100 Годишнината на ПФК "Левски" София

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
vetchnia
Мнения: 222
Регистриран на: 02 мар 2012 14:01
Контакти:

100 Годишнината на ПФК "Левски" София

Мнениеот vetchnia » 20 мар 2014 08:57

Подаръкът който ни направиха футболисти и ръководство на Левски по случай 100 годишнината е наистина "незабравим" - нито ще се зарадваме с купа или титла, нито ще видим новия сектор готов. Предвид показаната игра и резултати от последните 5-6 години, става пределно ясно, че отбора затъва все повече и повече в тинята на некадърността. Предлагам на ръководството на Левски едно решение, което биха могли да го поднесат като подарък към всички нас, които обичаме този велик Клуб. На първо място да разпродадат всички футболистчета от първия отбор - може да ги върнат от джунглите, от където са ги взели или да ги зазидат в колоните на сектор "А", но последното не е за препоръчване, защото предвид бездарността им, секторът може да се срути. На второ място всички членове на УС да подадат оставка начело с г-н Батков. И така отборът ще може да се прероди (защото бе брутално убит), да започне на ново, както през 1914 - с юноши на клуба и млади момчета. Вярно е че няма да има кой знае какви резултати през първите 3, 4, та дори и 5 години, но стотици пъти предпочитам това пред нескопосаните движения на шепа туземци. Сто процента съм сигурен, че юношите на Левски ще дават всичко и на всяка цена, ще изринат терена ако трябва, за да побеждава Левски и да върви нагоре, та било то и за малко пари. Причината би била една - защото обичат Левски, обичат родния си клуб. Левски винаги е бил и ще бъде. На клуба му предстоят славни дни, както в България така и в Европа. Този отбор никога няма да бъде погребан! САМО ЛЕВСКИ ! ! !

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22992
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: 100 Годишнината на ПФК "Левски" София

Мнениеот W84me » 20 мар 2014 09:10

Дреме ми за тия футболисти! Празника трябва да си го направим ние!
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

redchampions
Мнения: 224
Регистриран на: 13 май 2008 09:29
Контакти:

Re: 100 Годишнината на ПФК "Левски" София

Мнениеот redchampions » 20 мар 2014 09:26

Ама тоя Батков си е за убиване - без титла и купа разбирам, има по-силни отбори в момента, не става само с "другите начини" на Иво Тонев, ама да ви остави и без Европа за първи път от толкова години и то точно сега... нямам думи.

Потребителски аватар
stefan iliikov
Мнения: 11
Регистриран на: 20 мар 2014 09:21
Контакти:

Re: 100 Годишнината на ПФК "Левски" София

Мнениеот stefan iliikov » 20 мар 2014 09:26

Абсолютно подкрепям, такива бездарници и не знам какви думи да измисля още за тея те дори даже не са футболисти, по-зле от аматьори са нямат място в нашия клуб! Пълен срам и после след мача с Ботев трябва да ги съжалявам, че ревали в съблекалнята ? айде бе... Докато всички начело с Батков не си тръгнат не ни очакват добри дни...
" Най-богат е този, чието щастие изисква най-малко пари "

Потребителски аватар
stefan iliikov
Мнения: 11
Регистриран на: 20 мар 2014 09:21
Контакти:

Re: 100 Годишнината на ПФК "Левски" София

Мнениеот stefan iliikov » 20 мар 2014 09:29

redchampions написа:Ама тоя Батков си е за убиване - без титла и купа разбирам, има по-силни отбори в момента, не става само с "другите начини" на Иво Тонев, ама да ви остави и без Европа за първи път от толкова години и то точно сега... нямам думи.

Да ама като гледам на какво ниво сме и Левски и Цска по-добре да не играем в Европа. Няма смисъл да си набиваме на акъла после защо сме пак толкова зле и падаме от знайни и не знайни.
" Най-богат е този, чието щастие изисква най-малко пари "

redchampions
Мнения: 224
Регистриран на: 13 май 2008 09:29
Контакти:

Re: 100 Годишнината на ПФК "Левски" София

Мнениеот redchampions » 20 мар 2014 09:35

stefan iliikov написа:
redchampions написа:Ама тоя Батков си е за убиване - без титла и купа разбирам, има по-силни отбори в момента, не става само с "другите начини" на Иво Тонев, ама да ви остави и без Европа за първи път от толкова години и то точно сега... нямам думи.

Да ама като гледам на какво ниво сме и Левски и Цска по-добре да не играем в Европа. Няма смисъл да си набиваме на акъла после защо сме пак толкова зле и падаме от знайни и не знайни.


Ооо, аз отдавна съм на мнение, че УЕФА трябва да ни изхвърли от всички евротурнири (българските отбори) да не се резилим. Ама ето, дойдоха лудите, да ни отсрамят малко.

Потребителски аватар
stefan iliikov
Мнения: 11
Регистриран на: 20 мар 2014 09:21
Контакти:

Re: 100 Годишнината на ПФК "Левски" София

Мнениеот stefan iliikov » 20 мар 2014 09:38

redchampions написа:
stefan iliikov написа:
redchampions написа:Ама тоя Батков си е за убиване - без титла и купа разбирам, има по-силни отбори в момента, не става само с "другите начини" на Иво Тонев, ама да ви остави и без Европа за първи път от толкова години и то точно сега... нямам думи.

Да ама като гледам на какво ниво сме и Левски и Цска по-добре да не играем в Европа. Няма смисъл да си набиваме на акъла после защо сме пак толкова зле и падаме от знайни и не знайни.


Ооо, аз отдавна съм на мнение, че УЕФА трябва да ни изхвърли от всички евротурнири (българските отбори) да не се резилим. Ама ето, дойдоха лудите, да ни отсрамят малко.

така е
" Най-богат е този, чието щастие изисква най-малко пари "

миле гърбавия
Мнения: 1494
Регистриран на: 13 дек 2009 14:12
Skype: 1G2472L

Re: 100 Годишнината на ПФК "Левски" София

Мнениеот миле гърбавия » 20 мар 2014 09:39

Има десетки отбори в света дето честват 100 годишнина .Що пък трябва задължително да се печелят титли и купи?
Последна промяна от миле гърбавия на 20 мар 2014 09:42, променено общо 1 път.

nevinen_autist
Мнения: 165
Регистриран на: 25 окт 2013 09:59
Контакти:

Re: 100 Годишнината на ПФК "Левски" София

Мнениеот nevinen_autist » 20 мар 2014 09:42

stefan iliikov написа:
redchampions написа:
stefan iliikov написа:
redchampions написа:Ама тоя Батков си е за убиване - без титла и купа разбирам, има по-силни отбори в момента, не става само с "другите начини" на Иво Тонев, ама да ви остави и без Европа за първи път от толкова години и то точно сега... нямам думи.

Да ама като гледам на какво ниво сме и Левски и Цска по-добре да не играем в Европа. Няма смисъл да си набиваме на акъла после защо сме пак толкова зле и падаме от знайни и не знайни.


Ооо, аз отдавна съм на мнение, че УЕФА трябва да ни изхвърли от всички евротурнири (българските отбори) да не се резилим. Ама ето, дойдоха лудите, да ни отсрамят малко.

така е


Те направиха представянето на България силно. Още само 1 като тях - и ще имаме втори представител в ШЛ.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: 100 Годишнината на ПФК "Левски" София

Мнениеот Кашчей » 20 мар 2014 09:47

Teo написа:
W84me написа:Дреме ми за тия футболисти! Празника трябва да си го направим ние!


Какъв празник ще правите, като Левски не е ваш :idea:


А на кого е?
Нито Ботев, нито Славия спечелиха нещо за своите юбилеи, но не направиха трагедия от това.
Последна промяна от Кашчей на 20 мар 2014 09:50, променено общо 1 път.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта