 5ти мач.Миналата година след контузията на Дюрант той трябваше да дърпа сам каруцата и ОКС не стигнаха даже до плейофи.Имаше супер много случаи (понеже ги гледам редовно,не съм като теб) как съотборниците му нарочно не му я дават,защото ще последва моментална стрелба...Има супер много примери какво леке е.Напомня ми на Рондо,но без част от неговият талант в пасовете и погледът върху играта.
Няма да забравя един мач от този сезон срещу Чикаго.Остават 12 секунди до края след тайм-аут,а Тъндър губят с 1 точка.Нашия хваща топката (естествено),прави кросоувъри ала-бала...Дюрант чака на крилото за тройка...Уестбрук продължава да бави...стреля и .... еърбол :(
Даже незнам и защо ти се обяснявам...Едва ли ще вденеш нещо,но има други,дето ще зацепят веднага...
Изображение
Изображение
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20191
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: НБА 2015-16

Мнениеот Drunken_Master » 13 май 2016 22:31

Ей това също е много добро...:Д
Изображение
Изображение
Изображение
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

AnalBreaker
Мнения: 29102
Регистриран на: 08 дек 2009 17:48
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: НБА 2015-16

Мнениеот AnalBreaker » 14 май 2016 00:25

Това момче много присърце в приело факта, че го разкриха какъв баскетболен "специалист" се оказа. Оспами форума с разни глупави меме-та.

ОКС определено имат с какво да се противопоставят на ГСУ и Дюрант според мен няма как да напусне отбора имайки предвид, че Тъндър се развиват в правилна посока и играят супер баскет.
Един ИСТИНСКИ българин !

[offtopic][youtube]http://www.youtube.com/watch?v=9FWuhfA9Hls[/youtube][/offtopic]

Потребителски аватар
Drunken_Master
Мнения: 20191
Регистриран на: 30 май 2012 15:50
Местоположение: TD Garden
Контакти:

Re: НБА 2015-16

Мнениеот Drunken_Master » 14 май 2016 00:44

AnalBreaker написа:Това момче много присърце в приело факта, че го разкриха какъв баскетболен "специалист" се оказа. Оспами форума с разни глупави меме-та.

ОКС определено имат с какво да се противопоставят на ГСУ и Дюрант според мен няма как да напусне отбора имайки предвид, че Тъндър се развиват в правилна посока и играят супер баскет.

Абе ти преди няколко седмици написа,че Тъндър били "на хартия" по-добри от Мавс...ся изведнъж им стана еб*хти фена...
А това доколко съм "специалист"...аз лично не съм такъв.Само че не понасям хора,които през живота си не са гледали баскетбол (камо ли да са играли),да пишат глупост след глупост...
Сега ми е ясно,че на мода са феновете на Уориърз,ама...Онзи ден пак спорих с един разбирач,дето казваше,че бил фен на Уориърз още от времето на Чембърлейн...;d
ivan56 написа:Когато се говори за Украйна удобно винаги се слага период около 17-18 в украинци по тези места е имало още от 10 в. Историята им е доста сходна с нашата дълги периоди са били под шапката на някой но това не значи че няма такава държава

#галилейеотбурГАЗ

Потребителски аватар
emi_cska
Мнения: 822
Регистриран на: 24 мар 2008 18:04
Местоположение: San Jose, CA USA
Контакти:

Re: НБА 2015-16

Мнениеот emi_cska » 14 май 2016 03:03

rhaegar написа:Поне си спестихме форумната драма Уориърс-Спърс.

Ако финалът е Оклахома-Торонто, ще съм много щастлив. :lol:


Финалът ще е Голдън Стейт Уориърс - Маями
Последна промяна от emi_cska на 14 май 2016 16:06, променено общо 1 път.
САМО ЦСКА!!!! Само Реал Мадрид, Байерн, Манчестър Юнайтед, Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс!!!
100%ва подкрепа за Димитър Бербатов и Голдън Стейт Уориърс и Сакраменто Кингс

nghcvth
Мнения: 3569
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: НБА 2015-16

Мнениеот nghcvth » 14 май 2016 15:57

Миналият сезон съм го критикувал, когато си е заслужавало. Не ме изненадва, че не помниш, защото ти си пишеш по инерция без да четеш. И Уестбрук изобщо не ми е любимец, ама изобщо, дори не го харесвам особено, но не мога да не му отдам заслуженото, когато играе на ниво.

Да, гледах мачове от серията. Какво като не играл Къри? Ми нищо, да не играе най- добрият ти играч явно няма никакво значение. Портланд не са случаен отбор, развиха се страшно много от началото на сезона (след множеството трейдове и слабото начало) и могат да бият практически всеки.

Повтарям за пореден път- подкрепям Уориърс от 2012-а, когато бяха много далеч като класа от сегашното си състояние. Хареса ми атрактивната им игра и затова им стискам палци. Освен тях харесвам и Минесота.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Потребителски аватар
km4x
Мнения: 97
Регистриран на: 16 юли 2015 09:45
Контакти:

Re: НБА 2015-16

Мнениеот km4x » 15 май 2016 16:19

emi_cska написа:
rhaegar написа:Поне си спестихме форумната драма Уориърс-Спърс.

Ако финалът е Оклахома-Торонто, ще съм много щастлив. :lol:


Финалът ще е Голдън Стейт Уориърс - Маями


Финалът според мен ще е Голдън Стейт - Кливланд и 2:4 за Леброн и Ко.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта