Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г. Черно Море

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г.

Мнениеот ShooterMan » 23 фев 2015 00:07

Чудесна новина! Типичен плеймейкър! Артист, импровизатор, вчера видяхме, че точно това много ни липсва. Отлично попълнение, латиноса може да е типичната 10-ка на този отбор, Кольо добре се е ориентирал :P
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

КироВарна
Мнения: 1684
Регистриран на: 02 апр 2013 14:04
Skype: kiro.stel
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г.

Мнениеот КироВарна » 23 фев 2015 09:50

ShooterMan написа:Чудесна новина! Типичен плеймейкър! Артист, импровизатор, вчера видяхме, че точно това много ни липсва. Отлично попълнение, латиноса може да е типичната 10-ка на този отбор, Кольо добре се е ориентирал :P

Нямам никакви впечатления от това момче!Много малко съм го гледал!Но щом е с такава огромна заплата,явно си струва парите.Все някой го е гледал,преди да подпише с него.А е купен за 400 000 евро!!!Колко футболисти в нашето шампионатче,струват даже и половината от тази сума?Домусчиев дава пари за играчи,но не хвърля на вятъра!Не е можал да се наложи в Лудогорец,но не значи,че е по-слаб от Марселиньо!На нас ни трябва,а той е гладен за футбол след две години пейка!Дай Боже да му тръгне и да се сработи с другите халфове.Средната ни линия става все по добра!Имаше момент,когато някои недоволстваха,че ТИМ-аджиите са подарили Сашо на Домусчиев!Аз мисля,че не е така и има клауза в договора според,която при негов трансфер в чужбина,МОРЕТО получава голям процент от сумата.Чувал съм за 40%,но не знам дали е точно.Предполагам,че идването на Ернандес има връзка с това!Тъй като продажбата на АЛЕКСАНДЪР АЛЕКСАНДРОВ се забави,а и не стои на дневен ред.Мисля,че получаваме компенсация.Дано да си струва!Някои заглавия с въпроса"Сателити на Домуса ли ставаме?",леко ме развеселиха и ми напомниха времето,когато имаше подобни подхвърляния преди идването на Г.Илиев от Кюстендил!

Потребителски аватар
snakebite
Мнения: 2080
Регистриран на: 23 яну 2012 20:39
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г.

Мнениеот snakebite » 23 фев 2015 10:21

Ще ви свърши работа !. Миналия сезон имаше отлично КПД - 5-6 гола и толкова асистенции, за много малко игрово време - 10-15 мача !
Не е подходящ за контраатаки, тъй като е сравнително бавен, но за сгъстена зашита и около пеналта е много добър. Умее да се извръща и да стреля от всякакви позиции, има много отработен и насочен удар. Също е добър и на свободни удари !
За мен лично - по добър от Вандерсон. С Марселиньо все пак няма как да се сравнява ( и никой в БГ, де ;) )
Успех на Ернандес с екипа на Черно море, дано да се представи добре и да си го върнем, или продадем...
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5145
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г.

Мнениеот ogrizko » 23 фев 2015 12:31

ами ....малко е бавен, но все пак дано се впише в отбора :)
Изображение

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г.

Мнениеот Готвача » 23 фев 2015 21:47

ShooterMan написа:Чудесна новина! Типичен плеймейкър! Артист, импровизатор, вчера видяхме, че точно това много ни липсва. Отлично попълнение, латиноса може да е типичната 10-ка на този отбор, Кольо добре се е ориентирал :P

Кольо търси Кривия и най накрая май го намери :) .Сега без майтап,нашият спец иска да има типична 10-ка и вече потрива доволно ръце,представяйки си пуснатите топки зад защитата на противника и Бижев който ги застига.И аз така де. :mrgreen: Не бил ставал за контри,защото бил бавен.Че то има кой да бяга/Мони,Коконов,Матиа,Бакари.../,нямаше кой да подава досега.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г.

Мнениеот ShooterMan » 24 фев 2015 11:02

Че той и Кривия не беше "син на вятъра" :mrgreen: . От Ернандес се иска - идеи, асистенции, владение на топката, добри преки-свободни и статични положения....и по възможност - шоу за публиката. Мисля, че може тези неща. Той да свърши всичко това, пък никой няма да му се сърди, че не можел да играе по крилото хахаха, да пусне паса той само, има кой да бяга - Бижев, Бакари, Райков, Курьор, Коконов, ние бързаци имаме бол....Мисля, че с халфове - Стенио, Клок, Марчин и Ернандес нещата стават много сериозни. Като халфова линия ние със сигурност сме веднага след Лудогорец по класа....това е марката на Кольо, силната халфова линия ;)
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Готвача
Мнения: 2710
Регистриран на: 05 авг 2011 18:46
Местоположение: UK
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г.

Мнениеот Готвача » 24 фев 2015 19:13

ShooterMan написа:Че той и Кривия не беше "син на вятъра" :mrgreen: . От Ернандес се иска - идеи, асистенции, владение на топката, добри преки-свободни и статични положения....и по възможност - шоу за публиката. Мисля, че може тези неща. Той да свърши всичко това, пък никой няма да му се сърди, че не можел да играе по крилото хахаха, да пусне паса той само, има кой да бяга - Бижев, Бакари, Райков, Курьор, Коконов, ние бързаци имаме бол....Мисля, че с халфове - Стенио, Клок, Марчин и Ернандес нещата стават много сериозни. Като халфова линия ние със сигурност сме веднага след Лудогорец по класа....това е марката на Кольо, силната халфова линия ;)

Само да те допълня-и МИСЛЕЩАТА халфова линия!Единствено леко ме притеснява дебалансираната ни защита поради липсата на десен бек.
Живей днес,защото вчера няма да се върне,а утре може да не дойде!
В сайт за запознанства-"Търся жена която може да лови ,чисти и готви риба.Да може да копае червеи и да обича секса.Да има мотор и лодка.Моля постнете снимки на мотора и лодката!"

ShooterMan
Мнения: 7816
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г.

Мнениеот ShooterMan » 25 фев 2015 01:29

И аз да допълня - по-добре такава, отколкото както бе досега с десен бек Алвеша - хем тактически неграмотен, хем с червения картон в джоба си ходи....Добър е отбора, има изпълнители за добър футбол и при малко шанс в жребия можем да играем финал за Купата(поне) и да участваме в ЕКТ. Признавам, нямаме предишния блясък, но преди имахме наистина няколко много големи играча и като имена, и като класа. Все пак - Ернандес както казаха е гледан, купен с пари, взет да замести Марселиньо, що пък просто да не е имал къде късмет, къде възможности получени да стори и това? 8-)
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

bez-nick
Мнения: 1668
Регистриран на: 18 юли 2011 15:57

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г.

Мнениеот bez-nick » 25 фев 2015 14:53

ShooterMan написа:И аз да допълня - по-добре такава, отколкото както бе досега с десен бек Алвеша - хем тактически неграмотен, хем с червения картон в джоба си ходи....Добър е отбора, има изпълнители за добър футбол и при малко шанс в жребия можем да играем финал за Купата(поне) и да участваме в ЕКТ.


Доколкото знам, това винаги го решават, когато стане ясен финалът. Миалата година специално заради Ботев Пд го промениха, въпреки че бяха приели, че предимство има 4-я в класирането, а не финалиста. Така че очаквайте и сега да има сеч за морето ако стигне финала и го загуби, както преди години Вальо Михов смени домакинството на финалния мач за купата между Черно Море - Литекс, от Бургас на София, а преди това остави Цска да домакинства срещу Черно Море отново в София за финала...

Потребителски аватар
Clarion
Мнения: 951
Регистриран на: 16 юли 2010 17:37
Контакти:

Re: Контроли,Трансфери,Спекулации, зима 2014-15г.

Мнениеот Clarion » 25 фев 2015 18:05

bez-nick написа:
ShooterMan написа:И аз да допълня - по-добре такава, отколкото както бе досега с десен бек Алвеша - хем тактически неграмотен, хем с червения картон в джоба си ходи....Добър е отбора, има изпълнители за добър футбол и при малко шанс в жребия можем да играем финал за Купата(поне) и да участваме в ЕКТ.


Доколкото знам, това винаги го решават, когато стане ясен финалът. Миалата година специално заради Ботев Пд го промениха, въпреки че бяха приели, че предимство има 4-я в класирането, а не финалиста. Така че очаквайте и сега да има сеч за морето ако стигне финала и го загуби, както преди години Вальо Михов смени домакинството на финалния мач за купата между Черно Море - Литекс, от Бургас на София, а преди това остави Цска да домакинства срещу Черно Море отново в София за финала...


Аз понеже съм спорил по темата много - това, кой да участва в европейските клубни турнири, не се решава от БФС, а от УЕФА, и там ясно е написано, че ако носителя на купата на страна получи право да играе в шампионската лига (за България това означава да е станал шампион, а под шампионска лига се разбира целия квалификационен процес), неговото място се заема от другия финалист за купата.
"Наш'те го вкараха! За останалите - DU HAST!"


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта