Левски - Черно Море - 1:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
BadBoy
Мнения: 6133
Регистриран на: 10 авг 2011 21:27

Re: Левски - Черно Море

Мнениеот BadBoy » 25 авг 2013 22:09

Димов напдна нападателите, правете си изводи, какъв кошер е съблекалнята и как е изпусната същата.
Никога не пишете подобни мнения във форумите на гонг
Клик -->> [rimg]http://store.picbg.net/pubpic/D2/1E/bcd465b2c446d21e.jpg[/rimg]

haha
Мнения: 5002
Регистриран на: 07 дек 2009 22:24

Re: Левски - Черно Море

Мнениеот haha » 25 авг 2013 22:09

Абсолютен малшанс! За пореден път сините футболисти се подиграха с труда на съдиите - точно както с Берое!
dunavfc написа:ББ е достатъчно богат за да си позволи да отпраши където си поиска,той обаче,не се е отказал и му се занимава с политика,защото му пука за народа.

levski_shampion
Мнения: 270
Регистриран на: 20 юни 2011 11:28
Контакти:

Re: Левски - Черно Море

Мнениеот levski_shampion » 25 авг 2013 22:11

А,бе в София освен пу..и има ли истински мъже фенове на Левски!!Тия мърши се гаврят с нас брутално,опозоряват синята фланелка а софииските ''фенове'' седят като п...и и не правят нищо с/ъ мърдите.Ако живеех в София щях да причакам всички пред домовете им ,и ще ги осакатя доживот,те са си осакатени ама поне нема да прават бели! :evil: :evil: :evil:

Потребителски аватар
Genius.
Мнения: 1619
Регистриран на: 08 дек 2012 14:42
Контакти:

Re: Левски - Черно Море

Мнениеот Genius. » 25 авг 2013 22:11

Няма страшно купата е ваша!
[center][wrapimg=]http://www.prikachi.com/images/233/6425233S.jpg[/wrapimg][/center]
[center]Hello hello, we are the City boys, Hello hello, we are the City boys, And if you are a United fan surrender or you'll die, We all follow the City![/center]

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10180
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Левски - Черно Море

Мнениеот CSKA 78 » 25 авг 2013 22:14

Tommi написа:
CSKA 78 написа:
Сега ,като децата ли ще се "надцакваме" :lol: !!?? Аз не искам да играя,взимай си куклите! :lol: :mrgreen:

Шефе, няма с какво да ме надцакаш. ;) Вашите цесекистки приказки са просто заяждане на дребно.



Аз не съм се и опитвал да те надцакам(ако се опитам ще разбереш),просто изказах мнение ,като страничен наблюдател,(а не като фен на Левски ;) ),явно ти харесва това ,че ви подпират,ама после точно затова(защото с тия подпирания само си мислите ,че сте силни),после идва "Иртиш"!
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Потребителски аватар
фифи перото
Мнения: 4116
Регистриран на: 27 яну 2009 21:04

Re: Левски - Черно Море

Мнениеот фифи перото » 25 авг 2013 22:15

CSKA 78 написа:
Tommi написа:
CSKA 78 написа:
Сега ,като децата ли ще се "надцакваме" :lol: !!?? Аз не искам да играя,взимай си куклите! :lol: :mrgreen:

Шефе, няма с какво да ме надцакаш. ;) Вашите цесекистки приказки са просто заяждане на дребно.



Аз не съм се и опитвал да те надцакам(ако се опитам ще разбереш),просто изказах мнение ,като страничен наблюдател,(а не като фен на Левски ;) ),явно ти харесва това ,че ви подпират,ама после точно затова(защото с тия подпирания само си мислите ,че сте силни),после идва "Иртиш"!


А при вас-лупи. :lol:
Make love ,not war!`

Тошо, кажи си!

[offtopic]На много хора тук... не им трябва мозък за да живеят.... правят го несъзнателно...[/offtopic]

локо до живот
Мнения: 544
Регистриран на: 18 май 2012 11:14
Skype: kocce_1977
Контакти:

Re: Левски - Черно Море

Мнениеот локо до живот » 25 авг 2013 22:16

жал ми е за вас,кво нещо е-пари,футболисти,трибуна-и пак нищо не става,не ви е там мястото ама...

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Левски - Черно Море

Мнениеот sin4ec » 25 авг 2013 22:16

BadBoy написа:Димов напдна нападателите, правете си изводи, какъв кошер е съблекалнята и как е изпусната същата.

Я ни дай изводите, че сме прости и не схващаме!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

kimi8311
Мнения: 283
Регистриран на: 02 окт 2008 21:54
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Левски - Черно Море

Мнениеот kimi8311 » 25 авг 2013 22:17

Време Пламен Илиев да си върви, не е за този клуб.То след фаул от над 30 метра да ти вкарват няколко мача?
"Недей да спориш с глупака, първо ще те свали до неговото ниво, а после ще те бие с опита си"

Потребителски аватар
СВОБОДЕН
Мнения: 1824
Регистриран на: 25 сеп 2009 21:26
Контакти:

Re: Левски - Черно Море

Мнениеот СВОБОДЕН » 25 авг 2013 22:17

Така наречеите фенклубове застанаха твърдо зад Йоканович. Но аз се питам с какво той подобри нещата в сравнение с Гонзо, Илиев и другите след Мъри. Защото от това което аз наблюдавам промяна няма. Някои ще кажат, че той е отскоро и не е правил лятна подготовка. Но след като беше представян с голяма визитка, то какво трябва да стане за като спечелим срещу отбори като Черно Море и Берое на герена с човек по малко? Славиша отговори, защото е време да го сториш? Не може само, вземи този, доведи ми онзи. И аз, ако ми доведат едни двама ще стана шампион. Треньорът след като е такъв майстор трябваше да намери начин да спечели тези два мача при създалите се обстоятелства.
СТО ГОДИНИ, СТО ГОДИНИ, СЛАВЕН ЛЕВСКИ СОФИЯ! СТО ГОДИНИ СЛАВЕН ЛЕВСКИ, ХИЛЯДИ СМЕ НА СВЕТА!


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта