Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г. Черно Море

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г.

Мнениеот КироВарна » 14 фев 2015 10:35

Готвача написа:
Vladislav написа:Паланков е сякаш тромавичък за десен бек. Кулибали не си спомням да съм го гледал да играе бек, но ще видим. За типичен бек е висок. От друга страна нашата схема на игра е уникална и всичко може да се очаква. Според мен имаме достатъчно футболисти и като количество и като качество. Най- важното е всички да са здрави и Кольо да има варианти. Най- важният ни мач очевидно ще е с Локо Сф, но преди това трябва да бием Славия. А това няма да е никак лесно. Във Варна с тях играем трудно, а и те по принцип са си крив отбор.

Най трудното нещо за промяна в даден човек е начина на мислене.В тази връзка искам да ви попитам,колко пъргав и бърз беше Мишо Лазаров,когато го поставиха на десният бек.И дали някой си спомня,как една черна перла/дали не беше Гара/на един мач на Тича,го настигна след като изоставаше с около 30 метра.Според мен не е въпроса колко е бърз,а как си затваря пространствата.Другото е дали би паснал такъв играч на точно тази схема,но поради липса на чист бек,трябва да се оправяме с наличното.

Не казвам,че от Паланков ще излезе бек,по лош от Мишо Лазаров!Просто си мисля,че по десният фланг ми се иска да виждам играч с възможности да покрива на скорост цялата полоса!Затова считам,че един пъргав и подвижен чернокож,с широка крачка ще е идеален за целта!Тогава на,чуждите "'черни перли",ще противопоставяме нашата черна перла.А това,че е висок за типичен бек,не е чак толкова лошо.Особено в схема с трима защитници....когато на всеки от тях може да се наложи да играе като централен защитник.Всичко това са си наши вариации,разбира се.Какво мисли Кольо,ще видим днес от 13 часа на "Младост".

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г.

Мнениеот КироВарна » 14 фев 2015 19:51

След днешната контрола,Н.Спасов беше спокоен и каза,че всичко е наред!Дано да е така.Мисля,че той опитваше различни варианти.Някои съвсем абсурдни.Започна мача със състав,който максимално се доближава до представите ни за титулярен.Липсваха само Стенио и Бакари.В стартовия състав за мен въпросителната беше,ще може ли П.Златинов да конструира играта?Горе-долу се справи.Около 60 мин влезе другият плеймейкър Бекир Расим.Има още какво да даде.На мен най ми се понравиха Мишо Венков и Матиас Курьор.Хубави слизания и центрирания.Особено Мишо-перфектен!!!Бижев пипаше грамотно,но нямаше много шансове.Райков също опита хубави пробиви,но не винаги успяваше.Марчин и Клок навлизат във форма надявам се.Бяха активни,но без особени изяви!Котев спокоен,Станчев стабилен.....обичайното!След 60 мин влезе Кулибали,на мястото на Клок,но заигра като десен бек.Станчев остана на терена,но мина в централната линия.Не ми стана много ясен замисъла,защото игра като халф в дясно.Не мога да кажа че е бил външен десен,защото такъв беше Бакари....и често на десния фланг се струпваха Кулибали,Станчев и Бакари!По горе писах за абсурдни схеми,на моменти.Ето такива струпвания имах пред вид!На левия фланг застана Коконов,а в центъра до Бижев се появи и Ж.Петков.Верно Вилиян Бижев се изтегли малко назад,но там пък нали беше Беки.Абе малко странна схема,ако въобще имаше схема!Горкият наблюдател на Локо Горна мисля,че се е шашнал от нашата постройка.Надявам се,че целта на Кольо е била именно тази!Аз само се надявам да е вярна старата футболна максима "Мач със мач,не си прилича!"Защото това днешното на нищо не приличаше!

ShooterMan
Мнения: 7821
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г.

Мнениеот ShooterMan » 14 фев 2015 21:19

Аз мисля, че имаме много добър отбор с много можещи играчи. Изключителна класа имаме в средата на терена, тук може би отстъпваме само на Лудогорец. В нападение когато се оправи Бакари, и с Бижев - също смятам, че сме поне в топ 4. На вратарския пост - щом застане Китана сме твърдо номер 1. Проблема ни е защитата, там ще имаме проблеми. Не знам, така го усещам, дано да греша.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

black sea
Мнения: 658
Регистриран на: 03 авг 2013 22:36
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г.

Мнениеот black sea » 14 фев 2015 21:46

КироВарна написа:След днешната контрола,Н.Спасов беше спокоен и каза,че всичко е наред!Дано да е така.Мисля,че той опитваше различни варианти.Някои съвсем абсурдни.Започна мача със състав,който максимално се доближава до представите ни за титулярен.Липсваха само Стенио и Бакари.В стартовия състав за мен въпросителната беше,ще може ли П.Златинов да конструира играта?Горе-долу се справи.Около 60 мин влезе другият плеймейкър Бекир Расим.Има още какво да даде.На мен най ми се понравиха Мишо Венков и Матиас Курьор.Хубави слизания и центрирания.Особено Мишо-перфектен!!!Бижев пипаше грамотно,но нямаше много шансове.Райков също опита хубави пробиви,но не винаги успяваше.Марчин и Клок навлизат във форма надявам се.Бяха активни,но без особени изяви!Котев спокоен,Станчев стабилен.....обичайното!След 60 мин влезе Кулибали,на мястото на Клок,но заигра като десен бек.Станчев остана на терена,но мина в централната линия.Не ми стана много ясен замисъла,защото игра като халф в дясно.Не мога да кажа че е бил външен десен,защото такъв беше Бакари....и често на десния фланг се струпваха Кулибали,Станчев и Бакари!По горе писах за абсурдни схеми,на моменти.Ето такива струпвания имах пред вид!На левия фланг застана Коконов,а в центъра до Бижев се появи и Ж.Петков.Верно Вилиян Бижев се изтегли малко назад,но там пък нали беше Беки.Абе малко странна схема,ако въобще имаше схема!Горкият наблюдател на Локо Горна мисля,че се е шашнал от нашата постройка.Надявам се,че целта на Кольо е била именно тази!Аз само се надявам да е вярна старата футболна максима "Мач със мач,не си прилича!"Защото това днешното на нищо не приличаше!


Щом такъв непоправим оптимист като теб е до известна степен недоволен, значи положението не е никак добро. Това в кръга на шегата, а сега малко по-сериозно.
Много пропуски, а и много грешки в защита. Не е нормално Добруджа с два-три по опасни удара да ни вкарва гол, а и в цялата подготовка ни напълниха мрежата. Все пак разполагаме с двама от най-добрите защитници в България, така че не знам какви експерименти прави бат Кольо, но получаваме много елементарни голове, от нищото. Другата седмица трябва много да внимаваме, защото Локо ГО са много прилично отборче, може би на нивото на Славия и Локо Пд. Предполагам, че сложихме днес край на експериментите.

Потребителски аватар
Clarion
Мнения: 951
Регистриран на: 16 юли 2010 17:37
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г.

Мнениеот Clarion » 15 фев 2015 01:53

от видяното днес - мисля, че Стенио се справя по-добре на тази позиция, на която днес игра основно Клок. Златинов не ми хареса много, освен гола и едно-две технични отигравания - не знам защо, но през цялото време го сравнявах с ДаниГ .. ами ДаниГ е по-добър :-) и нещо няма баланс по фланговете - там където са по-активните играчи - само там практически се играе. разгадаеми сме :-)
"Наш'те го вкараха! За останалите - DU HAST!"

Sole
Мнения: 4556
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г.

Мнениеот Sole » 15 фев 2015 12:22

Китанов не го чакайте до края на този сезон и при едно евентуално завръщане на есен едва ли ще достигне старата си форма. Голяма грешка,че изтърваха Пиргов. В контролите пролича,че вратарския ни пост е една голяма дупка! Истината е,че И.Николов и А.Чанович за съжаление не са на ниво А група.

Sole
Мнения: 4556
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г.

Мнениеот Sole » 21 фев 2015 00:30

ЮНОША на "Славия"иска да рита за "ЧЕРНО МОРЕ"

varna-sport.com 20.02.2015 20:43
Юношата на "Славия" Васил Канев иска да рита за "Черно море". 22-годишният футболист се върна от проби във втородивизионния "Болуспор", но трансферът се провали, защото правата на футболиста са в "Славия", а клубът поиска 20 000 лв трансфер от турците. В момента Канев тренира с "Локо" (Сф), но само за да е в спортна форма. Договорът му с "белите" е до края на юни, но Канев иска да играе. "Локо" (Сф) са му предложили договор, но от новия сезон.
Снимка Фейсбук
Васил Канев иска да рита в "Черно море" до лятото като офанзивен десен бек, какъвто Морето търсеше.

Vladislav
Мнения: 1601
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г.

Мнениеот Vladislav » 21 фев 2015 10:03

Аз пък искам в Байерн Мюнхен да поритам до лятото... нямат си какво даа напишат и творят шедьоври.

bez-nick
Мнения: 1668
Регистриран на: 18 юли 2011 15:57

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г.

Мнениеот bez-nick » 22 фев 2015 21:00

Черно море море взема Себастиан Ернандес от Лудогорец
22 февруари 2015, 20:47 | Ивайло Борисов


Ще играе под наем на Тича до края на сезона

Черно море взема футболист от Лудогорец, научи varnautre.bg. Става въпрос за халфът Себастиан Ернандес, който идва на Тича от Лудогорец. Колумбийският полузащитник вече е във Варна и ще направи първа тренировка с "моряците" утре.

Ернандес пристигна при разградчани точно преди две години, но така и не успя да се наложи в състава. Договорът му с орлите е до лятото на 2016 година. Старши треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев няма намерение да го използва пълноценно и през пролетния дял и затова той ще играе на Тича под наем.


Добро футболистче между другото, не знам защо не му даваха много шанс, но винаги когато играеше за тях - или гол, или асистенция.

Sole
Мнения: 4556
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г.

Мнениеот Sole » 22 фев 2015 23:12

bez-nick написа:
Черно море море взема Себастиан Ернандес от Лудогорец
22 февруари 2015, 20:47 | Ивайло Борисов


Ще играе под наем на Тича до края на сезона

Черно море взема футболист от Лудогорец, научи varnautre.bg. Става въпрос за халфът Себастиан Ернандес, който идва на Тича от Лудогорец. Колумбийският полузащитник вече е във Варна и ще направи първа тренировка с "моряците" утре.

Ернандес пристигна при разградчани точно преди две години, но така и не успя да се наложи в състава. Договорът му с орлите е до лятото на 2016 година. Старши треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев няма намерение да го използва пълноценно и през пролетния дял и затова той ще играе на Тича под наем.

Отлично попълнение за Ч.море, дано не се окаже закъсняло. Предвид,че дори и да си вземем останалите 3 мача очевадно,че останалите отбори играят вползу левски§локосф /като последният театър беше локопд-локосф 0:4/


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта