Левски: Селекция и лятна подготовка 2013

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
stoyankd
Мнения: 968
Регистриран на: 31 мар 2009 17:29

Re: Селекция и лятна подготовка 2013

Мнениеот stoyankd » 26 авг 2013 14:31

СВОБОДЕН написа:
ralka_levskarka написа:
Rivaldo10 написа:Миро Иванов за мен е много бавен и слаб играч в момента...

Те другите ни играчи, защото са едни бързаци, остави се, особено като видя Гаджев.. по- добре сам да напусне терена.

П.С. а вчера колко контраатаки бяха опропастени..

Точно така. И нали всички казват, че на Левски му липсва креативност. Ами ето един който ще я донесе. Но има доста въпроси. Защо Миро Иванов се "връща", а не е просто играч на Левски? И защо онзи прекрасен гол на Райков снощи не беше в правилната врата? Защо треньора Стоилов е в Ботев, а не там където трябва да бъде? Въпроси на които Батков и недоразумението Тонев трябва най-после да дадат отговор.

На мен също ми е странно защо Райков играе в Черно море, а Йорданов при нас, но на този въпрос трябва да отговори Илиян Илиев, а не Тонев.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Селекция и лятна подготовка 2013

Мнениеот ralka_levskarka » 26 авг 2013 14:32

СВОБОДЕН написа:
ralka_levskarka написа:
Rivaldo10 написа:Миро Иванов за мен е много бавен и слаб играч в момента...

Те другите ни играчи, защото са едни бързаци, остави се, особено като видя Гаджев.. по- добре сам да напусне терена.

П.С. а вчера колко контраатаки бяха опропастени..

Точно така. И нали всички казват, че на Левски му липсва креативност. Ами ето един който ще я донесе. Но има доста въпроси. Защо Миро Иванов се "връща", а не е просто играч на Левски? И защо онзи прекрасен гол на Райков снощи не беше в правилната врата? Защо треньора Стоилов е в Ботев, а не там където трябва да бъде? Въпроси на които Батков и недоразумението Тонев трябва най-после да дадат отговор.

Защо Жоазиньо си тръгна, плачейки за любимия Левски, всъщност знаем защо- за пари, ама..

Едит: МНОГО ме е яд за Иса.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Селекция и лятна подготовка 2013

Мнениеот ralka_levskarka » 26 авг 2013 14:35

stoyankd написа:
СВОБОДЕН написа:
ralka_levskarka написа:
Rivaldo10 написа:Миро Иванов за мен е много бавен и слаб играч в момента...

Те другите ни играчи, защото са едни бързаци, остави се, особено като видя Гаджев.. по- добре сам да напусне терена.

П.С. а вчера колко контраатаки бяха опропастени..

Точно така. И нали всички казват, че на Левски му липсва креативност. Ами ето един който ще я донесе. Но има доста въпроси. Защо Миро Иванов се "връща", а не е просто играч на Левски? И защо онзи прекрасен гол на Райков снощи не беше в правилната врата? Защо треньора Стоилов е в Ботев, а не там където трябва да бъде? Въпроси на които Батков и недоразумението Тонев трябва най-после да дадат отговор.

На мен също ми е странно защо Райков играе в Черно море, а Йорданов при нас, но на този въпрос трябва да отговори Илиян Илиев, а не Тонев.

По думи на ръководството Мони сам е отишъл при тях и е споделил, че иска да си тръгне, защото не желае да се бори за титулярно място.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
stoyankd
Мнения: 968
Регистриран на: 31 мар 2009 17:29

Re: Селекция и лятна подготовка 2013

Мнениеот stoyankd » 26 авг 2013 14:41

ralka_levskarka написа:
stoyankd написа:
СВОБОДЕН написа:
ralka_levskarka написа:
Rivaldo10 написа:Миро Иванов за мен е много бавен и слаб играч в момента...

Те другите ни играчи, защото са едни бързаци, остави се, особено като видя Гаджев.. по- добре сам да напусне терена.

П.С. а вчера колко контраатаки бяха опропастени..

Точно така. И нали всички казват, че на Левски му липсва креативност. Ами ето един който ще я донесе. Но има доста въпроси. Защо Миро Иванов се "връща", а не е просто играч на Левски? И защо онзи прекрасен гол на Райков снощи не беше в правилната врата? Защо треньора Стоилов е в Ботев, а не там където трябва да бъде? Въпроси на които Батков и недоразумението Тонев трябва най-после да дадат отговор.

На мен също ми е странно защо Райков играе в Черно море, а Йорданов при нас, но на този въпрос трябва да отговори Илиян Илиев, а не Тонев.

По думи на ръководството Мони сам е отишъл при тях и е споделил, че иска да си тръгне, защото не желае да се бори за титулярно място.

Мисля, че борбата за титулярно място беше предрешена в полза на Йорданов. Спомни си, кога Райков започна титуляр след мача с Литекс, който бе решен от негов гол, и в който бе резерва. Головете на Райков донесоха всичките ни по-стойностни победи през есента на м.г.- Сараево, Ботев, Литекс. За награда получи "железния анцунг".

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Селекция и лятна подготовка 2013

Мнениеот ralka_levskarka » 26 авг 2013 14:45

stoyankd написа:Мисля, че борбата за титулярно място беше предрешена в полза на Йорданов. Спомни си, кога Райков започна титуляр след мача с Литекс, който бе решен от негов гол, и в който бе резерва. Головете на Райков донесоха всичките ни по-стойностни победи през есента на м.г.- Сараево, Ботев, Литекс. За награда получи "железния анцунг".

Спомням си много добре, на мен Мони си ми харесваше, притежава страхотен изстрел, вчера го показа отново.
Понякога имам чувството, че Батков иска да направи колкото се може по- слаб Левски. Как може да махаш футболисти, които са играли добре, решавали са ти мачове и да вземаш на тяхно място други, с ясното съзнание, че на 99% те са по- слаби от изгонените.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
mistreated
Мнения: 6330
Регистриран на: 11 сеп 2008 12:43
Контакти:

Re: Селекция и лятна подготовка 2013

Мнениеот mistreated » 26 авг 2013 14:58

ralka_levskarka написа:
stoyankd написа:Мисля, че борбата за титулярно място беше предрешена в полза на Йорданов. Спомни си, кога Райков започна титуляр след мача с Литекс, който бе решен от негов гол, и в който бе резерва. Головете на Райков донесоха всичките ни по-стойностни победи през есента на м.г.- Сараево, Ботев, Литекс. За награда получи "железния анцунг".

Спомням си много добре, на мен Мони си ми харесваше, притежава страхотен изстрел, вчера го показа отново.
Понякога имам чувството, че Батков иска да направи колкото се може по- слаб Левски. Как може да махаш футболисти, които са играли добре, решавали са ти мачове и да вземаш на тяхно място други, с ясното съзнание, че на 99% те са по- слаби от изгонените.


Проблемът в Левски, а и може би в ЦСКА, че когато дойдат БЪЛГАРСКИ футболисти в тези отбори започват да си мислят, че вече не е нужно да играят чак толкова добре, за да побеждават. Има някаква нагласа, че само с името си тези 2 отбора трябва да бият всеки мач, без значение колко точно се напрягат футболистите. Понякога се получава, но вече все по-рядко.
В същото време, след като бъдат отритнати същите тези футболисти правят мачовете на живота си срещу бившите си клубове, за да покажат, че неправилно са били махнати. Иди ги питай защо не са играли по същия начин тогава, когато е трябвало.
Hold me in your arms until there's no more of you, that I can take...

kimi8311
Мнения: 283
Регистриран на: 02 окт 2008 21:54
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Селекция и лятна подготовка 2013

Мнениеот kimi8311 » 26 авг 2013 15:10

Шампионът с Лудогорец Мирослав Иванов е на път да се завърне в Левски, научи Гонг. Халфът, който напусна тима от Разград, трябва да подсили „сините“, които продължават да търсят нови попълнения, които да вдигнат нивото на отбора.

Шуменският Деко игра в Левски и преди години, като със „сините“ също стана шампион на България. В момента Иванов е най-титулуваният футболист от всички играещи в А група, колкото и странно да звучи това.

Миро Иванов носи екипа на Левски от 2005 до 2009, като основно беше резерва в Дрийм тима на Станимир Стоилов. След това игра за кратко в Монтана, за да премине в Лудогорец, където завоюва две титли. Деко вкара шампионския гол срещу ЦСКА през сезон 2011-2012.

Полузащитникът от Габрово има три титли с Левски и две с Лудогорец. Със „сините“ е спечелил две купи и две суперкупи. По един път печели тези два трофея и с фланелката на Лудогорец Разград. Така на сметката му личат общо 11 трофея в България.

На този етап от „синия“ клуб не коментират дали привличането на Иванов ще стане факт, но според източници на Гонг сделката е много вероятна.

Иванов проведе пълна подготовка с Лудогорец и дори бе част от отбора в началото на сезона. След уволнението на Ивайло Петев дните му в Разград изглеждаха преброени. Той скъса договора си с клуба след като не получи картотека за мачовете в Шампионската лига. Последната му изява за „орлите“ бе в мача със Славия, който завърши 3:0 за тима от Разград.
"Недей да спориш с глупака, първо ще те свали до неговото ниво, а после ще те бие с опита си"

Parmalat
Мнения: 10851
Регистриран на: 13 сеп 2008 02:15

Re: Селекция и лятна подготовка 2013

Мнениеот Parmalat » 26 авг 2013 15:20

Деко е позагубил класата си от няколко месеца.Все пак ще помогне на Левски.
[center]R.I.P[/center]
[center]Този ник вече е невалиден и никой не го използва.[/center]

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23122
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Селекция и лятна подготовка 2013

Мнениеот W84me » 26 авг 2013 15:20

Изгонихме левскарите и оставихме тия дето са в отбора само за заплатки...
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
molteni
Мнения: 1365
Регистриран на: 08 юни 2011 23:40
Контакти:

Re: Селекция и лятна подготовка 2013

Мнениеот molteni » 26 авг 2013 15:28

W84me написа:ВЗЕМАМЕ МИРО ИВАНОВ! ЕВАЛА НАЙ-ПОСЛЕ СИРАКОВ ДА ВЗЕМЕ ПРАВИЛНО РЕШЕНИЕ!


Това ли е правилно решение ?! :shock: Резервите и ветераните на Лудогорец, вече са правилните решения за нас. :lol: Не се излагайте, бе !


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 37 госта