Християнски или мюсюлмански

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Християнски или мюсюлмански

Мнениеот ЕМИЛ » 18 сеп 2015 10:53

ndrangheta написа:Няма значение дали е християнски, мюсюлмански, или будистки. Ритуалът е преди всичко идиотски. Това е първобитният идиотизъм на суеверните, неграмотни, учили-недоучили хора, които си обясняват слабите резултати на отбора си с някаква свръхестественото сила. Щом си мислят, че ще постигнат нещо с този ритуал, значи тези хора не просто вярват в Господ. Те вярват, че Господ се интересува от футбол, има си любим отбор (естествено нашия), намесва се в изхода от спортни събития и може да сложи край на серия от слаби резултати на цената на един овен. :) :) :)

Ти не беше ли този който подкрепяше гейпарада? Гледай си там извращенията ииизяш на агнето бъбречетата .

Потребителски аватар
ndrangheta
Мнения: 853
Регистриран на: 09 сеп 2008 19:32
Контакти:

Re: Християнски или мюсюлмански

Мнениеот ndrangheta » 18 сеп 2015 11:13

ЕМИЛ написа:
ndrangheta написа:Няма значение дали е християнски, мюсюлмански, или будистки. Ритуалът е преди всичко идиотски. Това е първобитният идиотизъм на суеверните, неграмотни, учили-недоучили хора, които си обясняват слабите резултати на отбора си с някаква свръхестественото сила. Щом си мислят, че ще постигнат нещо с този ритуал, значи тези хора не просто вярват в Господ. Те вярват, че Господ се интересува от футбол, има си любим отбор (естествено нашия), намесва се в изхода от спортни събития и може да сложи край на серия от слаби резултати на цената на един овен. :) :) :)

Ти не беше ли този който подкрепяше гейпарада? Гледай си там извращенията ииизяш на агнето бъбречетата .


Колят животно на стадион, после аз съм бил извратен :) Емо, стегни се :) :) :)
"What is absurd and monstrous about war is that men who have no personal quarrel should be trained to murder one another in cold blood."

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Християнски или мюсюлмански

Мнениеот kiril.a.d » 18 сеп 2015 11:24

Предлагам, заедно с носърчетата ;), да наемат и шамани от Кения, които преди всеки мач да правят Вуду ритуали за победа!
Белята е, че шаманите и на двата отбора правят едни и същи ритуали, така че нещата пак се решават на терена ;) - или от съдията! ;)
Та я заколете един съдия, че съдиите да решават пак, във ваша полза! ;)
:lol: :lol: :lol:
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1646
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Християнски или мюсюлмански

Мнениеот 1palq4o1 » 18 сеп 2015 11:26

ndrangheta написа:
ЕМИЛ написа:
ndrangheta написа:Няма значение дали е християнски, мюсюлмански, или будистки. Ритуалът е преди всичко идиотски. Това е първобитният идиотизъм на суеверните, неграмотни, учили-недоучили хора, които си обясняват слабите резултати на отбора си с някаква свръхестественото сила. Щом си мислят, че ще постигнат нещо с този ритуал, значи тези хора не просто вярват в Господ. Те вярват, че Господ се интересува от футбол, има си любим отбор (естествено нашия), намесва се в изхода от спортни събития и може да сложи край на серия от слаби резултати на цената на един овен. :) :) :)

Ти не беше ли този който подкрепяше гейпарада? Гледай си там извращенията ииизяш на агнето бъбречетата .


Колят животно на стадион, после аз съм бил извратен :) Емо, стегни се :) :) :)



Сещам се поне за още два случая на курбан по стадионите и то в близкото минало, та не знам дали си извратен ( ако подкрепяш педерастките паради-СИ извратен ), но всичкото месо идващо до масатат ти идва след като е ЗАКЛАНО животното ( някои резаци колят и хора, но това е друг въпрос )

По темата-аФторе, гледам и снощи ти е обяснено около 999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999 пъти, че не е нито христианско, нито мюсюлманско стореното, а ти продължаваш да дълбаеш и да цитираш някакви зиточници, нямащи нищо общо със зададения от ТЕБ въпрос!!!
Че ти се получава провокацията, спор няма-11 страници коментари за глупост!
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1646
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Християнски или мюсюлмански

Мнениеот 1palq4o1 » 18 сеп 2015 11:28

kiril.a.d написа:Предлагам, заедно с носърчетата ;), да наемат и шамани от Кения, които преди всеки мач да правят Вуду ритуали за победа!
Белята е, че шаманите и на двата отбора правят едни и същи ритуали, така че нещата пак се решават на терена ;) - или от съдията! ;)
Та я заколете един съдия, че съдиите да решават пак, във ваша полза! ;)
:lol: :lol: :lol:



Духовит, като вентилатор-както всеки път!!!
Този ти коментар не е ли в разрез с правилата на форума?
Звучи ми като призив за агресия срещу човек!
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

kanar76
Мнения: 633
Регистриран на: 07 мар 2014 15:57
Контакти:

Re: Християнски или мюсюлмански

Мнениеот kanar76 » 18 сеп 2015 11:29

Каръкът няма да спре,трябвало е говедо да заколите или най - малко Гонзо. С агне няма да го изгоните. За Коледа вече си имате угоена свиня. Вашето момче Дебелянчо Леевски. :o :o :o

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Християнски или мюсюлмански

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 18 сеп 2015 11:31

kiril.a.d написа:Предлагам, заедно с носърчетата ;), да наемат и шамани от Кения, които преди всеки мач да правят Вуду ритуали за победа!
Белята е, че шаманите и на двата отбора правят едни и същи ритуали, така че нещата пак се решават на терена ;) - или от съдията! ;)
Та я заколете един съдия, че съдиите да решават пак, във ваша полза! ;)
:lol: :lol:

Кирчо, тя нашата е лесна - ще се оправим и без шамани. ;) Ами вие какво ще правите, красноармейци!?... :roll: За футбол на малки вратички в махалата не ви трябват ни заклинания, ни курбан, ни червеният шаман Г.А. ... :lol:
"Въпрос от потребител във форума:
- Г-н Александров какво ще се случва с ЦСКА. В крайна сметка клубът няма как да продължи във В група така ли?
Ники Александров:
- Чакаме прословутото писмо от ФИФА. От него като че ли зависи всичко. От БФС бяха категорични, че то ще се появи до края на настоящата седмица.
Да видим..."

http://gong.bg/

П.П. Краят на седмицата, пък и не само нейният е близо... 8-)
Последна промяна от Captain Stottlemeyer на 18 сеп 2015 11:39, променено общо 1 път.
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
ndrangheta
Мнения: 853
Регистриран на: 09 сеп 2008 19:32
Контакти:

Re: Християнски или мюсюлмански

Мнениеот ndrangheta » 18 сеп 2015 11:38

1palq4o1 написа:
Сещам се поне за още два случая на курбан по стадионите и то в близкото минало, та не знам дали си извратен ( ако подкрепяш педерастките паради-СИ извратен ), но всичкото месо идващо до масатат ти идва след като е ЗАКЛАНО животното ( някои резаци колят и хора, но това е друг въпрос )



Почти сигурен съм, че животното на масата ми не е клано на стадион с цел да се омилостивят боговете и да започнем да бием на футбол :lol: :lol: :lol:
Ако подкрепяш суеверното поведение през 21 век, ти си не извратен, ти си ВЧЕРАШЕН.
"What is absurd and monstrous about war is that men who have no personal quarrel should be trained to murder one another in cold blood."

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Християнски или мюсюлмански

Мнениеот kiril.a.d » 18 сеп 2015 11:43

1palq4o1 написа:
kiril.a.d написа:Предлагам, заедно с носърчетата ;), да наемат и шамани от Кения, които преди всеки мач да правят Вуду ритуали за победа!
Белята е, че шаманите и на двата отбора правят едни и същи ритуали, така че нещата пак се решават на терена ;) - или от съдията! ;)
Та я заколете един съдия, че съдиите да решават пак, във ваша полза! ;)
:lol: :lol: :lol:



Духовит, като вентилатор-както всеки път!!!
Този ти коментар не е ли в разрез с правилата на форума?
Звучи ми като призив за агресия срещу човек!

Не знам дали е в разрез с правилата, ама това, съдията, човек ли е? - още повече като не ще да ви даде дузпа ;) :lol:
Но пък вашето колене на агне е в разрез със закона за защита на животните!!!
Така че...айде и вас да ви вадят от "А" групата!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
nib
Мнения: 797
Регистриран на: 22 окт 2010 22:24
Контакти:

Re: Християнски или мюсюлмански

Мнениеот nib » 18 сеп 2015 11:46

По темата-аФторе, гледам и снощи ти е обяснено около 999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999 пъти, че не е нито христианско, нито мюсюлманско стореното, а ти продължаваш да дълбаеш и да цитираш някакви зиточници, нямащи нищо общо със зададения от ТЕБ въпрос!!!
Че ти се получава провокацията, спор няма-11 страници коментари за глупост!


първоначално се опитаха да обяснят че било християнско ;) след цитираните "някакви източници" :o видяха че няма на къде и решиха че е езически ритуал (без да ми докажат че не е мюсюлмански, то и няма как де). Ми ОК .
Значи на стадиона са извършили езически ритуал, и дано се спрат до тук. Щото да не излезе Колобър Гонзо преди важен мач, да резне някоя улична мастия и да гадае по вътрешностите и, дали Левски ще победи. :mrgreen:
Последна промяна от nib на 18 сеп 2015 11:51, променено общо 1 път.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта