Кой финансира Ботев Пд, спонсори и благодетели. АНКЕТА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Как според вас се спонсорира Ботев Пд?

Финансирането на клуба е законно и "на светло"
19
35%
Няма реално публична яснота около финансирането на отбора, индикации за спонсорите може да се видят по базите и екипите
35
65%
 
Общо гласове: 54

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Кой финансира Ботев Пд, спонсори и благодетели. АНКЕТА

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 30 ное 2014 20:58

Не виждам клуб в А-група да има публичност и яснота на финансирането. Не виждам и подобни теми-анкети във форумите на Левски, ЦСКА, Славия, Локо Сф, Локо Пд, Литекс. Да речем, при Берое, Лудогорец, Хасково и Марек финансирането може да се обясни, но и там няма яснота на разплащания, комисионни и договори. Аз лично съм "ЗА" вдигането на завесата за всички. Ще помоля Славия Завинаги, който е загрижен като мен за прозрачността на финансирането на родния футбол и спорт да открие подобни теми-анкети и за останалите "непрозрачни" дружества, благодаря!
Изображение Изображение

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: Кой финансира Ботев Пд, спонсори и благодетели. АНКЕТА

Мнениеот diplomat » 30 ное 2014 21:01

Ботевъ Пловдивски написа:Не виждам клуб в А-група да има публичност и яснота на финансирането. Не виждам и подобни теми-анкети във форумите на Левски, ЦСКА, Славия, Локо Сф, Локо Пд, Литекс. Да речем, при Берое, Лудогорец, Хасково и Марек финансирането може да се обясни, но и там няма яснота на разплащания, комисионни и договори. Аз лично съм "ЗА" вдигането на завесата за всички. Ще помоля Славия Завинаги, който е загрижен като мен за прозрачността на финансирането на родния футбол и спорт да открие подобни теми-анкети и за останалите "непрозрачни" дружества, благодаря!

Подписвам се под този граждански иск. 8-)

Потребителски аватар
Балкански Орел
Мнения: 5382
Регистриран на: 21 юли 2013 15:18
Контакти:

Re: Кой финансира Ботев Пд, спонсори и благодетели. АНКЕТА

Мнениеот Балкански Орел » 30 ное 2014 21:10

А автора защо не си зададе въпроса как Славия със средна посещаемост 150 човека, никакви спонсори и кретане в дъното на таблицата има пари за съществуването си.Аз отговора го знам.
Последна промяна от Балкански Орел на 30 ное 2014 21:10, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кой финансира Ботев Пд, спонсори и благодетели. АНКЕТА

Мнениеот slavia_forever » 30 ное 2014 21:15

Ботевъ Пловдивски написа:Ще помоля Славия Завинаги, който е загрижен като мен за прозрачността на финансирането на родния футбол и спорт да открие подобни теми-анкети и за останалите "непрозрачни" дружества, благодаря!

Но защо? В момента единствено Ботев Пд цитира на екипите си спонсор в процедура по несъстоятелност.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Кой финансира Ботев Пд, спонсори и благодетели. АНКЕТА

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 30 ное 2014 21:17

sirakov77 написа:...Кой финансира Левски, Батков с адвокатската си кантора? ;) ....

Ако смяташ, че Адвокатска кантора "Батков, Стоев, Ботев и Сие" е единствения бизнес на Тодор Костадинов Батков, то значи си мно-о-го далеч от истината! :lol: Вземи се информирай първо, преди да се изказваш неподготвен... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Кой финансира Ботев Пд, спонсори и благодетели. АНКЕТА

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 30 ное 2014 21:23

slavia_forever написа:
Ботевъ Пловдивски написа:Ще помоля Славия Завинаги, който е загрижен като мен за прозрачността на финансирането на родния футбол и спорт да открие подобни теми-анкети и за останалите "непрозрачни" дружества, благодаря!

Но защо? В момента единствено Ботев Пд цитира на екипите си спонсор в процедура по несъстоятелност.


Защото липсва прозрачност във финансирането на 90% от отборите (не съм на 100% сигурен и за останалите). КТБ е поставена на екипите съгласно подписан за целта договор за спонсорство. Дали сумата за това е заплатена до края на този сезон (вероятно) предполагам е проверимо. Ако желаете, може да се заемете и с тази важна проверка. Аз заставам твърдо зад кръстоносния Ви поход за разкриване на задкулисието на финансите в българския футбол.
Изображение Изображение

kanari
Мнения: 318
Регистриран на: 20 дек 2008 14:42
Контакти:

Re: Кой финансира Ботев Пд, спонсори и благодетели. АНКЕТА

Мнениеот kanari » 30 ное 2014 21:25

slavia_forever написа:За да се избегнат спекулациите около финансирането на Ботев Пд и за да не се говори само и единствено за КТБ и Цветан Василев, за което има теми, създавам тази нова тема, в която да коментираме факти около благодетелите и спонсорите на този клуб. "На светло" ли се финансира отбора и има ли някаква фактическа информация относно тази тема? Финансират ли се други спортове извън футбола, школи и т.н. и чрез какви източници на средства?


Ти беше обещал, че повече няма да пишеш във форум Ботев. Дори да има резон в темата, пусната от теб си е чиста провокация. Нормална дискусия няма как да се получи, защото си недолюбван от всички ботевисти.

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кой финансира Ботев Пд, спонсори и благодетели. АНКЕТА

Мнениеот slavia_forever » 30 ное 2014 21:26

Ботевъ Пловдивски написа:
slavia_forever написа:
Ботевъ Пловдивски написа:Ще помоля Славия Завинаги, който е загрижен като мен за прозрачността на финансирането на родния футбол и спорт да открие подобни теми-анкети и за останалите "непрозрачни" дружества, благодаря!

Но защо? В момента единствено Ботев Пд цитира на екипите си спонсор в процедура по несъстоятелност.


Защото липсва прозрачност във финансирането на 90% от отборите (не съм на 100% сигурен и за останалите). КТБ е поставена на екипите съгласно подписан за целта договор за спонсорство. Дали сумата за това е заплатена до края на този сезон (вероятно) предполагам е проверимо. Ако желаете, може да се заемете и с тази важна проверка. Аз заставам твърдо зад кръстоносния Ви поход за разкриване на задкулисието на финансите в българския футбол.

По-скоро темата не е за КТБ, а за да се цитират тук спонсорите на Ботев Пд, не само във футболния отбор, но и в другите спортове, школи и т.н.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Кой финансира Ботев Пд, спонсори и благодетели. АНКЕТА

Мнениеот slavia_forever » 30 ное 2014 21:29

kanari написа:
slavia_forever написа:За да се избегнат спекулациите около финансирането на Ботев Пд и за да не се говори само и единствено за КТБ и Цветан Василев, за което има теми, създавам тази нова тема, в която да коментираме факти около благодетелите и спонсорите на този клуб. "На светло" ли се финансира отбора и има ли някаква фактическа информация относно тази тема? Финансират ли се други спортове извън футбола, школи и т.н. и чрез какви източници на средства?


Ти беше обещал, че повече няма да пишеш във форум Ботев. Дори да има резон в темата, пусната от теб си е чиста провокация. Нормална дискусия няма как да се получи, защото си недолюбван от всички ботевисти.

Бил съм обещал да не пиша във форума на Ботев?! :shock: Че аз съм радетел на това, всеки да пише там, където иска съобразно правилата на форума. А темата НЕ е провокативна! Както виждаш въпросите са подадени без заяждане и каквато и да било провокация. А резултатите от анкетата за момента са показателни.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Ботевъ Пловдивски
Мнения: 6156
Регистриран на: 10 юли 2013 21:10
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Кой финансира Ботев Пд, спонсори и благодетели. АНКЕТА

Мнениеот Ботевъ Пловдивски » 30 ное 2014 21:36

slavia_forever написа:По-скоро темата не е за КТБ, а за да се цитират тук спонсорите на Ботев Пд, не само във футболния отбор, но и в другите спортове, школи и т.н.


Точно, призовавам Ви да откриете подобни теми за финансирането на всички тимове по футбол, баскетбол, волейбол, хандбал, бокс, хокей на лед, водна топка на Левски, ЦСКА, Славия, Локо Сф, Локо Пд, Литекс и др. спортни дружества в елита. Нека веднъж завинаги вдигнем завесата над финансирането в родния спорт. Защо в него влизат пари без отчетност и кой допуска спорта от поле на постижения и надпревара на характери да се превръща в пералня за мръсни пари :?:
Изображение Изображение


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта