Ще извадят ли ЦСКА, заради нахлуването на феновете в Мездра?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
msm
Мнения: 2243
Регистриран на: 04 юни 2008 13:58
Местоположение: БЯЛА СЛАТИНА
Контакти:

Re: Ще извадят ли ЦСКА, заради нахлуването на феновете в Мездра?

Мнениеот msm » 22 мар 2010 02:40

fenx написа:Не бе това, ако го бяха направили и лумпени на Левски, пак същото бе! Просто трябва да има наказание, което да държи влага повече, за да може другият път, тези фенове малко да се позамислят(ако могат), до какво може да доведе едно такова нещо за тях и за любимият им отбор и да не гледаме такива изцепки! Обаче на феновете на цска, взема та им стана навик, подобни неща! Иначе лумпени има и в синята агитка и те са толкова еднакви с тези от червената, че само шалчетата са им с различен цвят! Но тука говорим за днешният инцидент, който го направиха червените фенове! И да, ако и сега няма адекватно наказание, е по-добре да се спре първенството, защото същи тези фенове, другият път, кат отбора им пада ще са още по-окрилени да повторят това и още повече даже! Така, че по-добре да няма първенство, хем да се избегнат инциденти и някой да пострада, хем и без това нивото му е толкова ниско, че няма накъде!

Знаеш ли колко им пука на олигофрените , че ще накажат отбора им? Те са си такива , каквито са, без значение на кой мач ще отидат. Трябват закони в тая държава. Хулиганите трябва да се поставят на мястото им, а не футболистите които нямат никаква вина (в случая). Ако имаше закон за футболното хулиганство, а подобни кретени прибрани на топло, ако имаше строг контрол и не се допускат пияни и дрогирани на стадиона , и ако охраната си е на мястото и още в зародиш да реагира, а не когато тълпата вече е навлязла на терена, тогава можем да заведем и децата и съпругите си на мач. Но какво ли в тая държава е наред, че да искаме ред и по стадионите?

Потребителски аватар
Nassy
Мнения: 124
Регистриран на: 17 фев 2010 13:25
Местоположение: Ce vidiamo a Madrid!
Контакти:

Re: Ще извадят ли ЦСКА, заради нахлуването на феновете в Мездра?

Мнениеот Nassy » 22 мар 2010 02:42

fenx написа:Ок, никъде не съм казал да вадят отбора! Аз съм от Левски, но аз си ги искам цска в А група! Но смятам, че нормалното наказание е мача да завърши със служебна загуба и няколко срещи лишаване от домакинство и солидна глоба! А за феновете, които се установи, че са участвали най-строги наказания! Иначе отбора могат да го извадят и по други причини! Питайте "хубавото" си ръководство, какви са и защо!

Ами и аз съм от Левски, и смятам ,че най логичното нещо е 4:0 за Локо , наказание от поне 5 мача, а тия дето предизвикаха ексцесиите да бъдат тикнати в пандиза за по 2 години,и доживотна забрана за мач. Отделно ръководителите на цска се изкават зверски неподготвени и стават жалки и смешни, но те са лаици, какво може да се очаква от такива.
Да бъдат извадени за неплатените си бакии ДА,но заради подобни елементи които ги има и в нашата агитка , при тях са нордсайд 14 при нас са София Запад- аз съм против! Много мои приятели от цска днес са крайно разочаровани и възмутени, не е редно хора които обичат отбора си и ходят на мач да гледат футбол да бъдат лишавани от него, заради подобна измет.
Изображение

fenx
Мнения: 38
Регистриран на: 14 юни 2009 01:39
Контакти:

Re: Ще извадят ли ЦСКА, заради нахлуването на феновете в Мездра?

Мнениеот fenx » 22 мар 2010 02:55

Нормалното наказание е мача да завърши със служебна загуба и няколко срещи лишаване от домакинство + без собствена публика и на гостуванията, и солидна глоба! А за феновете, които се установи, че са участвали най-строги наказания(затвор, забрана за посещаване на футболни срещи и тн.)!
bobonikolov, относно феновете, тези фенове са на цска! Имаха си всички атрибути, фланелки, шалчета и тн.! А започнаха да си закриват лицата, защото се усетиха, че ги снимат и утре ще ги привикат и ще ги хванат, затова! Видно е от всички, че това бяха 100 % -тови червени фенове! Гледай пак репортажа и ще видиш! А тези в Сандански, също си бяха фенове на Локо ПД! Доказа се, ако не си чел! Но истината е че са от най-буйните и лумпенизирани части на агитките си, това е истината! Другите приказки за световната конспирация, ЦРУ, ДЖеймс Бонд и тн. са плямпания с цел "Пу аз не бях"! Иначе за такива наемници по национални протести, е ясно че ги има и че голяма част, да не кажа всичките(тези дето правят боя с полицията) са от тези лумпенизираните части на агитките, но те са си от феновете, а не мними такива, на цска, левски, локо и тн.!

dolubfs
Мнения: 108
Регистриран на: 27 ное 2009 16:43
Контакти:

Re: браво на европубликата !!!

Мнениеот dolubfs » 22 мар 2010 08:23

hlucho написа:
maximalniq написа:
hlucho написа:сините да мълчат!

Ще нахлуеете и в дома ми ли? :lol:


Ходи си пий хапчетата бре! Това е ненормален стадион или кат си седиш в къщи не ги разбираш много тези неща! А домакините защо не са подсигуриле адекватна полиция или говеждото отроче Бачев пак пести пари!


Стадиона може да е ненормален, но лумпените да Дучето са за връзване!!! Значи като има полиция и ви счупи главите - лошо, като няма полиция - пак лошо!! Все някой ви е виновен!!!

ivooou
Мнения: 187
Регистриран на: 10 сеп 2008 02:18
Контакти:

Re: Ще извадят ли ЦСКА, заради нахлуването на феновете в Мездра?

Мнениеот ivooou » 22 мар 2010 08:43

Стига сте писали глупости!!!!!!!!!!!!!!Ако не знаете точно преди една седмица в самото сърце на Европа(Берлин)феновете на Херта нахлуха със метални прътове и спретнаха яко меле със полицията и направиха яки погроми.А нв виждам да са извадени от групата.Стига сме спекулирали със(Това в Европа не става,Отново се проявихме,Балканска му работа и тн.)Това го има в цяла Европа.И колкото и да му се иска на някой.Това не е прецедент.

ivanelpe
Мнения: 78
Регистриран на: 27 авг 2009 13:34
Skype: ivanbg1970
Контакти:

Re: Решават съдбата на ЦСКА в понеделник вечерта

Мнениеот ivanelpe » 22 мар 2010 08:51

ivanelpe написа:
vaskonti написа:Никой не отрича вината на феновете. Не би трябвало да има преиграване, а служебна загуба на ЦСКА. Но би трябвало и Мездра да отнесат наказание, на тоя мач нямаше абсолютно никаква организация, напротив - беше пълно с предпоставки да се случи точно това, което се случи! Не може да допускаш ултрасите на практика на метри от игрището без никаква охрана! Има си сектор за гости! Да не говорим, че ЦСКА би трябвало да е отговорно само за действията в този сектор, но не и извън него! Извън сектора отговорнастта е на организаторите!
Ако ще ЦСКА да бяха играли като Барса и да бяха вкарали 10 гола, това щеше да е без значение при нахлуване на феновете! Пак следва служебна загуба!

За мен за всичко са виновни СУПЕР НАГЛИТЕ ФУТБОЛИСТЧЕТА НА ЦСКА и истински съжалявам,че нашите не ги спипаха на терена.Не оправдавам "фенчетата"на ЦСКА, но така и така бяха нахлули на терена поне да бяха направили това за, което нахлуха на терена, защото според мен те тръгнаха да искат сметка от нашите "АЛЧНИ И НЕДОСТОИНИ ЗА ФАНЕЛКАТА НА ЦСКА ГЕЙЧЕТА" !!!!!!!!!!!

http://www.northside14.org/forum/viewto ... c&start=15

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Решават съдбата на ЦСКА в понеделник вечерта

Мнениеот vaskonti » 22 мар 2010 09:10

Кашчей написа:
vaskonti написа:
dodo7271 написа:Боби Михайлов: "Ако БФС беше спазил наредбите на УЕФА, ЦСКА не трябваше да играе в "А" група". Ето това е основното, всичко останало, включително и днешната дивотия, е следствие от безхаберието и страха на Боби. Така че е напълно ясно какво ще реши Дисциплинарната комисия - 3 мача лишаване от домакинство (на "Васил Левски"), символична глоба и толкова.

Аз пак ще питам за 15 път - щом Боби не е спазил закона защо от УЕФА не са го санкционирали?


Защото става въпрос за вътрешен правилник, а не правилник на УЕФА?Сега стана ли ти по-ясно и по-разбираемо?
ЦСКА бе отстранен от турнирите на УЕФА за сътветният сезон, като правилниците на УЕФА бяха спазени.Нарушен беше правилникът на БФС, а УЕФА не се меси във вътрешни работи на националните федерации.Новият правилник за лицензиране е спуснат от УЕФА и май вече ще може да се сезира Нион при нарушения.

УЕФА не се меси при нормални обстоятелства. При нарушаване на закона се меси! Да не говорим пък при публично признание за нарушение на закона.Но дори и да приемем твоята логика, то кой би трябвало да санкционира перуката в България? Или той може да нарушава законите без да му се търси отговорност?
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
iori
Мнения: 1011
Регистриран на: 19 май 2009 16:30
Контакти:

Re: Ще извадят ли ЦСКА, заради нахлуването на феновете в Мездра?

Мнениеот iori » 22 мар 2010 09:51

За пореден път идиотите се изсраха , и защо по дяволите? Те просто са за разстрел, заради тях няма футбол, стадиона им бил виновен стойте си у вас.
[wrapimg=]http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQuXQZcGXjvSnqBZOZRo_xvL7OsSlqmCWs1xvstjpwB7sN32tJn[/wrapimg][wrapimg=]http://sporta.bg/pictures/3988285_160__[/wrapimg]

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Ще извадят ли ЦСКА, заради нахлуването на феновете в Мездра?

Мнениеот acmilan » 22 мар 2010 09:55

Nassy написа:http://www.northside14.org/forum/viewtopic.php?t=442&postdays=0&postorder=asc&start=0

интерсено четиво ;)

Апотеоз на олигофренията бих казал :lol:
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.

Mr.X
Мнения: 170
Регистриран на: 05 юни 2008 15:54
Контакти:

Re: Ще извадят ли ЦСКА, заради нахлуването на феновете в Мездра?

Мнениеот Mr.X » 22 мар 2010 10:04

Тея отрепки,ако са фенове на ЦСКА срам.Безмозъчни до няма и къде :(


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта