Всичко за Димитър Димитров-Херо в Ботев, АНКЕТА

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

АНКЕТА: Какво е мнението ви за Димитър Димитров-Херо?

Положително
59
48%
Отрицателно
50
40%
Нямам мнение
15
12%
 
Общо гласове: 124

Plovdiv 100
Мнения: 472
Регистриран на: 09 мар 2014 22:27

Re: Херо посрещна Ботев Пловдив в хотела в Поморие

Мнениеот Plovdiv 100 » 14 май 2014 14:40

bulgaro написа:Феро е треньор в школата на Литекс, а Марин Бакалов е основната фигура в скаутското ни звено. Други въпроси?


И, кво за Бакалов? Кво си недоволен?

БПФК
Мнения: 412
Регистриран на: 22 сеп 2010 17:50
Контакти:

Re: Херо посрещна Ботев Пловдив в хотела в Поморие

Мнениеот БПФК » 14 май 2014 19:12

Всички виждаме резултатите от "добрата" работа на скаутското звено, Марин заради същата "добра" работа беше уволнен като директор.
100!!!
[wrapimg=]http://i47.tinypic.com/k388oz.jpg[/wrapimg]
тук фотошоп няма!!!

Потребителски аватар
Шврнц Тпрунков
Мнения: 1427
Регистриран на: 20 ное 2009 18:35
Контакти:

Re: Херо посрещна Ботев Пловдив в хотела в Поморие

Мнениеот Шврнц Тпрунков » 14 май 2014 20:33

БПФК написа:Всички виждаме резултатите от "добрата" работа на скаутското звено, Марин заради същата "добра" работа беше уволнен като директор.


Без да вземам страна по въпросът - това звено оперира основно за лов на деца и юноши.
Не натискайте ТУК!

Потребителски аватар
Tosh
Мнения: 381
Регистриран на: 23 юни 2010 01:15
Контакти:

Re: Херо посрещна Ботев Пловдив в хотела в Поморие

Мнениеот Tosh » 15 май 2014 02:04

Знам, че Огнян Атанасов (бат Оги :)) е главен селекционер при юношите, а Марин и Коцето (до скоро) бяха нещо като скаути, но не знам до колко действително се занимават с тези неща.
est. 1912

Потребителски аватар
<N>
Мнения: 70
Регистриран на: 12 яну 2009 12:21
Контакти:

Re: Херо посрещна Ботев Пловдив в хотела в Поморие

Мнениеот <N> » 16 май 2014 09:53

http://www.marica.bg/%D1%85%D0%B5%D1%80%D0%BE-%D0%BE%D1%82%D0%BA%D0%B0%D0%B7%D0%B0-%D0%BF%D0%BE%D0%BA%D0%B0%D0%BD%D0%B0-%D0%BE%D1%82-%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B5%D0%B2-news80737.html

Не искам да обидя никой, но не си представям да работя в Ботев. Аз вече съм водил Локомотив и той е останал завинаги в сърцето ми. Знам какво е съперничеството между двата отбора, което е родило едно от най-хубавите дербита у нас. Може би то е първо като емоционален заряд. Щастлив съм, че два пъти начело на Локо спечелих пловдивското дерби. Емоцията никога не бива да се пренебрегва, когато става въпрос за футбол", заяви Херо
Поредната ку*венска постъпка на Херо.
Успех на Ботев.

deqn@
Мнения: 4
Регистриран на: 24 апр 2014 12:46
Контакти:

Re: Херо посрещна Ботев Пловдив в хотела в Поморие

Мнениеот deqn@ » 18 май 2014 15:07

Едно голямо "БРАВО" на ръководството на любимия ми тим . Поредното глупаво и безсмислено назначаване на ръководни фигури за които е БОТЕВ е само пари . Първо директор левскар ,а сега и черно бял фен който мрази "НЕЩАСТНИЦИТЕ" . Благодаря за правилния футбол , правилните назначения и качествени попълнения.
Знам , че сигурно доста хора тук във форума ще ме оплюят ,но фланелката и шала ,както и разбитото ми сърце ги прибирам в раклата и ще ги извадя когато се обедя че може и да е станала промяна .
След финала /на който присъствах/ се изписаха хиляди статии за бесните фенове и какво са направили , какво са счупили и колко пияни са били ,НО ПО ДЯВОЛИТЕ ЗАЩО НИКОЙ НЕ НАПИСА КАК ТОЗИ МИЗЕРНИК мъри НИ ОРИЗИЛИ И КАК НИ ОБИДИ . БОКЛУЦИТЕ ВЪН ОТ БОТЕВ .
Г-Н Василев отървете се от пиявиците и върнете истинските фенове на отбора заради които ,може би , създадохте идеята за възраждане.

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: Херо посрещна Ботев Пловдив в хотела в Поморие

Мнениеот venomcho » 18 май 2014 17:15

Буфер, скрий се бе

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3649
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

АНКЕТА: Какво е мнението ви за Димитър Димитров-Херо?

Мнениеот DarkPsy » 02 юни 2014 11:38

Херо на официалното представяне: Левски ми даваше повече пари, дойдох да вдигна Ботев Пд

Изображение

Днес на извънредна пресконференция в пресцентъра на клубната база на Ботев (Пловдив) в Коматево бяха представени две от силните фигури в клуба. Новият изпълнителен директор Тервел Златев и спортно-технически - Димитър Димитров. На брифинга присъства и президентът на клуба Иван Джиджев. "Тази длъжност, която ще изпълнявам не съм я изпълнявам до момента. Но не е и толкова различна. Дошъл съм да помагам в израстването както на първия отбор така и на съставите от школата. Не парите бяха основното и водещото. Дори напротив - офертата на Левски беше по-висока от финансово естество. Опитвал съм се в клубовете, в които работя да бъда максимално коректен и към своя отбор и към противниците. С огромно желание ще работя в клуба, каза Херо.

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=490822

Ето, че митът за алчността на Херо е разбит. Левскарите ще му се извинят ли?
Последна промяна от DarkPsy на 02 юни 2014 12:45, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24525
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Херо:дойдох да вдигна Ботев Пд

Мнениеот boabbb » 02 юни 2014 11:39

Тоя почна като Божи86 - "Трябва да се вдигаме" :mrgreen: :lol: :lol:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Херо:дойдох да вдигна Ботев Пд

Мнениеот W84me » 02 юни 2014 11:55

boabbb написа:Тоя почна като Божи86 - "Трябва да се вдигаме" :mrgreen: :lol: :lol:

Пак казвам...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 35 госта