Лято 2012 - трансферни слухове и новини

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

lazio1997
Мнения: 671
Регистриран на: 12 авг 2010 20:01
Skype: bobi_football
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лято 2012 - трансферни слухове и новини

Мнениеот lazio1997 » 19 юни 2012 18:42

BLUE CHAMPIONS написа:Споко, разбрахме се ;) Ще мачкаме, така смятаме ние оптимистите...ако ли не, вечните песимисти отново ще се тупат "мъжки" в гърдите :)

Ние песимистите пак ще сме си на стадиона, щото не сме имали кой знае кви очаквания. Въпроса е вие оптимистите също да сте там ако се случи слаб сезон и падането е от високо...

turbogena написа:И това ,че сме привлекли 7 чужденци накуп ни прави автоматично фаворит за всички отличия ли? :lol:
Мен точно това ме притеснява ,че се събраха прекалено много чужденци и българите са малцинство.

И мен това ме притеснява...Левски никога не е бил силен, когато е имало малко българи. Предния сезон доказва това твърдение изцяло...
ЛЕВСКИ до гроб !
Изображение

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9281
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Лято 2012 - трансферни слухове и новини

Мнениеот mikata » 19 юни 2012 18:49

Черноморец продаде най-голямата си звезда на Трабзонспор
http://football.sportal.bg/news.php?news=370867
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

Потребителски аватар
futbolqga
Мнения: 2807
Регистриран на: 11 май 2009 17:11
Контакти:

Re: Лято 2012 - трансферни слухове и новини

Мнениеот futbolqga » 19 юни 2012 18:53

Бесен съм на ръководството, няма такава смешна трансферна политика като на нашите олигофрени.Да изпуснеш играчи като Грийн, Калво и Цветков за без пари е просто жалко.Развалиха сравнително доброто ми впечатление от това, че поне завършиха селекцията на време, макар и с посреднствени футболисти (с изключение на 1-2).

Потребителски аватар
Levski4Ever
Мнения: 1074
Регистриран на: 06 юни 2008 18:08
Контакти:

Re: Лято 2012 - трансферни слухове и новини

Мнениеот Levski4Ever » 19 юни 2012 18:55

futbolqga написа:Бесен съм на ръководството, няма такава смешна трансферна политика като на нашите олигофрени.Да изпуснеш играчи като Грийн, Калво и Цветков за без пари е просто жалко.Развалиха сравнително доброто ми впечатление от това, че поне завършиха селекцията на време, макар и с посреднствени футболисти (с изключение на 1-2).

И ти разбра, че са посредствени от къде? Някви клипчета или от мачовете които още не са изиграли?
Изображение

Потребителски аватар
White Fang
Мнения: 607
Регистриран на: 05 май 2012 23:32
Контакти:

Re: Лято 2012 - трансферни слухове и новини

Мнениеот White Fang » 19 юни 2012 18:56

Цветков-качествен??Добре бееее. :) :) :) :) :)

Потребителски аватар
Levski4Ever
Мнения: 1074
Регистриран на: 06 юни 2008 18:08
Контакти:

Re: Лято 2012 - трансферни слухове и новини

Мнениеот Levski4Ever » 19 юни 2012 19:00

При един наистина здрав и класен нападател тип Дембеле, не виждам кой БГ отбор ще ни се опре. Ще изчакаме до петък и ще видим. Може би трябваше още 1 защитник да се вземе.
Изображение

tirion
Мнения: 451
Регистриран на: 20 авг 2009 12:50
Контакти:

Re: Лято 2012 - трансферни слухове и новини

Мнениеот tirion » 19 юни 2012 19:01

Нищо не може да се каже за селекцията преди да ги видим в игра.Нека не я възхваляваме или да я плюем отсега.Мен ме притеснява защитата и че нямаме добър резервен вратар,засега нямаме и нападател :) но тук чакаме да видим какъв заек ще изкочи от храста :) .По принцип съм леко песимист но това явно се дължи на по-високите ми очаквания от предните селекции.САМО ЛЕВСКИ ОЛЕ :)
Живеем в странно общество. Ако един мъж се смята за Наполеон, за Юлий Цезар или за извънземен, го лекуват. Ако се смята за жена, му защищават правата

Потребителски аватар
santiliana
Мнения: 2987
Регистриран на: 18 апр 2009 15:55
Местоположение: долината на глинените гърнета

Re: Лято 2012 - трансферни слухове и новини

Мнениеот santiliana » 19 юни 2012 19:03

White Fang написа:Цветков-качествен??Добре бееее. :) :) :) :) :)

Цветков нямаше да помирише терен от есента при нас.Затова, по-добре да разцъква край Бирената фабрика още годинка-две...Още повече, че за първи път в историята на БГ футбола е налице изключително топла връзка между Левски и Ботев Пд, а не както е било през годините- с Локо-то...Само да видим, кой за кого ще играе- дали те за нас или ние- за тях ;)
Последна промяна от santiliana на 19 юни 2012 19:04, променено общо 1 път.
И рекъл Господ: "Само Левски!",
и направил небето синьо!


NEVER BACK DOWN ! Изображение

Потребителски аватар
santiliana
Мнения: 2987
Регистриран на: 18 апр 2009 15:55
Местоположение: долината на глинените гърнета

Re: Лято 2012 - трансферни слухове и новини

Мнениеот santiliana » 19 юни 2012 19:03

Levski4Ever написа:При един наистина здрав и класен нападател тип Дембеле, не виждам кой БГ отбор ще ни се опре. Ще изчакаме до петък и ще видим. Може би трябваше още 1 защитник да се вземе.

ще се вземе, но само при положение, че освободят Милиев или Диамунтен.
И рекъл Господ: "Само Левски!",
и направил небето синьо!


NEVER BACK DOWN ! Изображение

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: Лято 2012 - трансферни слухове и новини

Мнениеот ralka_levskarka » 19 юни 2012 19:04

lazio1997 написа:
BLUE CHAMPIONS написа:Споко, разбрахме се ;) Ще мачкаме, така смятаме ние оптимистите...ако ли не, вечните песимисти отново ще се тупат "мъжки" в гърдите :)

Ние песимистите пак ще сме си на стадиона, щото не сме имали кой знае кви очаквания. Въпроса е вие оптимистите също да сте там ако се случи слаб сезон и падането е от високо...


Ние ще сме там ти грижа не бери ;) ! Е извинявай не мога да съм на всеки мач като теб Випче, защото съм на 250 км и нямам такива възможности, но все пак ..
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта