Мачовете по телевизията с български коментар, днес, 2 септември (събота):
21:45 Испания - Италия, Диема спорт (пряко)
21:45 Уелс - Австрия, Диема спорт 2 (пряко)
Мачовете по телевизията - програма
Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist
Re: Мачовете по телевизията - програма
Мачовете и спортът с български коментар по телевизията днес, неделя, 03.09.2017 година:
15:00 Формула 1, Гран при на Италия Диема спорт 2
19:00 Футбол, Холандия - България БНТ 1/БНТ HD
19:00 Футбол, Беларус - Швеция Диема спорт 2
21:45 Футбол, Гърция - Белгия Диема спорт 2
15:00 Формула 1, Гран при на Италия Диема спорт 2
19:00 Футбол, Холандия - България БНТ 1/БНТ HD
19:00 Футбол, Беларус - Швеция Диема спорт 2
21:45 Футбол, Гърция - Белгия Диема спорт 2
Re: Мачовете по телевизията - програма
21,45 Футбол: Германия - Норвегия, Диема спорт
21,45 Футбол: Англия - Словакия, Диема спорт 2
21,45 Футбол: Англия - Словакия, Диема спорт 2
Re: Мачовете по телевизията - програма
17,30 "Берое" - "Черно море" "Диема спорт" (пряко)
17,30 "Амкар" - ЦСКА (М) Mtel sport 1 (пряко)
20,00 ЦСКА - "Верея" "Диема спорт" (пряко)
21,30 "Хамбургер" - "Лайпциг" Eurosport 2 (пряко)
21.45 "Мец"-"Пари СЖ" "Диема спорт" 2 (пряко
17,30 "Амкар" - ЦСКА (М) Mtel sport 1 (пряко)
20,00 ЦСКА - "Верея" "Диема спорт" (пряко)
21,30 "Хамбургер" - "Лайпциг" Eurosport 2 (пряко)
21.45 "Мец"-"Пари СЖ" "Диема спорт" 2 (пряко
Re: Мачовете по телевизията - програма
Мачовете с български коментар по телевизията днес, събота, 09.09.2017 година:
14:00 Реал Мадрид – Леванте Sport+ HD
14:30 Манчестър Сити – Ливърпул Диема спорт 2
14:35 Шандон Лунън – Джансу Сунин Mtel sport 2
16:30 Фрайбург – Борусия Дортмунд Евроспорт 2
17:00 Лестър – Челси Диема спорт 2
17:00 Болтън – Мидълзбро Диема спорт
17:15 Валенсия – Атлетико Мадрид F+
17:30 Пирин – Локо Пд Диема
18:00 Ница – Монако Нова спорт
19:00 Ювентус – Киево Ринг
19:00 Спартак Москва – Рубин Mtel sport 1
19:30 Стоук – Манчестър Юнайтед Диема спорт 2
19:30 Хофенхайм – Байерн Мюнхен Евроспорт 2
19:30 Севиля – Ейбар F+
19:30 Хераклес – Фейенорд Mtel sport 2
20:00 Славия – Лудогорец Диема спорт
21:00 Монпелие – Нант Нова спорт
21:45 Барселона – Еспаньол Sport+
21:45 Аякс – Цволе Mtel sport 1
14:00 Реал Мадрид – Леванте Sport+ HD
14:30 Манчестър Сити – Ливърпул Диема спорт 2
14:35 Шандон Лунън – Джансу Сунин Mtel sport 2
16:30 Фрайбург – Борусия Дортмунд Евроспорт 2
17:00 Лестър – Челси Диема спорт 2
17:00 Болтън – Мидълзбро Диема спорт
17:15 Валенсия – Атлетико Мадрид F+
17:30 Пирин – Локо Пд Диема
18:00 Ница – Монако Нова спорт
19:00 Ювентус – Киево Ринг
19:00 Спартак Москва – Рубин Mtel sport 1
19:30 Стоук – Манчестър Юнайтед Диема спорт 2
19:30 Хофенхайм – Байерн Мюнхен Евроспорт 2
19:30 Севиля – Ейбар F+
19:30 Хераклес – Фейенорд Mtel sport 2
20:00 Славия – Лудогорец Диема спорт
21:00 Монпелие – Нант Нова спорт
21:45 Барселона – Еспаньол Sport+
21:45 Аякс – Цволе Mtel sport 1
Re: Мачовете по телевизията - програма
Мачовете по телевизията днес, неделя, 10.09.2017 година:
13:30 Интер – Спал Ринг
13:30 Херенвеен – ПСВ Mtel sport 2
15:30 Бърнли - Кристъл Палас Диема спорт 2
16:00 Лацио – Милан Ринг
16:00 Сент Етиен – Анже Нова спорт
16:30 Херта – Вердер Евроспорт 2
17:15 Атлетик Билбао – Жирона F+
17:30 Дунав - Витоша (Бистрица) Диема спорт
18:00 Лион – Гинган Нова спорт
18:00 Суонзи – Нюкасъл Диема спорт 2
19:00 Ахмат - Локомотив (Москва) Mtel sport 1
19:30 Динамо Киев – Александрия Mtel sport 2
20:00 Ботев (Пловдив) – Левски Диема спорт
21:45 Виляреал – Бетис F+
21:45 Болоня – Наполи Ринг
22:00 Олимпик Марсилия – Рен Диема спорт 2
13:30 Интер – Спал Ринг
13:30 Херенвеен – ПСВ Mtel sport 2
15:30 Бърнли - Кристъл Палас Диема спорт 2
16:00 Лацио – Милан Ринг
16:00 Сент Етиен – Анже Нова спорт
16:30 Херта – Вердер Евроспорт 2
17:15 Атлетик Билбао – Жирона F+
17:30 Дунав - Витоша (Бистрица) Диема спорт
18:00 Лион – Гинган Нова спорт
18:00 Суонзи – Нюкасъл Диема спорт 2
19:00 Ахмат - Локомотив (Москва) Mtel sport 1
19:30 Динамо Киев – Александрия Mtel sport 2
20:00 Ботев (Пловдив) – Левски Диема спорт
21:45 Виляреал – Бетис F+
21:45 Болоня – Наполи Ринг
22:00 Олимпик Марсилия – Рен Диема спорт 2
Re: Мачовете по телевизията - програма
17.15 Етър - Берое, България, Диема Спорт
19.30 Арсенал Тула - Динамо Москва, Русия, Мтел Спорт 2
20.00 Левски - Септември Сф, България, Диема Спорт
21.00 Спарта Ротердам - АЗ Алкмаар, Холандия, Мтел Спорт 1
21.30 Хановер - Хамбургер, Германия, Евроспорт 2
21,45 Тулуза - Бордо, Франция, Лига 1, Нова Спорт
22.00 Борнемут - Брайтън, Висша лига, Диема Спорт 2
19.30 Арсенал Тула - Динамо Москва, Русия, Мтел Спорт 2
20.00 Левски - Септември Сф, България, Диема Спорт
21.00 Спарта Ротердам - АЗ Алкмаар, Холандия, Мтел Спорт 1
21.30 Хановер - Хамбургер, Германия, Евроспорт 2
21,45 Тулуза - Бордо, Франция, Лига 1, Нова Спорт
22.00 Борнемут - Брайтън, Висша лига, Диема Спорт 2
Re: Мачовете по телевизията - програма
Мачовете по телевизията днес 16.09.2017 г.
14.00 ч. Леванте - Валенсия, F+
14.30 ч. Кристал П - Саутхемптън, Диема спорт 2
14.35 ч. Шанхай СИПГ - Шанхай Шенхуа, Mtel sport 2
16.00 ч. Кротоне - Интер, RING
16.30 ч. ЦСКА Москва - Ростов, Mtel Sport 1
17.00 ч. Хъл С - Съндърланд, Диема спорт
17.00 ч. Ливърпул - Бърнли, Диема спорт 2
17.15 ч. Хетафе - Барселона, Sport+ HD
17.45 ч. Верея - Дунав, Диема
18.00 ч. Монако - Страсбург, Нова спорт
19.00 ч. Анжи - Краснодар, Mtel Sport 1
19.30 ч. Тотнъм - Суонзи, Диема спорт 2
19.30 ч. Лайципг - Борусия (М), Eurosport 2
20.00 ч. Черно море - ЦСКА, Диема спорт
21.00 ч. Дижон - Сент Етиен, Нова спорт
21.45 ч. Рома - Верона, RING
21.45 ч. Атлетико (М) - Малага, Sport+ HD
14.00 ч. Леванте - Валенсия, F+
14.30 ч. Кристал П - Саутхемптън, Диема спорт 2
14.35 ч. Шанхай СИПГ - Шанхай Шенхуа, Mtel sport 2
16.00 ч. Кротоне - Интер, RING
16.30 ч. ЦСКА Москва - Ростов, Mtel Sport 1
17.00 ч. Хъл С - Съндърланд, Диема спорт
17.00 ч. Ливърпул - Бърнли, Диема спорт 2
17.15 ч. Хетафе - Барселона, Sport+ HD
17.45 ч. Верея - Дунав, Диема
18.00 ч. Монако - Страсбург, Нова спорт
19.00 ч. Анжи - Краснодар, Mtel Sport 1
19.30 ч. Тотнъм - Суонзи, Диема спорт 2
19.30 ч. Лайципг - Борусия (М), Eurosport 2
20.00 ч. Черно море - ЦСКА, Диема спорт
21.00 ч. Дижон - Сент Етиен, Нова спорт
21.45 ч. Рома - Верона, RING
21.45 ч. Атлетико (М) - Малага, Sport+ HD
Re: Мачовете по телевизията - програма
Мачовете с български коментар по телевизията днес, неделя, 17 септември 2017 година:
13:00 Тосно – Спартак Москва Mtel sport 1
13:30 Сасуоло – Ювентус Ринг
14:30 Хофенхайм – Херта Евроспорт 2
15:30 Челси – Арсенал Диема спорт 2
15:30 АДО – Аякс Mtel sport 1
16:00 Милан – Удинезе Ринг
16:00 Амиен – Марсилия Нова спорт
16:30 Байер – Фрайбург Евроспорт 2
17:15 Жирона – Севиля F+
17:30 Витоша – Пирин Диема спорт
17:45 ПСВ – Фейенорд Mtel sport 1
18:00 Манчестър Юнайтед – Евертън Диема спорт 2
18:00 Рен – Ница Нова спорт
19:00 Борусия (Дортмунд) – Кьолн Евроспорт 2
19:30 Лас Палмас - Атлетик Билбао F+
20:00 Локо Пд – Славия Диема спорт
20:00 НЙ Ред Булс – Филаделфия Евроспорт 1
21:45 Реал Сосиедад - Реал Мадрид Sport+ HD
21:45 Дженоа – Лацио Ринг
21:45 ПСЖ – Лион Диема спорт 2
13:00 Тосно – Спартак Москва Mtel sport 1
13:30 Сасуоло – Ювентус Ринг
14:30 Хофенхайм – Херта Евроспорт 2
15:30 Челси – Арсенал Диема спорт 2
15:30 АДО – Аякс Mtel sport 1
16:00 Милан – Удинезе Ринг
16:00 Амиен – Марсилия Нова спорт
16:30 Байер – Фрайбург Евроспорт 2
17:15 Жирона – Севиля F+
17:30 Витоша – Пирин Диема спорт
17:45 ПСВ – Фейенорд Mtel sport 1
18:00 Манчестър Юнайтед – Евертън Диема спорт 2
18:00 Рен – Ница Нова спорт
19:00 Борусия (Дортмунд) – Кьолн Евроспорт 2
19:30 Лас Палмас - Атлетик Билбао F+
20:00 Локо Пд – Славия Диема спорт
20:00 НЙ Ред Булс – Филаделфия Евроспорт 1
21:45 Реал Сосиедад - Реал Мадрид Sport+ HD
21:45 Дженоа – Лацио Ринг
21:45 ПСЖ – Лион Диема спорт 2
Re: Мачовете по телевизията - програма
Мачовете с български коментар по телевизията днес, вторник, 19 септември 2017 година:
16:00 Несебър – ЦСКА Диема спорт
19:00 Ботев Гълъбово – Левски Диема спорт
19:30 Борусия (М) – Щутгарт Евроспорт 2
21:00 Валенсия – Малага F+
21:30 Шалке – Байерн Евроспорт 2
21:45 Болоня – Интер Ринг
21:45 Бърнли – Лийдс Диема спорт
21:45 Лестър – Ливърпул Диема спорт 2
22:00 Рединг – Суонзи Нова спорт
23:00 Барселона – Ейбар Sport+
16:00 Несебър – ЦСКА Диема спорт
19:00 Ботев Гълъбово – Левски Диема спорт
19:30 Борусия (М) – Щутгарт Евроспорт 2
21:00 Валенсия – Малага F+
21:30 Шалке – Байерн Евроспорт 2
21:45 Болоня – Интер Ринг
21:45 Бърнли – Лийдс Диема спорт
21:45 Лестър – Ливърпул Диема спорт 2
22:00 Рединг – Суонзи Нова спорт
23:00 Барселона – Ейбар Sport+
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта