Борислав Михайлов. АНКЕТА: Трябва ли да напусне БФС?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Борислав Михайлов трябва ли да напусне БФС?

Да, Борислав Михайлов се провали и е време да си подаде оставка.
342
90%
Не, Борислав Михайлов работи професионално и трябва да остане начело на БФС.
39
10%
 
Общо гласове: 381

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3961
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Борислав Михайлов. АНКЕТА: Трябва ли да напусне БФС?

Мнениеот djd » 15 окт 2019 16:22

Край!
Чао, скъпи Боби!

Потребителски аватар
ImmortaL_1000
Мнения: 3818
Регистриран на: 15 авг 2016 17:04
Контакти:

Re: Борислав Михайлов. АНКЕТА: Трябва ли да напусне БФС?

Мнениеот ImmortaL_1000 » 15 окт 2019 16:35

Най накрая не мога повярвам . Накрая тоя противен тип се махна . Ще са напия в чест на това. Тоя свинстер перукан го натисна Тиквеника и се нас**ра ! Ама сега е върпоса е след тоя кой ще дойде .
[wrapimg=]https://gmsrp.cachefly.net/images/20/04/22/dfc5092693fb95b20c3a83264e9c2408/320.jpg[/wrapimg]

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Борислав Михайлов. АНКЕТА: Трябва ли да напусне БФС?

Мнениеот Непринуден » 15 окт 2019 16:42

Силно се радвам на новината, но не ми харесва докрай.

1. Независимо, че съм цесекар, Боби да бъде последван от Лечков и всички останали галфони които ебаха мамата на футбола. Може би цялото БФС е проядено. Едва ли ще сбъркам ако до един ги изхвърлят.
2. Акцията е хубава, но кога дойде резултата? Когато "Бойко каза". Бойко да не е бог и защо когато милиони фенове (червени, сини, жълти, зелени, всякакви) години наред го казват нищо не се случва в тази ненормална държава? Случи се когато Кръстника на мафията бил казал. Че той самия трябва да е същия пътник като Перуката. И той трябва дасе маха с всички далавераджии около него. Там на кой трябва да се молим да му каже да се разкара?

Робска държава ей. Хората никой не ги чува и нещата или не стават или са измислени или стават за показност и за малко.

Ерго, шута по Боби е прекрасен, но като цяло нищо няма да се промени, в частност футбола, и всичко ще си е все същото. Просто днес ще се внесе малко радост в душата на масите към които и аз принадлежа и ще се порадваме, а то всъщност футбола ни отдавна е съсипан и разграбен както и всичко останало. Хубаво няма да дойде.

ПП. Малко Пи Ар предизборно и червени точки за Бойко колко е отговорен и държи на футболните фенове. Все няой глас ще спечели от това.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Потребителски аватар
insaneboy1
Мнения: 5445
Регистриран на: 13 юни 2016 12:00
Контакти:

Re: Борислав Михайлов. АНКЕТА: Трябва ли да напусне БФС?

Мнениеот insaneboy1 » 15 окт 2019 16:53

Непринуден написа:Силно се радвам на новината, но не ми харесва докрай.

1. Независимо, че съм цесекар, Боби да бъде последван от Лечков и всички останали галфони които ебаха мамата на футбола. Може би цялото БФС е проядено. Едва ли ще сбъркам ако до един ги изхвърлят.
2. Акцията е хубава, но кога дойде резултата? Когато "Бойко каза". Бойко да не е бог и защо когато милиони фенове (червени, сини, жълти, зелени, всякакви) години наред го казват нищо не се случва в тази ненормална държава? Случи се когато Кръстника на мафията бил казал. Че той самия трябва да е същия пътник като Перуката. И той трябва дасе маха с всички далавераджии около него. Там на кой трябва да се молим да му каже да се разкара?

Робска държава ей. Хората никой не ги чува и нещата или не стават или са измислени или стават за показност и за малко.

Ерго, шута по Боби е прекрасен, но като цяло нищо няма да се промени, в частност футбола, и всичко ще си е все същото. Просто днес ще се внесе малко радост в душата на масите към които и аз принадлежа и ще се порадваме, а то всъщност футбола ни отдавна е съсипан и разграбен както и всичко останало. Хубаво няма да дойде.

ПП. Малко Пи Ар предизборно и червени точки за Бойко колко е отговорен и държи на футболните фенове. Все няой глас ще спечели от това.

Населението е тъпо и всяко нещо се помни по 3 дни. Сега чета коментари, които хвалят Боко колко хубав бил, че изгонил Перуций. Нищо, че до вчера се прегръщаха, а и самото му заповядване за оставка на Михайлов изглежда супер мутренско... имаме си кралят слънце, много демократично.
[wrapimg=]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcTgeRES7WfrIeE2Qzeot_8QxtSWJDD-scT3VA&usqp=CAU[/wrapimg]
Anulo mufa

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Борислав Михайлов. АНКЕТА: Трябва ли да напусне БФС?

Мнениеот Непринуден » 15 окт 2019 17:03

Като сме казали А да кажем и Б.

След изказването на Кралев, че "държавата преустановява всякакви отношения, включително и финансови, докато не се махне Боби", с което съм ОК и ЗА, добавям и "преустановявам всякакви отношения с българските власти и институции, включително и плащане на данъци, докато Бойко не се махне".

Мисля, че съм не по-малко гражданин на тази страна, колкото и Бойко, за да предява претенции и да бъдат изпълнявани. При това не ми предстоят текущи облаги (скорошни избори) и да гоня да трупам слава, а е за благото на всички ни( не само моето.
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Потребителски аватар
olimpi
Мнения: 1365
Регистриран на: 14 май 2011 20:35
Контакти:

Re: Борислав Михайлов. АНКЕТА: Трябва ли да напусне БФС?

Мнениеот olimpi » 15 окт 2019 17:29

Левскар съм, но това, че се маха Боби М е чудесна новина. Сега трябва и останалите от БФСто вън до последната чистачка.

Най-хубавото е, че става след намеса на баце и може да ни обвинят в държавна намеса във футбола и да ни изхвърлят за няколко години от професионалния футбол. Така ще се върнем към аматьорския футбол за известно време и туко виж сме се прочистили от разни мазни собственици на футболни клубове.
Олимпий Панов -Опълченец в 1-ва рота на 1-ва Опълченска дружина, член и секретар на БРЦК. Участник в боевете при Ст. Загора, Шипка и Сливница. Майор Панов е родоначалник на българската артилерия. Продължител на делото на Левски и борците за свобода.

Bernaleo
Мнения: 4568
Регистриран на: 26 апр 2016 21:22
Контакти:

Re: Борислав Михайлов. АНКЕТА: Трябва ли да напусне БФС?

Мнениеот Bernaleo » 15 окт 2019 17:36

Той е ПОДАЛ оставката си,но все пак изпълкома трябва да я ПРИЕМЕ първо... До тогава Бобито си е шеф на БФС.

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3961
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Борислав Михайлов. АНКЕТА: Трябва ли да напусне БФС?

Мнениеот djd » 15 окт 2019 17:43

Аз не съм фен на Скъпи Боби, но ако тоя цирк вчера е бил с цел той да се махне, идеята за това ще да е още по-предателска постъпка от самото изпълнение. Спомням си, че Батето си тръгна пак с любезното английско съдействие. Но тогава поне излагацията си беше само за него. А сега сочат с пръст всички ни.

go6obebeto
Мнения: 128
Регистриран на: 07 юли 2008 15:58
Контакти:

Re: Борислав Михайлов. АНКЕТА: Трябва ли да напусне БФС?

Мнениеот go6obebeto » 15 окт 2019 17:57

След перуката да изметем и Тиквата
LEVSKI FOREVER
"......няма, няааама вече цска има само ЛЕВСКИ СОФИЯ..."

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21189
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Борислав Михайлов. АНКЕТА: Трябва ли да напусне БФС?

Мнениеот metodito » 15 окт 2019 18:00

Бойко Борисов: Не може държавата да бъде обвързана с поведението на един човек


Хахахахаха, така ли бе, Бойко? :lol:

НТД (#njamatakavadarghava)


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта